Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

53866 replies to this topic

#36441 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1526 posts

Posted 14 December 2011 - 11:56 PM

View Postmatt999, on 14 December 2011 - 11:46 PM, said:

Nem olyan gyengék...
Ma azok voltak,de láttam őket az Alba ellen otthon,és nagyon megfogták őket...Otthon nagyon veszélyesek.az Alba is csak az utolsó negyedben gyűrte le őket...Ezért még egyszer GRATULÁLOK!!!!!

Nekem úgy tünt, hogy ezt a meccset eleve feladták. Nem nagyon szívták magukat, a második félidőbe már mi se. Az elsőben nagyon faszák voltunk, szombaton valami hasonló kellene, aztán karácsony előtt jó lenne nyerni kaposváron (mondjuk ott nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen)
Legyen tánc

#36442 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4506 posts

Posted 14 December 2011 - 11:46 PM

View PostReal013, on 14 December 2011 - 10:04 PM, said:

Ez a Nyíregyháza NB2 Nyugati csoport, félelmetesen gyenge csapat...

Ha végig komolyan vesszük, 120-60 is lehetett volna...

Nem olyan gyengék...
Ma azok voltak,de láttam őket az Alba ellen otthon,és nagyon megfogták őket...Otthon nagyon veszélyesek.az Alba is csak az utolsó negyedben gyűrte le őket...Ezért még egyszer GRATULÁLOK!!!!!

#36443 Real013

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2051 posts

Posted 14 December 2011 - 10:34 PM

View PostPhoenix, on 14 December 2011 - 10:14 PM, said:

Mi több, Keleti csoport :)

Ja, persze, igaz. :D :)
HAJRÁ FALCO!

#36444 Phoenix

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1065 posts

Posted 14 December 2011 - 10:14 PM

Mi több, Keleti csoport :)
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#36445 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7136 posts

Posted 14 December 2011 - 10:08 PM

Bár ez nem a mi gondunk, de szerintem egy komolyabb edzővel (mint amilyen pl. Bencze) jobb teljesítményt is kilehetne hozni belőlük.

A csapatnak pedig gratulálok, jóval simábban hozták a meccset, mint vártam volna. Valószínűleg szombaton a maihoz hasonló meccsünk lesz még itthon, és a pontot a ragyogó teljesítményre Kaposváron lehetne feltenni.

#36446 Real013

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2051 posts

Posted 14 December 2011 - 10:04 PM

HAJRÁ FALCO!

#36447 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4069 posts

Posted 14 December 2011 - 09:58 PM

A mérkőzés színvonalát a bírói hármasnak azért így is sikerült alulmúlnia... :wacko:

#36448 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4506 posts

Posted 14 December 2011 - 09:22 PM

Gratulálok a győzelemhez!!!!!
Sima volt....

Más:
A Körmend-Falco meccs nem lesz fenn az sztv-én??

#36449 Sólyom

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1215 posts

Posted 14 December 2011 - 04:40 PM

Nekem igazából az előzetes - igen magas - elvárásokhoz képest gyenge kicsit Jancikin játéka. Edző, játékos, szurkolók egyaránt potenciális pontgyárosként számított rá. Ha tényleg ilyen olcsó, akkor nem is baj, de remélhetőleg tényleg beváltja lassan a hozzá fűzött reményeket. Jelenleg nem oszt nem szoroz sokat, bár tény, hogy voltak már szép megmozdulásai is. Mivel robog a csapat szekere, mások nyújtanak extrát, így Janci teljesítménye nem mérvadó. Ha tényleg annyit keres mint Will, akkor az korrekt, mert egyenlőre annyit is ér.
Nyilvánvalóan a csere lehetősége csak anyagi fedezet és magasabb célkitűzések mellett jöhet szóba. De megkockáztatom, hogy még ezzel a csapattal is akármit elérhetünk...
Bencze Tominak pedig tényleg kijár egy alapos éltetés, maximálisan megérdemli, főleg mert ahogy hallottam, ő sincs halálra fizetve (és akkor még finom voltam...)

HAJRÁ FALCO! HAJRÁ BÁNE! KÖSZÖNJÜK BENCZE TOMI!!!!!!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36450 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1526 posts

Posted 14 December 2011 - 04:28 PM

View PostMr Teacher, on 14 December 2011 - 04:13 PM, said:

Sajnos ez viszont sok ilyen teljesítményért... Könyörgöm, azért ő légiós (még)!!! Remélem azért ma már látjuk, miért is hoztuk ide.

Szerintem az mindegy, hogy sokalljuk, vagy keveselljük, ha nincs lóvé mást hozni. Ő kb. az az árkategória , mint Withworth a ZTE-ben, aki többet dob nála. 15 pont, 3 lepi, 1,5 gólpasz átlag 36 perc alatt. Jancsikin 6,6 pont, 2 lepattanó, 0,6 gólpasz 15 perc alatt. Ez időre levetítve kb. ugyanaz (talán lepattanóban jobb a Jancikin). Hozzátéve, hogy a Whithworth ezt a leggyengébb csapatban dobja, szerintem például nem járnánk jól vele, ha őrá cserélnénk le. Persze aztán lehet, hogy kifognánk egy 1000 dolláros LebronJamest, de nem hinném.
Legyen tánc

#36451 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4069 posts

Posted 14 December 2011 - 04:13 PM

View Postfrankdrebin, on 14 December 2011 - 12:44 PM, said:

A Jancsikinről én pletyka szinten 1000 EUR / hó fizut hallottam, ami néhány száz EUR-al emekedik, ha meglesz neki a magyar állampolgárság. Persze ez lehet nem igaz, én csak úgy beszélgetés közben csíptem el. Ebben az esetben ő azért elég olcsó szerintem, szóval nem kell egy Csirics szintü teljesítményt várnunk tőle.

Sajnos ez viszont sok ilyen teljesítményért... Könyörgöm, azért ő légiós (még)!!! Remélem azért ma már látjuk, miért is hoztuk ide.

#36452 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4506 posts

Posted 14 December 2011 - 03:58 PM

View Postfrankdrebin, on 14 December 2011 - 12:44 PM, said:

A Jancsikinről én pletyka szinten 1000 EUR / hó fizut hallottam, ami néhány száz EUR-al emekedik, ha meglesz neki a magyar állampolgárság. Persze ez lehet nem igaz, én csak úgy beszélgetés közben csíptem el. Ebben az esetben ő azért elég olcsó szerintem, szóval nem kell egy Csirics szintü teljesítményt várnunk tőle.

Én is kb ennyit tudok...

#36453 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4506 posts

Posted 14 December 2011 - 03:58 PM

View Postsplity, on 14 December 2011 - 12:42 PM, said:

Nem is szabad itt igazolásokról beszélni jelen pillanatban. Kikaptunk Körmenden és sokan már cserélgetni akarnak. Jancsikin sokkal többet tud annál mint amit körmenden mutatott. Sopronba szerintem az egyik legjobb volt.
Minden csapatban más és más egy játékos statja. Amikor idehoztuk a Mafc egyik legjobbját (ED) messze nem tudott olyan statot csinálni mint anno pesten. Ha Jancsi egy Mafc szintű csapathoz kerülne tutira szórna 15-20 pontos átlagot. Itt azért más a helyzet.
3. helyen állunk és ha valaki ezt mondja a bajnokság elején simán elküldjük inni még egy sört.
Bztos vagyok benne, hogy Jancsi ma este odateszi magát és éreztetni kellene vele, hogy szeretjük.

u.i.: Nekem egy dolog hiányzik győztes meccsek után, az pedig Bencze Tomi éltetése. Nem kis dolgot vitt végbe eddig és ahogy annak idején Nikola is megkapta neki is járna.
Szerintem!

Teljesen egyetértek minden szavaddal!!!!

#36454 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1526 posts

Posted 14 December 2011 - 12:44 PM

View PostFalco-szurkoló, on 14 December 2011 - 10:57 AM, said:

Annyiért van itt és rövidesen magyar lesz. De vannak akiknek csak a néger amerikai a játékos. Szerintem pedig éppen ezt nem szabad: tucatjátékosokat idehozni, csak azért mert néger és amerikai (akik aztán elveszik a magyarok elől a játék-lehetőséget).
Azt sem szeretném, ha a Falco megint 2 kettessel állna fel, bedobó nélkül.
(Még ha a Frazier-ről lenne szó Jancikin helyet, jelenleg őt sem támogatnám.Pedig ő nem tucatjátékos.)

Legyen tánc

#36455 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7200 posts

Posted 14 December 2011 - 12:42 PM

View PostFalco-szurkoló, on 14 December 2011 - 10:57 AM, said:

Annyiért van itt és rövidesen magyar lesz. De vannak akiknek csak a néger amerikai a játékos. Szerintem pedig éppen ezt nem szabad: tucatjátékosokat idehozni, csak azért mert néger és amerikai (akik aztán elveszik a magyarok elől a játék-lehetőséget).
(Még ha a Frazier-ről lenne szó Jancikin helyet, jelenleg őt sem támogatnám.Pedig ő nem tucatjátékos.)

Nem is szabad itt igazolásokról beszélni jelen pillanatban. Kikaptunk Körmenden és sokan már cserélgetni akarnak. Jancsikin sokkal többet tud annál mint amit körmenden mutatott. Sopronba szerintem az egyik legjobb volt.
Minden csapatban más és más egy játékos statja. Amikor idehoztuk a Mafc egyik legjobbját (ED) messze nem tudott olyan statot csinálni mint anno pesten. Ha Jancsi egy Mafc szintű csapathoz kerülne tutira szórna 15-20 pontos átlagot. Itt azért más a helyzet.
3. helyen állunk és ha valaki ezt mondja a bajnokság elején simán elküldjük inni még egy sört.
Bztos vagyok benne, hogy Jancsi ma este odateszi magát és éreztetni kellene vele, hogy szeretjük.

u.i.: Nekem egy dolog hiányzik győztes meccsek után, az pedig Bencze Tomi éltetése. Nem kis dolgot vitt végbe eddig és ahogy annak idején Nikola is megkapta neki is járna.
Szerintem!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36456 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipPip
  • 1403 posts

Posted 14 December 2011 - 10:57 AM

View Postcirco, on 14 December 2011 - 10:11 AM, said:

Amikor Wilson nálunk játszott, nekem teszett a játéka, de a szezon után azt írtam, hogy ő egy 4. légiósnak kiváló, de a 3 légiósos rendszerben kevés. Viszont akkor Jancsikinre fokozottan igaz ez, mert ne feledjük ő jelenleg légiós. Persze ha tényleg annyi pénzért van itt, mint pl. Will, akkor nincs min gondolkodni, ennyi pénz van, ebből kell főzni.

- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36457 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7136 posts

Posted 14 December 2011 - 10:11 AM

View Posthpeg, on 13 December 2011 - 11:25 PM, said:

De jól sem!

Amikor Wilson nálunk játszott, nekem teszett a játéka, de a szezon után azt írtam, hogy ő egy 4. légiósnak kiváló, de a 3 légiósos rendszerben kevés. Viszont akkor Jancsikinre fokozottan igaz ez, mert ne feledjük ő jelenleg légiós. Persze ha tényleg annyi pénzért van itt, mint pl. Will, akkor nincs min gondolkodni, ennyi pénz van, ebből kell főzni.

#36458 papoka231

Tag

• Members
  • PipPip
  • 221 posts

Posted 14 December 2011 - 09:30 AM

Ennyire ne törjétek magatokat 6 hozzászóló, :angry: persze Cipruson voltatok. :P :D

#36459 hpeg

Tag

• Members
  • PipPip
  • 621 posts

Posted 13 December 2011 - 11:25 PM

View Postrolee, on 13 December 2011 - 10:24 PM, said:

Gondolom, a Völgyi azért igazolta le, mert korábban a játékosa volt, és nem teljesített rosszul a ZTE-ben, ahogy itt sem.

De jól sem!

#36460 rolee

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2104 posts

Posted 13 December 2011 - 10:24 PM

View PostFalco-szurkoló, on 13 December 2011 - 10:38 AM, said:

Wilsont gyorsan felejtsük el. Légiós szinten átlag alatti játékos. Csodálkoztam is amikor Völgyi leigazolta. (Ha a Patonay ott van biztosan nem igazolják le.) Amikor nálunk játszottt két kettessel álltunk fel. Jancikin legalább bedobó.

Mi meg átlag feletti anyagiakkal rendelkező klub vagyunk ...
Gondolom, a Völgyi azért igazolta le, mert korábban a játékosa volt, és nem teljesített rosszul a ZTE-ben, ahogy itt sem. Hogy a kupa ezüstig mentünk abban neki is része volt, és csak remélni tudom, hogy a Jancikin is produkál majd valamikor 15 pt-os átlagot
A Putesz már a Kálmán Lacinál is tudta a tutit :rolleyes:

Viszont Bencze T letett annyit az asztalra már, hogyha azt mondja bízni kell a Jancikinben, lesz ez még jobb is, akkor hiszek neki ;)
kép