Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106568 replies to this topic

#1 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:00 AM

Idézés: atikiraly - Dátum: 23 November 2017 - 10:25 PM

Úgy várom ezt a meccset, mint a Jézuskát. Szóval tegyük oda magunkat! Szurkolók, játékosok, MINDENKI!!!

+1 nálam is ugyan ez!

#2 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1057 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

Úgy várom ezt a meccset, mint a Jézuskát. Szóval tegyük oda magunkat! Szurkolók, játékosok, MINDENKI!!!
Hajrá Hali!

#3 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:53 PM

elfogytak a jegyek..a maradek 50 jegyet márcsak online lehet megvenni..jegypénztar penteken és szombaton már nincs!!

#4 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zol - Dátum: 23 November 2017 - 12:36 PM

Szombathelyen ez a kedvenc:
2000.09.15. Haladás - Fradi 3-0
https://www.youtube....h?v=Zs2_4Xu97fc
Halmosi góllal...

idegenben pedig
2013.11.10. Fradi - Haladás 0-3
https://www.youtube....h?v=Vk6IMsWe7GQ
Itt is Halmosi góllal...

Hajrá Hali! Győzni kell!

+1

#5 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 256 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:36 PM

Szombathelyen ez a kedvenc:
2000.09.15. Haladás - Fradi 3-0
https://www.youtube....h?v=Zs2_4Xu97fc
Halmosi góllal...

idegenben pedig
2013.11.10. Fradi - Haladás 0-3
https://www.youtube....h?v=Vk6IMsWe7GQ
Itt is Halmosi góllal...

Hajrá Hali! Győzni kell!

#6 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 118 Hozzászólás:

Elküldve: 22 November 2017 - 06:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Cegga - Dátum: 21 November 2017 - 10:47 PM

Esetleg jó lenne ha valaki illetékes még meccs előtt kipróbálná, hogy mobilról működik-e a beolvasás (pl. reptereken igen), mert úgy még egyszerűbb lenne.

Én Sopronban többször mobillal mentem be. Elvileg itthon is mennie kell majd.

Közben, hogy kicsit hangolódjunk is... Kedvenc Fradi meccsemről egy kis emlék hála Vond-nak:
https://youtu.be/sGQVvxegYJU

#7 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 22 November 2017 - 06:51 PM

Alig 1000 jegy van már csak!

#8 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 449 Hozzászólás:

Elküldve: 22 November 2017 - 04:28 PM

Király Gabi interjú csakfoci.hu-ról
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#9 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 22 November 2017 - 02:19 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 21 November 2017 - 11:29 PM

Jakus! Ne haragudj, hogy pontosítok ismét.
Az Üllői úton a hazai B-közép alapban úgy lett kialakítva, hogy könnyen mobil formában levehető legyen, tehát tervezve voltak a székek.
A vendég hasonlóan. A nemzetközi meccseken nem lehet álló szektor, ezért van fent. A tároló hely is kialakításra kerül a Fradi pályán.
A Debrecenben lévő verziót én életben láttam még mielőtt a mienk lett tervezve és a szurkolókkal is beszéltük, hogy borzalmas megoldás.
Hajrá HALI!

Most sem haragszom :)
A debrecenit még nem láttam élőben, szóval ha Ti úgy láttátok, hogy nem lenne ideális, akkor azt én elhiszem.
Hajrá Haladás!
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#10 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 11:29 PM

Sziasztok!
Jakus! Ne haragudj, hogy pontosítok ismét.
Az Üllői úton a hazai B-közép alapban úgy lett kialakítva, hogy könnyen mobil formában levehető legyen, tehát tervezve voltak a székek.
A vendég hasonlóan. A nemzetközi meccseken nem lehet álló szektor, ezért van fent. A tároló hely is kialakításra kerül a Fradi pályán.
A Debrecenben lévő verziót én életben láttam még mielőtt a mienk lett tervezve és a szurkolókkal is beszéltük, hogy borzalmas megoldás.
Én remélem tavaszra minden a helyére kerül és nem úgy lesznek a jegyeladások mint a Moziban.
Ehhez azonban idő kell. A stadion avatóján nem véletlen árultuk mi a jegyeket, hogy minél többen legyünk olyanok akik B-középesek.
Most is szerettem volna megoldani, de sajnos nem tudták elfogadni amit gondoltunk.
Hajrá HALI!

#11 Cegga

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: valovilag - Dátum: 21 November 2017 - 07:29 PM

Tisztelt Üzemeltető!

Azt csiripelik a madarak, hogy az interneten vásárolt jegyek beolvasásával gondok vannak, lehetnek!
Ugye nem szombaton 18órakor jönnek rá a hibára, s kezdenek el kapkodni!
Ami meg a jegyértékesítés kapcsán megy, az elég vicc!
Személyesen is kellett még jegyet vennem, és az előttem vásárló embernek 30 perc alatt sikerült számlát írni, addig
csak várt a sor, hihetetlen ez a XXI. században.
Azt hiszem tavaszra nemcsak a csapatnak lesz hova fejlődni!

Hajrá Hali!
Szombaton GYŐZELEM!

Én amióta van online jegyértékesítés, azóta így veszem a jegyeket, és eddig soha nem volt gondom a bejutással. Olyant már láttam, hogy valaki az A4-es lapra kinyomtatott jegyet próbált begyömöszölni a szkenner alá sikertelenül. Nyilván ki kell vágni, vagy összehajtogatni úgy, hogy a vonalkód beférjen a szkenner alá. Ma 4 jegyet kb. 5 perc alatt megvettem.
Esetleg jó lenne ha valaki illetékes még meccs előtt kipróbálná, hogy mobilról működik-e a beolvasás (pl. reptereken igen), mert úgy még egyszerűbb lenne.

#12 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 09:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: V.Smith@ - Dátum: 21 November 2017 - 09:02 PM

Bajnokikon lehet állóhely.

Fradinál is szó volt róla, hogy tábor visszatérte miatt leszedik kapu mögött a székeket, de válogatott miatt nem tették, mert drága lett volna a maradék 2? hazai meccsükre fel/le szerlni.

A bonyhakéses eset óta pedig a zárt szektorba már felesleges leszedni a székeket...

Nálunk is csak most lesz teltház, meg talán Vidi ellen és pár erre a szezonra ennyi...

Az Üllőin eredetileg nem volt leszékezve a vendég, és a hazai kapu mögötti rész, csak az nk meccsek + válogatott miatt kellett.
Lehet jobban jártunk volna, ha a debreceni megoldást valósítják meg nálunk is:
kép
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#13 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1143 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 09:02 PM

Bajnokikon lehet állóhely.

Fradinál is szó volt róla, hogy tábor visszatérte miatt leszedik kapu mögött a székeket, de válogatott miatt nem tették, mert drága lett volna a maradék 2? hazai meccsükre fel/le szerlni.

A bonyhakéses eset óta pedig a zárt szektorba már felesleges leszedni a székeket...

Nálunk is csak most lesz teltház, meg talán Vidi ellen és pár erre a szezonra ennyi...
Hajrá Hali!

#14 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1321 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 08:50 PM

Azt gondolom, ha valaki tájékozatlanul ide téved erre az oldalra, biztos nem fog eljönni a fradi meccsre (ha egyébként ez lenne a szándéka), de lehet a Haladás pálya közelébe sem fog menni soha.

#15 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8104 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 08:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 21 November 2017 - 06:25 PM

nem igaz a b kozepbe meg egy csomo hely kiado volt mikor oldalt mar szektoronkent 1-1 hely volt mar csak szabad neztem online folyamatosan az mlsz oldalan! szinte mindenki megvette a drágább jegyet

Nekem a srác mondta, aki adta ki a jegyet.

#16 valovilag

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 07:29 PM

Tisztelt Üzemeltető!

Azt csiripelik a madarak, hogy az interneten vásárolt jegyek beolvasásával gondok vannak, lehetnek!
Ugye nem szombaton 18órakor jönnek rá a hibára, s kezdenek el kapkodni!
Ami meg a jegyértékesítés kapcsán megy, az elég vicc!
Személyesen is kellett még jegyet vennem, és az előttem vásárló embernek 30 perc alatt sikerült számlát írni, addig
csak várt a sor, hihetetlen ez a XXI. században.
Azt hiszem tavaszra nemcsak a csapatnak lesz hova fejlődni!

Hajrá Hali!
Szombaton GYŐZELEM!

#17 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3126 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 07:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 21 November 2017 - 07:04 PM

A stadionnal 2600as helyre már nem lehet jegyet venni, az adatok felvétele be mondását megy jó lassan.

A neten még van. gondolom, így egyszerűbb követni mikor fogy el. De negyed óra múlva ott sem lesz.

#18 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2819 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 07:04 PM

A stadionnal 2600as helyre már nem lehet jegyet venni, az adatok felvétele bemondásra megy, jó lassan.

#19 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3126 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 06:41 PM

Szombaton lehet nem lesz jegy már a b középbe, de most még van bőven. Pár szektort lezártak, de nem hinném, hogy a biztonság miatt, hanem inkább oda eleve kiosztottak jegyeket. Ilyen pl. az A14, ami a VIP mellett van. Azt biztonsági ok miatt nem zárják le. A fradi szektor mellé meg lehet venni jegyet.
Az meg sajnos igaz, hogy az 1200 és a 2600 között nagy az ugrás. Most a 2600-as középső rész már délelőtt tele lett, aki nem akar a kapu mögé menni, annak az az ár/érték arányban a legmegfizethetőbb.
Az is biztos, ha megint csak egy meccset lehet nyerni a bérlettel, akkor kevesen fognak bérletet venni, mert 40 ezret egy oldal lelátóért nem fognak egyben kifizetni.
Márpedig most nem kaszálni kellene szerintem, hanem szépen megszerettetni a meccsre járást azokkal, akiket itt egyesek elüldöznének. Kiesőjelölt csapatnál amúgy sem biztos, hogy annak kellene lennie a fő szempontnak, hogy most az első két meccsen kaszáljunk, a többi nem számít.

#20 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2017 - 06:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 21 November 2017 - 03:51 PM

Most értem haza jegyvásárlásból.
4.5 órája árusítanak jegyet.
Természetesen én a B-középbe vettem ... a srác mondta, hogy már nem sok van, mindenki oda veszi, mert az a legolcsóbb.
Persze nem ismerhetek mindenkit, de előttem 5 olyan srác volt, akiket biztosan nem láttam még soha, egyetlen alkalommal sem a B-közép környékén szurkolni.
Természetesen oda vettek, mert "oda csak 1200Ft a jegy, vegyünk akkor oda".

Annyira várom már, hogy elmenjen ez az

idei hátralévő 2 hazai meccs, aztán február végétől visszaálljon minden a régi kerékvágásba ...

nem igaz a b kozepbe meg egy csomo hely kiado volt mikor oldalt mar szektoronkent 1-1 hely volt mar csak szabad neztem online folyamatosan az mlsz oldalan! szinte mindenki megvette a drágább jegyet