Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50913 replies to this topic

#1 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3684 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:34 AM

Idézés: Lewis - Dátum: 13 December 2018 - 08:31 PM

Viszont Kellerrel lehetett volna plusz egy légiósunk.

Köszi, hogy leírtad helyettem 🙂
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#2 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 13 December 2018 - 08:30 PM

Alapvetően Kendrick Perry helyettesítésére vitték, aki közben felépült. Az más kérdés, hogy a szezon végéig van velük szerződése.
Nem érezte jól magát Minszkben, menni akart, és kapóra jött egy erősebb csapat hívása.

De nem gondolom, hogy Novgorodban, jelen körülmények közt jól érezné magát, szóval...
kép

#3 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1886 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 13 December 2018 - 12:56 PM

De, bejött :) Reddic jobb játékos, mint Keller lenne.

Viszont Kellerrel lehetett volna plusz egy légiósunk.

#4 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1886 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 13 December 2018 - 08:11 PM

A legutóbbi BL meccsre nem is nevezték...miért is igazolták le akkor...Go meg milyen ígéretért hagyta el Minszket..jó kérdések ezek

Alapvetően Kendrick Perry helyettesítésére vitték, aki közben felépült. Az más kérdés, hogy a szezon végéig van velük szerződése.
Nem érezte jól magát Minszkben, menni akart, és kapóra jött egy erősebb csapat hívása.

#5 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:11 PM

A legutóbbi BL meccsre nem is nevezték...miért is igazolták le akkor...Go meg milyen ígéretért hagyta el Minszket..jó kérdések ezek
kép

#6 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 13 December 2018 - 01:03 PM

Ha van rá esély,én akkor is kivárnék Govensre. Nála jobb játékost ugysem tudnánk akasztani szezon közben,abban biztos vagyok.
Azért egy Govens,Bruinisma,Reddig légiós sor elég kemény lenne. Kérdés van e annyi pénzünk hogy megfizessük? Mert szerintem Go fizetését majdnem súrolja Evané.

Azért a szezonbéli harmadik csapata lenne :) Valószínűleg nem annyiért jönne mint Minszkbe :)

#7 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1246 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:03 PM

Ha van rá esély,én akkor is kivárnék Govensre. Nála jobb játékost ugysem tudnánk akasztani szezon közben,abban biztos vagyok.
Azért egy Govens,Bruinisma,Reddic légiós sor elég kemény lenne. Kérdés van e annyi pénzünk hogy megfizessük? Mert szerintem Go fizetését majdnem súrolja Evané.

#8 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 13 December 2018 - 11:07 AM

A lényeg, hogy megint kezd úgy festeni a dolog, hogy egy darab játékos válaszára várunk hetek óta. Ez a taktika végülis már a nyár folyamán is bejött. Ja nem...

De, bejött :) Reddic jobb játékos, mint Keller lenne.

#9 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1508 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:38 AM

Idézés: szurkoloo - Dátum: 13 December 2018 - 11:06 AM

Eddig Govens eléggé mellényúlt ezzel a keleti nyitással. :D/>/>
Perry egyértelműen jobb játékos nála (támadásban kicsit, de védekezésben sokkal jobb). Novgorodban maradása esetén nem lesz 20 percnél nagyobb játékideje átlagban, amit szerintem ő nehezen visel el.
Ha eljönne, jó eséllyel nem utasítaná vissza az ajánlatunkat.

Tökéletes írás, abszolút +1! :)
Csak a FALCO !

#10 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6917 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 13 December 2018 - 11:22 AM

Az egy dolog, hogy te mit mondasz, de már hetek óta folyik egy irányító keresése, vagyis Okorn sem látja megoldhatónak.

itt volt allitolag a 7 torpe is de visszamentek inkabb a mesebe.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#11 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 December 2018 - 11:14 AM

És ha én azt mondom, hogy ha nem jön Govens, akkor más nem kell most? Miért kéne feltétlenül keresni bárkit is? Ezt a csapatot rakja össze sikeresen Okorn, mert szerintem ez megoldható feladat.

Az egy dolog, hogy te mit mondasz, de már hetek óta folyik egy irányító keresése, vagyis Okorn sem látja megoldhatónak.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6811 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 13 December 2018 - 11:07 AM

A lényeg, hogy megint kezd úgy festeni a dolog, hogy egy darab játékos válaszára várunk hetek óta. Ez a taktika végülis már a nyár folyamán is bejött. Ja nem...

És ha én azt mondom, hogy ha nem jön Govens, akkor más nem kell most? Miért kéne feltétlenül keresni bárkit is? Ezt a csapatot rakja össze sikeresen Okorn, mert szerintem ez megoldható feladat.

#13 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:07 AM

#14 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 346 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:06 AM

Eddig Govens eléggé mellényúlt ezzel a keleti nyitással. :D/>
Perry egyértelműen jobb játékos nála (támadásban kicsit, de védekezésben sokkal jobb). Novgorodban maradása esetén nem lesz 20 percnél nagyobb játékideje átlagban, amit szerintem ő nehezen visel el.
Ha eljönne, jó eséllyel nem utasítaná vissza az ajánlatunkat.

#15 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6811 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 13 December 2018 - 10:48 AM

A próféta beszéljen belőled! :)

Tévedtem én már eleget. Viszont ha esélyekről kéne beszélni, akkor még mindig nagyobb esélyt érzek arra, hogy marad Novgorodban, mintsem , hogy távozik és akkor ne a Falcoban kötne ki. Remélem azért, hogy más magyar csapatban semmiképpen nem.

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6811 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 13 December 2018 - 10:29 AM

sztem meg a managere az aki eldonti hova jon. ha a novgorod elkuldi es talal erosebb csapatot ahol tobb a penz egybol oda viszi. Persze Go ebbol eddig rosszul jott ki.

Szerintem meg a játékosnak is van beleszólása. Főleg, ha esetleg valaki egy idényen belül már a harmadik csapatához készülne. Ilyenkor egy játékos már nem nagyon akar bizonytalanban gondolkodni. Egy olyan játékos, aki a korábbi években vezér volt a csapataiban és még mindig van bőven benne potenciál, az szerintem játszani is akar a jó pénzkereseti lehetőség mellett. Legalábbis gondolom mindezt én, aztán majd a következő időszak úgyis megadja a választ a karrierjével kapcsolatban.

#17 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1845 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 13 December 2018 - 09:40 AM

A "nyilván" szerintem túlzás, mert ha Perry jobb , akkor is csak hajszálnyival. Abban biztos vagyok, ha Govens távozik Novgorodból, akkor itt fog kikötni.

A próféta beszéljen belőled! :)

#18 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6917 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:29 AM

sztem meg a managere az aki eldonti hova jon. ha a novgorod elkuldi es talal erosebb csapatot ahol tobb a penz egybol oda viszi. Persze Go ebbol eddig rosszul jott ki.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4324 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:20 AM

Szerintem meg nyilván Go40 sokkal jobb játékos mint Perry :)

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6811 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 13 December 2018 - 09:35 AM

Nekem teljesen érthetetlen a mellőzése, amikor jatszott 20 perc körül teljesen jo számokat hozott, siman elférne a rotációban. Nyilván Perry jobb jatekos, de padrol beszállva teljesen jo lenne Novgorodban.

Nekünk pedig egy főnyeremény. :)

A "nyilván" szerintem túlzás, mert ha Perry jobb , akkor is csak hajszálnyival. Abban biztos vagyok, ha Govens távozik Novgorodból, akkor itt fog kikötni.