Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

49618 replies to this topic

#1 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 19 October 2018 - 03:18 PM

Én kétdeztem ;). Köszi a választ.

Pedig Délszláv edzők váltják egymást a csapatnál,mégsem tudunk beletrafálni egy kreatívabb képzettebb centerbe ! Azt hittem legalább Okorn nem szarozik ezen a téren de úgy néz ki hogy csak mezőny kosárlabdázással is elérhetőnek látja/érzi a célokat!

#2 AdventureTime

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 19 October 2018 - 03:18 PM

Én kétdeztem ;)/>. Köszi a választ.

Illetve mèg annyi, (szintèn korábban ìrta valaki, ès teljes mèrtèkben egyetèrtek Vele) hogy Reddic szerintem a faultjait tènyleg hülyèn üti be. Nèztem többször is, kifejezetten undorìtó ès sportszerűtlen amit nèha művel. Èrtem èn, hogy nem megy neki a játèk ès ideges, de mondjuk a levegőben hátulról rálökni valakire kifejezetten gagyi, ès sèrülèsveszèlyes. Ami mèg èrdekessèg (pláne ami a TVs meccseknèl lejött), hogy belőle tènyleg hiányzik az a fanatizmus ès elán, ami egy Zsigában, Pantelicsben vagy a Taylorban megvolt. Büntetődobás fapofával (vagy bemegy vagy nem.. kit èrdekel)
Nekem ez is szùrja a szememet

#3 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4264 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:18 PM

Idézés: AdventureTime - Dátum: 19 October 2018 - 01:52 PM

Szerda estètől visszanèztem az ìrásokat.
Sok minden törtènt, a szokásos balhèk (pedig ìrtam, hogy mindenki maradjon normális :D/> )
Reddic tèma látom mèg prioritást èlvez. Èn továbbra is ùgy gondolom, hogy a srácban ennyi van / volt.
Mivel hat oldalt kellett átolvasnom, nem emlèkszem ki kèrdezte, hogy milyen kaliberű embert hoznánk a helyère ?!
Èn ùgy gondolom, nálunk a centerproblèma minden èven előjön DE! Szvsz a Falconak akkor ment jobban a palánk alatt amikor egy szláv ipse mozgott a klasszik: 120kg-val ès 114 cm-vel. Ez az amcsi atletikus alacsony centeres dolog lehet, hogy az albának meg a körmendnek bejött, de nekem nem..

Én kétdeztem ;). Köszi a választ.

#4 AdventureTime

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:52 PM

Szerda estètől visszanèztem az ìrásokat.
Sok minden törtènt, a szokásos balhèk (pedig ìrtam, hogy mindenki maradjon normális :D )
Reddic tèma látom mèg prioritást èlvez. Èn továbbra is ùgy gondolom, hogy a srácban ennyi van / volt.
Mivel hat oldalt kellett átolvasnom, nem emlèkszem ki kèrdezte, hogy milyen kaliberű embert hoznánk a helyère ?!
Èn ùgy gondolom, nálunk a centerproblèma minden èven előjön DE! Szvsz a Falconak akkor ment jobban a palánk alatt amikor egy szláv ipse mozgott a klasszik: 120kg-val ès 114 cm-vel. Ez az amcsi atletikus alacsony centeres dolog lehet, hogy az albának meg a körmendnek bejött, de nekem nem..

#5 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 616 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:48 PM

Idézés: RashGuard - Dátum: 19 October 2018 - 10:55 AM

Circo nem idezlek meg egyszer bocsi.
De teljesen elfogadom amit írtál es rendben is van ez.
Most már kivárom a következő heteket, aztán remélem nem kell sokaknak ekeznie, hogy miért álltam ki a játékos mellett. Nem mintha ez számítana valamit is. 😁

Circonak tőlem is megy a +1. Emellett még, ami nekem nem tetszik, az a rettenetesen sok beütött, és sok esetben teljesen indokolatlanul durva szabálytalanság. Faultolni lehet, kell is, csak ésszel. Az ellenfélen levezetett frusztráció nem pályára való... (Tény, Norfleetnek is volt hasonló eszetlen faultja)

A héten sajnos eléggé a feje tetején volt nálam minden, vissza akartam nézni a meccset, de nem tudtam. De majd ma este talán lesz rá időm, és megnézem újra, hogy ő mit alkotott pontosan. Lehet hogy az én szemem is csak a mellébombázott ziccerek homályosítják el... :)/>

Viszont ha mégis játékoscsere lenne a vége, akkor bízom benne, hogy nem egy Taylor-szintű majmot hozunk!

Hajrá Falco!

#6 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:55 AM

Circo nem idezlek meg egyszer bocsi.
De teljesen elfogadom amit írtál es rendben is van ez.
Most már kivárom a következő heteket, aztán remélem nem kell sokaknak ekeznie, hogy miért álltam ki a játékos mellett. Nem mintha ez számítana valamit is. 😁

#7 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1628 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:02 AM

Idézés: circo - Dátum: 19 October 2018 - 09:05 AM

Én nem írhatok mások nevében, de könnyen el tudom képzelni mi jelenthet problémát a szurkolók egy részének Reddicet illetően. Egy játékos megítélése több szempontból lehetséges. Vannak akik csak azt nézik ki hány pontot szerez, vannak akiknek a védekezés az elsődleges szempont. Azt tudom, hogy te például elég összetetten szoktad egy játékos teljesítményét értékelni. Azt gondolom viszont, hogy egy szurkolónak leginkább az imponál, ha egy játékost tehetségesnek lát, azt megnyugvással veszi tudomásul. A "leglátványosabb" hiba egy kosárlabdázónál, amikor ziccereket hagy ki. A szurkoló ezt tudja a legnehezebben tolerálni. Amikor ez már többször is előfordul , akkor senki nem gondol okokra, hanem tehetségtelennek tartja, hiszen a szurkoló a legalapvetőbb dolognak tartja a ziccerek értékesítését. Persze lehetnének egyéb olyan látványos jelenetek egy centernél, amelyek valamelyest tompítanák emiatt a negatív megítélést. Például harciasan szerzett lepattanók, hatalmas sapkák, olyan védekezés, hogy az ellenfél szenved tőle stb.. Ha többségében ezeket sem látja a szurkoló, akkor még mindig van egy utolsó olyan dolog, ami miatt egy csepp szimpátiát és reményt érezhetnének a játékos irányába, ez pedig az, ha egy játékos érzelemmel teli. Ha ez sincs meg, akkor a szurkoló valóban nehezebben látja a pozitív jövőt vele kapcsolatban.
Persze őt legjobban Okorn mester tudja megítélni, és ha bízik benne, akkor biztosan lehet alapja, és ennek előbb-utóbb a teljesítményén is látszódnia kell.
Jól megfogalmaztad a problémákat vele kapcsolatosan , én nála egyébként a lelki dolgokat látom a legkomolyabbnak , ami rányomja a bélyeget az összteljesítményére! Ezt látja az edző is, hisz látványosan kevesebbet "répázza" , mint másokat , azonban el fog jönni egy pont , amikor ez a többiekre nézve kontraproduktívan hat, hisz nem tarthatsz hónapokig egy játékost burokban ! Bízok Okornban , hisz ( eddig😀) jó irányba fejlődik a csapat , szerintem ezt is meg fogja oldani ! Holnap a Paks ellem egy nagy derbi lesz , komoly lökést adna a csapatnak egy győzelem ! Hajrá Falco!!!!

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8644 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 October 2018 - 09:05 AM

Én nem írhatok mások nevében, de könnyen el tudom képzelni mi jelenthet problémát a szurkolók egy részének Reddicet illetően. Egy játékos megítélése több szempontból lehetséges. Vannak akik csak azt nézik ki hány pontot szerez, vannak akiknek a védekezés az elsődleges szempont. Azt tudom, hogy te például elég összetetten szoktad egy játékos teljesítményét értékelni. Azt gondolom viszont, hogy egy szurkolónak leginkább az imponál, ha egy játékost tehetségesnek lát, azt megnyugvással veszi tudomásul. A "leglátványosabb" hiba egy kosárlabdázónál, amikor ziccereket hagy ki. A szurkoló ezt tudja a legnehezebben tolerálni. Amikor ez már többször is előfordul , akkor senki nem gondol okokra, hanem tehetségtelennek tartja, hiszen a szurkoló a legalapvetőbb dolognak tartja a ziccerek értékesítését. Persze lehetnének egyéb olyan látványos jelenetek egy centernél, amelyek valamelyest tompítanák emiatt a negatív megítélést. Például harciasan szerzett lepattanók, hatalmas sapkák, olyan védekezés, hogy az ellenfél szenved tőle stb.. Ha többségében ezeket sem látja a szurkoló, akkor még mindig van egy utolsó olyan dolog, ami miatt egy csepp szimpátiát és reményt érezhetnének a játékos irányába, ez pedig az, ha egy játékos érzelemmel teli. Ha ez sincs meg, akkor a szurkoló valóban nehezebben látja a pozitív jövőt vele kapcsolatban.
Persze őt legjobban Okorn mester tudja megítélni, és ha bízik benne, akkor biztosan lehet alapja, és ennek előbb-utóbb a teljesítményén is látszódnia kell.

+1

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6685 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 19 October 2018 - 05:49 AM

Én annyit kértem írjátok le mit csinált rosszul Szolnokon. Persze nem játszik jól azt elismerem. De mitől is rossz? Vagy lehetne jobb csak az a baj?

#10 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:22 AM

Múltidézés fent válasz lent. Zseniális...
De köszi.

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 19 October 2018 - 06:30 AM

Ha rákattintasz a válaszra görgess az oldal aljára és jó lesz ;)/>

#11 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 531 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 10:29 PM

Sose működik a válasz a mobilon.
Most a multidezest megpróbálom így úgy tűnik ok

Ha rákattintasz a válaszra görgess az oldal aljára és jó lesz ;)

#12 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:49 AM

Én annyit kértem írjátok le mit csinált rosszul Szolnokon. Persze nem játszik jól azt elismerem. De mitől is rossz? Vagy lehetne jobb csak az a baj?

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8644 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 18 October 2018 - 10:40 PM

Itt már mindenki kiáll Reddick mellett....

Én nem :)

#14 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:40 PM

Itt már mindenki kiáll Reddick mellett....Akkor csak had pattogtasson itt tovább ...biztos olyan lesz nemsokára hogy elájul tőle mindenki ! Végül is eddig is elbírta a csapat hogy évről évre olyan a centerjáték nálunk amilyen....ha meg nem javul fel Reddick, legfeljebb továbbra is kinti csapat leszünk,hátha ezzel a mezőnysorral is lehet nagyot alkotni jövő nyárig...

#15 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6685 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 10:29 PM

Szuper, köszi !

#16 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1370 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 October 2018 - 10:19 PM

Lehetne egy olyan kérésem, hogy amikor válaszolsz, akkor jelöld ki az előzményt? Mert sokszor így nem tudni mire reagálsz.

#17 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4264 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:27 PM

Idézés: rolee - Dátum: 18 October 2018 - 10:04 PM

Nem gondolom a motivációs problémákat. A Kaposvár ellen, a második negyed végén vettem észre, hogy jóval a többiek előtt besietett az öltözőbe, látszott, hogy elég ideges, akkor sem jött össze neki semmi. Zavarja őt magát is, csak azt nem tudjuk van-e ebből kiút.

Így van!

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6685 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 09:46 PM

Amúgy tényleg hülyén kezelte a dolgot.
Szerintem nem volt nagyon képben, mert bár védekezését dicsérte, soha nem látta korábban játszani. Ez tuti. Mert tudott ő háttal is játszani a palánknak. Most meg csak dadog az egész. ����

Lehetne egy olyan kérésem, hogy amikor válaszolsz, akkor jelöld ki az előzményt? Mert sokszor így nem tudni mire reagálsz.

#19 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1885 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 October 2018 - 07:52 PM

Tudom nem is feltétlen az írásod ellen írtam,hanem inkább kiegészítve,hogy én nem hiszem,hogy motivácios kérdésről van szó(szerintem ezt te sem hiszed).

Nem gondolom a motivációs problémákat. A Kaposvár ellen, a második negyed végén vettem észre, hogy jóval a többiek előtt besietett az öltözőbe, látszott, hogy elég ideges, akkor sem jött össze neki semmi. Zavarja őt magát is, csak azt nem tudjuk van-e ebből kiút.
kép

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4264 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 09:46 PM

Amúgy tényleg hülyén kezelte a dolgot.
Szerintem nem volt nagyon képben, mert bár védekezését dicsérte, soha nem látta korábban játszani. Ez tuti. Mert tudott ő háttal is játszani a palánknak. Most meg csak dadog az egész. 😉😁

Így igaz.A korábbi videók alapján elég jól fogja a szögeket támadásnál is,és ez egyébként látszik is,csak a dobások nem mennek neki most valamiért...