Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50926 replies to this topic

#1 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1509 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:01 AM

Gratulálok én is a csapatnak, tetszett a mai első félidő nagyon. Remek védekezés, szép figurák, helyenként jó egyéni megmozdulások. Szépen elindultunk felfelé, az év végére remélem oda is érünk a második-harmadik hely valamelyikére. Reddic óriási igazolás volt, sokkal jobb játékos, mint Keller lett volna, így utólag azért nem bánom, hogy nem minket választott. Bíró is szépen épül be a csapatba,fejlődött szerintem szeptemberhez képest, de még bízok benne, hogy lépni fog előrébb. Balmazovics is jó volt, de sokszor önző, teljesen nyílvánvaló helyzeteket nem passzolt le, ez nem tetszett ma nekem. Volt ilyenből legalább 4 eset, egyszer vagy kétszer még elmegy, de ez nekem ma sok volt.

Viszont abban egyetértek, hogy ezt az intenzív védekezést plusz gyors támadásvezetéseket nem fogjuk bírni 8 emberrel. A szezon elején jóval többször lassítottuk a játékot, de ez mostanában picit elhanyagoltnak tűnik nekem, általában Okorn miatt, mivel sokszor kéri a padról a rohanást. Azt viszont nem értem,hogy miért hagy bennt Ő is időkéréseket, simán nyerhetnénk vele energiát, ami egész meccsre levetítve akár döntő is lehet. Alapvetően viszont ezt a rendszert és szerkezetet én jónak és hatékonynak ítélem meg, tetszik ahogy játszunk.

Ami viszont nagyon jó, hogy Bruinsma visszatért, nálam egyértelműen a csapat (talán az egész bajnokság) legjobb játékosa, az első számú emberünk. Ha Ő formába lendül ismét, Reddic tartja a megszokottat és mondjuk Norfleet hozza a tavalyi PO játékát én simán verhetőnek érzem az Olajt idén. Vagy inkább azt mondom ha a fentebb írt dolgok megvalósulnak és még jobban összeáll Okorn rendszere, akkor nem látok nálunk erősebb csapatot! Bízzunk benne, hogy így lesz!

FALCO!
Csak a FALCO !

#2 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4326 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:21 AM

Idézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 12:08 AM

Gratula a csapatnak a győzelemhez! Amit az első félidőben nyújtottunk, az a Szolnok kivételével bárki ellen elég lehet a győzelemhez. Extra volt, és szép is.

Eddig vártam, mert most már elég extra rémhírek terjednek. Nem cserélünk senkit, jelenleg nincs róla szó, minden csak pletyka volt.

Azt lehet tudni,hogy Curry miért nem játszott?

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6918 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:13 AM

az utolso negyedet lattam csak az alapjan annyit tudok mondani, ha egy komolyabb csapat ellen jatszunk 10 ponttal kapunk ki. eszetlenul jatszott a Kecskemet, nem tudta kihasznalni a hibainkat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1887 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:08 AM

Gratula a csapatnak a győzelemhez! Amit az első félidőben nyújtottunk, az a Szolnok kivételével bárki ellen elég lehet a győzelemhez. Extra volt, és szép is.

Eddig vártam, mert most már elég extra rémhírek terjednek. Nem cserélünk senkit, jelenleg nincs róla szó, minden csak pletyka volt.

#5 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 962 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Gratulálok a győzelemhez! Remélem mindenki elégedett a látottakkal, nem akarok belerondítani a nagy türelembe, áskálódjon most más.

#6 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1959 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:43 PM

Gratulálok, hogy behúztuk!

Ki volt a csávó a padon Hacsek mellett?
kép

#7 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:32 PM

Ez a mai Currys valami olyasmi volt mint Reddiccel a Deac ellen. Az akkori elment azon, a mostanit megmentette az Arena.

#8 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 954 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:29 PM

Már a Pécs és az Alba elleni hazain is azt éreztem, ha úgy védekezünk, ahogy Okorn akar, és ahogy már tudunk is, akkor a 8 emberes rotáció is kevésnek tűnik. Ezeken a meccseken jól toltuk, de a végére kipurcantunk. Az Alba ellen majdnem el is ment a meccs. Ma 7 emberes rotáció volt, sejteni lehetett, hogy nem húzzuk ki. De még ezen is lehetett volna javítani; az első félidőben motiváltan és jól játszó Bíró a 3. negyedben pályára se lépett, ezt nagyon nem értettük.

A Curry szituációról jó lenne többet tudni.
A bírókat meg hagyjuk, sokat tettek érte, hogy a Kecsó feljöjjön...
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#9 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1909 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:18 PM

A BB1 szerint Curry beteg.

Ha beteg, miért öltözött be?

Ha annyira nem beteg, miért nem játszott?

Vagy ez csak kamu duma és cseréljük? (bár ahhoz túl sokat nevetgélt:)

Nah mindegy, győzelemhez grat, Reddic egy állat, a második félidő meg pocsék.

Falco!
HAJRÁ FALCO!

#10 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1295 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:57 PM

Megint majdnem elszórakoztuk...
2. félidő teljesen kuka

#11 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 14 December 2018 - 02:02 PM

Olvastátok?Go40 olaszországba tart... Nagyon sajnálom(sajnos a bb1-en eddig megszellőztetett infók mindig igazak voltak).
Meccshez:
Kemény(nem nézőcsalogató) meccsen Falcogyőzelmet várok.

Kár, hogy honosítva lett.

#12 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4326 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:02 PM

Olvastátok?Go40 olaszországba tart... Nagyon sajnálom(sajnos a bb1-en eddig megszellőztetett infók mindig igazak voltak).
Meccshez:
Kemény(nem nézőcsalogató) meccsen Falco győzelmet várok.

#13 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1654 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:04 AM

A mai meccs margójára:

Kicsit tartok tőle, főleg a Kecskemét stílusa miatt. Lassítani fogják a játékunkat, nekünk viszont a saját bevált gyors stílusunkat kell(ene) tolni.

Érdekes lesz a bajnokság talán két legjobban védekező csapatát egymás ellen harcolni látni.

Izzadságos meccset várok 5 pontos hazai győzelemmel!!!

Hajrá Falco!

#14 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:34 AM

Idézés: Lewis - Dátum: 13 December 2018 - 08:31 PM

Viszont Kellerrel lehetett volna plusz egy légiósunk.

Köszi, hogy leírtad helyettem 🙂
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#15 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1959 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 December 2018 - 08:30 PM

Alapvetően Kendrick Perry helyettesítésére vitték, aki közben felépült. Az más kérdés, hogy a szezon végéig van velük szerződése.
Nem érezte jól magát Minszkben, menni akart, és kapóra jött egy erősebb csapat hívása.

De nem gondolom, hogy Novgorodban, jelen körülmények közt jól érezné magát, szóval...
kép

#16 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1887 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 08:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 13 December 2018 - 12:56 PM

De, bejött :) Reddic jobb játékos, mint Keller lenne.

Viszont Kellerrel lehetett volna plusz egy légiósunk.

#17 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1887 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 08:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 13 December 2018 - 08:11 PM

A legutóbbi BL meccsre nem is nevezték...miért is igazolták le akkor...Go meg milyen ígéretért hagyta el Minszket..jó kérdések ezek

Alapvetően Kendrick Perry helyettesítésére vitték, aki közben felépült. Az más kérdés, hogy a szezon végéig van velük szerződése.
Nem érezte jól magát Minszkben, menni akart, és kapóra jött egy erősebb csapat hívása.

#18 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1959 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 08:11 PM

A legutóbbi BL meccsre nem is nevezték...miért is igazolták le akkor...Go meg milyen ígéretért hagyta el Minszket..jó kérdések ezek
kép

#19 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 01:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 13 December 2018 - 01:03 PM

Ha van rá esély,én akkor is kivárnék Govensre. Nála jobb játékost ugysem tudnánk akasztani szezon közben,abban biztos vagyok.
Azért egy Govens,Bruinisma,Reddig légiós sor elég kemény lenne. Kérdés van e annyi pénzünk hogy megfizessük? Mert szerintem Go fizetését majdnem súrolja Evané.

Azért a szezonbéli harmadik csapata lenne :) Valószínűleg nem annyiért jönne mint Minszkbe :)

#20 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1246 Hozzászólás:

Elküldve: 13 December 2018 - 01:03 PM

Ha van rá esély,én akkor is kivárnék Govensre. Nála jobb játékost ugysem tudnánk akasztani szezon közben,abban biztos vagyok.
Azért egy Govens,Bruinisma,Reddic légiós sor elég kemény lenne. Kérdés van e annyi pénzünk hogy megfizessük? Mert szerintem Go fizetését majdnem súrolja Evané.