Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53107 replies to this topic

#1 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7131 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:31 PM

Nagyon okosan ezzel a Jászberénnyel...
Ne feledjük, hogy a Körmend ellen felül bírtak kerekedni a kupában...az ellen a Körmenden aki ellen egy hete nem volt esélyünk. Nem számítok könnyű meccsre.

Egyik legiosa nelkul jon a Bereny. Amugy se nagy a rotacios lehetoseguk igy meg szinte minimalis vagy nincs is.
Ezt a meccset siman kell behuzni nem lehet mas a tortenet. Nem lenezem oket de mint a kupaban most is azt mondom sokkal jobb csapat vagyunk naluk de csak akkor ha mindenki egy iranyba huzza a szekeret
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#2 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 22 March 2019 - 11:37 PM

Lehet, hogy volt a végén 4 pont, de esélyünk nem volt, semmi túlzás nincs benne.

Ok, én is éreztem meccs közben ezt az érzést, ennek ellenére azt gondolom, ha a szoros állásnál a megfelelő emberek kaptak volna lehetőséget akkor azt a 6 körüli pontot le lehetett volna dolgozni. Esélyünk az olaszok ellen nem volt, szombaton nyerni kellett volna.

A most következő három meccsünk biztosan egy érdekes hangulatot fog generálni a középszakasz kezdésre. Akár meg is lovagolhatnánk a helyzetet. Valszeg az utolsó esély, hogy egy jó szériában összeálljon a csapat, de nagy koppanás is lehet a vége, ha túl sokat látunk majd bele.

#3 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 586 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 22 March 2019 - 10:51 PM

Hát én úgy emlékszem, hogy még a végén is eléggé közel tudtunk férkőzni, konkrétan 6 vagy 4 pontra emlékszem. Barokkos túlzás, hogy esélyünk sem volt. Erősen el lett tolva az a meccs.

Lehet, hogy volt a végén 4 pont, de esélyünk nem volt, semmi túlzás nincs benne.

#4 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:59 PM

Mert onnan, hogy átvették a vezetést, szorossá se tudtuk tenni a meccset. Az, hogy 17-tel elhúztunk, aztán meg eladtuk az előnyt, az nekem nem esély.
Az, hogy 4 pontot dobunk egy negyedben, még ifi szinten is elfogadhatatlan. Ha jól rémlik, Laci fogalmazott így kb.

Hát én úgy emlékszem, hogy még a végén is eléggé közel tudtunk férkőzni, konkrétan 6 vagy 4 pontra emlékszem. Barokkos túlzás, hogy esélyünk sem volt. Erősen el lett tolva az a meccs.

#5 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2067 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 22 March 2019 - 09:44 PM

Miért nem volt esélyünk ellenük?

Mert onnan, hogy átvették a vezetést, szorossá se tudtuk tenni a meccset. Az, hogy 17-tel elhúztunk, aztán meg eladtuk az előnyt, az nekem nem esély.
Az, hogy 4 pontot dobunk egy negyedben, még ifi szinten is elfogadhatatlan. Ha jól rémlik, Laci fogalmazott így kb.
kép

#6 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:31 PM

...az ellen a Körmenden aki ellen egy hete nem volt esélyünk.

Miért nem volt esélyünk ellenük?

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2067 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:31 PM

Nagyon okosan ezzel a Jászberénnyel...
Ne feledjük, hogy a Körmend ellen felül bírtak kerekedni a kupában...az ellen a Körmenden aki ellen egy hete nem volt esélyünk. Nem számítok könnyű meccsre.
kép

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7131 Hozzászólás:

Elküldve: 21 March 2019 - 10:33 AM

Tegnap helyenkent nagyon jol vedekeztunk. Jok voltak az elvaltasok, jokor jottek a taktikai faultok. Ezeket a periodusokat kell kitolni es akkor nem lesz gond. Lathatjuk, mire kepes ez a csapat ha egyben van. Zozo is valoban megerkezett, ennyi ido realisan kellett neki, hogy utolerje magat. Az, hogy a Kecskemet gyenge volt, betudhato nekunk is szerintem amihez grat a csapatnak.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7035 Hozzászólás:

Elküldve: 21 March 2019 - 09:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 21 March 2019 - 12:26 AM

Mi bajnokok? Ne nevettess már, 10 döntőből 9-et elveszettünk (bajnoki+kupa). Én annak örülök, hogy itt van Váradi és Perl, és ha ők a helyükön vannak, akkor szeretem nézni a csapatot.

Sajnos 11-ből 10-et. Viszont egy csapat esélyeit nem a korábbi elvesztett döntők határozzák meg, idén sem emiatt vagyunk esélytelenek (legalábbis ez most egyértelműen így tűnik). Ezen már az alapszakasz hátralévő három mérkőzése sem tud változtatni, akkor sem ha mindegyiket 30-cal nyernénk. A felsőház viszont új esélyeket adhatna, de írhatnám azt is, hogy az utolsó esélyt egy jobb szereplésre. Ugyanis a rájátszásra való megtáltosodás a semmiből nem létező jelenség, így mindössze 8 mérkőzésünk maradt a reményre.

#10 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3155 Hozzászólás:

Elküldve: 21 March 2019 - 12:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 20 March 2019 - 10:15 PM

Balma és Bruinsma helyett egy Borisov és Pustahvar.... Olcsóbb is lenne és bajnokok is lehetnénk.

Mi bajnokok? Ne nevettess már, 10 döntőből 9-et elveszettünk (bajnoki+kupa). Én annak örülök, hogy itt van Váradi és Perl, és ha ők a helyükön vannak, akkor szeretem nézni a csapatot.
Magyarország jobban teljesít. Soros, migráncs, Brüsszel. Remélem, most jót írtam.

#11 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 10:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: wonder P - Dátum: 20 March 2019 - 10:07 PM

Grat, korrekt munka volt! Örülök, hogy az elmúlt két meccs alapján Zoli újra lendületben van, remélem, Beni is elindul ezen az úton.

Hajrá, Falco!

Azt én is remélem, hogy ez a mai teljesítmény Beninek az út kezdetét jelenti. Remélem átszakadt benne az a bizonyos gát. Zoli meg most kezd azon a szinten játszani, ahogy szokott.

#12 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 10:15 PM

Ez a mai tényleg szép volt, de hogy miért adjuk le a nagy előnyt meccsről meccsre?
Balma és Bruinsma helyett egy Borisov és Pustahvar.... Olcsóbb is lenne és bajnokok is lehetnénk.

#13 wonder P

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 201 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 10:07 PM

Grat, korrekt munka volt! Örülök, hogy az elmúlt két meccs alapján Zoli újra lendületben van, remélem, Beni is elindul ezen az úton.

Hajrá, Falco!

#14 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:44 PM

Gratulaloka csapatnak a gyozelemhez!idegenben volt,gyozelem is,fontos is!ertekelem is!!!
De a szombati meccs utan azert hadd ne ugraljak meg!
Megjobban faj a mai utan a szombati!:S..
Hajra Falco!

#15 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1551 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:34 PM

Idézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 09:33 PM

Ezért írtam; "ha így játszunk".

Igaz, rosszul értettem az így játszunk kifejezést. :)
Csak a FALCO !

#16 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 09:28 PM

Ez nem igaz, a szombati értékelésem ha elolvastad, akkor láthatod, hogy tévedsz. Én bízok Gasperben, hogy a rájátszást úgy hozzuk le, hogy esélyünk legyen a bajnoki címre.

Ezért írtam; "ha így játszunk".

#17 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2067 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:32 PM

Gratulálok a fiúknak, ėlnek a remėnyek. Talán azt a bennünk nėha előbukkanó fėlelmetes támadògěpezetet mind többet láthatjuk.

Tudom, hogy a Körmend a kupa kudarc miatt az arėnában mindenkėpp nyerni akart. Nekik ez duplàn presztízs meccs volt. Rohadt bosszantó a szombat, de e szezonban mi már mėgiscsak nyertünk egy kupaezüstöt, ők mėg semmit. Menni kell tovább.
kép

#18 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1551 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:28 PM

Idézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 09:23 PM

Értem, hát ha így játszunk a te olvasatodban meg ő az aki sohasem hibás. Az egészséges diskurzushoz meg úgyis kell az ellenpólus. :)/>

Ez nem igaz, a szombati értékelésem ha elolvastad, akkor láthatod, hogy tévedsz. Én bízok Gasperben, hogy a rájátszást úgy hozzuk le, hogy esélyünk legyen a bajnoki címre.
Csak a FALCO !

#19 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 March 2019 - 09:21 PM

Semmire nem célzok, csak azt akartam ezzel hangsúlyozni, hogy ezek szerint nem úgy működnek a dolgok, mint azt sokan gondolnák, vagyis ha egyszer nem jön be valami, és mindössze négy nap telik el, akkor sem biztos, hogy egy edző változtat azon, amin a szurkolók értetlenkedtek.

Ez igaz, de azért a Németh Ákossal védekeztetés még így is jobb ötletnek tűnik, hogy nem jött be Szombaton. Govensel ellentétben bátran répázhatja akár a meccs elejétől és ha kiesik akkor sem lesz semmi gondja a Körmendnek.

#20 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 707 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 09:17 PM

Arra gondol, hogyha szarok vagyunk, azért nem mindig csak Gasper a hibás. Hosszú meg a szezon, bármi lehet.

Értem, hát ha így játszunk a te olvasatodban meg ő az aki sohasem hibás. Az egészséges diskurzushoz meg úgyis kell az ellenpólus. :)