Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108669 replies to this topic

#21 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1394 Hozzászólás:

Elküldve: 13 March 2019 - 10:07 PM

Már több napja hiányzik a Puskás a táblázatról. Ő már kiesett?

#22 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 11 March 2019 - 06:01 PM

Haladás-Újpest szurkolói videó:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#23 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2392 Hozzászólás:

Elküldve: 11 March 2019 - 03:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 08 March 2019 - 09:47 PM

Köszönöm a pontosítást! Ez a Király még nem a Király Feri volt hanem a Király Elemér - ugye? Igen, mert a Király Ferit még láttam játszani Vasváron a megyeiben a Spartacusban, és az a meccs ezután volt. Na meg a Feri ebben az időpontban ('66) még csak 14 éves volt.

Salfai bátyám, igen, természetesen Király Elemér játszott az osztályozón. Király Feribácsi 1970. augusztusában játszotta első NB I-es meccsét.
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#24 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 164 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 04:56 PM

Győztünk de sokra sajnos nem megyünk vele, hiszen a riválisok is pontot, pontokat szereztek.
Az 1. félidő értékelhetetlen, a Újpest minden tekintetben jobb volt, a széleken folyamatosan a védelem mögé tudtak kerülni, Habovda és Németh Milán nem nagyon tudta mit kellene csinálni és az első gól is ilyenből esett. A 2. pedig ... Lassan már nem lehet fogadni arra hogy kap - e potyát.
A szünet után minden mindegy alapon játszottunk és sikerült megfordítani, persze kellett hozzá az első gól előtt az újpesti belső védők hibája, de ezt ki is kellett használni. A cserék jól szálltak be, de ez nem azt jelenti Feri hogy jobb edző lennél.
Köszönet az Újpestnek, hogy egy agyonnyert meccset odaajándékozott nekünk.
A győzelemhez gratulálok, még 9 hasonló és bent is maradtunk.

#25 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 03:37 PM

Mar nem Feczko az Mtk edzoje!
O alkalmas lehetne arra,hogy visszajuttasson minket ujra az nb1-be!fiatal,jo gondolkodasu,felkeszult edzonek tartom!
Jo volt a tegnapi meccs,meg a honved elleni gyozelem is,de ez a hajo mar elment!ideje lenne a kovetkezo szezonra keszulni es mihamarabbi feljutasra elokesziteni a keretet!ha marad ez a tulajdonosi kor persze...
Ha nem akkor meg ugysem tortenik meg egy jodarabig semmi!es akkor vszinu minimum ket evet toltunk nb2-ben!
Ha nem zsebbenyulos lesz az uj tulajdonosi kor,akkor meg lehet hosszabbtavra is berendezkedhetunk!
Erdekes helyzet,gondolom kivaras megy jelenleg!
Sajnos a szurkolokkal es a szhelyi foci jovojevel jatszanak olyanok akiket elsodlegesen az anyagi nyeresegek motivalnak!szomoru!
Hajra Hali!

#26 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 01:54 PM

Itt-ott olvasható az a vélemény, hogy ilyen játékkal esélyünk lehet a bennmaradásra. Az az igazság, hogy én nem a játék minőségében, hanem a helyzetkihasználásban látom a győzelmek kulcsát. Ahogy pl. a Kisvárda ellen kimaradt három ziccerünk, úgy tegnap 1 helyzetből rúgtunk 3 gólt. A játék kb. olyan volt, mint szokott, az I. félidei szenvedés után egy akaratosabb foci, ami szerencsére most gólokkal párosult.

Az viszont fontos változás, hogy míg ősszel mi szúrtuk el a fordulópontokat (pl. Priskin, Mészáros és Gaál kihagyott 11-esei az MTK, a Honvéd és a Debrecen ellen), úgy most élni tudunk az ellenfelek hatalmas hibáival.

Meglátjuk, hogy ez a pontgyűjtögetés mire lesz elég, mindenesetre jó volt újra győzelmet látni.

#27 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 829 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 01:26 PM

Örültem ennek a tegnapi győzelemnek, meg a Honvéd elleninek is, csak nem annyira önfeledten. Mert bennem van az, hogy mik történtek itt az elmúlt hónapokban, közben látom, hogy a hátrányunk 11 pont, úgy hogy 9 meccs van hátra. Amit viszont nem látok, az még mindig az, hogy mi lesz itt a nyáron, ha esetleg nem sikerül a bennmaradás. Vagy már annyira biztos a lészám megemelése?
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#28 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7129 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 08:49 AM

Idézés: Vak - Dátum: 10 March 2019 - 04:08 AM

Nekem valami kurvára nem kerek.Az előző fordulóban csak a mi meccsünk fogadását függesztették fel.Most az első félidőben még kaput nem eltaláló lövésünk sem volt.Ekkor volt a vendég győzelem 60-szoros.És lőn csoda,TippMix-felirattal a mezünkön.
Vagy csak nekem fura ez az egész?A jövő héten hetet rúgunk a fradinak?
Nekem itt nagyon fura ez az egész,de valaki hülyére keresi magát ezen...

Sokan engem is lehurrogtak, mert azt mertem mondani erdekes eredmeny szuletett. 60 percig hazai palyan kapura sem lovunk aztan lovet egy golt velunk az ujpest majd szerzunk hirtelen meg kettot. A vendegek lefociztak minket az elso felidoben aztan hirtelen elfelejtettek focizni. Nem tudom, de a lenyeg a gyozelem es az, hogy 2 meccsen 6 golt rugtunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#29 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 304 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 04:08 AM

Nekem valami kurvára nem kerek.Az előző fordulóban csak a mi meccsünk fogadását függesztették fel.Most az első félidőben még kaput nem eltaláló lövésünk sem volt.Ekkor volt a vendég győzelem 60-szoros.És lőn csoda,TippMix-felirattal a mezünkön.
Vagy csak nekem fura ez az egész?A jövő héten hetet rúgunk a fradinak?
Nekem itt nagyon fura ez az egész,de valaki hülyére keresi magát ezen...

#30 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2019 - 02:06 AM

Tök jó, hogy nyertünk.
Jó volt újra gólokat ünnepelni.
De ... a mérkőzések fogynak, a távolság a bentmaradásért pedig nem nagyon akar csökkenni.
Az is lehet, hogy a végén szimpatikus kiesők leszünk, és nem úgy emlékezünk vissza, hogy ez a Hali volt minden idők egyik leggyengébb Halija.
Nyáron viszont ezek már nem fognak számítani.
A fél év építkezés helyett majd a nulláról fogjuk kezdeni.
Engem ez bosszant.

Gratulálok Márió a gólodhoz, zseniális volt.
Kár, hogy ez a f@sz edző nem nagyon bízik Benned.

#31 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 11:43 PM

Haladás-Újpest sajtótájékoztató:

Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#32 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1052 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 10:55 PM

Gratulálok srácok!

Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#33 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 680 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 10:54 PM

Most jó szériába kerültünk, az elmúlt két meccsen 7-8 kapura tartó lövésből rúgtunk hat gólt, bízom abban, hogy kitart a sorozat még egy darabig. Sajnos az előttünk lévő csapatok is gyűjtögetik a pontokat, így majd őket kell elcsípni.

Az a helyzet, hogy ezt a csapatot ősszel kellett volna összekapni...

#34 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 358 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 08:07 PM

Felült a halott basszus!

#35 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 07:51 PM

Megvaaan!

Életjelet mutattunk így 10 fordulóval a vége előtt!

Nagyon messze van még a 10. hely továbbra is, és jövő héten fradi...

De ez szép volt, gratula!

#36 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 07:39 PM

5 perc foci!!! Sőt inkább 10, ezt akkor tartsuk is meg

#37 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 829 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 07:27 PM

Mi folyik itt? :DD
1919media

#38 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 829 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 06:50 PM

Gabi, én nagyon bírlak, sokra tartalak. De sokkal szívesebben látnálak már a csapat kispadján, mint kapusedző.
1919media

#39 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1052 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 02:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 09 March 2019 - 12:52 PM

De a jelenlegi edzőnk nevét fejből fogod fújni :D

Az nem én vagyok, hanem mindentbele sporttárs. (Nekem mindig is Szentes Lázár marad a best of.) Ő viszont állítólag elkezdte gyűjteni a "horváthferis" posztereket is. :D

Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#40 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2019 - 12:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 09 March 2019 - 11:50 AM

Szerintetek 2072-ben újabb 53 év múlva, a jelenlegi fórumozók unokái mennyi játékost tudnak majd felsorolni fejből a mostani csapatból? :o Az legyen a legnagyobb gond, hogy a tiszteletreméltó Salfai uram tévedett egy játékost, meg egy helyszínt. Szerintem én már 2 év múlva se fogok emlékezni a mai szupersztárjainkra. (Maximum, ha ránézek a Mancini meg a Kiss Bence mezekre. :rolleyes: )
HAJRÁ HALI!

De a jelenlegi edzőnk nevét fejből fogod fújni :D