Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53130 replies to this topic

#16101 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:34 PM

Ezt így igazából én el tudom fogadni Lewis, ha van értelmes magyarázatod arra, hogy Medfordot miért tartottuk itt, mikor nagyon hamar kiderült, hogy ő a leggyengébb láncszem, semmi esze nincs? Ugyanis ez volt az oka annak, hogy 3/4-be kerestünk játékost.
Csak a FALCO !

#16102 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 01:28 PM

Majd ha idén is leégünk pl. egy Puljko és Spica nélküli Kaposvártól hazai pályán, vagy sansztalanul leszopunk idehaza egy Pécstől a play-offról döntő meccsen, vagy idegenben mindössze a MAFC-ot verjük eggyel és a Nyíregyházát pár ponttal, akkor idén is lesznek olyan lekezelő címek. Amíg a felsőházban, top csapatok ellen, éremközelben vitézkedünk, addig ezt semmi nem indokolja. Ugyanannyival kaptunk most ki Körmenden, mint amennyivel ők ősszel Szhelyen.

Egyébként pedig lehet, hogy lényegesen komolyabb erőt képvisel, mint a tavalyi, de semmivel sem drágább.

En nem akarok negativ cimeket ne erts felre csak arra hivtam fel a figyelmet, hogy Laci idejeben egy csunya zako utan elegge furcsa cimek kerultek ki a fooldalra. Biztos volt vmi oka ezzel en nem akarok foglalkozni de szezon vegen majd legyszi kerdezd meg Sreckot miert ragaszkodott annyira Medfordhoz mert a teljesitmenye nem indokolja az ittletet.
Nekem nincs szemelyes konfliktusom se vele mert tisztelem becsulom de mivel ez a csapat az adofizetok penzen mukodik evek ota igy van jogom es masoknak is joga kritizalni ha valami nem tetszik. Csak legyszi ne azzal gyertek mindig hogy 2 eve meg 8 eve mi volt. Evek ota nem volt ennyi hasznalhato jatekosotok es itt a baj az, hogy ebbol a csapatbol es ezekbol a lehetosegekbol kb 65-70% van kihozva. A maradek 30% lehetne a dobogo. Na ezert megy a morgas mindig mert nektek ez tokeletes nekunk tobb kellene.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16103 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 14 April 2017 - 02:24 PM

Azért azt nem tudom elképzelni, hogy a Kaposvár többet tudott neki ajánani, ha mi is megkerestük. Szerintem egyszerűen Szrecsko úgy gondolta, hogy már kiöregedett, ezért nem is kerestük meg. Nagy hiba volt.

Én ezt nem is mondtam, hogy a Kaposvár többet tudott neki ajánlani. Nem ismerem Frazier jelenlegi bérigényét, pusztán annyit mondtam, hogy néhány évvel ezelőtt még drágábbnak számított, de az, hogy most fél évet kihagyott, biztos csökkentett az árán. Barham 3/4-es, Frazier 2/3-as játékos. Jó, hogy nem hasonlítjuk Barovicsot Kinneyhez. Egyértelmű, hogy Frazier klasszisokkal jobb játékos, de nem ugyanaz a poszt. Nem ismerem a részleteket, de ha 3/4-es posztra kerestünk játékost, akkor eleve nem jöhetett szóba Frazier.

#16104 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 02:18 PM

Ezt nem tudom, de nem is ugyanaz a poszt a kettő. Egyébként alapesetben sokkal drágább Frazier, de most fél évet kihagyott, így most nem tudom, mennyiért van Kaposváron.

Azért azt nem tudom elképzelni, hogy a Kaposvár többet tudott neki ajánani, ha mi is megkerestük. Szerintem egyszerűen Szrecsko úgy gondolta, hogy már kiöregedett, ezért nem is kerestük meg. Nagy hiba volt.

#16105 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 14 April 2017 - 02:13 PM

Pustahvarnak alapból nem adtam volna szerződést, akkor még véleményem szerint találtunk volna jobbat. De ha már ilyen jól emlékszel erre, azt megkérdezném, hogy miért Barhamet hoztuk mikor Winsome elérhető volt? Nem engedhedtük meg?

Ezt nem tudom, de nem is ugyanaz a poszt a kettő. Egyébként alapesetben sokkal drágább Frazier, de most fél évet kihagyott, így most nem tudom, mennyiért van Kaposváron.

#16106 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 02:06 PM

De ki kérte, hogy cseréljük le? Miért cseréltük le? Ki cserélte le?
Miután 100 %-ban az önkormányzat a tulajdonos, te el tudod azt képzelni, hogy szeptemberben azt mondták, 180 milliónk van a csapatra, majd januárban kiderült, hogy mégis 250? :) (saccperkábé)

Én azt nem tudom elképzelni, hogy direkt félreraktuk a pénzt arra, hogy majd ha szarok leszünk játékosokat cserélünk és alapból meg olcsó játékosokat igazoltunk. Talán az aki a pénzt osztja, tisztelte annyira, vagy jóban volt Lacival és nem akarta, hogy elmenjen. Nem jött be.

#16107 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 02:04 PM

Azért te nem csak Medfordot akartad lecserélni :) Csak hasra ütésszerűen Szekulovicsra, Pustahvarra és Medfordra tisztán emlékszem.

Pustahvarnak alapból nem adtam volna szerződést, akkor még véleményem szerint találtunk volna jobbat. De ha már ilyen jól emlékszel erre, azt megkérdezném, hogy miért Barhamet hoztuk mikor Winsome elérhető volt? Nem engedhedtük meg?
Csak a FALCO !

#16108 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 14 April 2017 - 01:59 PM

De tavaly le lett cserélve a fél csapat, gondolom az nem volt olcsó mutatvány. Butoracékra Laci külön nyilatkozta, hogy az egy nagyon olcsó csapat volt. Én hiszek neki és gondolom az év elején nem ő akart olcsó csapatot, csak annyi volt a pénz.

De ki kérte, hogy cseréljük le? Miért cseréltük le? Ki cserélte le?
Miután 100 %-ban az önkormányzat a tulajdonos, te el tudod azt képzelni, hogy szeptemberben azt mondták, 180 milliónk van a csapatra, majd januárban kiderült, hogy mégis 250? :) (saccperkábé)

#16109 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 02:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 14 April 2017 - 01:59 PM

Ki mondta, hogy mindenkit le kell cserélni? Medfordot kellett volna hazaküldeni és hozni egy normális irányítót vagy Fraziert.

Azért te nem csak Medfordot akartad lecserélni :) Csak hasra ütésszerűen Szekulovicsra, Pustahvarra és Medfordra tisztán emlékszem.

#16110 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 01:28 PM

Egyébként pedig lehet, hogy lényegesen komolyabb erőt képvisel, mint a tavalyi, de semmivel sem drágább.

De tavaly le lett cserélve a fél csapat, gondolom az nem volt olcsó mutatvány. Butoracékra Laci külön nyilatkozta, hogy az egy nagyon olcsó csapat volt. Én hiszek neki és gondolom az év elején nem ő akart olcsó csapatot, csak annyi volt a pénz.

#16111 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 01:22 PM

Igen, tavaly ez volt a minta. Belenyúltunk, lecseréltünk mindenkit, aztán hol végeztünk? Kilencedikek lettünk. Na az a vérciki, nem az idei!

Ki mondta, hogy mindenkit le kell cserélni? Medfordot kellett volna hazaküldeni és hozni egy normális irányítót vagy Fraziert.
Csak a FALCO !

#16112 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 14 April 2017 - 11:42 AM

Sajna nincs idom visszakeresni a cimeket abbol az idobol de meg anno irtam is, hogy nem ertem ezeket a lekezelo cimeket. Az teny, hogy csunya zakok voltak idegenbe de azert ez a csapat lenyegesen komolyabb erot kepvisel mint a Laci fele falco. Voltak ott is problemak mint ahogy most is vannak. Nekem az nem fer bele ha egy iranyitonak 1 jo meccs utan 4 rossz kovetkezik legios letere. Ez Srecko oriasi hibaja es en ezert haragszom ra nagyon. A makcssaga miatt boritekolhato az 5. hely ami szamomra egy kicsit csalodas lenne mert tobb volt ebben a szezonban. Az az Alba vezeti a bajnoksagot akivel idegenbe pariba voltal itthon meg eselytelenek voltak veled szembe. Egy Martinics fele iranyitoval eremert kuzdhetnenk es erre adott volt a lehetosege Sreckonak.

Majd ha idén is leégünk pl. egy Puljko és Spica nélküli Kaposvártól hazai pályán, vagy sansztalanul leszopunk idehaza egy Pécstől a play-offról döntő meccsen, vagy idegenben mindössze a MAFC-ot verjük eggyel és a Nyíregyházát pár ponttal, akkor idén is lesznek olyan lekezelő címek. Amíg a felsőházban, top csapatok ellen, éremközelben vitézkedünk, addig ezt semmi nem indokolja. Ugyanannyival kaptunk most ki Körmenden, mint amennyivel ők ősszel Szhelyen.

#16113 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 14 April 2017 - 11:49 AM

Ugyanakkor hiába puffogtatjátok Lewis mindig, hogyha agyonvernek minket, akkor abba mindenki benne volt, ez idén már legalább ötször előfordult, ilyenkor már rég bele kellett volna nyúlni a csapatba. Mondjuk Győr után.

Igen, tavaly ez volt a minta. Belenyúltunk, lecseréltünk mindenkit, aztán hol végeztünk? Kilencedikek lettünk. Na az a vérciki, nem az idei!

#16114 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2414 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 12:06 PM

Legyünk őszinték a tegnapi előadás után sokat nem tennék, hogy nyerünk főleg Egerszegen. Persze én lennék a legboldogabb ha nem így lenne, de volt 1 hetünk felkészülni és úgy játszottunk, hogy esélyünk sem volt 1 percig sem. És nem az első ilyen volt, mi változna 2 nap alatt?
Amúgy igen tényleg tök jó dolog végre felsőházba vagyunk, de ha úgy alakulnak a dolgok, hogy 5.ek leszünk akkor igazából mindegy, hogy 5. vagy 6. lesz a csapat a végén senki nem jegyzi.
Hajrá Falco! Tegyünk csodát vasárnap!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#16115 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:50 AM

Sajna nincs idom visszakeresni a cimeket abbol az idobol de meg anno irtam is, hogy nem ertem ezeket a lekezelo cimeket. Az teny, hogy csunya zakok voltak idegenbe de azert ez a csapat lenyegesen komolyabb erot kepvisel mint a Laci fele falco. Voltak ott is problemak mint ahogy most is vannak. Nekem az nem fer bele ha egy iranyitonak 1 jo meccs utan 4 rossz kovetkezik legios letere. Ez Srecko oriasi hibaja es en ezert haragszom ra nagyon. A makcssaga miatt boritekolhato az 5. hely ami szamomra egy kicsit csalodas lenne mert tobb volt ebben a szezonban. Az az Alba vezeti a bajnoksagot akivel idegenbe pariba voltal itthon meg eselytelenek voltak veled szembe. Egy Martinics fele iranyitoval eremert kuzdhetnenk es erre adott volt a lehetosege Sreckonak.

Mint, ahogy a makacsságának (szakmai hozzártésének, lendületnék) annyi, de annyi mindent köszenhetünk is. Ezért gondoljuk, azt, hogy méltatlan minden vereség után elüldözni.

Pláne úgy, hogy szokás szerint jól szereplünk vele. Várjuk ki a végét, tegnap nem a bajnoki döntő volt. Vasárnap este, akár harmadikak is lehetünk...

A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16116 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:49 AM

Plusz ugye volt lehetőség Winsome visszahozatalára Barham helyett, de azzal sem élt. Persze ha nem volt rá pénz akkor megértem.

Ugyanakkor hiába puffogtatjátok Lewis mindig, hogyha agyonvernek minket, akkor abba mindenki benne volt, ez idén már legalább ötször előfordult, ilyenkor már rég bele kellett volna nyúlni a csapatba. Mondjuk Győr után.
Csak a FALCO !

#16117 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 06:25 AM

Én biztos, hogy nem fogok padlót, nem vágok eret, nekem senkim a Szrecsko, egyszerű munkakapcsolat van köztünk, ahogy a többi edzővel is így volt. Egyszerűen én tudom értékelni, és helyén kezelni a dolgokat.
Azt nem igazán értem, hogy mit értesz azalatt, hogy "Laci idejeben sokkal kritikusabb hangot engedtetek meg egy csunya zako utan", de össze sem hasonlítható a Laci-éra a Szekulovics-érával. Köszönő viszonyban sincsenek az eredmények.

Azt is leírtam már többször (de nem csak én, hanem pl. Pankár Tibi is elmondta), hogy nem értem, miért viselkedünk úgy, mintha az általad említett "idegenbeli dráma" csak az idei csapatra lenne jellemző.

Ez a keret a negyedik-ötödik helyre alkalmas. Ebben ennyi van. Én bízom benne, hogy sikerül bejutnunk a négybe. Aztán menjen Szrecsko, legalább elmondhatjuk, hogy ismét láthattuk közelről a nagyokat. Jöjjön a Sabáli, aztán rájövünk, hogy itt mindenki szar edző :)/>

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16118 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:42 AM

Mirol beszelsz?😂
Attol hogy helyenkent veluk ertek egyet,nem azt jelenti hogy barmi kozom van hozzajuk!:)
Igen szoktam olvasni rendszeresen,de tudom te rengeteget dolgozol biztos nem koveted annyira figyelemmel!:)
Igen hallom a hangokat,meg atlatom a helyzetet..:)tudom kik nem szimpatizalnak az edzovel,csapattal es miert...:)
De hasznald ki a szabadnapot,most hogy megkonnyebbultel,ne gorcsolj mar annyit.."Zizouka"!:)

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:24 AM

Tempóka ... hallod Te a hangokat a lelátón?
Olvasod itt normálisan a fórumot?
Mert ha igen, akkor csodálkozom az "én és pár haverom" kijelentéseden :)/>
Friss nyugatos "újságíró" vagy, akinek itt kell bizonyítania? :)/>

Na lépek ... vannak nálatok fontosabb dolgaim is, ennyi időm volt szarás közben rátok gondolva ;)/>
Boldog nyuszit!
Hajrá Falco!

#16119 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 13 April 2017 - 11:18 PM

Nem a mai miatt mondom ezt, de az, hogy két- két és fél órával a meccs előtt (ha csak 30km-re is van) még buszoznak a játékosok eléggé amatőr dolog.

Hát eléggé..Mehetnének vonattal is, csoportos jeggyel olcsóbb, az eredmény meg ugyanez lenne :)

#16120 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:24 AM

Tempóka ... hallod Te a hangokat a lelátón?
Olvasod itt normálisan a fórumot?
Mert ha igen, akkor csodálkozom az "én és pár haverom" kijelentéseden :)/>
Friss nyugatos "újságíró" vagy, akinek itt kell bizonyítania? :)/>

Na lépek ... vannak nálatok fontosabb dolgaim is, ennyi időm volt szarás közben rátok gondolva ;)/>
Boldog nyuszit!
Hajrá Falco!

A Nyugatos kollégák névvel írogatnak, ugyhogy ezt kérlek fejezd be. Valahol máshol keresd, a névnélküli ellenséget.

Amúgy kb. 10-en vagytok, meg páran, akiknek még nyomjátok a propagandát...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.