Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105746 replies to this topic

#1 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1853 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:39 PM

Idézés: splity - Dátum: 19 September 2017 - 10:00 AM

Ennek nagyon tudok orulni!

#2 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:33 AM

El nem hiszem,hogy ennyi eső után meg lehet tartani a holnapi kupameccset.

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6443 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:00 AM

http://m.nemzetispor...y-meccs-2592801
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 17 September 2017 - 09:14 PM

Mióta Sopronban játszik a Haladás, ez volt az első meccs amit nem láttam. 900 km-re voltam Soprontól.
Jó hallani, hogy győzött a csapat még akkor is ha néhány kritikát is olvasok a játékról. Jobb ez így mintha szép játékkal kikaptunk volna.
Más: Iszlai Bencét nem szabadna hagyni elkallódni. Menedzser, barátok, a Haladás vezetői, senki nincs aki segítő jobbot nyújtana neki. De nem is értem, hogy egy ilyen játékos miért nem talált csapatot?

igen ezt én sem értem hogy nincs a játékosok vagy a vezetők között egy EMBER aki BARÁTKÉNT vissza lökné a helyes útra!! Bence szedd össze magad egy életed van ne ba..szd el!!!

#5 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1293 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 09:14 PM

Mióta Sopronban játszik a Haladás, ez volt az első meccs amit nem láttam. 900 km-re voltam Soprontól.
Jó hallani, hogy győzött a csapat még akkor is ha néhány kritikát is olvasok a játékról. Jobb ez így mintha szép játékkal kikaptunk volna.
Más: Iszlai Bencét nem szabadna hagyni elkallódni. Menedzser, barátok, a Haladás vezetői, senki nincs aki segítő jobbot nyújtana neki. De nem is értem, hogy egy ilyen játékos miért nem talált csapatot?

#6 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 68 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 01:27 PM

Gratulálok a csapatnak és a stábnak!
Egy kis észrevétel,az edző ne foglalkozzon azzal a pár nézővel aki bekiabal neki,én hallottam mit kiabált a gól után!
De igaza volt!

#7 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 01:22 PM

Én is csatlakozom a gratulálók táborához. Végre úgy tűnt, hogy stabilizálódni tudtunk hátul. Továbbá Márióval a közepe is jobban mozgott, és a kényszerű csere is csak lendített a csapaton. (Jancsónak gyors felépülést kívánok!) Azért meg kell jegyezni, hogy emellett is kellett Királytól 2-3 kulcsvédés, de hát ezért áll a kapuban. A lesgólokat amúgy helyesen ítélte meg Erdős. Amikor a végén kinyílt az Újpest, egy-két kontrából jobb döntésekkel megrúghattuk volna a másodikat. Ez az idén nem nagyon megy. Jó lenne idegenben megtörni a pontnélküliséget! Sajnos a Vasasnak Újpesten is jól megy. Utána viszont a Kövesd elleni meccs létfontosságú lesz.
Hajrá Hali!

#8 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 108 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 12:56 PM

Gratulálok a csapatnak az Újpest felett aratott fontos győzelemhez! Az 1. félidő gyenge játékot hozott kapura lövés és helyzet nélkül. Szünet után rájöttek a csapatok, hogy kockázat nélkül nincs üzlet. Sokkal gyorsabb lett a játék és ez szerencsére hamar meg is hozta az eredményt. A gól után mindkét oldalon akadtak helyzetek talán az ellenfélnek kicsivel több de sikerült megúszni kapott gól nélkül. Nem játszottunk igazán jól de a csapat nagyot harcolt, küzdött és ez meghozta a várt sikert jó alapot teremtve a sikeres folytatáshoz. Remélem ez a győzelem még jobban összekovácsolja a csapatot és ez a Vasas elleni idegenbeli győzelemeben mutatkozik meg. Nagyon kellene már egy idegenbeli bravúr!

#9 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1853 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 12:01 PM

Idézés: kaiser2 - Dátum: 17 September 2017 - 11:29 AM

+1
Jancsónak gyors felépülést! Most hiányzik Iszlai Igazán! Mi van vele ki tud róla?

A pletykák szerint eléggél leamortizálta magát..:(

#10 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 126 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 11:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 16 September 2017 - 09:16 PM

A golra gol nem volt meg, de lenyeg a gyozelem! Gratulalok!

Tök jó, hogy vegre kapott gol nelkul lehoztak egy meccset. Jó hogy Martinezzel es foleg Marioval sokkal jobb lehet a kozeppalya tamadasban. Iszlai még visszajonne tuti semmi gondunk nem lenne.

Jobbulást Jancsónak!

+1
Jancsónak gyors felépülést! Most hiányzik Iszlai Igazán! Mi van vele ki tud róla?

#11 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2017 - 09:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 16 September 2017 - 07:58 PM

Most mi a véleményed testvér? Remélem talán azt megteszed,hogy gratulálsz a srácoknak!!!

A pontoknak örülök,természetesen.Jár érte a gratuláció.De amit nem értek,hogy lehet hazai pályán/tökmindegy:Sopronban/ lehozni 1 félidőt kapura lövés nélkül?
Ez kötelező győzelem volt,egy gödörben lévő Újpestet el kellett kapni.Vasas idegenben érdekes lesz,de utána a Mezőt meg kell verni.

#12 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 647 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 09:57 PM

A győzelemnek örülök, nagyon kellett ez már. A mutatott játéknak kevésbé, az első félidőben nem sok értékelhető momentum volt. A jövő héten kötelező a továbbjutás a kupában, aztán a Vasas és Zsóry meccseken legalább 4 pontot kellene összeszedni.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#13 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 09:45 PM

A gyózelemhez gratula a csapatnak!

#14 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 218 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 09:16 PM

A golra gol nem volt meg, de lenyeg a gyozelem! Gratulalok!

Tök jó, hogy vegre kapott gol nelkul lehoztak egy meccset. Jó hogy Martinezzel es foleg Marioval sokkal jobb lehet a kozeppalya tamadasban. Iszlai még visszajonne tuti semmi gondunk nem lenne.

Jobbulást Jancsónak!

#15 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 87 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 09:13 PM

Szép volt srácok,nagy gratuláció! Csak így tovább,mint egy falat kenyér ugy kellett ez a mai siker.

#16 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 126 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 08:32 PM

Gratulalok a csapatnak,edzonek!alakul ez,csak igy tovabb!
Dolgozni,dolgozni!csak jo dolgokat hallok!vegre jott 3 egetoen szukseges 3 pont is!remeljuk meg egy lokest ad a folytatashoz!Hajra Hali!

#17 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 08:10 PM

3 ponttal közelebb a bennmaradáshoz. Örülök Martinez visszatérésének.

#18 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1853 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 08:01 PM

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Így tovább kellenek a pontok! Hajrá Hali!

#19 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1682 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 07:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 12 September 2017 - 08:57 AM

Én nem tudok annyira elnéző lenni,hogy volt egy jó félidőnk.De pont nincs.A fagyi ellen is voltak momentumok,de ott se lett pont.Ez így egy kicsit kezd hasonlítani a Gyirmót tavalyi játékára,akik mindig jól néztek ki,ígéretesen játszottak,de azért kiestek.Szerintem,ha erősítés nélkül bennmaradunk,az bravúr kategória.
Nekem az se tetszik,hogy valaki 60 perc után leadja az erőt.Annyira gyenge a mennyei színvonala,hogy ha lenne egy csapat,ahol a játékosok 12-14 km-t futnának,simán csak a kondival lehetne hozni a meccseket,mert itthon kb.70 perc után már mindenki hátul veszi a levegőt vagy átáll bőrlégzésre.
Alább olvastam,hogy sok beadás jön balról.Szerintem ez a kisebbik baj,a nagyobb az,hogy nem vesszük fel az embereket,lemaradunk.A Wils mellé kéne egy jó belső védő,szerintem se Deve,se Jago nem odavaló.
Hogy miért nem merünk 20-ról lődözni,azt meg csak odafönt tudják...

Most mi a véleményed testvér? Remélem talán azt megteszed,hogy gratulálsz a srácoknak!!!
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#20 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1682 Hozzászólás:

Elküldve: 16 September 2017 - 07:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 13 September 2017 - 09:23 PM

És még tőlük is sikerült gólt kapni :D

Csak a Hali!!!!
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér