Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

55126 replies to this topic

#37001 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 05:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: noname - Dátum: 11 February 2012 - 05:28 PM

Szerintem zárjuk le.
Hajrá Falco

Hajrá Falco!!!

#37002 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 583 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 05:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 February 2012 - 05:23 PM

Eleget jártam én is vidékre ... sajnos az utóbbi időben már nem engedhetem meg magamnak,hogy mind Hali és mind Falco idegenbeli meccsekre járkáljak.
Ez annyiban az én hibám,hogy nem találok olyan munkahelyet,ahol annyival többet keresnék hogy mindig ott tudjak lenni.
Rengeteg olyan fórumozó talál meg amúgy,akik azt sem tudták mi a Falco amikor én már jártam velük az országot,na de nem folytatom ezt mert a Bianconera meg a Pedro erre allergiás ... igazuk is van mert a múltból nem lehet megélni ... de attól még tisztelni lehetne ...

Szerintem zárjuk le.
Hajrá Falco

#37003 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 05:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: noname - Dátum: 11 February 2012 - 05:07 PM

Attól még lehet véleményem, hogy nem írogatok össze-vissza., csak én meccsen szoktam elmondani, általában vidéken is amíg mások a fórumon irogatnak. :)

Eleget jártam én is vidékre ... sajnos az utóbbi időben már nem engedhetem meg magamnak,hogy mind Hali és mind Falco idegenbeli meccsekre járkáljak.
Ez annyiban az én hibám,hogy nem találok olyan munkahelyet,ahol annyival többet keresnék hogy mindig ott tudjak lenni.
Rengeteg olyan fórumozó talál meg amúgy,akik azt sem tudták mi a Falco amikor én már jártam velük az országot,na de nem folytatom ezt mert a Bianconera meg a Pedro erre allergiás ... igazuk is van mert a múltból nem lehet megélni ... de attól még tisztelni lehetne ...

#37004 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 583 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 05:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 February 2012 - 12:58 PM

Akkor Te is írogathatnál szeretett csapatodról,mert sok véleményt még nem olvastam Tőled :)
Például mi a véleményed arról,hogy szeretett csapatodat csak az önkormányzat finanszírozza?
Szerinted egészséges ez a helyzet,hogy szinte kizárólag az adófizetők pénzéből éldegél egy csapat?

Attól még lehet véleményem, hogy nem írogatok össze-vissza., csak én meccsen szoktam elmondani, általában vidéken is amíg mások a fórumon irogatnak. :)

#37005 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 12:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: noname - Dátum: 11 February 2012 - 12:30 PM

Kit érdekel a Haladás! Ez a Falco honlapja.

Akkor Te is írogathatnál szeretett csapatodról,mert sok véleményt még nem olvastam Tőled :)
Például mi a véleményed arról,hogy szeretett csapatodat csak az önkormányzat finanszírozza?
Szerinted egészséges ez a helyzet,hogy szinte kizárólag az adófizetők pénzéből éldegél egy csapat?

#37006 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 583 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 12:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 February 2012 - 08:39 AM

Ott azért nem jelent akkora tragédiát,mert nem voltak lusták tárgyalni az Illésékkel,hogy jöjjenek ide és vegyenek 44%-ot.
Az meg kurvára nem lenne igazságos,hogy a 2 legnépszerűbb csapat egyikének megfelezik a támogatását,csak mert Ők szereztek befektetőt így kisebb lenne a baj... míg a másik csapatot ugyanúgy támogatnák azért,mert Ők lusták és tehetségtelenek erre a célra.

A Hali azért gazdálkodik 100 milliókból ahogy Te írtad,mert Ők tettek azért hogy ez így legyen.
A Falco is gazdálkodhatna ennyiből ha tennének érte!

Igenis az lenne az igazságos,ha ez a 2 úgymond kirakatcsapatunk egyenlő támogatást kapna az Önkormányzattól.

Kit érdekel a Haladás! Ez a Falco honlapja.

#37007 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4070 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 12:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 February 2012 - 12:20 AM

Hidd el Norbi hogy erre is van magyarázat,de az már végképp nem ide tartozik.
Lépjünk túl ezen az egészen,én csak azt akartam hogy ne egyik pillanatról a másikra essünk hasra ha itt is megfelezik a támogatást.
Mert a kapkodás nem vezet eredményre.
Ennyike!
Peace!
Hajrá Falco!

Itt már réges régen el kellett volna kezdeni a támogatók utáni loholást... De amíg kényelmesebb egyeseknek az irodában csücsülni (és nem felautózni pestre, mert hogy az messze van egy esetleges szponzor ügyében) addig nincs miről beszélni...

#37008 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 11 February 2012 - 12:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 February 2012 - 11:41 PM

Laci! Az fix, hogy a Halinál sosem volt 4000 fizető néző! A Csaba is mindig arra panaszkodott, hogy 5-6000en voltak, de csak 1500 jegyet vettek, szóval ez tény.

Hidd el Norbi hogy erre is van magyarázat,de az már végképp nem ide tartozik.
Lépjünk túl ezen az egészen,én csak azt akartam hogy ne egyik pillanatról a másikra essünk hasra ha itt is megfelezik a támogatást.
Mert a kapkodás nem vezet eredményre.
Ennyike!
Peace!
Hajrá Falco!

#37009 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7277 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 11:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 February 2012 - 11:41 PM

Laci! Az fix, hogy a Halinál sosem volt 4000 fizető néző! A Csaba is mindig arra panaszkodott, hogy 5-6000en voltak, de csak 1500 jegyet vettek, szóval ez tény.

Mondjuk azért ez nekem furcsa, hogy a fenébe lehet az, hogy 5 ezer emberből 1500 vesz jegyet? Én ebben nem hiszek, kíváncsi lennék, hogy milyen hihető magyarázat van erre.

#37010 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 11:41 PM

Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#37011 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7277 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 11:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 February 2012 - 07:37 PM

Neked is azt mondom,hogy érdeklődj mielőtt badarságokat írsz ... a kapcsolataid biztosan megvannak ahhoz hogy hiteles tájékoztatást kapj.
A Haliban a fizetési plafon 1.2 millió Ft körül mozog,max a 1.5 milliót éri el,de ez is csak 2 játékosra igaz,a többiek millión alul keresnek.
De nagyon elmentünk a lényegtől.
Ha az egyik kirakatcsapattól elveszik az eddigi támogatás felét akkor a másiktól is el kell venni,mert ebből még problémák adódhatnak.
Nem azért hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg,de valami racionalizmus nem árt az ilyen elvonásoknál.
Szerinted az a több ezer Hali szurkoló akit hidegen hagy a Falco mit szólna ahhoz,hogy a Halitól elvesznek ennyi pénzt és csak 60 milliót kap, a Falco meg megkapná a 130 milliót + ugye a szokásos hiánypótlás ami megint nem 1-2 millió Ft.

Most kaptam az infót,hogy a déli szomszédainkat az önkormányzat 0 azaz nulla Ft-al támogatta a tavalyi évben ...

Bár valóban kicsit elkanyarodtunk a témától, de onnan vettem ezt a 3-4 milliót, hogy az egyik játékos barátnője a Halmosival kapcsolatos 2 milliós felvetésemre azt mondta, hogy ne hülyéskedjek már, az összeg jóval több. Szóval ezt a 3-4 milliót csak ebből merítettem, lehet hogy valóban tévesen, nem tudom.

#37012 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 08:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tridente - Dátum: 10 February 2012 - 08:44 PM

a Hali is megkapta a 130 millát nem? úgy teljesítettek ahogy elvártuk? nem...
a Falco megkapta a 130 millát! úgy teljesítettek ahogy elvártuk? nem...messze jobban.

Lezárnám,de ... :D

A Hali is megkapta és a tulajdonosi célkitűzést teljesítették is! (az egyéni probléma hogy pl. Neked mi a célkitűzésed velük szemben)
Basszus ... be is másoltad azt tőlem,hogy a Falco 160 millát kapott,erre itt meg 130 milliózol? :)
Én vagyok ám amúgy a hülye hogy ilyeneken kiakadok de komolyan :)

A Kenős dologgal meg maximálisan egyetértek,de sajnos azt sem mi,hanem a tulajok döntik el ki mennyit keres.
Én annyit adnék neki mint egy gyári munkásnak.
De pl. Ő azért is kereshet ennyit,mert nemcsak az Önkormányzat támogatja őket,vannak más tulajok is ... nem mint itt :)

#37013 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 08:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 February 2012 - 08:01 PM

Na ebben a pillanatban ismét utánaérdeklődtem ... hiánypótlással együtt megközelítőleg 160 millió Magyar Forintot kapott a Klub az Önkormányzattól.
Erre jöttek még a kisebb szponzorok és a jegybevétel.

a Hali is megkapta a 130 millát nem? úgy teljesítettek ahogy elvártuk? nem...
a Falco megkapta a 130 millát! úgy teljesítettek ahogy elvártuk? nem...messze jobban.
ha a Hali ott lenne a középmezőny elején lehet tőlük sem vonnak meg semmit, azt a teljesítményt amit a bronzérem óta nyújtanak annyi pénzből is bőven lehet fedezni, mint amennyit ezután fognak kapni, de nehogy már egy lassan bajnokesélyes Falcotól azért vonjanak meg támogatást, mert egy másik csapattól is vettek el pénzt, csak azért mert így igazságos... ja és még annyi, hogy tök mindegy, hogy circo 3-4 millát írt vagy 1,2-t, amíg ebben a csapatban Kenő milliós pénzt vehet fel a szinte nulla (futó)teljesítményével, addig hagyjuk a faszba azt, hogy melyik csapatunk milyen jogon és mennyit kap, mert a játékosok bérén előbb kéne elgondolkodni...

bocs, látom azóta téma lezárva! :)

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#37014 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 08:40 PM

A témát abbahagyom,én csak szerettem volna azt elérni,hogy ne homokba dugják a fejüket az illetékesek hanem gondoljanak a nagyon is közeljövőre.

Hajrá Falco!
Hajrá Hali!

#37015 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 10 February 2012 - 07:51 PM

Én nem vitáznék, de a CUCU fizetése nem fér bele abba amit írsz.
A Falco ha 130millát kapott tavaly, akkor a jegybevétellel egyéb kis szponzorral együtt már 200 milla volt a költségvetés.
Akkor most mi az igazság?
Mert nekem nincsenek ilyen őszinte megbízható köreim így én nem tudom!!!

Na ebben a pillanatban ismét utánaérdeklődtem ... hiánypótlással együtt megközelítőleg 160 millió Magyar Forintot kapott a Klub az Önkormányzattól.
Erre jöttek még a kisebb szponzorok és a jegybevétel.

#37016 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1429 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 07:51 PM

Én nem vitáznék, de a CUCU fizetése nem fér bele abba amit írsz.
A Falco ha 130millát kapott tavaly, akkor a jegybevétellel egyéb kis szponzorral együtt már 200 milla volt a költségvetés.
Akkor most mi az igazság?
Mert nekem nincsenek ilyen őszinte megbízható köreim így én nem tudom!!!

#37017 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 07:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 10 February 2012 - 06:28 PM

A Haladás valóban ügyesebb szponzorszerzésben, de legyen is az, hogy ha luxusterméket akar tartani, gondolok itt olyan játékosra, aki semmilyen extrát nem nyújt, és így keres havi 3-4 milliót.

Neked is azt mondom,hogy érdeklődj mielőtt badarságokat írsz ... a kapcsolataid biztosan megvannak ahhoz hogy hiteles tájékoztatást kapj.
A Haliban a fizetési plafon 1.2 millió Ft körül mozog,max a 1.5 milliót éri el,de ez is csak 2 játékosra igaz,a többiek millión alul keresnek.
De nagyon elmentünk a lényegtől.
Ha az egyik kirakatcsapattól elveszik az eddigi támogatás felét akkor a másiktól is el kell venni,mert ebből még problémák adódhatnak.
Nem azért hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg,de valami racionalizmus nem árt az ilyen elvonásoknál.
Szerinted az a több ezer Hali szurkoló akit hidegen hagy a Falco mit szólna ahhoz,hogy a Halitól elvesznek ennyi pénzt és csak 60 milliót kap, a Falco meg megkapná a 130 milliót + ugye a szokásos hiánypótlás ami megint nem 1-2 millió Ft.

Most kaptam az infót,hogy a déli szomszédainkat az önkormányzat 0 azaz nulla Ft-al támogatta a tavalyi évben ...

#37018 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 07:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 February 2012 - 05:36 PM

Ha valóban igazságosak vagyunk, akkor azzal is tisztában kell lenni, hogy ha a Halitól elvonnak 20-30 millát akkor ők még simán kibekkelik azt, így se váltják meg a világot, e nélkül se esnek ki. A Falcotól azonban bármilyen kisebb összeg újabb elvonása is katasztrofális következményekkel járna...

A Hali eddig 130 milliót kapott,most majd 55-60 milliót kap ... tehát nem 20-30 hanem 60-70 millától esik el!
Ha nem tudsz valamit érdeklődj és ne hülyeséget írj.

#37019 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7277 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 06:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 February 2012 - 02:16 PM

1. Nekem a Falco is nagyon fontos,és nem ellenük beszélek hanem az igazságos elosztásról.
Ha az egyiknél kevesebb akkor igenis a másiknál is legyen kevesebb ... és nem a szomszéd tehene miatt hanem mert így igazságos.

A következő kérdést vetném fel, anélkül, hogy én választ adnék rá, ezt majd megteszitek talán ti. A szülőknek - amennyiben lehetőségük van rá - egyformán illik támogatniuk a gyermekeiket, vagy a rászorultságukhoz mérten? Mennyire jellemző az, hogy mondjuk egy szülő azt mondja az egyik gyerekének, hogy hiába szorulsz rá nem kapsz többet mint a testvéred, legyél te is olyan ügyes az életben mint ő.
A Haladás valóban ügyesebb szponzorszerzésben, de legyen is az, hogy ha luxusterméket akar tartani, gondolok itt olyan játékosra, aki semmilyen extrát nem nyújt, és így keres havi 3-4 milliót. A Falconál szerintem most nem nagyon van olyan játékos, akinek a bér/teljesítmény aránya ilyen irreális lenne.
El kell dönteni, hogy a támogatásnál mit kell alapul venni. Mert bár a Halira valóban nagyobb a kereslet, de a Falco meg sikeresebb. A tv-ben a bugrisok gyülekezetét nézzük mondjuk Való Világ formájában - mert arra van nagyobb kereslet - vagy igényesebb műsorokra vágyunk? Vagyis a támogatás mennyiségi (kereslet szerinti) vagy minőségi (eredményesség szerinti) szempontok alapján kerüljön elosztásra?

#37020 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 February 2012 - 05:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 February 2012 - 03:38 PM

Hát én akkor pezsgőt bontok, és küldjünk egyet-egyet a három győztesnek is, mert megtolnák a szekerünket az alapszakasz-1 felé :) :)

A 3-ból egy nagy valószínűséggel kikap, bármelyik is, az nekünk nagyon jó. Bármelyik, bárhol vereséget szenved, az nagyon fasza, mert azért mi se fogunk mindig nyerni, bár ki tudja....

Amúgy meg az lenne a legjobb, ha senkinek se vonnának meg semmiféle városi támogatást! Persze, persze el kéne menni szponzort keresni, de hát nekünk ez a téma kurvára nem akar összejönni évek óta. Ha valóban igazságosak vagyunk, akkor azzal is tisztában kell lenni, hogy ha a Halitól elvonnak 20-30 millát akkor ők még simán kibekkelik azt, így se váltják meg a világot, e nélkül se esnek ki. A Falcotól azonban bármilyen kisebb összeg újabb elvonása is katasztrofális következményekkel járna...
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!