Ugrás a tartalomhoz

B-közép

11 replies to this topic

#1 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 25 January 2004 - 05:26 PM

Nekem semmit sem kellett írnom aszem. Ha mindne igaz ott a klubb pecsétje. Vidd el a székházba ott tutira megmondják.
Hali

#2 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 25 January 2004 - 05:12 PM

Fiúk!
Aki már kiváltotta légyszi segítsen! A kibocsátó sportklubhoz mit írjak? Haladás VSE? Lombard Fc-Haladás? Haladás? Vagy mit? Légyszi segítsetek! Fontos.
Köszi.

#3 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2003 - 10:36 AM

Aki eddig nem váltott szurkolói kártyát az ezután már csak 1250 Ft leperkálása után teheti meg.
Hajrá Hali!

#4 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:
  • Interests:CSAK A HALI!!!

Elküldve: 15 July 2003 - 11:31 PM

A "tavaly" alatt a baromi hosszú sérüléshullámot értem. Jól kezdtük a bajnokságot, aztán mindenki lesérült, az eredmények meg nem jöttek... (cserekapus mezőnyjátékosként a kispadon, kiesés, majdnem csőd stb...)

#5 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 11:28 PM

Nem akarok rinyálni, de ha már egy Siófokot(!!) nem tudunk megverni, SŐT DÖNTETLENRE SEM FUTJA, akkor itt komoly gondok lesznek...    Mi lesz egy fradi-HALI meccsen? Vagy, ne menjünk messzire, egy Békéscsaba ellen?? Örüljünk, ha döntetlen?!    Farkas A, Lőrincz, Farkas V.  . Ezzel a hátvédsorral úgy kiesünk, mint az állat. És mi van a csatárokkal? Balaton Fc-nek nem rúgunk gólt? Mi lesz, ha a Tüske, vagy a Németh Tomi lesérül?!    Mert a Sasu, Horváth F. leigazolása nem a mi kezünkben van! Ezt ugye remélem tudják a vezetők. (külföldi ajánlatra várnak) Khais. Lehet, hogy be van töltve a posztja, és ha lesérülnek? Jöjjön Ő is! (nehogy úgy járjunk, mint tavaly) Ez csak az én véleményem. Szimpla aggódás a KEDVENC CSAPATOMÉRT! HAJRÁ HALI!

#6 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 08:00 PM

Adatvédelmi szempontból megfelelő egyáltalán ez az egész? Mi köze a csapatnak, hogy én ki vagyok és mikor melyik meccsre megyek?

#7 LOMBARD FC-HALADÁS

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 15 July 2003 - 06:06 PM

A http://www.labdarugoliga.hu oldalról le lehet tölteni az igénylőlapot, de mivel a határidő július 10-e volt, így már nem biztos, hogy a kezdésre meg fog érkezni a kártya. Szerintem ez az egész kártya k***a nagy baromság. Nélküle nem mehetsz idegenbe meccsre, otthon pedig nem mehetsz be a törzsszurkolóknak szán szektorba (B-közép).

#8 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 14 July 2003 - 01:37 AM

Hát nem tudom most mi van. Debrecenben és egerszegen is kell igényelni. Pedig ilyen nélkül ebben a szezonban idegenben nem válthacc jegyet a vendég szektorba.

TUD ERRŐL VALAKI VALAMIT??

a fa..om kivan az ilyen baromságokkal!

Ez érdekes lesz!
Csak a HALI!

#9 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 14 July 2003 - 01:36 AM

Hát nem tudom most mi van. Debrecenben és egerszegen is kell igényelni. Pedig ilyen nélkül ebben a szezonban idegenben nem válthacc jegyet a vendég szektorba.

TUD ERRŐL VALAKI VALAMIT??

#10 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 09 July 2003 - 12:14 AM

Be mehecc csak nem a B-középbe ahol eddig álltál. A liga kijelöli elyik szektorba lehet csak ilyen kártyával belépni. És idegenben csak akkor tudsz jegyet venni a vendégszektorba ha lesz nálad ilyen arcképes kártya.
De azt nem tudom hogy mindenhol lesz most ilyen vagy csak a Fradinál.
De ha már a hiradóban mondták hogy ki lehet őket váltani akkor biztos bevezetik. Szerintem semmi értelme ennek a huzavonának. Baromság. Kivéve ha pénzbe kerül a kiváltása. Mert akkor lóvét akarnak leakasztani. Nem tudom.
szerintem ebből semmi nem lesz. Főleg nem nálunk. hajrá HALI!

#11 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2003 - 04:47 PM

Üdv.
Én most olvastam ezt a szurkolói kártyát. Szerintem ez egy nagy baromság! Most akkor a kártya nélkül nem mehetek be a stadionba?  
Hajrá Lfc-HALADÁS!

#12 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2003 - 01:57 AM

Nem tudom ki mit hallott a tv-ben. De én halottama  hiradóban valami olyat hogy mától ki lehet váltania  szurkolói kártyákat. Mégis bevezették? Hol vezették be? Ha valaki tud róla valamit írja már ide. Köszi
Csak a HALi!