Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

49434 replies to this topic

#1 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1359 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:43 PM

Holnap ha 10 ponton belül kapunk ki azt én elfogadhatónak tartok.
Amúgy meg egy olyan erős mezonysorban mint a tavalyi mivel kellett volna többet hoznia a Zolinak? Magyar szinten klasszis számokat hozott. Vojvoda sem tudta azt a szintet hozni amit ő, ha statot nézzük. Persze az nem minden, de Voja se egy nagy védő, sőt....
Zolinak az a baja, hogy nem veri a mellét nem az tipikus szurkolók kedvence. Beni ahhoz jobban ért.
Govenst is szeretném itt látni de mint írtam anno 2 ilyen kis ember mint ő es Norfleet nekem nem jó párosítás. Fizikailag felorolik őket pl tavaly a Szolnok.
Most már az idei csapattal kell foglalkozni. Remélem hétről hétre jobb lesz a helyzet.

#2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6647 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 16 October 2018 - 07:54 PM

Mivel verné át őket? Valószinű ő, az Estudiantes és Zozó is tudja, hogy a védekezés Zoli gyenge pontja. De a spanyolok szinte ingyen kapnak egy játékost, akiben hatalmas a bizonyítási vágy és jövőre is van opciója, ha fejlődik.
Raznatovic pedig hatalmas pénzt akaszt le, ha annyira jó lesz Zozó, hogy egy Euroleague vagy Eurocup csapat leigazolja. A jelenlegi fizetése neki "aprópénz", megéri azt kockáztatni neki.

Akkor félreértettelek. Először amit írtál úgy értettem, hogy mindegy Zozó védekezése, mert ha Raznatovic azt mondja igazolják le, akkor megtörténik a kontraktus. Viszont ha tudja a menedzser, hogy a védekezése nem acélos, akkor miért gondolná, hogy berobbanhat az Estudiantesben ? Mert ha csak 10 percet játszik, akkor nem fogja Euroligás csapat leigazolni, úgy pedig a pénz az ablakban , még akkor is ha ez neki aprópénz. Amit azért furcsállok, mert ha ez tényleg így van, ahogy írod, akkor gondolom Zozó nem egyedi eset, bár lehet, hogy ez ki van kalkulálva, hogy ha 10 ilyenből 1 Euroligás lesz, akkor is megéri neki bevállalnia a többi játékos fizetését. Akkor amúgy ez "a szegény embert az ág is húzza" effektus, mert egy tehetősebb csapat szinte ingyen jut játékoshoz, egy szerényebb költségvetésű, mint a Falco pedig nem (mivel innen szinte esély nincs az Euroligába kerülnie).

#3 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1883 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 16 October 2018 - 07:25 PM

Volt, hogy én is írtam Zozóról, hogy többet várnék tőle, és nem látom benne azt az óriási lelkesedést, de akkor mindenki (!) egyöntetűen azt írta, hogy ő ilyen típus, rajta nem látszanak úgy az érzelmek. Az viszont ne is legyen vita tárgya, hogy a 19 éves vagy a 22 éves Zozó nyújtott e komolyabb teljesítményt. Egyértelműen utóbbi, hiszen sokat fejlődött 3 év alatt (közte két külföldi szezonnal).

Talán Laci idejében épp te írtad Zozóról, hogy valószínűleg sok NBA-t néz, a rohanós játékstílusa erre enged következtetni. Na ugyanezt a lelkesedést és tüzet tavaly mintha nem találtam volna benne. Kétségtelen, hogy a játéktudása sokat fejlődött, de ez két külön dolog.

Egyébként érdekes lett volna látni, hogy egy ilyen ambíciózus edző és egy ilyen ambíciózus játékos milyen hatással vannak egymásra. Emlékszem például Szanatit Lazics tanította meg védekezni.
kép

#4 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 16 October 2018 - 07:44 PM

Ugye nem azt akarod mondani, hogy a spanyol csapatnak Zozó csak szállás -és kosztpénzbe kerül? :)/>/> Raznatovic - de akármelyik komolyabb menedzser - csak addig marad király, amíg nem nem bassza át a csapatokat, szóval azért ha rákérdeznek egy játékos védekezésére, akkor korrekten meg kell mondaniuk.
Antwerpenben - meg nyilván más helyeken is - úgy működik a gyémántkereskedelem, hogy megbíznak a szállító cégben, mert ha egyszer átbasz valakit, akkor az egész "piacról" kipenderül, szóval nem áll érdekében a simlisség.

Mivel verné át őket? Valószinű ő, az Estudiantes és Zozó is tudja, hogy a védekezés Zoli gyenge pontja. De a spanyolok szinte ingyen kapnak egy játékost, akiben hatalmas a bizonyítási vágy és jövőre is van opciója, ha fejlődik.
Raznatovic pedig hatalmas pénzt akaszt le, ha annyira jó lesz Zozó, hogy egy Euroleague vagy Eurocup csapat leigazolja. A jelenlegi fizetése neki "aprópénz", megéri azt kockáztatni neki.

#5 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6647 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 16 October 2018 - 07:32 PM

Zoli jelenlegi menedzsere akkora "király" Európában, hogy ha ő azt mondja egy spanyol középcsapatnak, hogy itt ez a játékos, igazoljátok le, játsszon minimum 10 percet átlagban akkor az úgy is lesz. Ja meg a fizetését is ő állja, mert fantáziát lát benne, hogy fejlődik és később nagyobb pénzért eladhatja. Így azért nem olyan nehéz külföldre igazolni.

Ugye nem azt akarod mondani, hogy a spanyol csapatnak Zozó csak szállás -és kosztpénzbe kerül? :) Raznatovic - de akármelyik komolyabb menedzser - csak addig marad király, amíg nem nem bassza át a csapatokat, szóval azért ha rákérdeznek egy játékos védekezésére, akkor korrekten meg kell mondaniuk.
Antwerpenben - meg nyilván más helyeken is - úgy működik a gyémántkereskedelem, hogy megbíznak a szállító cégben, mert ha egyszer átbasz valakit, akkor az egész "piacról" kipenderül, szóval nem áll érdekében a simlisség.

#6 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1866 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:43 PM

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy Zozóval egyértelműen bajnokesélyesek lennénk. Reddic halvány teljesítményével is.

Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy Govensre és Zozóra egyszerűen nem tudok és nem is akarok rosszat mondani.
HAJRÁ FALCO!

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:36 PM

Amúgy pedig ha statra ment, akkor felmerül a kérdés, hogy egy olyan szintű spanyol csapat, mint az Estudiantes csak a statisztikát nézi, és egy játékos védekezéséről nem szerez be információt?

Biztosan nézték a válogatott meccseket is, ahol mondjuk játszott 20-25 percet. Ott volt ereje és hajlandósága védekezni is.

#8 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:32 PM

Volt, hogy én is írtam Zozóról, hogy többet várnék tőle, és nem látom benne azt az óriási lelkesedést, de akkor mindenki (!) egyöntetűen azt írta, hogy ő ilyen típus, rajta nem látszanak úgy az érzelmek. Az viszont ne is legyen vita tárgya, hogy a 19 éves vagy a 22 éves Zozó nyújtott e komolyabb teljesítményt. Egyértelműen utóbbi, hiszen sokat fejlődött 3 év alatt (közte két külföldi szezonnal).
Abból a szempontból teljesen mindegy, hogy Curry a 10-12 pontjával és extra védekezésével lesz e olyan kvalitású, mint Govens, mert egy kevésbé védekező, de támadásban kiváló magyar játékost így is nagyon elfogadnék a keretben. Azért azt ne mondjuk, hogy Zozó rontana az idei csapat esélyein (bár látom ezt te sem így gondolod). Amúgy pedig ha statra ment, akkor felmerül a kérdés, hogy egy olyan szintű spanyol csapat, mint az Estudiantes csak a statisztikát nézi, és egy játékos védekezéséről nem szerez be információt?

Zoli jelenlegi menedzsere akkora "király" Európában, hogy ha ő azt mondja egy spanyol középcsapatnak, hogy itt ez a játékos, igazoljátok le, játsszon minimum 10 percet átlagban akkor az úgy is lesz. Ja meg a fizetését is ő állja, mert fantáziát lát benne, hogy fejlődik és később nagyobb pénzért eladhatja. Így azért nem olyan nehéz külföldre igazolni.

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6647 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 16 October 2018 - 07:14 PM

Tény, hogy Zozó tavalyi évében, és Laci edzősködése szezonjában más elánnal és más szinten játszott. Találgatni persze lehet.
Az, hogy Govens volt a vezér, és mellette nem tudott úgy élni, mint a válogatottban, ugyanúgy egy feltevés csak, mint hogy Laci és Stojan edzősködése jobban feküdt neki, mint Szrecskoé. De lehet, hogy ez sem igaz, csak tavaly a Falco nem volt neki akkora kihívás, és emiatt hullámzó volt.
De Zozó a mi Zozónk, bármikor szívesen látnám vissza.

Abból a szempontból teljesen mindegy, hogy Curry a 10-12 pontjával és extra védekezésével lesz e olyan kvalitású, mint Govens, mert egy kevésbé védekező, de támadásban kiváló magyar játékost így is nagyon elfogadnék a keretben. Azért azt ne mondjuk, hogy Zozó rontana az idei csapat esélyein (bár látom ezt te sem így gondolod). Amúgy pedig ha statra ment, akkor felmerül a kérdés, hogy egy olyan szintű spanyol csapat, mint az Estudiantes csak a statisztikát nézi, és egy játékos védekezéséről nem szerez be információt?

#10 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 16 October 2018 - 07:20 PM

Azt hiszem ezt mindenki aláírná ;)/>

Így van ;)

#11 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:21 PM

Tény, hogy Zozó tavalyi évében, és Laci edzősködése szezonjában más elánnal és más szinten játszott. Találgatni persze lehet.
Az, hogy Govens volt a vezér, és mellette nem tudott úgy élni, mint a válogatottban, ugyanúgy egy feltevés csak, mint hogy Laci és Stojan edzősködése jobban feküdt neki, mint Szrecskoé. De lehet, hogy ez sem igaz, csak tavaly a Falco nem volt neki akkora kihívás, és emiatt hullámzó volt.

korrekt

#12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:20 PM

Azt hiszem ezt mindenki aláírná ;)

#13 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1883 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:14 PM

kép

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6647 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 16 October 2018 - 01:07 PM

Szóval erre nem elég, de Reddic-et 4 tétmeccs után simán lapátra lehet tenni :) elfogultságot érzek..

Én meg abban látok elfogultságot, hogy ezt nekem írtad. Tudod legalább 10-en írták azt, hogy Reddicet cserélni kell, én meg ilyet nem írtam. Akkor miért is nekem hánytad ide ezt?

Figyelj, attól még, hogy a klub munkatársa vagy egy senki vagy. Ugyanis, aki ott számít az nem kötözködik velem. Megmondom ki vagy te: egyike azoknak a huszonéves informatikus "zseniknek", akik ott ülnek az irodában, és nagyjából semmit sem csinálnak. Amikor a bérletemet vásároltam, akkor hallottam, hogy az egyik ilyen kérdezte ott a többieket: Azt kérdezik a fórumon, hogy ...., mit válaszoljunk? Nagy karrier, gratulálok hozzá! Ha pedig tovább szórakoztatsz, akkor jelezni fogom annak, aki ott igazán számít.

Amúgy pedig, ha magánszemélyként írsz, akkor ne akarj bennfentes lenni, ha pedig a klub munkatársaként, akkor mutatkozz be, hogy XY vagy, és a klub kérésére ezentúl te fogod informálni itt a fórumozókat (mondjuk nem ez a klub hivatalos honlapja, és van FB is, amit mindenki istenít, hogy korunk fontos közösségi oldala...).
Remélem ezt megbeszéltük.

#15 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 16 October 2018 - 06:51 PM

No, és ki mit vár holnap?

Sima hátradőlős meccs lesz :)

#16 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 16 October 2018 - 06:51 PM

Én majd a buszt olyan 5 óra környékén ;)

#17 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 16 October 2018 - 06:40 PM

Én nem a tavalyi évéről beszéltem,hanem arról hogy klasszis játékos...

Mi pedig arról, hogy tavaly a Falcóban nem játszott klasszis szinten ;)
De kétségtelen, hogy klasszis válhat belőle ;)

#18 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2089 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:51 PM

"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 16 October 2018 - 06:08 PM

A tavalyi évéről beszéltünk :)/>
Azt, hogy mi lesz a jövőben azt senki sem tudhatja, de én is remélem, hogy túlnövi a Govenst is, a Vojvodát is, és sok mindenki mást is ;)/>

Én nem a tavalyi évéről beszéltem,hanem arról hogy klasszis játékos...

#20 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 16 October 2018 - 05:41 PM

Nincs időm most, de Perl Zoli megítélése tényleg tévúton van az én meglatasomban is. Ő 8evvel fiatalabb Govensnel... Es remélem sokkal többre viszi nála.

A tavalyi évéről beszéltünk :)
Azt, hogy mi lesz a jövőben azt senki sem tudhatja, de én is remélem, hogy túlnövi a Govenst is, a Vojvodát is, és sok mindenki mást is ;)