Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108670 replies to this topic

#104801 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 10:16 AM

ha valaki, akkor az Andorka jól játszott tegnap... és még a Rajosnak, Guzmicsnak, Balassának, Schimmernek sem ment rosszul.

#104802 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:52 AM

Idézet (köbüki @ 2006-5-07, 09:48)
Tegnap a Tebelin kívűl mindenki jó teljesítményt nyújtott.

Azért ahhoz képest,hogy most tért vissza egy hosszú kihagyás után,nem volt olyan rossz mint máskor.Bár a sárga lap után féltem,hogy kiállíttatja magát

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104803 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:50 AM

szerintem ebben nem volt semmi istenítés,csak így írták le,hogy milyen erővel és pontosan rúgta,ráadásul jót nevettem rajta mikor olvastam  a másik meg az,hogy Ronaldinho nem sztár  

#104804 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 09:48 AM

Idézet (belabo @ 2006-5-07, 00:19)
Klassz. És ki kicsoda?

Csak egyes számban kellett volna írnom. Mindenesetre a Haladás mai helyzetének egyik okozója (a sok közül) a Szegner.
Más.
Aki az Andorka teljesítményével nincs kibékülve az tényleg elfogult vele szemben. Gólpasszt ad, gólt rúg és bátran bejátszotta az egész pályát. Kicsit én is féltem, hogy a tizenegyest kihagyja (amikor a bíró sípolt az Andorka egyből felkapta a labdát), de tényleg bevágta. Miután egyet kihagyott Hévizen és a következőn is eléggé rajta volt a kapus mégis volt bátorsága hazai pályán elvállalni a harmadikat. Tegnap a Tebelin kívűl mindenki jó teljesítményt nyújtott. A harmadik gól után meg örömfocit játszottunk. És ez sem mostanában volt a Rohoncin.

#104805 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 08:45 AM

"Dr. Andorka Péter úgy vágja be a tizenegyest mind Mari néni a bablevest."

úgy istenítitek mint ha ő lenne Ronaldinho vagy valami sztár!

jól játszottunk,az hogy a 11-est berugja az a minimum:) szép volt fiúk! Hajrá Hali!
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104806 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2006 - 12:19 AM

Klassz. És ki kicsoda?
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#104807 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3185 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 10:21 PM

Idézet (V.Smith@ @ 2006-5-06, 20:31)
A Szegner-Venczel-Selymes hármas kint volt ma a meccsen. Megvan az új ügyvezető, új csatár és új edző.

Börtöntöltelékekkel erősítene a haladás?

Különben meg ma sokkal jobbak voltunk mint a Siófok.

#104808 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 08:43 PM

Idézet (Timo @ 2006-5-06, 20:38)
Ezt a meccset eléggé magabiztosan hoztuk. Ha a DAC nem tud beleerősíteni, a 4. hely megcsíphető, bár ehhez már jó adag szerencse is kellene.

Miczi nélkül nagyon nehéz lesz  

#104809 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 08:38 PM

Ezt a meccset eléggé magabiztosan hoztuk. Ha a DAC nem tud beleerősíteni, a 4. hely megcsíphető, bár ehhez már jó adag szerencse is kellene.

#104810 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 08:31 PM

A Szegner-Venczel-Selymes hármas kint volt ma a meccsen. Megvan az új ügyvezető, új csatár és új edző.
Hajrá Hali!

#104811 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 08:16 PM

Na végre!!!

Hajrá Hali!!

#104812 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 12:49 PM

Még életben vagyok . Én sem örültem a hírnek, rossz hír, de fontos hír. Akármi lesz az ügy vége, a városra és a Halira nézve nem kedvező. Beszélni kell róla, sajnos. Remélem, hogy egy-két év múlva nem ezzel, hanem egy nb 1-es Halival fogunk foglalkozni. Csak a Hali!

#104813 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 11:15 AM

te mit teszed itt az agyad?
engedjétek meg,hogy bemásoljam ezt a pár mondatot,amit egy másik fórumban olvastam.
rokkant2:Elküldve: 2006. Máj. 6., Szombat 10:09    Hozzászólás témája: Na mi van szombathelyiek? Bebizonyosodott, hogy hülyítettek benneteket? Végre fény derült arra, hogy ki volt a csaló? Most írjatok!!!

úgyhogy szerintem az lesz a legjobb ha eltakarodsz erről a fórumról te bpcsicska!

#104814 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 10:42 AM

Idézet (rokkant2 @ 2006-5-06, 10:05)
Emberek!
Ébredjünk már fel! Én is haragszom a bíróra, de becsapták őt a vezetőink! Ez itt a legnagyobb probléma! Ezt biztos forrásból tudom, egy jó ismerősöm a Bíróságon dolgozik! Mi utálhatjuk őt, de nem teljesítették a szerződési feltételeket a drágalátos vezetőink! Itt hagyott minket, de ezért a város vezetői a felelősek! Nem fizettek, elment! Ugyanez a hülyítés folyik a jelenlegi befektetni kívánó céggel is!!!

felébredtünk!szegény bírópeti,a végén még megsajnálom.őt mindenhol becsapják a gaz vezetők,szhelyhez hasonlóan tatabányán is!a sok szemét városvezetés!bezzeg pápán,ahol korrektek a honatyák,ott megmutatta a peti mit tud kihozni egy klubból,ha adottak a feltételek!na ne nevettessük már egymást,h a végén még elnézést kell kérnünk ettől a senkiházitól!egyébként meg a jó ismerősöd biztos tudja,h a másodfokot sem hiába találták ki...ha pedig tudsz egy újabb befektetőről (már nem bírom ki röhögés nélkül,sajnálom),akkor oszd meg velünk,nekünk már ugyis csak a pletykák maradtak...Hajrá Hali!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104815 rokkant2

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 10:05 AM

Emberek!
Ébredjünk már fel! Én is haragszom a bíróra, de becsapták őt a vezetőink! Ez itt a legnagyobb probléma! Ezt biztos forrásból tudom, egy jó ismerősöm a Bíróságon dolgozik! Mi utálhatjuk őt, de nem teljesítették a szerződési feltételeket a drágalátos vezetőink! Itt hagyott minket, de ezért a város vezetői a felelősek! Nem fizettek, elment! Ugyanez a hülyítés folyik a jelenlegi befektetni kívánó céggel is!!!

#104816 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 09:12 AM

Lehet hogy a városnak kell kifizetni, de akkor is a mi pénzünkből, és  ha kipengetik, akkor meg majd azért nem adnak a Halinak. A vezetőség és a felelősségvállalást nem "csak" a Halin belül értettem, a városvezetésre is vonatkozik. SŐT! igazán még csak ott mutatkoznak az önös érdekek, csak a kettő nagyon összefonódik, mivel a város a tulajtonosa a csapatnak. Vagy részben. Vagy már azt se tudom:) Na mindegy, ezen nem hiszem hogy változtatni tudunk, igaz, nem is nekünk kell. De amíg felelősség nélkül lehet elszórni vagyonokat ebben az országban, másra ne számítsunk. Jut eszembe, én is vállalkoznék ilyen tevékenységre. Nem tud valaki a húsos fazék közelébe juttatni? Részesedést kap, én meg magamra vállalok mindent.
"büdösparaszt"

#104817 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 09:03 AM

Ezt a városnak kell kifizetnie nem a klubnak.  Az legyen az ő dolguk. Engem csak az aggaszt, hogy itt folyamatosan jelennek meg a cikkek ilyen-olyan  befektetőkről  de mind pletyka  vagy kitaláció. Még mindíg nem látok egy ütős  befektetetőt  se.  Szerintem le lehetne szokni az embrek hüjitéséről  . Majd akkor szoljanak ha végre van valami.

A városvezetés  meg kapkodhatja  is magát mivel ősszel választások lesznek.

#104818 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 08:27 AM

Timo!

Ugye tudod, hogy a rossz hír hozóját megölik?
sajnos ránéztem a naptárra, és látom hogy nem április elseje van. Itt kiderül hogy milyen önös érdekek motiválhatnak egyes embereket arra, hogy ennyire kedvezőtlen szerződéseket aláírjanak. Mert lehet hogy fellebbezünk, meg miegymás, de ha ezt első fokon bp-nek ítélték, biztos hogy nem véletlen. Szarban hagy minket, és még nekünk kell fizetni. Gratulálok. Mióta, és főleg meddig mehet nálunk ez, hogy felelőtlenül kifosztják a csapatunkat, eladják, lenyúlják a pénzt, és utána felelős nincs. Amíg a vezetőségben, felelős szerveknél nem rendeződnek a dolgok, sokmindent ne várjunk. Most felröppent a hír, hogy a polgármester talált szponzort, akinek támogatásával megcélozhatjuk az nb1-et. Persze, csak elötte fizessünk ki 40 millát? Vagy megint jön hogy megszűnik a csapat, más néven újra, azt kezdődik minden herce-hurca előről? Mikor lesz már ennek vége?
Amúgy szép szombat reggelt mindenkinek:))
"büdösparaszt"

#104819 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 06 May 2006 - 06:21 AM

Bíró Péter elégedett lehet
Ítélkezett a Vas Megyei Bíróság az Új Lombard Labdarúgó Kft. és a szombathelyi önkormányzat között zajló perben. A határozat kimondja, nem a Lombard szegett szerződést két évvel ezelőtt, amikor elhagyta a város labdarúgócsapatát, hanem az önkormányzat, s elutasította a Szombathely százmillió forintra vonatkozó viszontkeresetét. A megyei bíróság arról is határozott, hogy a város negyvenmillió forintot köteles fizetni 15 napon belül a Lombardnak.

A Bíró Péter vezette Új Lombard Labdarúgó Kft. 2002 nyarán szerződött Szombathely város önkormányzatával, s közösen működtették a város élvonalban szereplő futballcsapatát. Két évvel ezelőtt azonban megromlott közöttük a viszony, s megszakadt a kapcsolat, és Bíró Péter Pápára költöztette a kft. telephelyét. Ettől kezdve a szombathelyiek azzal vádolták Bíró Pétert, hogy megszegte a szerződést, s azt állították, jobb üzlet reményében költözött Pápára. A jelek szerint – igaz, egyelőre első fokon – idegenben nyert a Lombard, hiszen Vas megyében mondták ki a szombathelyiekre kedvezőtlen ítéletet. A régóta húzódó pernek, úgy tűnik, vége, bár megeshet, hogy a városi önkormányzat fellebbez.

„Végtelenül boldog vagyok, hogy megnyertük a pert, s kiderült, hol az igazság, ki volt a szerződésszegő – mondta Bíró Péter. – Remélem, a szombathelyiek találnak majd olyan tulajdonost, befektetőt, aki ütőképes csapatot alakít ki a városban, amihez sok sikert kívánok nekik.”

Forrás: www.nso.hu

Hát... Kellemetlen...

#104820 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2006 - 09:03 PM

ez eddig tökéletes,Koman gólt lőtt és 3-0ra vezetünk Luxemburg ellen