Ugrás a tartalomhoz

Öreg Hali Szurkolók Klubja :)

259 replies to this topic

#241 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2008 - 06:52 PM

Sehol sincs a fraadi, jöhet a söröm kisfeleségem

#242 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2008 - 06:30 PM

Guzmics, ez nagyon Guza volt!

#243 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2008 - 06:15 PM

És egy csodás Sipi-Kenő akció

#244 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 25 September 2008 - 05:53 PM

No akkor csüccs!

Villany van (még) Net müxik (még) Sör van (még) jöhet a HALADÁS győzelem!

HAJRÁ GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! PÁRDUCOK és GEPÁRDOK!

#245 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 09:00 PM

Pintér János írta a ztefc honlapon:
"Amúgy két dolog érdekel. Tekintettel arra, hogy ha esik, ha fúj, én kint leszek, ilyen értelemben mindegy, hogy 5. lesz a csapat, vagy 10.
A legfontosabb, hogy kenjük el a halit oda - vissza.
És ne essünk ki."
Természetesen a Vasas-ZTE meccsről van szó. Még finom is volt, mert csak "szarhali"-nak emlegetnek bennünket odalent délen.

#246 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 08:54 PM

Idézet (salfai @ 2008-9-24, 20:40)
Budapesti diák koromban egy ilyen meccset nem halasztottam volna el, de amikor Dunaújvárosban laktam onnét is felutaztam a Fradi pályára, most viszont 220 km-re lakom Budapesttől, ezt nem reszkírozom meg, főleg a hazautazás és a határidős munkáim miatt.
No meg abban az időben jegymizéria sem volt, még nem voltak vendégszektorok és néhány perc alatt kaptunk jegyet pedig sokkal több néző volt még minden pályán  mint manapság. Marad a szurkolás a zabszemeffektussal.

Én sem megyek... (ágyban, párnák közt halni meg/támadni fel)

#247 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 08:40 PM

Budapesti diák koromban egy ilyen meccset nem halasztottam volna el, de amikor Dunaújvárosban laktam onnét is felutaztam a Fradi pályára, most viszont 220 km-re lakom Budapesttől, ezt nem reszkírozom meg, főleg a hazautazás és a határidős munkáim miatt.
No meg abban az időben jegymizéria sem volt, még nem voltak vendégszektorok és néhány perc alatt kaptunk jegyet pedig sokkal több néző volt még minden pályán  mint manapság. Marad a szurkolás a zabszemeffektussal.

#248 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 08:00 PM

Idézet (salfai @ 2008-9-24, 19:42)
Igen! Most legalább végre játszik az Andorka és a Kenesei együtt. Ebben az lehet a hasznos, hogy a Fradi védőknek egy helyett két gólvágóra kell figyelni, mert mindkét csatárunk képes jó ellenfelek ellen is gólt rúgni. Közöttük a Rajos vagy a Molnár Balázs vagy Éppen a Vörös Péter könnyebben rúghat gólt...

Igazad lehet Salfai Uram!

Tényleg sokféle lehetőség van a Mesterben és a Csapatban!

Kimégy a meccsre?

#249 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 07:42 PM

Igen! Most legalább végre játszik az Andorka és a Kenesei együtt. Ebben az lehet a hasznos, hogy a Fradi védőknek egy helyett két gólvágóra kell figyelni, mert mindkét csatárunk képes jó ellenfelek ellen is gólt rúgni. Közöttük a Rajos vagy a Molnár Balázs vagy Éppen a Vörös Péter könnyebben rúghat gólt. Sőt lehetne egy olyan variáció is, hogy az Andorka és a Kenesei egy kicsit hátrább játszik, Oross játsza a hagyományos centert - erre többen alkalmasnak vélik, a szélsőket pedig a hátulról felfutók játszanák. Ne felejtsük el, hogy a jelek és az eredmények szerint a Fradi most már tudásban ismét NBI-es csapat. Nem szabad lebecsülni őket. A védelemre nagyon nehéz meccs vár.
A Celldömölk megcsíphette volna a Lombardot - nem sikerült sajna.

#250 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2008 - 07:22 PM

Rózsa – Csontos, Guzmics, Kuttor, Devecseri – Rajos, Molnár B., Vörös - Andorka, Kenesei, Sipos

Érdekes felállás! Majdnem az álomcsapat, közkívánatra!

Az igaz, hogy ilyen összeállításban még sosem játszottak "eleitől fogva" a sas-párduc-gepárd legényeink!

Kiváncsi vagyok mi sül ki belőle! Azt hiszem, sokunknak befogta most a száját Csertői Mester!

#251 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2008 - 08:54 AM

Idézet (BaLee @ 2008-9-23, 07:18)
... de pár fradistának már akkora az arca, hogy 4-6 góllal verik az nb2-es csapatokat, hogy már azt hiszik BL szintű csapatuk van.

Nagyon jó lenne őket helyre tenni...

Hajrá HALI!

A fradista szurkolókra gondolsz elsősorban úgye BaLee uram?

Bizony nagy az arcuk, akárcsak néha a miénk is!

Egy dolgot rendkívül határozottan ki merek jelenteni: TALÁN MI SZERÉNYEBBEK VAGYUNK!

#252 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2008 - 08:49 AM

Idézet (Misi @ 2008-9-22, 23:36)
...
Akela Úr! Szerintem sokkal fontosabb a Fradi legyőzése márcsak a presztízs miatt is! Én úgy gondolom, hogy a Rákospalotát egy kicsit tartalékosabb csapattal is simán meg lehet verni!

Csak a továbbjutás az elfogadható, főleg egy másodosztályú csapat ellen!
CSAK A HALI!

Megértelek Misi Barátom!

Véleményem az, hogy a jelenlegi Fradi ellen a Haladás NBIII-as csapatának is van győzelmi esélye.

Természetesen ez nagy kockázatot jelentene, elismerem, tehát valahogy mégiscsak az első csapatnak kell kiállnia, de ha a legjobb összeállításunkban állunk ki és úgy esnénk ki a kupából az nem lenne presztizs vesztés?

Ez a meccs egy meccs lesz a sok közül. Nem féltem a Haladást amúgy!

Ez a Fradi nem az a FERENCVÁROS, amelyik volt!

Hajrá Haladás!

#253 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2008 - 08:41 AM

Idézet (salfai @ 2008-9-22, 21:49)
Én nem Szombathelyen élek, nem tudom hogyan lehetnék tagja a Szurkolói Kör-nek- A '70-es évek elején laktam 3 évig Szombathelyen akkor természetesen tagja voltam a Haladás Baráti Körének, rendszeresen fizettünk tagdíjat, de egy idő után hamvába holt ez a vonal én pedig elköltöztem Szombathelyről. Nyugdíjas korom ellenére még dolgozom, elfoglaltságom miatt nem tudtam elmenni például az idén a tribün takarításra. Az említett időszakból tudom milyen nehéz az embereket mozgósítani egy rendszeres, aktív odafigyelésre, segítésre.

Ezt a mostani Barátikör csapatot -tapasztalataim alapján merem kijelenteni- nem az érdek hozta létre és tartja egyben, hanem a kölcsönös tisztelet, a HALADÁS szeretet, pontosan azok az erények, melyeket Te is megfogalmaztál Salfai uram .

Nem a takarításon van a hangsúly, és nem a tagsági (ami szerintem nagyon csekély összeg) díjon, de nem is a sokaságon. Semmi akadályát nem látom annak, hogy akár a Bahama szigeteken él is valaki, ne lehetne büszke arra, hogy e körbe tartozzon.

Keringer Zsolt úr elnöklete és a többi vezető személyisége elég garancia arra, hogy ne fulladjon ki a dolog semmiségek miatt.

Kérdeztem amúgy Zsoltot valamikor, miért is nem propagáljuk jobban a lehetőséget a csatlakozásra, a ZÖLD-FEHÉR szívűek összetartására.
A válasza kicsit szíven ütött, hiszen azt fejtegette, hogy nem szeret sem könyörögni, sem tukmálni egy ilyen lehetőségért.

Beláttam, hogy igaza van.

Ha valaki nem érzi azt, hogy szívesen lenne az azonos gondolkodású-mentalitású emberek alkotta csapat tagja, azoké, akik nem csak elvárnak, hanem adnak is a közös célokért (nem elsősorban anyagiakban), akkor az ne legyen tag.

Kb. ennyi!

#254 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2809 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2008 - 07:18 AM

Idézet (Misi @ 2008-9-22, 23:36)
Idézet (56Akela @ 2008-9-22, 21:33)
Szóval csütörtökön véleményem szerint egy olyan mérkőzésre kerül sor, amelybe nem lenne szerencsés túl sok energiát befektetni. Én azt mondom, a Rákospalotát kell elsődlegesen legyőzni!

A Magyar Kupa kétségtelenül nagyon szép, és elhiszem, hogy ideje lenne megnyernünk, mondjuk a tartalékos felállásunkkal!

Aztán egy pillanatig sem zavarna, ha nem mi jutnánk tovább.

Természetesen: Hajrá Hali!

Akela Úr! Szerintem sokkal fontosabb a Fradi legyőzése márcsak a presztízs miatt is! Én úgy gondolom, hogy a Rákospalotát egy kicsit tartalékosabb csapattal is simán meg lehet verni!

CSAK A HALI!

Egyetértek Misivel.  
Persze nem fogok a kardomba dőlni ha nem sikerül, de pár fradistának már akkora az arca, hogy 4-6 góllal verik az nb2-es csapatokat, hogy már azt hiszik BL szintű csapatuk van.

Nagyon jó lenne őket helyre tenni...

Hajrá HALI!

#255 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2008 - 11:36 PM

Idézet (56Akela @ 2008-9-22, 21:33)
Szóval csütörtökön véleményem szerint egy olyan mérkőzésre kerül sor, amelybe nem lenne szerencsés túl sok energiát befektetni. Én azt mondom, a Rákospalotát kell elsődlegesen legyőzni!

A Magyar Kupa kétségtelenül nagyon szép, és elhiszem, hogy ideje lenne megnyernünk, mondjuk a tartalékos felállásunkkal!

CSAK A HALI!
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#256 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2008 - 09:49 PM

Én nem Szombathelyen élek, nem tudom hogyan lehetnék tagja a Szurkolói Kör-nek- A '70-es évek elején laktam 3 évig Szombathelyen akkor természetesen tagja voltam a Haladás Baráti Körének, rendszeresen fizettünk tagdíjat, de egy idő után hamvába holt ez a vonal én pedig elköltöztem Szombathelyről. Nyugdíjas korom ellenére még dolgozom, elfoglaltságom miatt nem tudtam elmenni például az idén a tribün takarításra. Az említett időszakból tudom milyen nehéz az embereket mozgósítani egy rendszeres, aktív odafigyelésre, segítésre.

#257 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2008 - 09:33 PM

#258 56Akela

„Non confundar”

• Members
  • PipaPipa
  • 4303 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2008 - 08:45 PM

Idézet (salfai @ 2008-9-22, 20:07)
Most november 11.-én lesz 55 éve, hogy először láttam Haladás meccset, akkor az MTK(Bp Bástya) ellen játszottunk és 5:3-ra kikaptunk, de egy ragyogó meccs volt és senki nem szidott senkit, és nem is verekedett senki senkivel. Tehát öreg szurkoló vagyok. Rettenetesen irritál amiket néhány topic-on olvasok. Durva útszéli szavak, kifejezések, takarodj innét (kirekesztés amit a törvény büntet) stb. Jó lenne, ha lenne egy olyan topic ahol más szellemű szurkolók jelennének meg a Hsz-eikkel, normális hangnemben, trágár obszcén szavak mellőzésével. Elfogadnák a más véleményt is. Jókat vitatkoznánk a mai csapattal, meccsekkel kapcsolatban, de megemlékeznénk a régiekről, elmesélnénk egymásnak a történeteinket stb. Igaz ez a topic halott, de a jóérzésű Haladás szurkolók próbálják meg feléleszteni. Ha mégis idetéved valaki a gorombábbak közül azok hsz-eiket hagyjuk szó nélkül, ne válaszoljunk rá, talán így visszatérnek oda ahol eddig is voltak.

Tisztelt Salfai Úr!

Úgy gondolom, hogy mi 50 felettiek -bár Ön, ha jól sejtem 60 felett jár (nem sértésnek szánom természetesen!)- kevesen vagyunk a NET-en ahhoz, hogy külön topikot szenteljünk annak, amit inkább példamutatással kellene a renitenskedők előtt képviselnünk.

Nekünk talán szerencsénk van, hogy túléltünk történéseket, megéltünk szépségeket, tisztességes környezetet.

Ugyanakkor tudom, hogy jónéhány idősebb személy tagja például a szurkolói körnek is, nyugdíjas koruk ellenére eljönnek például tribünt takarítani, járnak a szurkolókkal vendégszektorokba.

Javaslom, hogy lépjen be a szurkolói körbe, és csábítsa kortársait, barátait is oda, valamint a NET-re!

(Én is invitálom folyamatosan barátaimat, akik javarészt 60 felettiek, de nem sok sikerrel, még a meccsekre sem hajlandók kijönni velem, pedig valaha nélkülük nem kezdődhetett mérkőzés!)

Hát próbálkozzunk, én támogatom Önt!

Hajrá Haladás!

#259 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2008 - 08:07 PM

Most november 11.-én lesz 55 éve, hogy először láttam Haladás meccset, akkor az MTK(Bp Bástya) ellen játszottunk és 5:3-ra kikaptunk, de egy ragyogó meccs volt és senki nem szidott senkit, és nem is verekedett senki senkivel. Tehát öreg szurkoló vagyok. Rettenetesen irritál amiket néhány topic-on olvasok. Durva útszéli szavak, kifejezések, takarodj innét (kirekesztés amit a törvény büntet) stb. Jó lenne, ha lenne egy olyan topic ahol más szellemű szurkolók jelennének meg a Hsz-eikkel, normális hangnemben, trágár obszcén szavak mellőzésével. Elfogadnák a más véleményt is. Jókat vitatkoznánk a mai csapattal, meccsekkel kapcsolatban, de megemlékeznénk a régiekről, elmesélnénk egymásnak a történeteinket stb. Igaz ez a topic halott, de a jóérzésű Haladás szurkolók próbálják meg feléleszteni. Ha mégis idetéved valaki a gorombábbak közül azok hsz-eiket hagyjuk szó nélkül, ne válaszoljunk rá, talán így visszatérnek oda ahol eddig is voltak.

#260 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 19 November 2006 - 10:52 PM

Üdv mindenkinek!
Tudom ez nem egy társkereső fórum, de mivel így nick név alapján senkit sem ismerek közületek, arra lennék kiváncsi kik azok akikkel régebben együtt nyomtuk meccseken, itthon és idegenben egyaránt, akik velünk együtt  részt vettek jó kis túrákon, akiknek estleg még ismerős az ISIS TAXI HOOLIGANS!  
Üdv:  Maci
Küldhettek privit is...