Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53063 replies to this topic

#15941 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 08:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 19 April 2017 - 08:28 PM

Csapatnak grat!
Szolnok szar zsoldos csapat, borzasztóak. Nehezen tudnék lelkesedni értük. Szerencsére nem is kell.

Hangulat Szolnok meccshez képest szerintem tragikus volt. Nem kritikaként mondom, illetve nem a B irányába. De valljuk meg, amikor utoljára ilyen kaliberű csapat volt Szhelyen, ennél sokkal többet tudtunk. :(/>

Szerintem az időjárás nagyban közrejátszott a vidékieknél és akik nem autóval közlekednek.

#15942 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 08:28 PM

Csapatnak grat!
Szolnok szar zsoldos csapat, borzasztóak. Nehezen tudnék lelkesedni értük. Szerencsére nem is kell.

Hangulat Szolnok meccshez képest szerintem tragikus volt. Nem kritikaként mondom, illetve nem a B irányába. De valljuk meg, amikor utoljára ilyen kaliberű csapat volt Szhelyen, ennél sokkal többet tudtunk. :(
HAJRÁ FALCO!

#15943 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 08:15 PM

Ez megint férfias nagy munka volt! És mindenki tudott hozzátenni! Kár hogy nem lett meg a 9 pont de ez így is nagy győzelem! A hangulat is nagyon jó volt újra! Csak így tovább Fehérváron is nem sansztalan csak el kell hinni! Ahogy az alapszakasz első meccsén is! Medford,Govens ismét nagyot játszott ahogy látom a Medford kezdi megszokni hogy Európában van. Norbi előtt emelem a kalapom amekkorát kűzd meccsről meccsre óriási!!! Letenni elé és Peti elé is a +1 évet! Nagyon hasznos játékosok ki-ki a maga módján és a szívük a pályán! Beni igazi vezér nem is vitás! Ivan pedig Szerb ízig vérig ez is kell! Kikó 3pontosa is mutatta lehet rá számítani nem töketlen gyerek nagyon jók voltak a betörései is nem menekült a labdától! A többieknek is gratulálok természetes és Sreckonak is! A körmend meccs után mérges voltam rá de elnézést kérek tőle ezért mert hatalmas munkát fektet abba hogy így szerepeljen a csapat és ahogy Kmézicset néztem kabaré volt ahogy "táncolt" dühében minden időkérésnél sokszor a sajátjai nevettek rajta és legyintettek(Barnies,Palvicevic). Sokkal szimpatikusabb Srecko ma néztem nem ment a Pustahvarnak mikor lejött mosolygott megdícsérte és mondott neki pár dolgot tök normális hangnemben. Szimpatikus volt ez nagyon főleg ma kijött ez ilyen ellenfél mellett! Vasárnap lepjük el Fehérvárat! Hajrá Falco!

#15944 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2185 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 08:05 PM

Akkor kezdem én: FANTASZTIKUS
Szorgos, dolgos, ráadásul egyre jobban védekező csapatunk van.
Tábornak, a csapatnak, és Szrecskónak is jár a gratuláció!

Élvezzük minden pillanatát ennek a bajnokságnak, sok jó meccsünk van még!!!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#15945 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 03:59 PM

Meccsnap! Mindenki az Arénába! Legyen olyan hangulat, hogy Pappék is beszarjanak! Remélem, meg se próbálják azt, mint Szolnokon.
Hajrá Falco!

#15946 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 11:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 19 April 2017 - 11:34 AM

Tehát nem bánnád, ha kiesne a Juve? :)/>

Azt nehezen viselném.☺
A soron következő két vasárnap pedig két El Classico jön.☺

#15947 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1916 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 11:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 April 2017 - 11:29 AM

Kemény sporthetünk van.☺
Zte, Bayern, Szolnok, Alba, Barca. Eddig 2/2, én egy 4/5-tel nagyon kiegyeznék.

Tehát nem bánnád, ha kiesne a Juve? :)

#15948 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 11:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 19 April 2017 - 12:51 AM

MECCSNAP! SZOLNOK ELLENI MECCSNAP! POKLOT NEKIK! HAJRÁ FALCO!

Többet nem kiabálok a meccsig. :)/> :D/>

Kemény sporthetünk van.☺
Zte, Bayern, Szolnok, Alba, Barca. Eddig 2/2, én egy 4/5-tel nagyon kiegyeznék.

#15949 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 11:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 19 April 2017 - 09:57 AM

Lehet venni jegyet elővételben is? Van egy olyan érzésem, hogy kigyozni fog a sor a szökőkutig este...

Szerk: Voltam bent... 5kor nyit a pénztár. Csak én nem értem hogy egy ilyen rangadó előtt miért nem lehet elővételben jegyet venni? Este meg majd jön a káosz :/

Szép lesz ilyen időjárásban sorban állni azoknak, akik jegyet váltanak.

#15950 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1366 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 09:57 AM

Lehet venni jegyet elővételben is? Van egy olyan érzésem, hogy kigyozni fog a sor a szökőkutig este...

Szerk: Voltam bent... 5kor nyit a pénztár. Csak én nem értem hogy egy ilyen rangadó előtt miért nem lehet elővételben jegyet venni? Este meg majd jön a káosz :/

#15951 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 12:51 AM

MECCSNAP! SZOLNOK ELLENI MECCSNAP! POKLOT NEKIK! HAJRÁ FALCO!

Többet nem kiabálok a meccsig. :) :D
HAJRÁ FALCO!

#15952 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2017 - 12:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 09 April 2017 - 09:09 PM

Én azt továbbra is tartom, hogy idegenben csak határozott, magabiztos személyekkel lehet bravúrt hozni. És ebben sajnos csak ötödikek vagyunk a felsőházi csapatok közül. Jövő héten a pályaelőnyünkért harcolhatunk, az egyiket hozni kellene, bár szerintem többen inkább Körmenden látnak erre jobb esélyt, én viszont inkább Egerszegre fókuszálok. Persze ha kikapunk sem mindegy mennyivel, mert simán elképzelhető, hogy a Zete otthon majd kikap a Körmend és/vagy az Alba ellen, mi pedig ha hozunk minden hazait, akkor az egymás elleni dönthet velük szemben.
Fontos, hogy az Alba verje meg -Lóránt nélkül- a Szolnokot, de sajnos ebben sem vagyok biztos. Mondjuk az durva lenne, ha a bajnoki cím egyik esélyese zsinórban három hazait bukna (ugye a Pécs ellenivel kezdődött).

Mert reálisan látom a dolgokat, mert értek hozzá. :) Így a Körmend elleni meccs után nem idegeskedtem, Egerszegen pedig ünnepeltem. :)

#15953 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 18 April 2017 - 06:06 PM

Papp fúj holnap az olaj ellen! Hát nem a szívem csücske remélem korrektek és igazságosak lesznek, nem lesz semmilyen húzás olaj részre! Szerintem tiszta játékkal meg tudjuk verni őket akár 9ponttal is! De ehhez kelleni fogunk mi szurkolók is! Remélem tombolunk egy nagyot és a Csapatot belehajszoljuk az újabb győzelembe! Mindneki az Arénába! Hajrà Falco!

#15954 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 10:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 April 2017 - 10:14 PM

Most hogy nyertünk idegenben egy komoly meccset, hirtelen mindenki egyben akarja tartani a magyar magot. Szerintem várjuk meg a szezon végét, aztán majd az egész idényt értékelve érdemes visszatérni erre. Bár tudom mindig az utolsó élmény határozza meg sokszor a véleményeket, szóval ha döntőbe jutunk, és ott valaki dob 2 pontot azt is meg kell majd tartani.

A magyar magot akkor is meg kell tartani, ha a szezonban pontot se dobnak többet. Cserélhetünk, de max jobbakra, annak meg kevés az esélye. Továbbra is tartom, hogy a Beni-Tóth-Kovács-Bognár négyes abszolút rendben van.

Persze ha Zozót visszahozzuk, attól nem lenne rosszabb... :)
HAJRÁ FALCO!

#15955 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 10:14 PM

Most hogy nyertünk idegenben egy komoly meccset, hirtelen mindenki egyben akarja tartani a magyar magot. Szerintem várjuk meg a szezon végét, aztán majd az egész idényt értékelve érdemes visszatérni erre. Bár tudom mindig az utolsó élmény határozza meg sokszor a véleményeket, szóval ha döntőbe jutunk, és ott valaki dob 2 pontot azt is meg kell majd tartani.

#15956 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7030 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 17 April 2017 - 05:51 PM

Benczur esetében ez pont nem így történt Szolnokon :) De a tegnapi tényleg rendben volt, szerintem is. Még Benczur is. Sőt rajta mintha most meg pont azt láttam volna, hogy inkább próbál visszahúzódni, kimaradni az ítélkezésből...

Mondjuk tegnap pont ő volt az, aki Barham triplája után, amikor egy ZTE játékos blokkolta a dobást az egerszegieknek adta a labdát. Aztán Cziffra mutatta neki, hogy beleértek a triplába, így a Falco jöhetett. És volt egy másik eset is, amikor ellenünk ítéltek sportszerűtlent, de a videó megnézése után visszavonták. Ennek ellenére a tegnapi fújás valóban rendben volt, ha kikaptunk volna is így gondolnám.

#15957 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7129 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 09:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 April 2017 - 08:52 PM

Benczúr tök rutinosan csalta el azt a meccset.

Sajnos Szolnokon ha nyerni akarsz 200% kell mert a hazai palyat megfujjak mindig. Benczur az egyik legjobb magyar biro de ilyen kozegben o is meg tud hulyulni.
Innentol daraljunk be mindenkit ez a gyozelem lokest kell hogy adjon a sracoknak.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#15958 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 09:44 PM

Egy nap késéssel gratulálok a győzelemhez. Örülök, hogy a helyszínen éltem meg a sikert. Aminek kulcsa az volt, hogy nem roppant meg a csapat, az első félidő végére vissza tudtunk jönni meccsbe. Govens ismét fantasztikus volt, kicsit aggódom is miatta, hogy ezt a terhet lehet-e bírni végig. Hisz valljuk be, a hátán cipeli a csapatot, ha ne adj Isten ő kidőlne, lehúzhatjuk a rolót. Persze remekül küzdött Zsiga, Benedek, Tóth Norbi, Bognár Kristóf is. Kovács Peti jól megfogta Ubillát a meccs elején, de támadásban súlytalan. Medforddal sokkal veszélyesebb, gyorsabb és kiismerhetetlenebb a támadójátékunk. Remélem sérülése nem komoly. Az agyatlansága dacára ebben a csapatszerkezetben ő is egy fontos láncszem. A bírók egész korrektül fújtak, talán csak azt viseltem nehezen, hogy Szabó a pályán maradt.
Én nem foglalkozom azzal, hogy melyik ágra kerülünk, szerintem Szrecsko sem. Meg kell nyerni annyi meccset, amennyit csak tudunk, mert egyáltalán nem biztos, hogy két győzelem elég a negyedik helyhez. Ha negyedikek vagyunk, akkor is akár a Szolnokkal is összekerülhetünk, az pedig legkevésbé kívánnám. A fehérvári meccsen sem érzem teljesen sansztalannak a csapatot, Edwards nélkül egy 25%-unk van azért a győzelemre. A következő szezonon meg főleg nem időszerű most agyalni.

#15959 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 380 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 09:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 April 2017 - 08:52 PM

Így van. Szolnokon nem azért fújta a techikaikat meg a sportszerűtleneket, mert nem értene hozzá, hanem megijedt az első félidei teljesítményünktől, hogy a zászlóshajó otthon süllyed el.

#15960 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 17 April 2017 - 05:51 PM

Benczur esetében ez pont nem így történt Szolnokon :) De a tegnapi tényleg rendben volt, szerintem is. Még Benczur is. Sőt rajta mintha most meg pont azt láttam volna, hogy inkább próbál visszahúzódni, kimaradni az ítélkezésből...

HAJRÁ FALCO!