Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54576 replies to this topic

#1 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1949 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:49 PM

Itt van egy kicsit hosszú, viszont elképesztően őszinte interjú Gasperrel:

https://bball1.hu/ba...hogy-szetesunk/

Emlékszem, mennyi ember küldte volna el az elején Reddicet, aztán ment a huzavona, hogy Norfleet vagy Curry, kell-e edzőváltás, stb…

Ezek után én tényleg csak annyit kérek, bárhogy is alakul, maradjunk türelmesek, mert minden döntés, az összes Gaspert igazolta :)

#2 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:10 PM

Lehet rosszul emlékszem, de az első bajnoki címünk évében is a 8 közé jutás volt a célkitűzés, aztán mi lett belőle... :D

#3 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 415 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 25 June 2019 - 04:37 PM

Közben a Körmend célja legjobb 8, (ez meglepett,eddig minimum a felsőház volt), az Alba nem tünik acélosnak,a jelenlegi magyar mag viszonylatban pedig belátható,hogy jövőre szerintem Falco-Olaj-Paks dominancia lesz,persze a légiósok még tudnak dobni egy-két csapaton. Magyar mag miatt szerintem a Pécs sem lebecsülendő már jövőre. Ruják-Pongó-Antóni-Horti se rossz,ha Taylor kaliberű légióst(okat) tudnak leakasztani hozzájuk.

Szerintem nem kell túlgondolni ezeket a "célkitűzéseket". Mindenki inkább egy olyat mond, amit nagy valószínűséggel teljesíteni is tud, így a szezon végén majd lehet mondani, hogy elérték a kitűzött célt, esetleg túl is teljesítették.

#4 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1419 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:37 PM

Közben a Körmend célja legjobb 8, (ez meglepett,eddig minimum a felsőház volt), az Alba nem tünik acélosnak,a jelenlegi magyar mag viszonylatban pedig belátható,hogy jövőre szerintem Falco-Olaj-Paks dominancia lesz,persze a légiósok még tudnak dobni egy-két csapaton. Magyar mag miatt szerintem a Pécs sem lebecsülendő már jövőre. Ruják-Pongó-Antóni-Horti se rossz,ha Taylor kaliberű légióst(okat) tudnak leakasztani hozzájuk.

#5 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1071 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hali79 - Dátum: 25 June 2019 - 08:37 AM

Sziasztok!

Sokat kritizáltam Télen Okornt és a kupa elvesztése(azt továbbra is nagy edzői hibának is tartom és nagy fájdalom,hogy ilyen lehetőséget nem használtunk ki!) után én is elküldtem volna!...de amit a csapat az utolsó három hónapban csinált,az mindent elfelejtet!
Nem beszélve a Bajnoki címről! :)
A kupa elvesztése után az edzői stáb is egyértelműen változtatott a kissé talán szigorú elképzelésein,a játékosok is beálltak a sorba(mindenki!) és nagyon sok játékosunk teljesítménye feljavult!(főleg Váradi és Perl lendült bele nagyon)

Szia Laci
A kupadöntő után elbeszélgettek vele, mert több játékosnak gondja volt stílussal. Le is higgadt utána.
Korábban írtam, hogy a támadásban sokat változtatott.Engedte a gyors játékot, stb.
A tegnapi SZTV-ben Zozo és Beni volt benne.Zozo is elmondta, hogy korábban még a támadásoknál is ő mondta be a figurákat.Sokkal
Tehát itt is tudott változni, változtatni a korábbi elképzelésén, filozófiáján.
lassabb, kontrolláltabb volt a támadás.Később már engedte az egyéni és gyorsabb játékot.
Nézd majd vissza a műsort!

#6 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:37 AM

Sziasztok!

Nagyon nagy gratuláció a Bajnoki Címhez és a mellé párosuló jó játékhoz!
Külön öröm,hogy a Körmendet vertük és ráadásul Hálót is vágtunk :)

Sokat kritizáltam Télen Okornt és a kupa elvesztése(azt továbbra is nagy edzői hibának is tartom és nagy fájdalom,hogy ilyen lehetőséget nem használtunk ki!) után én is elküldtem volna!...de amit a csapat az utolsó három hónapban csinált,az mindent elfelejtet!
Nem beszélve a Bajnoki címről!:)
A kupa elvesztése után az edzői stáb is egyértelműen változtatott a kissé talán szigorú elképzelésein,a játékosok is beálltak a sorba(mindenki!) és nagyon sok játékosunk teljesítménye feljavult!(főleg Váradi és Perl lendült bele nagyon)
Reddic az év elején látható visszafogott játéka után(gondolom a sérülés miatt kihagyott játékhiány és esetleges félelem az újabb sérüléstől volt az oka),a mezőny fölé nőtt a posztján!
Év közben Bruinsmának is sok visszafogott meccse volt ,de a rájátszásban neki sem nagyon volt ellenfele.
--és a személyes kedvencem(pedig az elején nem szeretem ,mert támadásban azért voltak hülye dolgai..):Curry lett!
Ő nélküle nehéz lett volna a Bajnoki cím,mert ahogy védekezik,még a nála magasabb ellenfeleken is,azt öröm nézni!!
Remélem meg tudjuk tartani,de akár mindenki maradhatna ,ha rajtam múlna.(kevés esély van erre,ha jól gondolom)
Nagyon nagyon örülök a magyar játékosainknak és annak ,hogy a két saját nevelésű alapemberünk ilyen fiatalon a Falcoval lett bajnok!
Remélem sokáig maradnak(vagy,ha mennek csak külföldre)
Talán jól kihasználjuk ,hogy nyertünk végre és pár évig a csúcson tudunk lenni továbbra is(döntők és persze győzelmek!

Továbbra is Hajrá Falco!
Hajrá Szombathely!

#7 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:50 PM

Idézés: circo - Dátum: 24 June 2019 - 11:17 PM

Mire gondolsz?

Egy szó sem esik arról,hogy hányadik számú kupa ;)

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7203 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 24 June 2019 - 10:59 PM

https://bball1.hu/ko...-kell-a-bl-ben/

Circo,lehet teljesül a bl kérésed!

Mire gondolsz?

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:59 PM

https://bball1.hu/ko...-kell-a-bl-ben/

Circo,lehet teljesül a bl kérésed!

#10 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:33 PM

Nem azért most jelentkezem, mert circo a maga előkelő módján leprosztózott, hanem mert most van alkalmam. Illetve hétvégén már elkezdtem írni egy mérleget az évről, amit egy ügyetlen mozdulattal sikerült eltüntetnem.
A bajnoki cím hatalmas boldogság, örülök, hogy sikerült eljutnom Körmendre, ahol egy szokatlanul színvonalas döntő mérkőzésnek lehettünk szemtanúi. A végére olyan jól nyomta a csapat, hogy már-már sajnálom, hogy vége a szezonnak. Az a csapat, amelyik a középszakaszban és a rájátszásban mindössze egy meccset veszít vitán felül megérdemli a bajnoki címet. Igaz, hogy vörös szőnyeg le volt terítve a bajnoki címig, a szó mindkét értelmében, a sors idén visszadta, amit az előző két évben elvett.
GASPER OKORN: Oszottam rendesen szezon közben, már a ZTE meccs után menesztettem volna. Nekem az volt a benyomásom, hogy nincs kohézió közte és a csapata közt, hisztijei legtöbbször hatástalanok. Elsősorban nem a szakmai kvalitását vontam kétségbe, hanem a pedagógiai módszereit. Ahhoz, hogy ilyen szép legyen a vége, az is kellet, hogy ő is változzon. Nem hittem hogy vele képesek leszünk ilyen minőségi fordulatra. Végül azoknak lett igazuk, akik fenttartások nélkül hittek benn, és ennek őszintén örülök. Respekt Gaspernek, hisz a legfontosabb trófeát begyűjtöttük. Nem bánom, ha ő marad az edzőnk, a következő szezonra tőlem ugyanúgy megkapja a bizalmat, mint amikor tavaly kinevezték, és természetesen Milos Konakovval együtt. Amióta megnyertük Szrecskóval az első bajnoki címet rengetegszer hallottam olyan szólamokat, hogy azzal a csapattal az öreganyám is bajnok lett volna. Ezt én mindig baromságnak tartottam, de akik ezt hangoztatták, írják le nyugodtan most is, úgy korrekt. Okorn-e a Falco történetének legjobb edzője?-nekem ahhoz azért még kell legalább egy év, de nincs kizárva, hogy egyszer majd én is így gondolom. Végszóként a bajnoki ünneplés során a mesterünk egészen új oldaláról mutatkozott be, megismertem a szimpatikus Okornt. Jó volt nézni a felszabadult örömét.
A játékosokról majd legközelebb.

#11 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2427 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:55 PM

Le a kalappal a csapat előtt szenzációs amit végig vittünk! Én még mindig azt mondom az itthoni Körmend elleni vereség kellett!
Jó pihenést és jó nyaralást mindenkinek!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7203 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 24 June 2019 - 05:37 PM

Sziasztok!

Gondolom itt elsősorban rám is gondoltál! Igen én is temettem a kupavereség és az itthoni Körmend elleni bajnoki után a csapatot, de főleg az edzőt. Ez azóta nyilván teljesen megváltozott. Hidd el mi is itt vagyunk és nem csak itt, hanem a helyszíneken is. Minden rájátszás meccsen ott voltam, szerintem bármi lett volna, jelenleg senki nem tudott volna megverni minket. Olyan csapategység jött össze, ami talán még sosem volt!
Amiről mondod, hogy ellened irányult, az mindig amiatt volt, hogy valakit nekiálltál szidni. És kérlek ebbe ne menjünk most bele, örüljünk a bajnoki címnek!
Jövőre meg irány a kupagyőzelem és a bajnoki címvédés! Ekkora lehetőségünk még sosem volt a duplázásra!

Hajrá Falco!

Örülök, hogy tudsz normálisan is írni nekem. Igen, te voltál az egyik akire gondoltam. Ne menjünk bele, de személyes (!) előzménye volt addig számomra ismeretlen emberrel. De oké, örüljünk a bajnoki címnek valóban, mert ez egy csodás érzés.

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7203 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 24 June 2019 - 05:53 PM

Circo nem beszélünk el annyira egymás mellett.
Totya helyére nem érkezik senki. Ezért kell oda légiós 4-5 posztra cserébe. 2-3 posztra légiós azért kellene mert Beni Curry Perl Benke mindenki tud labdát vezetni és Okorn stílusában nem kell kimondott irányító, ha a labda járatas már úgy is szóba került. Viszont Benke talán még Beni tud 3 poszton védekezni meg ha lesz Filipovity, de nemzetközi szinten kell egy komoly 200 körüli spiler. Govens tőlem maradhatna ne értsd félre, de amennyibe ő kerül az nem biztos hogy gazdaságos. Balmazovic azért volt elfogadható mert ő olcsó a maga módján. Ár érték arány.
Okorn engedett e nekik?! Tutira. Év elején állandóan meg kellett állni nem rohanhattak mert lebaszta őket. Kupadöntő után változott meg igazán minden. Hidd el jól látom ezt, és nem csak én gondolom így.
Én csak azért írtam mert Matt megszólított, most abba is hagyom. Majd várom a fejleményeket. És után jelentkezem majd. Addig szép nyarat mindenkinek. Elolvasom azért néha amit írtok. ��

Írjál máskor is, ne csak akkor ha "felkérnek" rá. :) Nem gond, hogy egyes dolgokat másként látunk. a lényeget szerintem hasonlóan. Ha felém jársz ugorj be, aztán beülünk valahova beszélgetni egyet.

#14 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:47 PM

Idézés: RashGuard - Dátum: 24 June 2019 - 05:53 PM

Totya helyére nem érkezik senki. Ezért kell oda légiós 4-5 posztra cserébe. 2-3 posztra légiós azért kellene mert Beni Curry Perl Benke mindenki tud labdát vezetni és Okorn stílusában nem kell kimondott irányító, ha a labda járatas már úgy is szóba került. Viszont Benke talán még Beni tud 3 poszton védekezni meg ha lesz Filipovity, de nemzetközi szinten kell egy komoly 200 körüli spiler. Govens tőlem maradhatna ne értsd félre, de amennyibe ő kerül az nem biztos hogy gazdaságos. Balmazovic azért volt elfogadható mert ő olcsó a maga módján. Ár érték arány.
Okorn engedett e nekik?! Tutira. Év elején állandóan meg kellett állni nem rohanhattak mert lebaszta őket. Kupadöntő után változott meg igazán minden. Hidd el jól látom ezt, és nem csak én gondolom így.
Én csak azért írtam mert Matt megszólított, most abba is hagyom. Majd várom a fejleményeket. És után jelentkezem majd. Addig szép nyarat mindenkinek. Elolvasom azért néha amit írtok. 😉

Ha csak ez kell,még megszólítalak párszor ;) !Hiányoznak az írásaid!

#15 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 575 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Tegnap, 06:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: B0nyi - Dátum: 24 June 2019 - 06:28 PM

Jovore a magyar sor igy nezhet ki:
Beni, Zozo, Benke, Biro, Filipovity, Norbi(?)
Ez a magyar bajnoksagban kiemelkedo lenne. Ha meg mindig el a Keller-vonal, egyenesen brutalis, es az ECre is komplett.
Legios vonalon nalam a Curry-Reddic paros a legfobb megtartando. A tobbieket sem kuldenem, de kevesebbet tennek meg a maradasukert. Sorrendben Bruinsma, Govens, Balmazovic. Alacsony posztra konnyebb jot talalni, azokon amugy sem allunk rosszul. Sokat nyom a latban az osszeszokottsag, ami a szezon vegere szepeb kialakult.

Szerintem Kellert felejtsük el! Esélytelen szinte, valamint iszonyat sok pénzt elvinne! Én viszont Bruinsmaval kezdeném a légiósok megtartását! Abban gondolkodva, hogy milyen magyar magunk lesz, véleményem szerint Reddic is kellene, bár tudja a fene, hogy van-e ennyi pénzünk. Govens egyértelműen olyan kérdés, hogy mennyit kér! Ha messze nem ennyi pénzt kér, mint idén maradjon, de ennyit nem ér! Főleg nem Okornnál!

#16 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1704 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:28 PM

Jovore a magyar sor igy nezhet ki:
Beni, Zozo, Benke, Biro, Filipovity, Norbi(?)
Ez a magyar bajnoksagban kiemelkedo lenne. Ha meg mindig el a Keller-vonal, egyenesen brutalis, es az ECre is komplett.
Legios vonalon nalam a Curry-Reddic paros a legfobb megtartando. A tobbieket sem kuldenem, de kevesebbet tennek meg a maradasukert. Sorrendben Bruinsma, Govens, Balmazovic. Alacsony posztra konnyebb jot talalni, azokon amugy sem allunk rosszul. Sokat nyom a latban az osszeszokottsag, ami a szezon vegere szepeb kialakult.
Amerre járunk s kelűűűnk....

#17 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2090 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:01 PM

Govens cseréjén én csak akkor gondolkodnék el, ha Steph Curry mindenképpen a névrokonával, Ronnal akarna játszani nálunk... :)
HAJRÁ FALCO!

#18 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1419 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:53 PM

Én csak azért írtam mert Matt megszólított, most abba is hagyom. Majd várom a fejleményeket. És után jelentkezem majd. Addig szép nyarat mindenkinek. Elolvasom azért néha amit írtok. 😉

#19 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 575 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Tegnap, 05:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 June 2019 - 09:22 PM

Az meg a legnagyobb vicc, hogy mennyi prosztó bújt itt elő szezon közben egy-egy megnyilvánulásra, ami vagy felém irányult, vagy a csapat egy-egy veresége után a játékosokat vagy az edzőt baszogatták, de most hogy bajnokok lettünk nem jelentek meg itt. Bezzeg, ha elbuktuk volna a bajnoki döntőt...

Nem sokan vannak, akik tavaly Szrecsko mellett, idén pedig Okorn mellett kiálltak. Én ilyen voltam. Végül is csak a csapat történetének két legsikeresebb edzőjéről van szó.

Sziasztok!

Gondolom itt elsősorban rám is gondoltál! Igen én is temettem a kupavereség és az itthoni Körmend elleni bajnoki után a csapatot, de főleg az edzőt. Ez azóta nyilván teljesen megváltozott. Hidd el mi is itt vagyunk és nem csak itt, hanem a helyszíneken is. Minden rájátszás meccsen ott voltam, szerintem bármi lett volna, jelenleg senki nem tudott volna megverni minket. Olyan csapategység jött össze, ami talán még sosem volt!
Amiről mondod, hogy ellened irányult, az mindig amiatt volt, hogy valakit nekiálltál szidni. És kérlek ebbe ne menjünk most bele, örüljünk a bajnoki címnek!
Jövőre meg irány a kupagyőzelem és a bajnoki címvédés! Ekkora lehetőségünk még sosem volt a duplázásra!

Hajrá Falco!

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:12 PM

bb1 hsz:”Tóth Norbi – Sopron. 100% sajnos…”
Erről mit tudtok?Sajnálnám,ha ott kötne ki...