Ugrás a tartalomhoz

Néhány ember beírása undorító

5 replies to this topic

#1 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1305 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2011 - 04:17 PM

Kedves Szurkolótársaim! Az én információim "csak" innét a honlapról származnak, de már nem tudok kiigazodni közöttük, mert könnyen befolyásolható vagyok, különösen egy Haladás szurkolótól és különösen akkor ha az pozitíven igyekszik ezt tenni. Az idézőjelet azért alkalmaztam, mert én mindenki hozzászólását nagyra becsülöm informatíve nem tudom megcáfolni egyiket sem, legfeljebb érzelmi alapon értek vagy - nem értek velük egyet, éppen ezért ritkán reagálnék rájuk szélsőségesen. Biztos, hogy most egy kicsit ingerlékenyebben vagyunk, mert rosszul megy a csapatnak. Minket ebből a gödörből a csapat jobb teljesítménye tudna kihozni. Reménykedhetek?

#2 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2440 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2011 - 12:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tali - Dátum: 20 November 2011 - 08:36 PM

Néhány ember beírása undorító, semmilyen szakmai alapot nem adó uszítás! A várost és a valós értékeket kell nézni-szerintem. A TÉNYEK!!!- Aczél Zoltán jelezte a vezetőségnek nyáron, hogy „vékony” a keret. A sérülések, sajnos be is jöttek, idézném az edzőt:-, még egyszer sem sikerült ugyanazt a csapatot pályára állítanom., hé, mocskolódók? Ez nem igaz? Csapatunk egyetlen egyszer sem szenvedett megalázó vereséget, sőt! ÖT mérkőzésen egy null, amely KIZÁRÓLAG EGYÉNI hibákból adódott! Nem igaz, mocskolódók? Vujovics önző és lelketlen játéka számomra nyilvánvaló, magyarul, nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.
A csapat gólképtelen. Aczél sara ez? Minden meccsen, idegenben is ott vagyok, erőnléte játékosainknak kiváló, az utolsó percig hajtanak focistáink, az ellenfél majdnem minden mérkőzésen védekezni bír csak ellenünk! Egyszerűen nem működik az OROS-Vujovics- Kenő támadószekció, mert a baj nem az, hogy kapunk EGY gólt, hanem
Mi nem rúgunk egyet sem. Ez Aczél sara? Porszívóügynök? Te Gyökér! Fáj, hogy rendesen van felöltözve, ápolt és intelligens? Csupa szív pali, megdöglik lelkileg egy vereség után..mondd, mit csináljon, ha Nagy kihagyja tegnap azt, amit nem lehet? Vujovics ziccere ? Kapusunkon három meccs ment el. Nem igaz? Nagy mocskolódók,
Hova jártok meccsre? Kovács fantasztikus tehetség!!!!! Nem baj, hogy csak egy félidőt bír? Szurkolótársaim! Diósgyőr ellen is parádét mutatott, de MINDENKI NÉZZE vissza, a második félidő 38. percében ért először labdába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez nem vicc!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a valóság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nincsenek minőségi cseréink, nincs versenyhelyzet, Oross Marci ebben az évben már értékelhetetlen, nulla, és totál gólképtelen! Fiataljaink? KI? KIK???? Gyilkoltátok Cucut is. Mi a faszt csináljon egyedül?????? Sluka pontatlan,féltehetség, középpályásaink hol betegek, hol sérültek. Nem igaz????????? Schimmer Szabi sem játszik jól ebben az idényben. Magyarul, amit a csapat elért, az a reális valóságot tükrözi, nem edzői, avagy szakmai hibák miatt állunk itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Játékosainknak, a csapatnak szurkolásra van szüksége, nem gyalázkodásra! Nincs pénz minőségre, hát ez van! Orosst, Vujovicsot el kell küldeni, fizetésüket olyanok kapják, akik többet tudnak. A fiatalításról meg annyit, menjen, de akkor irány az alsóbb osztály! MI KELL NEKTEK? MOCSKOLÓDÓK? Hányok Tőletek!

Ez a beírás olyan nekem, mintha egy FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉSt olvastam volna!

Emlékszem rád kedves Tali!
Ott álltál mellettem a városházánál, amikor a bírópéter lelépett, és együtt izgultunk, hogy mi lesz a CSAPATUNKAL, megszűnik, vagy nem!

Te is segítettél anyagiakba a CSAPATon, csak arra nem, hogy Te a labdák vételébe adtál pénzt, a törölközök megvételébe segítettél anyagilag, vagy a mezek árát fedezted!?

Budakalászon ott gubbasztottál mellettem a mérkőzés végén és sirattad a CSAPATOT, mert kiesett az NB3-ba!

A "bulikból", amelyikekből már elege van a szomszédoknak!

Vettem tőled egy RAKETA porszívót és egy turmixgépet, egy olyan levehető ajtóst!

Ha egy vezetőedző nem bírja 5-6 szurkoló kritikáját, akkor fejezze be sikerekben gazdag edzői pályafutását, mert ha tetszik neki, ha nem, ez benne van a pakliba!
Vagy ide is beköszönt a kettőharmad, a narancsos diktatúra, megszüntették a szabad véleménynyilvánítás lehetőségét?!

Elárulom neked kedves "szurkoló" társam, ezzel a kerettel más, mások értek el eredményeket! Csertői bronz, Róth 8. hely! Csak ők nem vetítettek ekkorát!
Az egyik nem foglakozott, leszarta a szurkolót, a másik meg szép csendben, mindenféle benyalás, önmaga sztárolás nélkül tette a dolgát és egyik sem nyomozgatott azok ellen, akiknek nem tetszett a "munkájuk"! Mert tudták, a szurkolónak is lehet véleménye, és azt el is mondja!

Nem tudtam, nem is sejtettem miért jár mostanában annyi rendőr Hali meccsekre! Nehogy egyszer csak megjelenjen egy fekete Gaz Csajka személygépkocsi, kiszálljon belőle 4 megtermett, fekete, hosszú bőrkabátos narancspárti emberke aztán elvigyenek valakit, valakiket!

Neked is felajánlom kedves Tali, ha rámüzensz, megkapod a nevemet, elérhetőségemet és TALIzhatunk valahol! Ígérem, én egyedül megyek...

Ha meg hánysz, a cipődre vigyázz, én már voltam úgy, hogy lehánytam...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#3 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1013 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2011 - 11:10 PM

Tisztelt Tali!

Üdvözlet a fórumban. Örülök, h a regisztrációja után sikerült egy ilyen címmel topicot nyitnia, majd a címéhez illően alpári stílusban megfogalmazni a sok RÉSZigazságot is tartalmazó mondanivalóját. Engedelmével pár dologra válaszolnék a barátaim helyett, akik természetesen nem szorulnak a védelmemre.

1: Örülök, h minden meccsen ott van, megnyugtatom, h ők is. Gondolom 30 nb2-es meccsből 29 és az összes nb3-as is, az nem rossz arány, nem beszélve a Balatonba repülő hekkekről. (Az aláírásomban szerepel, h Sapienti sat. Megnyugtatom, h akinek kell, az érti is.)
2: Belehal az edző? Mi is. Aztán van aki bulival vezeti ezt le, van aki magában őrlődéssel. Mi az utóbbiak vagyunk. (Tudja, sapienti sat ismét.)
3: Elment a kapusunkon 3 meccs. Bizony, bizony. De ki állította oda, ki bízik mégis benne. Az edző!
4: Nagy I. 100%-os ziccert hibáz? Ki állította be meccs nélkül, pár edzéssel a háta mögött. Bizony, az edző!
5: Ki nem játszatja személyes ellentét miatt Ugrait aki hétről-hétre bizonyít? Az edző!
6: Ki cserél hetek óta érthetetlenül? Az edző!
7: Ki vezeti a szakmai stábot, aki felel azért, h ne legyünk tele sérültekkel? Az edző!
8: Ki miatt vannak váratlan sérülések, ki távolodott el a játékosoktól, miután jellemtelennek nevezte őket az ország nyilvánossága előtt?
9: Az is értékmérő, ha egy csapat zsinórban 1-0ra nyer, vagy 1-0ra veszít. Mentális felkészítés?

Szóval t. tali! Szhely. kicsi város, vélt vagy valós infókkal, amiket sokan tudnak, de nem írnak le. Én most két további pontot direkt kitöröltem, mert nem szeretném tovább feszíteni a húrt, és vannak olyanok a vezetőségben, akiket tisztelek annyira, h miattuk se írjam le. (De megnyugtatom, ők is tudják a problémákat.)

+1: A továbbiakban ehhez a topichoz nem szólok hozzá, mert felesleges.
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#4 TAXIDRIVER®

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 618 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2011 - 11:03 PM

Nézd már, Aczél Zoli is beregisztrált? :)
Viccet félretéve ezért kár volt regelned és főleg kár volt új topicot nyitnod.
Mindenkinek szabad véleménye van, még ha eltérő is. (csak megjegyzem, van amivel 1et is értek veled.)
De legyökerezni másokat... hát ez inkább intelligencia kérdése.
No meg ésszerűtlenség is, sohasem lehet tudni mikor következik be az éppen szidott egyénnel egy fájdalmas "tali" :)
Relax....

Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.

#5 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2011 - 08:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tali - Dátum: 20 November 2011 - 08:36 PM

Porszívóügynök? Te Gyökér! Fáj, hogy rendesen van felöltözve, ápolt és intelligens?

Igen, sajnos kisebbségi komplexusom van, mert nem volt gyerekszobám. Meg egyébként hátrányos helyzetű családból származom és emiatt nehezen jártam ki a nyolc általánost is. Öltönyöm is csak egy van (néha felveszem, csak úgy magamnak) és okostelefonom sincs. Nem hívnak mesternek, nem blogolok (bár van egy félig-meddig saját weboldalam), utálom a facebook szart és a hasonlókat és mindig rosszul látom a dolgokat. Tulajdonképp nem sikerült még semmi az életben nekem.
Kaptam már jó tanácsot intelligens emberektől: menjek orvoshoz, mert beteg vagyok. De olyan hülye vagyok, hogy azt sem fogadtam meg.

Kárörvendezni szeretek a leginkább. Általában nem sikerül, de mostanában erre jó alany a Haladás. Hiába, ha elsők lennének, nehezebb lenne, de hála az égenk most majdnem kiesők. Remélem ki is esnek, mert akkor lehet igazán gyalázkodni. Addig mindent megteszek azért, hogy rosszul menjen nekik is. Bebizonyítom, hogy még a profikat is meg lehet zavarni. hehehe

Egyébként nem vagyok egyedül. Mostanában sikerüt beszerveznem pár embert is. Egyenlőre kevesen vagyunk, de ha mindenki hozna magával még egy embert, sokkal jobb lenne. Addig disznókként megpróbáljuk legyőzni a ludak seregét. Nehezen megy, de kitartóak vagyunk.

#6 tali

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 20 November 2011 - 08:36 PM

Néhány ember beírása undorító, semmilyen szakmai alapot nem adó uszítás! A várost és a valós értékeket kell nézni-szerintem. A TÉNYEK!!!- Aczél Zoltán jelezte a vezetőségnek nyáron, hogy „vékony” a keret. A sérülések, sajnos be is jöttek, idézném az edzőt:-, még egyszer sem sikerült ugyanazt a csapatot pályára állítanom., hé, mocskolódók? Ez nem igaz? Csapatunk egyetlen egyszer sem szenvedett megalázó vereséget, sőt! ÖT mérkőzésen egy null, amely KIZÁRÓLAG EGYÉNI hibákból adódott! Nem igaz, mocskolódók? Vujovics önző és lelketlen játéka számomra nyilvánvaló, magyarul, nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.
A csapat gólképtelen. Aczél sara ez? Minden meccsen, idegenben is ott vagyok, erőnléte játékosainknak kiváló, az utolsó percig hajtanak focistáink, az ellenfél majdnem minden mérkőzésen védekezni bír csak ellenünk! Egyszerűen nem működik az OROS-Vujovics- Kenő támadószekció, mert a baj nem az, hogy kapunk EGY gólt, hanem
Mi nem rúgunk egyet sem. Ez Aczél sara? Porszívóügynök? Te Gyökér! Fáj, hogy rendesen van felöltözve, ápolt és intelligens? Csupa szív pali, megdöglik lelkileg egy vereség után..mondd, mit csináljon, ha Nagy kihagyja tegnap azt, amit nem lehet? Vujovics ziccere ? Kapusunkon három meccs ment el. Nem igaz? Nagy mocskolódók,
Hova jártok meccsre? Kovács fantasztikus tehetség!!!!! Nem baj, hogy csak egy félidőt bír? Szurkolótársaim! Diósgyőr ellen is parádét mutatott, de MINDENKI NÉZZE vissza, a második félidő 38. percében ért először labdába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez nem vicc!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a valóság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nincsenek minőségi cseréink, nincs versenyhelyzet, Oross Marci ebben az évben már értékelhetetlen, nulla, és totál gólképtelen! Fiataljaink? KI? KIK???? Gyilkoltátok Cucut is. Mi a faszt csináljon egyedül?????? Sluka pontatlan,féltehetség, középpályásaink hol betegek, hol sérültek. Nem igaz????????? Schimmer Szabi sem játszik jól ebben az idényben. Magyarul, amit a csapat elért, az a reális valóságot tükrözi, nem edzői, avagy szakmai hibák miatt állunk itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Játékosainknak, a csapatnak szurkolásra van szüksége, nem gyalázkodásra! Nincs pénz minőségre, hát ez van! Orosst, Vujovicsot el kell küldeni, fizetésüket olyanok kapják, akik többet tudnak. A fiatalításról meg annyit, menjen, de akkor irány az alsóbb osztály! MI KELL NEKTEK? MOCSKOLÓDÓK? Hányok Tőletek!