Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53060 replies to this topic

#16081 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2184 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:31 PM

Szrecsko mondjon le! Követeljük a felsőházi izgalmak helyett a középházi langyosvízet! A play-off helyett a play-outot, követeljük a hetente lecserélt légiósokat, a videóbírót, mint a fő taktikai elemet!
Követeljük a kiesés elleni harc izgalmát, Medford helyett Rubint és/vagy Levyt! Követeljük a középszerűséget!
Hajrá Falco!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16082 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:13 PM

Atyaég... ha Bencze lenne az edző, Te lennél legjobban felháborodva :) De tudod mi a legszebb? A meccs végén többen mondták, hogy majd Te megmagyarázod a mai estét. :) Bejött.
Az utóbbi fél órában írtak rám hozzáértő emberek, hogy mi is volt ez a kiírás. Na pont nem nekik szólt... Így hát a mosdatást amire vártam bőven meg is kaptam Tőled.

Nyugtass meg, ugye te (már) nem vagy a b-közép tagja?

#16083 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 10:19 PM

Ha Bencze lenne az edző? Mitől lennék én felháborodva? Mik ezek a fikciók? Mi ez a "ha"? :) Te jobban tudod, hogy én mit csinálnék? :)
Mit kell megmagyarázni? Nyert a jobb csapat. Ennyi. Én el tudom fogadni, te, meg a "hozzáértő embereid" nem. Ennyi a történet :)

Hopsz.. ezt benéztem. Ezt nem neked szerettem volna címezni, hanem másnak.... Úgy, hogy ez a rész ez visszaszívva. Nem a semmiért írtam a Benczét.

#16084 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:21 PM

Én csak a második félidőt láttam, azt megnyertük, úgyhogy én elégedett vagyok a csapattal. :)

"Nehéz helyzetbe vagyunk most, mert két nap múlva megint meccs vár ránk. " -most nem akarom Szrecskót megijeszteni, de a rájátszásban ennél is sűrűbb a program. De a többieknek is. Ez olyan mintha én vagy más aki melózik, arra panaszkodnánk, hogy de nehéz helyzetben vagyunk másnap dolgozni kell. Ezt vállaltuk, ők meg azt. Nem nyavajogni kell, ha nem bírjuk az iramot, meg kell keresni az okát.

#16085 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 10:16 PM

Mandic és Lazic tudtak magyarul, mielőtt idejöttek? Engem meglepne, de ha igen, akkor el tudom fogadni ezt az edzőválasztási politikát.

Igen, mindkettő tudott, tud.

#16086 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:13 PM

Atyaég... ha Bencze lenne az edző, Te lennél legjobban felháborodva :) De tudod mi a legszebb? A meccs végén többen mondták, hogy majd Te megmagyarázod a mai estét. :) Bejött.
Az utóbbi fél órában írtak rám hozzáértő emberek, hogy mi is volt ez a kiírás. Na pont nem nekik szólt... Így hát a mosdatást amire vártam bőven meg is kaptam Tőled.

Ha Bencze lenne az edző? Mitől lennék én felháborodva? Mik ezek a fikciók? Mi ez a "ha"? :) Te jobban tudod, hogy én mit csinálnék? :)
Mit kell megmagyarázni? Nyert a jobb csapat. Ennyi. Én el tudom fogadni, te, meg a "hozzáértő embereid" nem. Ennyi a történet :)

#16087 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1545 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 10:12 PM

Nem szeretném :) Csak most már a sokadik "hozzunk ide idegen edzőt" hozzászólásra reagáltam. Illúzió. Nem lesz, nem volt, nem hozunk.

Mandic és Lazic tudtak magyarul, mielőtt idejöttek? Engem meglepne, de ha igen, akkor el tudom fogadni ezt az edzőválasztási politikát.

Amúgy kikaphatunk a Körmendtől, már leírtam az okokat, de ilyen formában vállalhatatlan. Egy percig se volt esélyünk semmire. Legalább a doglukat nehezítettük volna meg.
Csak a FALCO !

#16088 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4064 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 09:58 PM

Az, hogy ma ott voltál Körmenden, az "Szekulovics és embereinek" volt köszönhető, különben ha nem ő lenne most az edző, akkor tegnap lettél volna meccsen, a Szeged vagy a Kaposvár ellen, a posványban, a középházban...

Ez sok mindent elárul arról, hogy mennyire vagy képben a klubbal kapcsolatban. A Falcóban soha nem volt még olyan idegen edző, aki ne tudott volna magyarul beszélni. És egy darabig még nem is lesz. Illúzióid lehetnek, de törődj bele, hogy nem lesz, mint ahogy eddig még soha nem is volt.

Hát inkább ne tudjon magyarul az edző (főként ha ennyi légiós van) de készítse fel normálisan a csapatot... Akkor tőlem kínai is lehet :D

#16089 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 10:08 PM

Az normális dolog, hogy kétszer (Győr plusz most), úgy kapunk ki a legnagyobb riválistól, hogy a feldobáskor eldől konkrétan a meccs lényegi része? Hogy semmi esélyünk egy pillanatig sem nyerni? Öt légióssal és két papíron válogatottnak mondott játékossal?

El tudom fogadni, hogy ne legyen esélyünk, ha játszanak a magyar fiataljaink, de ez a megalázás MÁSODSZOR, elfogadhatatlan.

Nekik meg hat légiósuk és két válogatott játékosuk van. Akik közül Fepu nem csak válogatottnak mondott, hanem rendszeresen játszik is, Csorvásit pedig a nyáron ugye hazarendelték nagy hiszti után. Akkor miért is ne kaphatnánk ki tőlük?

A bajnokságban eddig kétszer ők nyertek, egyszer mi. Ha Szombathelyen újra nyerünk, akkor ez 2-2, pedig nekik erősebb a keretük...

#16090 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:15 PM

Amúgy ha a 2. félidőben a fiatalok játszanak, és kikapunk 30-35-tel akkor most minden jó lenne, mert legalább játszottak a fiatalok? Mert tavaly ez volt, mégsem örült senki sem a meccs után a fiatalok játékának. Cserébe akkor 36-tal kaptunk ki.

#16091 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1921 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:13 PM

.

#16092 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 13 April 2017 - 10:08 PM

Ezt kifejtenéd?

Nem szeretném :) Csak most már a sokadik "hozzunk ide idegen edzőt" hozzászólásra reagáltam. Illúzió. Nem lesz, nem volt, nem hozunk.

#16093 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1545 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:08 PM

Az normális dolog, hogy kétszer (Győr plusz most), úgy kapunk ki a legnagyobb riválistól, hogy a feldobáskor eldől konkrétan a meccs lényegi része? Hogy semmi esélyünk egy pillanatig sem nyerni? Öt légióssal és két papíron válogatottnak mondott játékossal?

El tudom fogadni, hogy ne legyen esélyünk, ha játszanak a magyar fiataljaink, de ez a megalázás MÁSODSZOR, elfogadhatatlan.

Ja, az edző kérdést csak azért írtam be, mert én ennek örülnék, ez csak a saját véleményem.
Csak a FALCO !

#16094 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 09:58 PM

A Falcóban soha nem volt még olyan idegen edző, aki ne tudott volna magyarul beszélni. És egy darabig még nem is lesz. Illúzióid lehetnek, de törődj bele, hogy nem lesz, mint ahogy eddig még soha nem is volt.

Ezt kifejtenéd?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#16095 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1545 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:07 PM

-
Csak a FALCO !

#16096 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:03 PM

Mit kéne magyarázni? Gyenge a keret. Te meg magyarázd meg, hogy ez nem így van. Ez persze az edzők felelőssége ez nem vitás. Persze így is lehetne szorosabb meccseket játszani ezt nem vitatom. Én kimerem jelenteni, hogy a felsőházban a többi csapatnak jobb a magyar magja (a Körmendnek is a Ferencz-Csorvási duóval) és a légiósaink pedig nagyjából a Zete légiósaival vannak egy szinten, Albáé, Szolnoké, Körmendé egyértelműen jobb.

+1!

#16097 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 09:14 PM

Múltkor valaki egyből betalálta Zizout..... EGY GYŐZTES MECCSEN.

Ma én meg szeretném, ha elkezdenétek Srecko és a többiek mosdatását :) Gyerünk, magyarázzátok meg :)
Hajrá :)
Nem is tudom idén ez hányadik meccs amikor szarrá gyaláznak bennünket :)
Ja, én k**va jót buliztam. Sajnálom, hogy ez csak 25-30 embernek jött át :)

Nem kell senkit sem mosdatni, ebben a maiban mindenki benne volt. Mit kell megmagyarázni? Nem kaphatsz ki 16 ponttal Körmenden? Nem kaptál még ki soha ennyivel? Vagy ennél többel? Vagy ennél szarabb játékkal? Hányadik meccs ez idén, amikor szarrá gyaláztak bennünket? :) Most komolyan kérdezem.

Mondta valaki, hogy ez a csapat veretlen lesz? Vagy bajnok lesz? Vagy döntőt játszik? Vagy hogy nem fog egyszer sem kikapni a Körmendtől? Nem. Akkor meg miért viselkedünk úgy?

Na de annak örülök, hogy jót buliztál :)

#16098 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:03 PM

Ma én meg szeretném, ha elkezdenétek Srecko és a többiek mosdatását :) Gyerünk, magyarázzátok meg :)
Hajrá :)
Nem is tudom idén ez hányadik meccs amikor szarrá gyaláznak bennünket :)
Ja, én k**va jót buliztam. Sajnálom, hogy ez csak 25-30 embernek jött át :)

Mit kéne magyarázni? Gyenge a keret. Te meg magyarázd meg, hogy ez nem így van. Ez persze az edzők felelőssége ez nem vitás. És így is lehetne szorosabb meccseket játszani ezt nem vitatom. Én kimerem jelenteni, hogy a felsőházban a többi csapatnak jobb a magyar magja (a Körmendnek is a Ferencz-Csorvási duóval) és a légiósaink pedig nagyjából a Zete légiósaival vannak egy szinten, Albáé, Szolnoké, Körmendé egyértelműen jobb.

#16099 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 09:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 09:16 PM

Ott voltam Körmenden, Szekulovics és az emberei megalázták a Falcot.

Az, hogy ma ott voltál Körmenden, az "Szekulovics és embereinek" volt köszönhető, különben ha nem ő lenne most az edző, akkor tegnap lettél volna meccsen, a Szeged vagy a Kaposvár ellen, a posványban, a középházban...

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 09:16 PM

Nagyon remélem, hogy a szezon végén távozik a szerb és a kiválasztott légiósai Darrin kivételével. Egerszegen sem látok sok esélyt a győzelemre, konkrétan semmit.

Jövőre jó lenne egy idegen edző, aki még nem dolgozott a hazánkban.

Ez sok mindent elárul arról, hogy mennyire vagy képben a klubbal kapcsolatban. A Falcóban soha nem volt még olyan idegen edző, aki ne tudott volna magyarul beszélni. És egy darabig még nem is lesz. Illúzióid lehetnek, de törődj bele, hogy nem lesz, mint ahogy eddig még soha nem is volt.

#16100 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 09:38 PM

Ma én meg szeretném, ha elkezdenétek Srecko és a többiek mosdatását :)/> Gyerünk, magyarázzátok meg :)/>
Hajrá :)/>
Nem is tudom idén ez hányadik meccs amikor szarrá gyaláznak bennünket :)/>
Ja, én k**va jót buliztam. Sajnálom, hogy ez csak 25-30 embernek jött át :)/>

+1!!!