Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53884 replies to this topic

#1 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7204 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:43 PM

Olvasom froccsos Gumi elemzeset es jokat nevetek. Alapbol tetszik amiket ir mert sokszor jol leirja a lenyeget. A mostani viszont valahogy olyan mint amikor azt mondjak nem lesz felho az egen de ne hagyjak otthon az esokabatokat.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 May 2019 - 08:50 PM

Ha azt gondolod, hogy ezt egerszegen talaltak ki nagyot tevedsz. Ok is atvettek valahonnan mint ahogy a legtobb notat is amit hallasz a csarnokokban, stadionokban. Mindig jokat rohog az ember amikor ket szurkolo azon vitazik ki kitol lopta a notat...

Persze, hogy nem Egerszegen. Azt, hogy mit hol találtak ki az követhetetlen, és nem is ez a lényeg. Ami a fontos, hogy a jelenben, ha egy konkurens szurkolótábornak van egy nagyon ismert szurkolási szokása - amit mi is mindig tapasztalunk, amikor ott vagyunk - akkor az nem normális dolog, hogy azt a mi B-közepünk átveszi, és nálunk is meg akarja honosítani. Ha a mi csapatunk jobb, a mi mérkőzésünkre jár több néző, és ha a mi Arénánk a szebb, vagyis mindenben jobban vagyunk, akkor nem kell koppintani semmit, mert az nagyon ciki !

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7204 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 May 2019 - 07:15 PM

Hozzávetőlegesen 30 éve jársz Hali-meccsre, ha te ez idő alatt akár csak egyszer egy olyan szurkolási módot ajánlottál volna a B-középnek, ami a Zete-táborra leginkább jellemző szurkolás volt, akkor téged behajítottak volna a pályára. Elég szégyen volt az, amikor a két tábor együtt nyomta "Undorító magyar foci...", vagy amikor a két kosártábor együtt skandálta "szar Szlovákia". Semmilyen összefogásra, semmilyen koppintásra nincs szükség!

Ha azt gondolod, hogy ezt egerszegen talaltak ki nagyot tevedsz. Ok is atvettek valahonnan mint ahogy a legtobb notat is amit hallasz a csarnokokban, stadionokban. Mindig jokat rohog az ember amikor ket szurkolo azon vitazik ki kitol lopta a notat...
Nyugodj békében CECE!

#4 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1024 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:39 PM

Bajnokok a sárga-feketék! :) Gratulálok!
https://bball1.hu/ko...rlabda-csapata/

#5 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 20 May 2019 - 07:23 PM

Fő tér 43. Ötvös, na szevasz!

És te ki vagy? Ja, hogy egy behatárolhatatlan senki...

#6 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2073 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:23 PM

Idézés: circo - Dátum: 20 May 2019 - 06:48 PM

Zete-csicska Falco-tábor hejj-hejj !

Fő tér 43. Ötvös, na szevasz!

#7 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 May 2019 - 05:58 PM

A kosarlabdat kormenden talaltak fel de a szurkolast azt nem.
Ennyi erovel a mindenki szombathelyit meg elkezdtek mindenki kormendivel kiabalni. Nem kell ezen lovagolni. Az oldalfelelgetos meg rengeteg helyen szol, valogatott mecceken is. Nem rinyalni kell hanem szurkolni.

Hozzávetőlegesen 30 éve jársz Hali-meccsre, ha te ez idő alatt akár csak egyszer egy olyan szurkolási módot ajánlottál volna a B-középnek, ami a Zete-táborra leginkább jellemző szurkolás volt, akkor téged behajítottak volna a pályára. Elég szégyen volt az, amikor a két tábor együtt nyomta "Undorító magyar foci...", vagy amikor a két kosártábor együtt skandálta "szar Szlovákia". Semmilyen összefogásra, semmilyen koppintásra nincs szükség!

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 20 May 2019 - 03:59 PM

Na kezdődik...
Szerintem amúgy meg igen is jó van hangulat a csarnokba nem csak nálunk fent a B-be. De Magyar válogatott meccseken is van ilyen szóval nem lett lopva semmi sehonnan, persze ha van jobb ötleted ozd meg velünk!

Figyelj, ha nem lenne jobb ötlet még az is jobb, mint lemásolni egy konkurens tábor legjellemzőbb szurkolási módját. Ha egész meccsen csendben lennétek még az is jobb lenne ennél. Én már 2001-ben is voltam Egerszegen, ráadásul az unokatesóddal, nekem nem kell a mi meccsünkön eszembe juttatni a narancssárga csarnokot és az edzőjük arcát. A felesége, amikor még csak 19 éves szuka volt az én munkám ötletét lopta el, így szó se lehet arról, hogy az a csapat , akinek szurkolok a tábora ugyan ilyen piti módszerre vetemedjen. Alkossatok magatok, vagytok többen, ennyi agy csak kitalál valami ötletes újdonságot. Fizetnék is nektek, hogy hagyjátok abba, és találjatok ki valami újat, csak félek ez olyan, mint ha valakinek azért fizetnék, hogy ússza át a Balatont, és közben nem is tud úszni.

#9 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3733 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:01 PM

Idézés: szurkoloo - Dátum: 20 May 2019 - 06:06 PM

Nekem is tetszett ez az új szurkolás. Folytassuk, csak jobb lesz a hangulat!!!

+1
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:48 PM

Zete-csicska Falco-tábor hejj-hejj !

#11 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4507 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:32 PM

Idézés: szurkoloo - Dátum: 20 May 2019 - 06:06 PM

+1

#12 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 396 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:06 PM

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7204 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:58 PM

A kosarlabdat kormenden talaltak fel de a szurkolast azt nem.
Ennyi erovel a mindenki szombathelyit meg elkezdtek mindenki kormendivel kiabalni. Nem kell ezen lovagolni. Az oldalfelelgetos meg rengeteg helyen szol, valogatott mecceken is. Nem rinyalni kell hanem szurkolni.
Nyugodj békében CECE!

#14 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 20 May 2019 - 05:12 PM

Circo Egerszegre gondolt.

Meglehet. Mindenesetre a mi csarnokunkban a Körmend szurkolók szokták a saját szektoruk, és a hozzájuk közeli galériás rész között (ahol egyébként ugyebár semmi keresnivalójuk, de az már egy másik történet)
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#15 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 20 May 2019 - 04:51 PM

Így van. Ez egy ezeréves szurkolás, nem Körmend-találmány. A Nád a házam teteje pl. Körmed-találmány, mégis örömmel elénekeltük nekik :rolleyes: Láttam a szemük csillogásán, mennyire élvezik :D

Circo Egerszegre gondolt.

#16 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 20 May 2019 - 03:59 PM

Na kezdődik...
Szerintem amúgy meg igen is jó van hangulat a csarnokba nem csak nálunk fent a B-be. De Magyar válogatott meccseken is van ilyen szóval nem lett lopva semmi sehonnan, persze ha van jobb ötleted ozd meg velünk!

Így van. Ez egy ezeréves szurkolás, nem Körmend-találmány. A Nád a házam teteje pl. Körmed-találmány, mégis örömmel elénekeltük nekik :rolleyes: Láttam a szemük csillogásán, mennyire élvezik :D
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#17 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2420 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 May 2019 - 01:14 PM

Egy magára valamit adó B-közép ne utánozza az egyik legfőbb rivális szurkolótábor szokását. Még a jó hangulat kedvéért se !

Na kezdődik...
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#18 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 May 2019 - 01:14 PM

Egy magára valamit adó B-közép ne utánozza az egyik legfőbb rivális szurkolótábor szokását. Még a jó hangulat kedvéért se !

Szerintem jó,hogy átvettük legalább az egész Arénát szurkolásra bírjuk,nem csak "az álljatok fel"ből áll a bevonás. Utánunk egyébként körmendi vendégkönyvben is olvastam pár napja,hogy valaki ezt a koreót javasolta, szóval ki másol kit? :) :) Szerintem abszolúte rendben van ez,nekem tetszik.
Nekem úgy rémlik hogy a klasszikus fújd meg a sípot fujd meg jol is onnét indult,mégis átvette majdnem mindegyik csapat,ha hülyeséget fújnak a kárukra.

#19 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7141 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:14 PM

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:46 PM

Igen a tv közvetítés alakította így.
A Hali szomorú sorsa miatt azért lehet, hogy emelkedni fog az idepártoló nézők száma, szóval ideje korszerűbbé tenni a jegyárusítást.
kép