Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

52483 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8832 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:11 AM

Nem vagyok boldog.
Nagyon nem.
Ez egy nagy rakás szar volt.
Viszont ... azok, akik csütörtökön és pénteken némák voltak, majd most szombaton a vereség után hirtelen felbukkantak ... szóval azok basszák meg a jó édes k*rva anyjukat a ravatalon!!!

Váradi Benedek ... nem Rajtad múlt, de jobb lenne ha összekapnád végre magad, mert ebben a szezonban amit mutatsz, azt az Aréna takarítónője is simán hozza!!!

#2 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:10 AM

Ma megint totál beégtünk a csapat miatt ország világ előtt.....Azt gondolom itt senki nem gondolja komolyan,hogy Gyuirbá és vele együtt a klub többi illetékese épp most látja eljönni az időt,hogy elég volt és belenyúl/beleszól a további történések menetébe és hogyan legyen tovább?! Lerendezik maguk között azzal,hogy majd jövőre veletek ugyanitt megpróbáljuk...Esetleg egy kis jelképes Pénzbüntetés??? És mire mennénk vele??? Mellékzsebből kirántanák mint a Cowboy a coltját....aztán el van simázva....
Kosárlabdában szakmailag elismert edzőt a szezon ilyetén szakaszában honnan akasztanánk le Okorn helyett?
Az én magán véleményem Okorn már az igazolások terén sem hozott össze amolyan minden hájjal megkent játékosokat akikkel levadászható lett volna a kupa...(a jelenlegivel a bajnokság sem)....Palánk alatt meg egész évben súlytalanok vagyunk,csak két játékost igazolni/tartva erre a posztra...még az alsóházban sem minőség....nem hogy nálunk ahol a kupa és a bajnokság is meg volt nevezve....
Visszatérve Győrre....az ezer valahány szurkolónk akik hittek a csapatban nem ezt érdemelték de évről évre mégis mindig ezt kapják....Valamit talán mégis tenni kéne a csapat körül,a csapattal ....a csapatért...és nem utolsó sorban értünk szurkolókért....

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6989 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:58 AM

"A döntőben az ellenfél a Szolnok lesz. Igazából 6 játékossal. Az a 6 viszont vérprofi ! Magas posztokon elképesztőn a mezőny felett vannak, képzettség, keménység, és rutin alapján is. A mezőnysoruk is bitang erős, de ott könnyebben fel tudjuk majd venni velük a harcot. Fejben is erősebbek nálunk, ez sajnos nem is kérdés. Govensnek és Currynek is nyugodtabbnak kell lenniük. Előbbinek el kell majd viselnie Rowsey kellemetlen pióca védekezését az odapiszkálásokkal együtt."

Ezt péntek este írtam. A mezőnysorral nagyot tévedtem, de amit most kiemeltem vastagon az sajnos így történt, és elsősorban ez döntötte el a mérkőzést.

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6989 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:54 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 16 February 2019 - 11:25 PM

A meccs után beszélgetve, megkérdeztem egy nálam hozzáértőbb sportembert, hogy mi is a baj a Falcoval.
A válasz az volt, hogy nincs baj a Falcoval, jobb az Olaj. Az, hogy mi Szombathelyen önjelölt kupagyőztesnek kiáltjuk ki magunkat, attól még az Olaj ebben az országban a legjobb, nemzetközi szinten is komoly erőket képvisel.

Ennyi a lényeg. Nem kell ezt túlgondolni, persze lehet máshogy is kikapni, de nagy vonalakban arról van szó, amit az ismerősöd mondott. Bennem is volt sajnos egy kis naivitás.

#5 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2023 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 12:28 AM

Attol fugg ki lenne az uj edzo....
De ha mindenkeppen mennie kell Okornnak akkor probaljuk ki Konakovot talan Ő ismeri a legjobban a jatekosokat.

Na én csak arra emlékeztem, hogy megszeppent Okorn kiállításakor, amikor neki kellett meccselni..
Gyuri bácsi nyilván ismeri a belső viszonyokat, el tudja dönteni, kell-e csere.

De csak óvatosan ezzel! Körmend elhajtotta Cizmicet, akivel kupát nyertek, azóta csak jobbnál jobbak jönnek
kép

#6 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7062 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 17 February 2019 - 12:30 AM

Érdekes mi? Lehet 15 pont előnynél is időt kérni ha latod ,hogy a csapatod elbalfaszkodik 2-3 támadast az ellenfél meg kezdene belelendülni.Ezt Szrecskó megcsinálta volna?Nem tudom segítene-e egy edzőváltás meg egyáltalán ki jöhetne szóba?Persze ,ha Konakov marad a segéd.

Igen, valoban okos dolog volt. Csirajaban elfolytotta a halovany fellangolasunkat. Idot kert, felrajzolt egy figurat es dobtak belole ket pontot...
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#7 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 517 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 12:26 AM

A Szolnoknak van egy Vojvodaja, aki ma kb 4-5 olyan bravurkosarat szerzett, ami a tarsakra is kihatott. Alekszicsnek nem volt nehez dolga de idoben es tokeletesen reagalta le a dolgokat. Jol forgatta a csapatat, mindig akkor kert idot amikor kellett.
Rosi vegig tolta Currynek a dumat es epp annyira billentette ki amenyire kellett. Palank alatt az Andric-Toth paros annyit hozott amennyit kell es az elvaltasoknak koszonhetoen Benke illetve a torpe szabadon tudott ziccerezni mivel egy leutes utan 2 metert vertek az eppen aktualis vedojukre. Mi meg csak egymasra mutogattunk es azt vettuk eszre mar 20 pont a kulonbseg.
Tenyleg sajnalom mert ha odatesszuk magunkat egesz meccsen es nem csak a vegen kezdunk el kuzdeni akkor maskepp alakulhatott volna ez az este.

Érdekes mi? Lehet 15 pont előnynél is időt kérni ha latod ,hogy a csapatod elbalfaszkodik 2-3 támadast az ellenfél meg kezdene belelendülni.Ezt Szrecskó megcsinálta volna?Nem tudom segítene-e egy edzőváltás meg egyáltalán ki jöhetne szóba?Persze ,ha Konakov marad a segéd.

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7062 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:28 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 February 2019 - 12:23 AM

Tegyük fel azért azt a kérdést is, hogy mit veszíthetünk egy edzőcserével?

Attol fugg ki lenne az uj edzo....
De ha mindenkeppen mennie kell Okornnak akkor probaljuk ki Konakovot talan Ő ismeri a legjobban a jatekosokat.
Nyugodj békében CECE!

#9 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 564 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Ma, 12:27 AM

Kérek mindenkit ne az edzőt okoljuk csak! A sima ziccereket nem ő hagyja ki!

#10 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 517 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 12:17 AM

Ha nezted a meccset akkor lathattad Zozo szinte csak rossz dontest hozott. Egyedul en nala erzem igazabol, hogy nem erzi a bizalmat Okornnal szemben es ez miatt gorcsosse lesz a jateka. A sima ziccereket vagy nem tudja ertekesiteni vagy kijatsza inkabb a palank alol.
Ma nagyon latszott rajt, hogy nem talalja a helyet. Ha edzovaltasrol beszelunk talan neki jonne a legjobban de osszesegeben nem tudom nyernenk e vele.

Vagy túlontúl bizonyítani akar és ettől görcsös kicsit

#11 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7062 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:26 AM

A Szolnoknak van egy Vojvodaja, aki ma kb 4-5 olyan bravurkosarat szerzett, ami a tarsakra is kihatott. Alekszicsnek nem volt nehez dolga de idoben es tokeletesen reagalta le a dolgokat. Jol forgatta a csapatat, mindig akkor kert idot amikor kellett.
Rosi vegig tolta Currynek a dumat es epp annyira billentette ki amenyire kellett. Palank alatt az Andric-Toth paros annyit hozott amennyit kell es az elvaltasoknak koszonhetoen Benke illetve a torpe szabadon tudott ziccerezni mivel egy leutes utan 2 metert vertek az eppen aktualis vedojukre. Mi meg csak egymasra mutogattunk es azt vettuk eszre mar 20 pont a kulonbseg.
Tenyleg sajnalom mert ha odatesszuk magunkat egesz meccsen es nem csak a vegen kezdunk el kuzdeni akkor maskepp alakulhatott volna ez az este.
Nyugodj békében CECE!

#12 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2003 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:23 AM

Tegyük fel azért azt a kérdést is, hogy mit veszíthetünk egy edzőcserével?
HAJRÁ FALCO!

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7062 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:17 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 17 February 2019 - 12:12 AM

A helyzet mára vált világossá. Okorn vagy teljesen laikus, vagy égetni akarja Govenst és Perlt, mert nem ő hozta ide őket. Govensre – aki a leggyengébb védőjátékosunk – bízza Vojvoda őrzését, amin nagyjából el is ment a meccs, majd Perl, aki az egyik legjobb magyar játékos, kap nem egészen 15 percet a magyar kupa döntőjében.
Idiótaság azon vitatkozni, hogy ki volt az esélyes, és ki nem. Ennek a játékoskeretnek már valamennyi tagja bizonyított valahol, egyedül az edző a kérdőjel, akit állítólag Ljubljanában párszor beengedtek az öltözőfolyosóra.
Ivkovics és Dzunics a héten elkelt, de ez mindegy is, mert Szombathely nem az a hely, ahol bármiről is képesek lennének érdembeli döntést hozni az illetékesek. Fenntartom, hogy magyar edző kell, aki ismeri és tiszteli a Falco hagyományait.

Ha nezted a meccset akkor lathattad Zozo szinte csak rossz dontest hozott. Egyedul en nala erzem igazabol, hogy nem erzi a bizalmat Okornnal szemben es ez miatt gorcsosse lesz a jateka. A sima ziccereket vagy nem tudja ertekesiteni vagy kijatsza inkabb a palank alol.
Ma nagyon latszott rajt, hogy nem talalja a helyet. Ha edzovaltasrol beszelunk talan neki jonne a legjobban de osszesegeben nem tudom nyernenk e vele.
Nyugodj békében CECE!

#14 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1902 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 17 February 2019 - 12:11 AM

Tavaly hány olyan vereség volt, ami után ne akarta volna valaki Szrecskót elküldeni?
Csak mert szerintem itt már reflexből megy, hogy ha vereség, akkor menjen az edző. Pár nap, és elcsendesedik. A következő zakóig (akármikor is lesz, mivel a közben megszerzett győzelmek a vereségtől irrelevánsá vállnak :D).

Én eddig Okorn "mellett" voltam. De a mai egy oltári nagy beárazás volt.

#15 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 564 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Ma, 12:14 AM

Hát ez a mai meccs egy hatalmas kudarc! Kitartottunk a csapat mellett, mentünk Kaposvárra, Egerszegre, majd most 3-szor Győrbe! Eredmény? Nagy 0! Befosott az egész társaság! Ennyi fizetésért ez nem megengedett! Nem fogható idén semmit sem a fáradtságra, sérülésre.. Egy beszari ifi képét mutattuk! Szégyellje magát az összes játékos!!!! Ennyit a külföldre menésről, ma minden visszajött játékosunk egy kalap .... volt!

#16 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 517 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:13 AM

Ez mentálisan dőlt el egyértelműen.Mondjuk ez a szeressük az edzőt akkor jobbak vagyunk nálam nem játszik.Profi játékosokról beszélünk csesszétek meg ! Beni aki sztem feleslegesen túlontúl élvezi az edző bizalmát hónapok óta terített betli .Ha szeretné az edzőt akkor nem hagyná ki a ziccert a büntetőt a triplát?Bíró kezdett belelendülni erre hagyjuk leépülni ez mondjuk sztem Okorn hibája .Sokkal többet játszatnám ,mert sztem amit Beni lehoz ennyi perc alatt azt ő is lehozná.Az első 2 nap nagyon jól dobtunk és mondtam is ,hogy félek attól ,hogy ellőjjük a puskaport sajna igazam lett.Igen kell egy csapatkohézió de tényleg tegnap volt ma meg nem?Sajnos bután játszottunk ,mint tegnap a Debrecen mikor feljöttek 4-re akkor is tolták a triplát aztán már nem ment be a Szolnok meg ismét elhúzott.Kell ész is.Ha Curry szereti Okornt akkor nem fogja 5x bevinni 3 magas ember közé? Nem volt senki (talán Bruinsma) aki tökös lett volna ,nem volt egy vezér aki magával ragadja a többieket sajnos.Marad a bajnokság de a Szolnok minimum 1 de sztem 2 légióst hozni fog és ha csoda nem történik végig pályaelőnyből nyomják ,ha meg szoros lesz akkor kapnak egy kis segítséget a sporiktól.Nem érdemeltük volna meg ,de ott a végén mikor Go dobott egy ziccert és őt is faultolták illetve Voja elrántotta Benit akkor talán egy hosszabbítás lehetett volna (6 pont lett volna a difi és még volt 1.5 perc),ha kiszórjak Voját 5-ik faultal és ugye a végén ő dobott 6 büntit de nem az uccsó 5 percet kellet volna így nyomni .Én is ráeresztettem volna a fiatalokat Vojára"ütni-verni" hogy érezze a törödést by Bozic.Mindegy ezt elbasztuk ez van de szétcsesz engem is az ideg ,hogy hagytuk elmenni ezt az esélyt.HAJRÁ FALCO !

#17 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1311 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:12 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 17 February 2019 - 12:11 AM

Tavaly hány olyan vereség volt, ami után ne akarta volna valaki Szrecskót elküldeni?
Csak mert szerintem itt már reflexből megy, hogy ha vereség, akkor menjen az edző. Pár nap, és elcsendesedik. A következő zakóig (akármikor is lesz, mivel a közben megszerzett győzelmek a vereségtől irrelevánsá vállnak).

Szrecskoval lehet volt vereség, de nem látszodott ennyire a csapatkohézió hiánya! Ráadásul nekem úgy tünik az edző már rég elvesztette hangot a játékosokkal,némelyik leszarja -pardon!- mit is beszél időkérések alatt. Ennek mennyi értelme?

#18 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3150 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:12 AM

A helyzet mára vált világossá. Okorn vagy teljesen laikus, vagy égetni akarja Govenst és Perlt, mert nem ő hozta ide őket. Govensre – aki a leggyengébb védőjátékosunk – bízza Vojvoda őrzését, amin nagyjából el is ment a meccs, majd Perl, aki az egyik legjobb magyar játékos, kap nem egészen 15 percet a magyar kupa döntőjében.
Idiótaság azon vitatkozni, hogy ki volt az esélyes, és ki nem. Ennek a játékoskeretnek már valamennyi tagja bizonyított valahol, egyedül az edző a kérdőjel, akit állítólag Ljubljanában párszor beengedtek az öltözőfolyosóra.
Ivkovics és Dzunics a héten elkelt, de ez mindegy is, mert Szombathely nem az a hely, ahol bármiről is képesek lennének érdembeli döntést hozni az illetékesek. Fenntartom, hogy magyar edző kell, aki ismeri és tiszteli a Falco hagyományait.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#19 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 377 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 16 February 2019 - 11:58 PM

Hány olyan edző van akinek a kezei alatt Govens és Beni egy rakás fos volt, Perl pedig perceket játszott?

Nem tudom, itt valami nem fasza. Remélem Gyuri Bá' holnap csinál valamit.

Csak mert szerintem itt már reflexből megy, hogy ha vereség, akkor menjen az edző. Pár nap, és elcsendesedik. A következő zakóig (akármikor is lesz, mivel a közben megszerzett győzelmek a vereségtől irrelevánsá vállnak :D).

#20 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1311 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 12:05 AM

A napokban elhangzott itt par gondolat, hogy szamit e hogy hivjak az ellenfelet!
NAgyjabol ma is megkaptuk a valaszt es tegnap is!
Ha ma egy Debrecen az ellenfel biztos vagyok benne, hogy galazva nyertunk volna. Tegnap viszont ha Kormend ellen jatszottunk volna nem biztos, hogy ma 17-kor mi jatszottuk volna a dontot.

+1