Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53109 replies to this topic

#16121 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:51 PM

Az idegenbeli gyenge játék oka szerintem az amatőr módon szervezett utazás. Szolnokra is aznap reggel indultunk. 4-5 óra buszozás után nyílván nem megy úgy a játék. Ma több játékos 2 óra körül még mellettem ebédelt a Pelikánban. Szerintem sokat segítene, ha a Körmendhez (és a legtöbb profi sportcsapathoz) hasonlóan szerveznénk le az utazásokat. Csak egy példa: a győri kupameccs előtt ők már előző nap elutaztak Győrbe, hogy ne kelljen a meccs napján utazni. Pedig Győr nagyon közel van, és a meccs is csak 8-kor kezsődött. Sokat számít az, ha nem a meccs kezdete előtt fél órával látod csak a csarnokot, ahol játszol. Itt kell keresni a sokkal gyengébb idegenbeli teljesítményt, mert ez már évek óta, játékosoktól, edzőtől függetlenül jellemző.

#16122 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:33 PM

Ha gyenge lenne a keret, szerintem nem vernénk szarrá szinte mindenkit.. Szerintem meg 3 légiós kapufa.... De akkor sem értem, hogy lehet az, hogy elmegyünk idegenben, semmi játék, Govens villanásai nélkül 25-30-al vernének bennünket. Itthon meg teljesen más a csapat... nem értem. Ez idegenben mocskosul frusztráló. Főleg körmenden.........

Természetesen minden eredmény az edző felelőssége, de te elhiszed, hogy az itthoni meccsek előtt rendesen elvégzi a munkáját, az idegenbeliek előtt meg nem? Pl. 2009-ben az elődöntőben Körmenden nyertünk 25-tel, aztán pár nappal később itthon meg minden idők legnagyobb vereségét szenvedtük el (ha jól emlékszem Falco-Körmend 62:102). Az mennyivel jobb volt, ugye?
Egyelőre még mindig küzdünk a pályaelőnyért, és ezzel nem azt mondom, hogy győzünk vasárnap, mert egyáltalán nem garantált a dolog, sőt az esélyes a ZTE. Abban viszont még mindig bízom, hogy odaérünk a 4.helyre.

#16123 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 13 April 2017 - 10:33 PM

Az, hogy ebben a csapatban(keret) nincs több hatalmas ferdítés. A tavalyi csapatban volt az a szokás, hogy megaláztak minket idegenben. Ezek a sorozatos zakók megmagyarázhatatlanok.

Ez a klub már csak ilyen, soha nem jön, ki, ami benne van...
Vagy az elvárások köszönőviszonyban sincsenek a realitással!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16124 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 13 April 2017 - 10:32 PM

Azt szeretem, hogy itt csak végletekben lehet gondolkodni. Vagy minden fasza, vagy mindenki meleg és menjen a picsába. Bocs, de ez van kb.

+1

#16125 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 13 April 2017 - 10:32 PM

Azt szeretem, hogy itt csak végletekben lehet gondolkodni. Vagy minden fasza, vagy mindenki meleg és menjen a picsába. Bocs, de ez van kb.

+1

#16126 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1922 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:29 PM

Nyugtass meg, ugye te (már) nem vagy a b-közép tagja?

Személyeskedünk? Nyugodtan... Vagy várjam esetleg az ügyvédi felszólítást? Amikor meg visszanyalt a fagyi azt meg nem nagyon reklámoztad, igaz? :D

#16127 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:33 PM

Az, hogy ebben a csapatban(keret) nincs több hatalmas ferdítés. A tavalyi csapatban volt az a szokás, hogy megaláztak minket idegenben. Ezek a sorozatos zakók megmagyarázhatatlanok.

#16128 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1922 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 April 2017 - 10:03 PM

Mit kéne magyarázni? Gyenge a keret. Te meg magyarázd meg, hogy ez nem így van. Ez persze az edzők felelőssége ez nem vitás. És így is lehetne szorosabb meccseket játszani ezt nem vitatom. Én kimerem jelenteni, hogy a felsőházban a többi csapatnak jobb a magyar magja (a Körmendnek is a Ferencz-Csorvási duóval) és a légiósaink pedig nagyjából a Zete légiósaival vannak egy szinten, Albáé, Szolnoké, Körmendé egyértelműen jobb.

Ha gyenge lenne a keret, szerintem nem vernénk szarrá szinte mindenkit.. Szerintem meg 3 légiós kapufa.... De akkor sem értem, hogy lehet az, hogy elmegyünk idegenben, semmi játék, Govens villanásai nélkül 25-30-al vernének bennünket. Itthon meg teljesen más a csapat... nem értem. Ez idegenben mocskosul frusztráló. Főleg körmenden.........

#16129 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:32 PM

HAJRÁ FALCO!

#16130 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:31 PM

Szrecsko mondjon le! Követeljük a felsőházi izgalmak helyett a középházi langyosvízet! A play-off helyett a play-outot, követeljük a hetente lecserélt légiósokat, a videóbírót, mint a fő taktikai elemet!
Követeljük a kiesés elleni harc izgalmát, Medford helyett Rubint és/vagy Levyt! Követeljük a középszerűséget!
Hajrá Falco!

#16131 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:13 PM

Atyaég... ha Bencze lenne az edző, Te lennél legjobban felháborodva :) De tudod mi a legszebb? A meccs végén többen mondták, hogy majd Te megmagyarázod a mai estét. :) Bejött.
Az utóbbi fél órában írtak rám hozzáértő emberek, hogy mi is volt ez a kiírás. Na pont nem nekik szólt... Így hát a mosdatást amire vártam bőven meg is kaptam Tőled.

Nyugtass meg, ugye te (már) nem vagy a b-közép tagja?

#16132 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1922 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 10:19 PM

Ha Bencze lenne az edző? Mitől lennék én felháborodva? Mik ezek a fikciók? Mi ez a "ha"? :) Te jobban tudod, hogy én mit csinálnék? :)
Mit kell megmagyarázni? Nyert a jobb csapat. Ennyi. Én el tudom fogadni, te, meg a "hozzáértő embereid" nem. Ennyi a történet :)

Hopsz.. ezt benéztem. Ezt nem neked szerettem volna címezni, hanem másnak.... Úgy, hogy ez a rész ez visszaszívva. Nem a semmiért írtam a Benczét.

#16133 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:21 PM

Én csak a második félidőt láttam, azt megnyertük, úgyhogy én elégedett vagyok a csapattal. :)

"Nehéz helyzetbe vagyunk most, mert két nap múlva megint meccs vár ránk. " -most nem akarom Szrecskót megijeszteni, de a rájátszásban ennél is sűrűbb a program. De a többieknek is. Ez olyan mintha én vagy más aki melózik, arra panaszkodnánk, hogy de nehéz helyzetben vagyunk másnap dolgozni kell. Ezt vállaltuk, ők meg azt. Nem nyavajogni kell, ha nem bírjuk az iramot, meg kell keresni az okát.

#16134 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 10:16 PM

Mandic és Lazic tudtak magyarul, mielőtt idejöttek? Engem meglepne, de ha igen, akkor el tudom fogadni ezt az edzőválasztási politikát.

Igen, mindkettő tudott, tud.

#16135 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 April 2017 - 10:13 PM

Atyaég... ha Bencze lenne az edző, Te lennél legjobban felháborodva :) De tudod mi a legszebb? A meccs végén többen mondták, hogy majd Te megmagyarázod a mai estét. :) Bejött.
Az utóbbi fél órában írtak rám hozzáértő emberek, hogy mi is volt ez a kiírás. Na pont nem nekik szólt... Így hát a mosdatást amire vártam bőven meg is kaptam Tőled.

Ha Bencze lenne az edző? Mitől lennék én felháborodva? Mik ezek a fikciók? Mi ez a "ha"? :) Te jobban tudod, hogy én mit csinálnék? :)
Mit kell megmagyarázni? Nyert a jobb csapat. Ennyi. Én el tudom fogadni, te, meg a "hozzáértő embereid" nem. Ennyi a történet :)

#16136 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1551 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 10:12 PM

Nem szeretném :) Csak most már a sokadik "hozzunk ide idegen edzőt" hozzászólásra reagáltam. Illúzió. Nem lesz, nem volt, nem hozunk.

Mandic és Lazic tudtak magyarul, mielőtt idejöttek? Engem meglepne, de ha igen, akkor el tudom fogadni ezt az edzőválasztási politikát.

Amúgy kikaphatunk a Körmendtől, már leírtam az okokat, de ilyen formában vállalhatatlan. Egy percig se volt esélyünk semmire. Legalább a doglukat nehezítettük volna meg.
Csak a FALCO !

#16137 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 April 2017 - 09:58 PM

Az, hogy ma ott voltál Körmenden, az "Szekulovics és embereinek" volt köszönhető, különben ha nem ő lenne most az edző, akkor tegnap lettél volna meccsen, a Szeged vagy a Kaposvár ellen, a posványban, a középházban...

Ez sok mindent elárul arról, hogy mennyire vagy képben a klubbal kapcsolatban. A Falcóban soha nem volt még olyan idegen edző, aki ne tudott volna magyarul beszélni. És egy darabig még nem is lesz. Illúzióid lehetnek, de törődj bele, hogy nem lesz, mint ahogy eddig még soha nem is volt.

Hát inkább ne tudjon magyarul az edző (főként ha ennyi légiós van) de készítse fel normálisan a csapatot... Akkor tőlem kínai is lehet :D

#16138 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 April 2017 - 10:08 PM

Az normális dolog, hogy kétszer (Győr plusz most), úgy kapunk ki a legnagyobb riválistól, hogy a feldobáskor eldől konkrétan a meccs lényegi része? Hogy semmi esélyünk egy pillanatig sem nyerni? Öt légióssal és két papíron válogatottnak mondott játékossal?

El tudom fogadni, hogy ne legyen esélyünk, ha játszanak a magyar fiataljaink, de ez a megalázás MÁSODSZOR, elfogadhatatlan.

Nekik meg hat légiósuk és két válogatott játékosuk van. Akik közül Fepu nem csak válogatottnak mondott, hanem rendszeresen játszik is, Csorvásit pedig a nyáron ugye hazarendelték nagy hiszti után. Akkor miért is ne kaphatnánk ki tőlük?

A bajnokságban eddig kétszer ők nyertek, egyszer mi. Ha Szombathelyen újra nyerünk, akkor ez 2-2, pedig nekik erősebb a keretük...

#16139 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:15 PM

Amúgy ha a 2. félidőben a fiatalok játszanak, és kikapunk 30-35-tel akkor most minden jó lenne, mert legalább játszottak a fiatalok? Mert tavaly ez volt, mégsem örült senki sem a meccs után a fiatalok játékának. Cserébe akkor 36-tal kaptunk ki.

#16140 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1922 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2017 - 10:13 PM

.