Ugrás a tartalomhoz

feleség kontra szerető

162 replies to this topic

#161 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2006 - 12:43 PM

sztem 27 éves korára, de max 30 éves korára illene minden ffinak kiélnie magát. ne félj, akik 12 évesen kezdték a csajozást, azok a leghűségesebb férjek. Persze aki 23 évesen kezdi, nem csoda h 35 évesen még mindig a tinédzserkorát éli.

persze ez alól is vannak kivételek mint minden alól, így nem lehet skatulyákba gyömöszölni az egyéni sorsokat, de általános szabályok mégiscsak felállíthatóak, és én azt vettem észre, hogy aki IGAZÁN szereti a bnőjét/feleségét, annak eszébe sem jut megcsalni.

Olyan persze van, hogy jól megvan vele meg már megszokta így nem cserélné le, viszont beköszöntött az unalom a családba, a kapcsolatukba, így félrelép. akadnak olyan félrelépések, ahol le lesz cserélve a feleség és akadnak olyanok, ahol nem, de mind1 is h melyik verzió következik be, sztem egy nő számára nincs annál megalázóbb, ha a ffi megcsalja őt.

ennek ellenére a ffiak 97%-a megcsalja minimum egyszer a feleségét.

persze most mondjuk ugye ezt a szót h feleség, de ebben benne vannak a legokosabb és legnormálisabb nőktől kezdve a tőmondatokban beszélő falusi primkó feleségek (elnézést a falun élőktől, csak ott több az ilyen:).

voltaképp minden ffiban benne van a félrelépés iránti vágy, nem csak a tiltott gyümölcs miatt, hanem a gének miatt is, és 2 választása van:

1. félrelép utána pedig izgul h kiderül-e
2.nem lép félre de feszültté válik és haragszik tudat alatt a feleségére h miatta nem léphet félre

mind2 megoldás rossz
de nincs más variáció

a 2 lehetséges legjobb megoldás a következő:

1. félrelép és nem derül ki:)
2. impotenssé válik így nem tud félrelépni:)

#162 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2006 - 11:35 AM

Egy asszony azzal tartatja meg a férjét, ha elengedi a láncot.

A tiltott gyümölcs mindig vonzó, de ha elérhető, akkor már kevésbé ízletes, kevésbé epekedik utána a férfi.

Egy két félrelépés minden családba kellene, férj és feleség részről egyaránt. Attól még nem dől össze a világ, de a párok legalább megtudják, valóban párok-e?

A férfiak úgy vannak összerakva, hogy néha az agyuk helyett egy másféle testrészük veszi át az irányítást. Néhány nő is.

Nem azért fekszenek le más nőkkel, mert már nem szeretik a párjukat, feleségüket, hanem mert kell nekik egy kis plusz löket.

Szerintem.

#163 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 09 May 2006 - 11:30 PM

Gyakori eset, hogy a feleség otthon melegítőben végzi a rabszolgamunkát és kiszolgálja a férjét, míg azok csinos nőkkel hemperegnek.

A topikba várom ffiak hozzászólását, hogy elmondják, miért csalják meg olyan gyakran a feleségeiket. nyugodtan be lehet vallani, nem nézünk utána, ki írta melyik hozzászólást:)

várom férjek írásait, akik az örök hűség mellett tették le az esküjüket.

továbbá várom megcsalt feleségek, és csábító szeretők hozzászólásait, akik leírják, miért csábítják el a férjeket az asszonytól, és várom asszonyok írásait, hogy miért hiszik, hogy egy férfit megtarthatnak azzal, hogy főznek neki és mosnak rá.

Az én véleményem a témáról az, hogy a ffiak alapvetően poligámok, míg a nők monogámok. vagyis ha egy nő nem lép félre az nem érdem hanem velük született tulajdonság, egy ffi viszont ha évek múlva sem lép félre, az neki fizikailag rosszul esik, mert a ffiak nem 1 nő mellé teremtődtek.

ennek ellenére, ha azt akarják, hogy ki legyen mosva a nadrágjuk és kaja gőzölögjön az asztalon, erőt kell venni magukon, és hűségesnek kell maradniuk, vagy legalábbis ügyesen csinálniuk.

sztem egyébként ez az egész férj-feleség dolog egy erőltett találmány, mert egy házasságban annyi embernek kéne részt venni, ahányan jól érzik benne magukat, és ez lehet 7, 4 vagy 2, vagy akár 1 fő.