Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108919 replies to this topic

#41 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 409 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 06:56 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 12 May 2019 - 08:52 PM

Szégyen a tulajdonosok munkája, szègyen a hf munkája, de most olvasom, meg nézem,a rangadón, hogy a szurkolók ezt a tudatlant éltetik, na ez a legalja mindennek!! Vannak it gondok a szurkolókkal is...

Őrület. Minősíthetetlen.

És ez ugyanaz a csoport, akik a Haladás történelmének egyik, ha nem a legjobb játékosát (karrierje egészet nézve nincs kérdés) egy szezon miatt már mint bukott legenda emlegetik. Azt az edzőt viszont, aki az elmúlt tíz évben egyedüliként tudott 1,00 alatti pontszámot átlagolni a csapat élén (legalább fél évet itt töltve), most éltetik. Bravúr a javából.

És még milyen rossz lett volna ez a mutató, ha a tavasszal nem születnek minimum gyanús (khmm...) eredményeink - alias "tavaszi hadjárat"...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#42 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8933 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2019 - 06:27 AM

Tudomásul vettem a télen, hogy amíg matematikai esély lesz, addig nem adjuk fel és küzdünk.
Nem örültem neki, mert lehetetlen vállalkozás volt, és én inkább ebben a fél évben építettem volna fel a magját az nb2-es csapatnak, hogy lehetőség szerint azonnal jussunk vissza.
Nem mint ha lennék én valaki is, de szinte hetente könyörögtem, hogy még nem késő váltani, készüljünk inkább az nb2-re.
Természetesen mivel senki sem vagyok, süket fülekre találtam.
Most pedig mi van?
Sajnos bejött az, amire józan paraszti ésszel számítani lehetett ... kipottyantunk mint a szar.
Senki nem tud semmit.
Sem azt, hogy milyen tulajdonosi körrel nyomjuk a továbbiakban, ennek függvényében pedig azt sem, hogy milyen csapatunk lesz, mi lesz a koncepció.

Ebben az évadban láttam a tv-n keresztül a toronymagasan bajnok sötét zalaiak kb 6-7 meccsét, és láttam 2-3 Kaposvár meccset is.
2 nagyon gyenge csapatról beszélünk. Botrányosan gyenge ez az nb2.
Azt gondolom, ha ezt a fél évet feláldoztuk volna, nagy esélyesei lennénk a bajnokságnak.
Persze amíg nem tudjuk mi lesz a tulajdonosi viszonyokkal, nem ismerjük a koncepciót, addig ragozhatjuk itt bármennyit a semmit.
Szomorú vagyok.

#43 Best Online Loans

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 13 Hozzászólás:
  • Interests:Dining out

Elküldve: 13 May 2019 - 02:25 AM

online cash advance cash advance loan loans for bad credit cash online loans small personal loans with bad credit

#44 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2611 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2019 - 08:52 PM

Szégyen a tulajdonosok munkája, szègyen a hf munkája, de most olvasom, meg nézem,a rangadón, hogy a szurkolók ezt a tudatlant éltetik, na ez a legalja mindennek!! Vannak it gondok a szurkolókkal is...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#45 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2019 - 11:50 AM

Hiába birtokoltuk többet a labdát nem mentünk vele semmire. A Mezőkövesd azt játszotta amit kell, várt az alkalomra belőtte az első helyzetét és másodosztályba küldött bennünket. A Paks ellen az utolsó pillanatban kapott gól végképp megtörte a csapatot és hit nélkül nem volt esély.

Kiestünk, de gyakorlatilag már a bajnokság megkezdése előtt, amikor a tulajdonosok nem erősítették meg a csapatot, hiányzott egy rutinos, tapasztalt belső védő, egy labdaszerző és egy irányító a pálya közepéről. Tavasszal 19 - re lapot kértek, de nem jött be, hiába erősítettek, mire összeállt a csapat már késő volt.
A legnagyobb probléma az, hogy nem látni a jövőt. Maradnak Illésék, vagy új tulajdonos jön? Nagyon gyorsan el kell ezt dönteni, mert hosszú időre eldőlhet a szombathelyi foci sorsa.

Én 1. osztályú csapatot akarok és talán nem vagyok ezzel egyedül.

#46 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2611 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2019 - 08:55 AM

Olyan edző ez, ez a nem is tudom minek nevezzem, hogy olyan rekordot állított fel, amit megdönteni ember nem fog tudni!
Az MLSZ megalapítása óta még senkinek, de senkinek nem sikerült a Magyar első osztályból egymást követő két évben ki estetnie csapatokat senkinek, csak ennek a senkiházi, tudatlannak.
Ez minden idők legdrágább Hali keretét kiejtette.
A 9. forduló óta a kieső helyen tanyáztunk, nem tudtunk sem helyezésben, sem játátékban előrelépni. Előre lépni??? Folyamatosan nőtt a hátrányunk... az első meccse után kiderült, ALKALMATLAN mind emberileg, mind szakmailag a rábízott feladatokat ellátni!
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#47 sirGalahad

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 07:19 PM

Az élet ezerszer bizonyította már (és most is) hogy akik jó játékosok voltak azokból nem feltétlenül lesz jó edző, szakvezető, tulajdonos... Ez nemzetközi porondon is tény és most nálunk is bebizonyosodott. Ehhez jön még hogy futball legendák gondolkodás döntögetik le saját szobraikat! (Illés, Tóth Miki, Horváth F., Király, Halmosi) Van akinek annyit üzennék: tudni kell mikor kell abbahagyni, a másiknaknak meg hogy soha ne szarj arra az asztalra ahol korábban enni kaptál..de ezek csak egy csalódott szurkoló véleménye most a kiesés miatt! Mondjuk attól még helytállóak...
Nem vigasztal a tudat hogy lesz majd változás amikor is más szelek fújnak majd a politikában ezért valószínűleg 10 év múlva senki sem fog emlékezni ilyen himi-humi közpénzekből felpumpált csapatokra mint Kisvárda, Mezőkövesd, Felcsút...
A Haladás MI vagyunk, mi a szurkolók és a klub, bármelyik osztályban is szerepeljen! Mi megleszünk és mi ott leszünk akkor is a csapat mögött!

Rettenetesen sajnálom a történteket, nem először látok kiesést...de bocs, nem tudok megszokni!
Szakmailag pedig?
Nem értem, miért hívjuk erősítésnek ha korábban kiesett csapatokból igazolunk? Tamás egy nulla, Habovda szintén...kinek a zseniális ötlete volt hogy minden szögletrúgást és beívelést rábízunk? Pontos beadása még nem volt...eleve szögletből idényenként 1x fejelünk gólt. Ofosu gyors de ügyetlen, Babgoye gyors és technikás de nincs esze a játékhoz és a helyzetkihasználása nulla, Ivanov meg ügyes de körülményes, Holodjuk játéka speciel nekem tetszett... Németh Márió el veszett valahol féluton, a tudása negyedét sem nyújtja, jó volna tudni miért? Rabusic lassú és állandóan sérült, Priskin meg szürke és semmilyen, mondjuk benne legalább benne van a gól. Rui Pedro a legjobb játékosunk, őt becsülöm és dícsérem, valamint Jagodics is stabil pont. Dzausvili lelkes , megy mint a bika de ennyi, jégkorongban a negyedik sorban volna csak helye mint verőember. Saláta játéka még tetszett amíg meg nem sérült... Kapusok? Mindamellett hogy mindketten képesek elképesztő bravúrokra de megbízhatatlanok (pont nekik kellene stabilitást adni hátul), egyik nagyobb potyákat kap mint a másik...
Sokat mondó hogy Gál Bálint aki tudása szerint stabil kezdő játékos lehetne bármelyik másodosztályú csapatban, na őt tekintem az idény legjobbjának! Útálom őt, a játékát, a középszerűségét, mégis idén én voltam a legnagyobb szurkolója, minden meccsen szorongva vártam mikor lép már végre pályára, hátha rúg egy gólt!!! Biztos volt akinek a lelkébe gázoltam ezzel a hsz-el, sorry érte csak egy kicsit zaklatott vagyok most! :/
Azt terveztem hogy hazautazom az utolsó fordulóra hogy kiszurkoljam a bent maradást de most inkább lemondom a szállás foglalást :(

Bocs a keserű hangvételért!

Hajrá Haladás!

Ui: külön baxxa az idegrendszerem hogy az előttünk álló csapatok eredménmyei a mi szánk íze szerint alakult de mi nem tudtuk életben tartani a reményt

#48 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1416 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 07:18 PM

Viszlát NB1 :(

#49 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 07:13 PM

Sajnos tévedtem az eredménnyel kapcsolatban, pedig nekünk játszottak a csapatok... :(

Néhány gondolat, így frissen...

Kiestünk.

Miért?

Mert a vezetőség nem nyúlt zsebbe a nyáron, és nem pótolták Stef Wilst (emberileg és játéktudást tekintve sem volt méltó helyettese).
(Úgy gondolom, a többi posztot meg tudtuk volna oldani olyan szinten, ahogy pl. a Paks megoldja.)

Mert a játékosok közül többen hibáztak. A kapusok mellett említhetjük a védelem szarvashibáit, Priskin és Jagodics felesleges piros lapjait a szezon elején, a kihagyott 11-eseket ősszel, és még sorolhatnám. Ide sorolom az öltözői légkört is, mert a Halmosi-ügy sem volt véletlen... (Utóbbiban persze felelős az edző és a vezetés is.)

Mert az edzők is hibáztak. Hipp és a csapat között valami félresiklott úgy az augusztusi DVTK-meccs után, és érezhető volt, hogy szétesett a társaság. Horváth Ferenc -1 pontnál vette át a csapatot, amellyel láthatólag nem tudott mit kezdeni, le kellett cserélni a fél keretet, és február végéig 14 meccsen 14 pontosra hízott a hátrányunk, ez döntő volt, ami utána jött, csak szépségtapasz...

Hogy mi lesz ezután? Meglátjuk... Reméljük a legjobbakat.... A kiesés után is csak a Hali!

#50 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 852 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 07:08 PM

kép
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#51 Halifanatik

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 985 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 06:57 PM

Hatalmas kamu megfejtéseitek vannak itt.
A legendásan “jól” kifutó Rózsa is úgy beleképzte VOLNA azt a szögit, mint Király.
Hibázott, és nincs volna.
Rózsa most nálam Király szintjén van.
Tök mindegy melyik véd.
Az egy másik dolog hogy a padoztatás ide tette...
Szerintem az Újpest ellenni potyája katasztófálisabb volt mint Király lepkéje.
Kár is erről már beszélni... Nem (csak) Király a felelős!

Kiestünk. Csoda?! Dehogy!

#52 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8933 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 06:06 PM

Azért nem véletlenül tetováltattam az autogramját a kezemre ...
Egy kis idő elteltével úgyis csak a szépre fogok emlékezni vele kapcsolatban, arra hogy mennyi mindent tett a Haladásért.
De most még frissek ezek az emlékek, és rossz nézni egy Legendától ezt a teljesítményt úgy, hogy láttam/láttuk fénykorában.

#53 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7200 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 05:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: axel100 - Dátum: 11 May 2019 - 04:55 PM

Egy kapus helyzete más. Ha így védett volna tizen pár évvel ezelőtt, már az nb2 be se lenne.
Eljárt felette az idő, de az egész csapat miatt estünk ki.

Anno is voltak potyai valogatottban es klubcsapataban is de mutass egy olyan kapust aki hibatlanul lehoz minden meccset. Sokszor ha golt kaptunk is hibasnak lett kikialtva pedig a visszajatszasbol latszott, hogy elotte egy vedon valtoztatott iranyt a labda.
Nem akarom vedeni mert tudom voltak hibai de nem hiszem, hogy a nyakaba kell varrni a kiesest
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#54 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 05:49 PM

Derűs labdázgatás a Kövesd ellen, mint tavaly. Szerintem ha lesz értelme, ezt a meccset is megnyerjük:).

#55 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 326 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 04:55 PM

Egy kapus helyzete más. Ha így védett volna tizen pár évvel ezelőtt, már az nb2 be se lenne.
Eljárt felette az idő, de az egész csapat miatt estünk ki.

#56 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 971 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 04:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 May 2019 - 02:53 PM

Természetesen nem.
De hiányzik az a nagyjából 10-12 pont, ami kizárólag az Ő potyáin ment el.

Nem az én asztalom a statisztika meg a matematika vannak itt akik jobban csinálják nálam de akkor számolgassunk!Van egy idényben 33 meccs amin maximálisan 99 pont szerezhető,eddig szereztünk 29et ha behuzzuk a maradék két meccset akkor lehet 35 pontunk ami majdnem az egyharmada a megszerezhetőnek.Ehhez adjuk hozzá amit szerinted a Király miatt ment el azaz a 12 pontot az 47 pont.Ha jól számolok akkor van 52 pont ami másokon ment el!!! De ti most kikezditek a Királyt!!!No comment!!!Ha rosszul számoltam elnézést de a lényeg érthető szerintem!!

#57 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7200 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 04:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 May 2019 - 02:53 PM

Természetesen nem.

Sokat hibazott osszel de valljuk be nem is volt elotte olyan vedelem ami segitette. Az is teny, ment par pont el ezeken a hibakon de ha csak a tizik felet berugjuk most ez nem lenne teriteken. Tovabba az is teny, hogy hozott is pontokat de errol sem beszelunk. Egy kapus ha hibazik egyszerre takarodjon, egy tamado ha ziccert ront gyerunk tovabb a kovetkezo majd bemegy... igazsagtalan a sport de ettol is szep...
En szemely szerint nem varrom a nyakaba a kiesest inkabb a vezetoseg volt az aki evrol evre leepitette ezt a klubot.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#58 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8933 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 02:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 11 May 2019 - 02:03 PM

Nem csak miatta vagyunk kiesőhelyen ugye?

Természetesen nem.

#59 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 971 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 02:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 May 2019 - 12:52 PM

Hibázni lehet ... csak nem mindegy mennyit, és hogy mivel jár.

Nem csak miatta vagyunk kiesőhelyen ugye?

#60 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8933 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2019 - 12:52 PM

Hibázni lehet ... csak nem mindegy mennyit, és hogy mivel jár.