Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54369 replies to this topic

#1 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1393 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:11 PM

Gratulálok a csapatnak, nagyon összeállt a védekezés. Keller Áki is itt volt ma a barátnőjével a meccsen... :)
Edzőkülönbség is befigyelt, Zollner mindig ugyanazt játszatja,megújúlás nélkül,képtelenek pariba lenni. Ennél még a kis törpe is jobb volt.

#2 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 18 June 2019 - 09:36 PM

Szerencse ,hogy Bruinsma nem extra :D mi lett volna ,ha megy is neki ;)

Pont most akartam írni. Milyen jó, hogy van egy ilyen hasznos zongoracipelőnk, mint Evan... :D :D

#3 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 555 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:37 PM

ja és a Romániázás nekem sem tetszett most nem volt ide való sztem

#4 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1957 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:36 PM

Inkabb toroltem.
FALCO!

#5 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 555 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:36 PM

Szerencse ,hogy Bruinsma nem extra :D mi lett volna ,ha megy is neki ;)

#6 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1701 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 18 June 2019 - 09:16 PM

Nekem csak egy kérésem volna:

Ha esetleg Körmenden úgy alakul, hogy bajnokok leszünk. Ne a Körmenddel, ne Romániával foglalkozzunk, csak és kizárólag a csapatot éltessük! Megérdemlik...

FALCO!

Egyetertek.
Amerre járunk s kelűűűnk....

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2124 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:26 PM

Gyönyörű ez a menetelės, amit produkàlunk!!!
A Hali kiesėsėnek szomorú ėvėben legalább a Falcora nagyon büszkék lehetünk!!

Egy lěpėsre az aranytól...

Gratulálok! Tegyük fel a pontot az i-re!
kép

#8 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 18 June 2019 - 09:18 PM

Azért ez most nem Alba meccs volt.
Az előző meccsekhez képest pedig szerintem kifejezetten jó volt a hangulat.

Am szerintem is jó volt, amikor kellett a két középső negyedben odatette magát a közönség. Utána nehéz volt sajnos ülőről belendülni, a csapat könnyedén gálázott, a vendégek vég nélkül nyomták monotonban, ritmustalan volt az egész csarnok hangulata. Plusz nem most kell ünnepelni, még nyerni kell egy meccset.

#9 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 408 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 18 June 2019 - 09:15 PM

Amit ez a pali előad nevetséges. Alba csarnok full üres, ez meg torokból ordít. Attól nem lesz hangulat, hogy kétszer elkiáltja: Taps-taps, vagy hogy elhúzza a játékosok nevét.
Aki eddig volt pont kellő mértékkel végezte a munkáját, nem volt idegesítő (annyira).

Azért ez most nem Alba meccs volt.
Az előző meccsekhez képest pedig szerintem kifejezetten jó volt a hangulat.

#10 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2079 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:16 PM

Nekem csak egy kérésem volna:

Ha esetleg Körmenden úgy alakul, hogy bajnokok leszünk. Ne a Körmenddel, ne Romániával foglalkozzunk, csak és kizárólag a csapatot éltessük! Megérdemlik...

FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#11 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 18 June 2019 - 09:10 PM

Szerintem meg igenis jó volt.
Az első meccsen a körmendiek közül is volt, aki szidta az "üvöltözős" speakerüket, de haladni kell a korral. Ez hozzátartozik a modern sporteseményekhez. Így az amúgy csak tapsoló nézőket is be lehet vonni a szurkolásba.

Amit ez a pali előad nevetséges. Alba csarnok full üres, ez meg torokból ordít. Attól nem lesz hangulat, hogy kétszer elkiáltja: Taps-taps, vagy hogy elhúzza a játékosok nevét.
Aki eddig volt pont kellő mértékkel végezte a munkáját, nem volt idegesítő (annyira).

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7182 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szofibacsi - Dátum: 18 June 2019 - 09:05 PM

Lehet itt mindenrol beszelni,penteken lrvagjik azt a bizonyost,oriasi lesz,mint a mai.Ennel simabb bajnoki dontorol almosni dem lehet,de kit erdekel.Penteken invazio es hslo vagas,de ha hetfon az sem gaz,bar a 2700divat nem erdemli meg,a 350fos bkozepnek gratula ,ti vtok a Falco!!!!!

Kíváncsi vagyok Marcelinho most is érkezik e vajon beszólni neked? Amúgy pedig teljesen egyetértek, sajnos gyenge volt a mai hangulat. Az, hogy nekem mitől rekedt a torkom nem tudom, hiszen Marcelinho szerint biztosan ma is csak tapsikoltam. Én megértem, hogy szorosabb meccseken az ember jobban izgul, és nagyobb szurkolásra kényszerít, de kit érdekel hogyan alakul a meccs, ha az nekünk kedvező. Én többek között ezért is örülnék neki, ha már pénteken bajnokok lehetnénk, mert nem az Arénában szeretnék ünnepelni, hanem az utcán. Persze tudom ez nem kívánságműsor, a lényeg hogy húzzuk be a bajnoki címet, de tényleg jobb lenne már a következőt nyerni.

A csapatnak gratulálok! Okorn elképesztő újításokkal rukkolt elő a döntőre. Az a játék amit játszunk komoly minőségű európai stílusra jellemző, persze itthoni szinten, de élmény nézni.

#13 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 408 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 18 June 2019 - 09:06 PM

Másik dolog, remélem a szpíker csere csak ideiglenes vészmegoldás volt, csak nem akarunk olyan hangulatot mint az Albánál.

Szerintem meg igenis jó volt.
Az első meccsen a körmendiek közül is volt, aki szidta az "üvöltözős" speakerüket, de haladni kell a korral. Ez hozzátartozik a modern sporteseményekhez. Így az amúgy csak tapsoló nézőket is be lehet vonni a szurkolásba.

#14 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:06 PM

Grat a csapatnak, jól játszottunk szinte végig. Picit az nem tetszett amikor visszaengedtünk a végén, nehogy megbosszulja magát az ilyen., ha esetleg már korábban kinyílik az olló (lásd 17 - 0).

Másik dolog, remélem a szpíker csere csak ideiglenes vészmegoldás volt, csak nem akarunk olyan hangulatot mint az Albánál.

#15 szofibacsi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 596 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szofibacsi - Dátum: 18 June 2019 - 09:05 PM

Lehet itt mindenrol beszelni,penteken levagjuk azt a bizonyost,oriasi lesz,mint a mai.Ennel simabb bajnoki dontorol almodni sem lehet,de kit erdekel.Penteken invazio es halo vagas,de ha hetfon az sem gaz,bar a 2700divat nem erdemli meg,a 350fos bkozepnek gratula ,ti vtok a Falco!!!!!

Lehet itt mindenrol beszelni,penteken lrvagjik azt a bizonyost,oriasi lesz,mint a mai.Ennel simabb bajnoki dontorol almosni dem lehet,de kit erdekel.Penteken invazio es hslo vagas,de ha hetfon az sem gaz,bar a 2700divat nem erdemli meg,a 350fos bkozepnek gratula ,ti vtok a Falco!!!!!
SOHA NE ADD FEL...
LONDON BASKETBALL FAN CLUB
KOSZONOM ISTENEM,HOGY ENNEK A FANTASZTIKUS CSALADNAK LEHETEK A RESZESE!!!

#16 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 408 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:04 PM

Grat a csapatnak, tökéletes meccs volt a mai. Az, hogy nem 25, hanem csak 10 lett a vége jobb is nekünk. Egyrészt az utolsó negyedben megmutatta a Körmend, hogy a harmadik meccsen is komolyan kell venni őket, ha söpörni akarunk. Másrészt a játékosokban is talán tudatosult, hogy lazázás nem fér bele.
Ha komolyan, odafigyelve játszunk nagyon erősek vagyunk.
Úgyhogy előre pénteken a hálójukért (másodszorra :D)!

#17 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4528 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:52 PM

Idézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 08:38 PM

De szép lenne egy hibátlan rájátszás. 20 meccs óta két vereségünk van. Már csak egy kell, szép volt fiúk. Remélem Körmenden vágjuk a hálót ;)/>/>

Egy pár régi rigmust újra lehetne éleszteni: hol van a háló… Hol van a háló? Falun lettünk bajnkok iá iá ó....

#18 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 610 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:38 PM

De szép lenne egy hibátlan rájátszás. 20 meccs óta két vereségünk van. Már csak egy kell, szép volt fiúk. Remélem Körmenden vágjuk a hálót ;)

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4528 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:37 PM

Gartulálok a csapatnak. Simább lett,mint gondoltam! Már csak egy lépésre a nagy álom eléréstől!
Hajrá Falco!!!!

#20 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2079 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:35 PM

Azért remélem, hogy ha bajnokok leszünk esetleg, akkor mi ünnepelhetünk majd olyan nyugodtan, mint ahogy ma a körmendiek ma nyugodtan szenvedhettek még a ünneplésünk alatt...

Amúgy nem volt a kérdés a mai, és ha ilyen fáradt és dekoncentrált lesz a Körmend otthon is, akkor 3--val lezárhatjuk. De ha belealszunk, akkor baj is lehet.

De remélem nem lesz... 😊 Gratula a csapatnak!

Falco!
HAJRÁ FALCO!