Ugrás a tartalomhoz

dopping?

38 replies to this topic

#21 Tracker

Újonc

• Validating
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2004 - 12:00 PM

Jaj Zso, nem kell a fenyegetes....Mindenkinek lehet onalo velemenye az ugyrol, nem kell, hogy azt bologassa az egesz orszag, hogy nem doppingolt Fazekas... Nem lehet semmi biztosat tudni az ugyrol, tehat engedtessek meg Andre-nak a Toled ellenkezo velemeny...

#22 Guest_andré_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 11:59 AM

Amit írtam azt valóban úgy gondolom..ez nem a megruházásról szól...tudtommal ez egy nyílt fórum ahol bárki elmondhatja a véleményét nem kell hozzá szombathelyinek lennie...az igazság úgyis ki fog derülni és a helyzet állása szerint az nem a szombathelyi atlétáknak fog kedvezni....nem az a lényeg hogy ki honnan jött hanem az hogy mit ér el és hogy azt hogy éri el...

#23 Guest_Zsó_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 11:45 AM

André!

Inkább hallgass. Ezek az "állítólag", és "szerintem" szavak
szarságok. Ne is fedd fel, hogy ki vagy, mert Szombathelyen
megruháznak...

#24 Guest_andré_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 10:36 AM

Szerintem Fazekas biztos hogy doppingolt...a viselkedéséből nem lehet másra következtetni...sajnos...túl sok az erre utaló dolog ebben az ügyben..nem véletlen az a levél sem amit Gyulai kapott..az sem hogy ebben épp Fazekas volt megemlítve..Fazekas meg sem említi a nyilatkozatában hogy vizsgálják ki a vizeletmintáját amit a vizsgálaton adott...bár szerintem pont ezért a vizeletvételnél is csalhatott..riedel nyilatkozata már csak a hab a tortán..ha igaza lenne és valóban nem doppingolt volna nagyon ragaszkodna az olimpiai aranyához mint mindenki más...egy olimpiai aranyat nem nyerhet bárki tisztességesen..
Azért van egy két dolog amire kíváncsi vagyok:
-mióta doppingol Fazekas?
-milyen technikával csinálja hogy még nem bukott le eddig?
...Nagyon jó hogy rámásztak a doppingolókra ezen az olimpián és hogy mindenkit rendszeresen ellenőriznek!
Remélem annusnál nem találnak majd semmit!..andré

#25 Guest_gold?_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 06:26 AM

Adrian ANNUS

#26 Guest_Pintér Richárd_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 02:27 AM

Vazze!!!
Ez agyrém! Nehogy már ennyit ér a dopping bizottság orvosi csapata! Ennyire nem lehetnek hülyék!!! Azt mondják, hogy orvoscsoport>ha orvos akkor végzett egyetemet>ha végzett egyetemet tanult anatómiát>ha tanult anatómiát és meg is vizsgálta F Robit a itt bemutatott rajzocska ismeretében akkor meg kellett volna találnia a kis ketyerét a vezetékkel együtt!!!
Ezzel magukat járatják le!!! Hihetetlen, sőt felháborító!
Kedvem lenne egy két pofont kiosztani ezeknek a végbéltükröző xarjancsiknak. Ehhez értenek. Én vizsgálatot indítanék a Smitt Pali helyében ahelyett hogy hülyeségeket gagyog!!!   Hajrá Magyarok!!! Élljen az olimpiai bajnokunk!!!

#27 Guest_anat_*

• Guests

Elküldve: 26 August 2004 - 01:45 AM

Idézet (Guest @ 2004-8-25, 19:47)
Here you got the link to picture of Robert's piss equipment
http://www.helsingin...6153719189.jpeg

Best Regards
Doc. Disc

Whoever imagined this "piss-equipment", he/she had no idea
about human anatomy...
How would anybody control the urine flow through this contraption? I guess it also comes with a microchip, and an electric motor, osmotic minipump or cosmic rays move the fluid in it, while the patient is on scopolamine...
In any case it is either obvious that someone "wears"  this thing (i.e. there is a tube leaving the anus, entering the penis),  or some "fantastic" surgeon implanted it: a tube from the rectum through the perineal pouches and erectile tissues into the urethra. As plausible as tits on a boar and alien abduction....

#28 Guest_Hajrá!_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 07:53 PM

Schmitt Pál: nincs esély, hogy Fazekas visszakapja érmét

#29 Guest_Dr. Disc_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 07:47 PM

Here you got the link to picture of Robert's piss equipment
http://www.helsingin...6153719189.jpeg

Best Regards
Doc. Disc

#30 Guest_jancsi_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 06:34 PM

hol találhato ez a sanomat-os kép?
for dr disc

#31 Guest_Henni_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 06:01 PM

Hajrà Robi!
Ne csüggedj, te vagy az igazi gyöztes!
Mindannyian mögötted àllunk!

#32 Guest_Kormos Tamás_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 05:11 PM

Hiszek a sport szépségében, és mélységesen elszomorít, amikor azt látom, hogy egy igazi sportember sok éves munkáját rombolják le igazságtalanul.

Hajrá Robi!!!

#33 Guest_Dr. Disc_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 01:44 PM

Idézet (Guest @ 2004-8-25, 13:27)
Kedves Robi!

Olyan büszke voltam amikor élőben láthattam azt a fantasztikus dobásodat. Kérlek ne csüggedj, mert egy ország áll mögötted! Kitartunk melletted és ha kell még megmozdulást is szervezünk, ha nem történik semmi változás az ügyben.
Az arany a Tiéd és persze Szombathelyé!!!

Hajrá Magyarország!!!

Please see the informative picture presented in newspaper Helsingin Sanomat (Finland) today. Unfortunately the text is in Finnish, but I guess that the schematic picture tells the story.

#34 Guest_Pintér Richárd_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 01:27 PM

Kedves Robi!

Olyan büszke voltam amikor élőben láthattam azt a fantasztikus dobásodat. Kérlek ne csüggedj, mert egy ország áll mögötted! Kitartunk melletted és ha kell még megmozdulást is szervezünk, ha nem történik semmi változás az ügyben.
Az arany a Tiéd és persze Szombathelyé!!!

Hajrá Magyarország!!!

#35 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2004 - 10:25 AM

Peticio Fazekas Robertert

Kicsit altarnativabbaknak egy masik lehetoseg idezet egy masik forum forumozojatol
"GÖRÖG NAGYKÖVETSÉG: VI. SZEGFŰ UTCA 3.
IRÁNY ODA HUGYOZNI! "

#36 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2004 - 09:48 AM

Az arany lelekben biztos, hogy orokke Szombathelyen marad!
MINDENKI SZOMBATHELYI

#37 Guest_qwerty_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 08:53 AM

Robi!

Nekünk Te vagy az aranyérmes!

#38 csarnok

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 124 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2004 - 08:51 AM

Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!

#39 Guest_juli_*

• Guests

Elküldve: 25 August 2004 - 12:42 AM

Kedves Robi!

Nem vagyok rajongó, hiszen ezen az olimpián láttalak elöször versenyezni. Lenyügözött a dobásod, gratulálok a rekordhoz és az aranyéremhez!!! Nekem ugyanis mindig is te leszel az aranyérmes, remélem, ezt mások is így látják. Felháborítónak tartom az atlétikai szövetség és a nob eljárását, és együttérzek veled a történtek miatt. Ugyanakkor ahhoz is gratulálok, hogy ember tudtál lenni egy ilyen megalázó helyzetben, és nem hagytad, hogy valamilyen testtelen hatalom megnyomorítsa a lelked ... Remélem, a fellebbezés, amennyiben tervezed, sikerrel jár. Bármi is történjék, egy ország - még ha keserüséggel is teli de - büszke rád!!!

j

j