Ugrás a tartalomhoz

Hírek

109023 replies to this topic

#21 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 175 Hozzászólás:

Elküldve: 11 June 2019 - 01:55 PM

Vajon ki lesz a következő? Jagodics, Németh Márió, Gaál?

#22 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 862 Hozzászólás:

Elküldve: 11 June 2019 - 01:12 PM

Mészáros Újpesten.
Gondolom fizettek érte valamennyit, élő szerződése volt.
Hippnél akadtak jó meccsei, előtte-utána nem igazán tudtuk hasznosítani.
(Rácz, Kovács, Mészáros, alakul az Újpesti Haladás...)
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#23 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 368 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2019 - 12:16 PM

Jagodics nyilatkozata az nso.hu-n nem valami biztató. Bizonytalanság van, más konkrétum nincs. Itt már az is nagyszerű lenne, ha egy nb2-es középcsapatot sikerülne összehozni.

#24 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 146 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2019 - 11:56 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 09 June 2019 - 04:44 PM

Szinte óránként jövök ide várva valami jó hírt, pl."minden nagyon rendben van a csapat körül, tele a kassza, a játékosok vidáman töltik a szabadságukat, tele önbizalommal készülnek a következő szezonra, új szponzorok tolonganak a Tóth Miklós irodája előtt vastag pénztárcákkal, jobbnál-jobb játékosok jelentkeznek nap minap, hogy a Haliban akarnak játszani. Kaptunk egy kitűnő edzőt, olyan jó csapatunk lesz, hogy jövőre egész biztos felkerülünk stb". Oszt azon kívül, hogy nem egészen jól állunk anyagilag, semmit nem tudunk. Május 31.-én volt valami gyűlés a magas rangúaknak, de sem arról sem másról nem hallottam semmit. Ja igen - a szabadság az törvényileg jár, dolgozni nem kell.

Mikor érdekelte ezt a vezetést az,hogy adjon élet jelet a szurkolóinak is!!! Lehetett igazolásról vagy bármiről szó!!!
Üljenek és várják mit döntünk,ha ráérünk.Egy a lényeg a bérletet vegyék már meg mindegy ,hogy NB2-ben vagy Megyei I-ben indulunk!!!

#25 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7270 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2019 - 07:28 PM

Varhatunk hireket de sztem egyenlore az is kerdeses hogy nb2 lesz e.
De ha gond lesz kivancsi vagyok hogyan fogjak talalni...
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#26 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1406 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2019 - 04:44 PM

Szinte óránként jövök ide várva valami jó hírt, pl."minden nagyon rendben van a csapat körül, tele a kassza, a játékosok vidáman töltik a szabadságukat, tele önbizalommal készülnek a következő szezonra, új szponzorok tolonganak a Tóth Miklós irodája előtt vastag pénztárcákkal, jobbnál-jobb játékosok jelentkeznek nap minap, hogy a Haliban akarnak játszani. Kaptunk egy kitűnő edzőt, olyan jó csapatunk lesz, hogy jövőre egész biztos felkerülünk stb". Oszt azon kívül, hogy nem egészen jól állunk anyagilag, semmit nem tudunk. Május 31.-én volt valami gyűlés a magas rangúaknak, de sem arról sem másról nem hallottam semmit. Ja igen - a szabadság az törvényileg jár, dolgozni nem kell.

#27 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 976 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2019 - 02:38 PM

Én elhiszem hogy a Halmai gyerek gólja nagy büszkeség meg azt is elhiszem hogy a Tóth Miki előadást tartott az utánpótlásról (elhiszem de nem értem mért pont ő) meg hogy ezek k**va fontos hirek a csapat házatájáról, de inkább arról olvasnék hogy mi lesz a csapattal! Kb másfél hét múlva kezdődik a felkészülés és hallgatnak mint szar a fűben! Se edző se csapat! Meg talán se vezető! Hahó!!!!!!! Ébresztő van!!!!!!Vagy mindenki az nb1-es jó szereplés után a megérdemelt szabadságát tölti Pajkaszegen?!!

#28 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 05 June 2019 - 07:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 04 June 2019 - 05:57 PM

http://www.csakfoci....nagyobb-gondban
Csakfoci szerint megint csúsznak a fizetések. Tóth Miklós cáfolt, meg amúgy se nyilatkozik fizetésekről

Többek közt ezért volt zseniális ötlet télen 8 pontos hátránynál idehozni a nyilván nem 10 forintért futballozó légiósokat...

#29 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 862 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2019 - 05:57 PM

http://www.csakfoci....nagyobb-gondban
Csakfoci szerint megint csúsznak a fizetések. Tóth Miklós cáfolt, meg amúgy se nyilatkozik fizetésekről
1919media

#30 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1406 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2019 - 08:15 PM

Soós Imre ETO: "Kölcsönadásból visszatér Szombathelyre Tóth D. és Petró,"

#31 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3215 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2019 - 02:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 01 June 2019 - 11:23 AM

Rémisztő dolgokat olvastam. Nekem az jutott eszembe és esik rosszul már régóta, hogy szegény Halikánk problémáit sokan, sok helyen úgy tálalják mintha csak itt fordulna elő rossz, felelőtlen gazdálkodás, csak a Hali vonna el pénzeket az egészségügytől, az oktatástó, az útépítésektől stb. csak a Hali vezetői lennének rossz, hozzá nem értő, gonosz, tolvaj emberek. Mennyit támadták az Illés Bélát! Meg kell nézni hol van az ő jövedelme az Orosz Pálétól. Egész biztos, hogy az Illésék sokkal jobban, felelősebben dolgoznak,mint az Oroszék és sokkal kevesebb állami pénzt herdálnak el. Meggyőződésem, hogy más csapatoknál (valszeg mindegyiknél) is ki lehetne mutatni hasonlókat, mint a Fradinál.

Mindenhol így van. Azért írtam pár hete, hogy felesleges az Illés takarodj-ot kiabálni, ameddig nem tudjuk, hogy a csődnek mi az oka. Mert csak az biztos, hogy a csőd felé megy a klub az utóbbi két évben.

#32 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1406 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2019 - 11:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 01 June 2019 - 10:13 AM

Máshol sem jobb a helyzet.Csak ott majd valaki pótolja...
https://index.hu/spo...rdos_veszteseg/

Rémisztő dolgokat olvastam. Nekem az jutott eszembe és esik rosszul már régóta, hogy szegény Halikánk problémáit sokan, sok helyen úgy tálalják mintha csak itt fordulna elő rossz, felelőtlen gazdálkodás, csak a Hali vonna el pénzeket az egészségügytől, az oktatástó, az útépítésektől stb. csak a Hali vezetői lennének rossz, hozzá nem értő, gonosz, tolvaj emberek. Mennyit támadták az Illés Bélát! Meg kell nézni hol van az ő jövedelme az Orosz Pálétól. Egész biztos, hogy az Illésék sokkal jobban, felelősebben dolgoznak,mint az Oroszék és sokkal kevesebb állami pénzt herdálnak el. Meggyőződésem, hogy más csapatoknál (valszeg mindegyiknél) is ki lehetne mutatni hasonlókat, mint a Fradinál.

#33 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1068 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2019 - 10:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 31 May 2019 - 06:22 PM

Tegnap közzétették a a beszámolót.
Saját tőke -400 misi, amit a következőképpen pótolna a tulajdonosi kör (saját tőke kötelezően min. +3 mFt):

A társaság tulajdonosai a társaság saját tőkéjét a 2019. évi üzleti terve alapján a plusz forrás bevonásból várható adózott eredményből kívánják rendezni. A többségi tulajdonos nyilatkozata alapján nem kívánja felszámolni a társaságot. A vállalkozási tevékenység folytatásának érdekében a tulajdonosok komfort levelet írtak alá.

Ja, abból a nyereségből, ami idén -200 mFt, tavaly -300 mFt volt és a csúcsévben kb. +5 mFt. :)
Bérköltség 962 mFt (járulékokkal, de a focisták gondolom ekho-znak), a szellemieké ebből kb. 270 mFt (nem is gondoltam volna, hogy itt ennyi gondolkodó ember van), alkalmazotti létszám: 70 fő
290 mFt rövid lejáratú kölcsön (a melléklet nem részletezik, kiktől..)
játékos értékesítés 227 mFt,
van egy titkos szuper szponzorunk, aki 100mFt felett fizetett. a teljes reklám bevétel 170 mFt
Önkormányzati támogatás 151 mFt (köszönjük valamennyi adófizetőnek)
TAO 56 mFt
bérleti díj (stadion, szgk-tovább nincs részletezve): 117 mFt
ügynöki jutalék 43 mFt (kinek?)

A jövedelem-nyereség adó alapján számították a társasági adót. Ilyen veszteségnél lehetne annyi vér a pucájában bárkinek, hogy nem ez alapján adózik és elmagyarázza a NAV-nak, hogy miért van ez a bukta 8az kötelező, ha nem a jövedelem-nyereséget veszi alapul).

És a végére a könyvvizsgálói jelentés egy része:

"Véleményem szerint lényeges bizonytalanság áll fenn a Társaság jövőbeni kötelezettségei ellentételezését biztosító pénzügyi bevételekkel kapcolatban, amelyek elmaradása jelentős kétséget vethet fel a Társaság vállalkozás folytatására való képességét illetően, amennyiben a tulajdonosok az esetleges pótlólagosan szükséges pénzügyi forráskat nem tudják biztosítani"

Nekem még lennének kérdéseim a könyvelőhöz, aki ezt a kiegészítő mellékletet összerakta. Figyelemmel arra, hogy az elején mit tart lényegesnek.
Az meg biztos véletlen, hogy a hivatkozott mellékleteket valahogy elfelejtették csatolni:

"Valós vagyoni, pénzügyi és jövedelmi helyzet alakulásának értékelése:
A csatolt 1. és 2. számú melléklet szerint."

De ez csakis a véletlen műve lehet.

Máshol sem jobb a helyzet.Csak ott majd valaki pótolja...
https://index.hu/spo...rdos_veszteseg/

#34 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1935 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 10:49 PM

A mezszállítónk, a 2rule is szárnyal. Ja, nem.

@köbüki: 270 milla szellemi alkalmazottakra. Az igen.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#35 Haladás1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 28 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 10:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zol - Dátum: 31 May 2019 - 09:03 PM

Attól tartok, hogy ez a nagy hallgatás bizony azt jelenti, hogy senki sem ment meg minket a jelenlegi vezetőségtől és a többéves másodosztályú vegetálástól.

Ettől félek én is! Az a baj, hogy annyi a fals info, hogy az ember már nem tudja, hogy minek van valóságalapja, és minek nincs. Kb. 2 éve hallani a Homlok féle vonalat. Kezdődött azzal, hogy ki kell esnünk, hogy olcsóbban megszerezhessék a klubot. Tessék, most megtörtént. Aztán télen azt, hogy Homlok már megvette a klubot, de csak később jelentik be. Aztán tavasszal jött az, hogy nem eshetünk ki, a nézőszám miatt kellünk Csányinak. Utána jött, hogy azért nem esünk ki, mert 14 csapatosra emelik a létszámot. Múlt héten máp olyan pletykák repkedtek, hogy Illésék a Kaposvárral tárgyalnak, hogy megzerezzék az indulási jogukat az NB1-be. Most pedig, hogy a héten eldőlhet a sorsunk. Tartok tőle, hogy Zizounak lesz igaza, és marad itt a nagy semmi.

#36 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 290 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 09:03 PM

Attól tartok, hogy ez a nagy hallgatás bizony azt jelenti, hogy senki sem ment meg minket a jelenlegi vezetőségtől és a többéves másodosztályú vegetálástól.

#37 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 976 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 08:15 PM

Nos nem történt semmi ezen a csütörtökön sem?

#38 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 862 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 07:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 31 May 2019 - 06:28 PM

És ha van hozzáértő, mondja már el nekem, mi a franc az az elektronikus denevér pad, ami vettek tavaly. ZTE meg feljutott, a sötétekhez nem kell mennünk.

kép
A Denevérpad olyan, a mai igények szerint készült – az Európai Unióban bejegyzett szabadalmi oltalom alatt álló – orvosi eszköz, amely egyedi módszerrel, széles körben teszi lehetővé számos, degeneratívgerincelváltozás gyógyítását és kezelését valamint a gerincbetegségek kialakulásának megelőzését.
1919media

#39 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 862 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 07:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 31 May 2019 - 06:22 PM

van egy titkos szuper szponzorunk, aki 100mFt felett fizetett. a teljes reklám bevétel 170 mFt

Swietelsky lehetett. Vagy a Malachit B)
1919media

#40 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3215 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2019 - 06:28 PM

És ha van hozzáértő, mondja már el nekem, mi a franc az az elektronikus denevér pad, ami vettek tavaly. ZTE meg feljutott, a sötétekhez nem kell mennünk.