Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105184 replies to this topic

#1 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6382 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 23 July 2017 - 08:17 PM

Medgyes kezdőbe nevezése mögött szerintem pont hogy volt ész, a finoman mondva is lomha Mészáros-Jovanovic páros nem mindig tudta lekövetni őt a bal szélen. Jó volt így, hogy ő kezdett a szintén nem fiatal Halmosi helyett.

A gólunkat egyébként csak én látom úgy, hogy 3 méteres les előzte meg a felívelésnél? Érdekes, tegnap fel sem tűnt, csak most először. Sokat persze nem változtat a dolgon, tök megérdemelten nyertünk, lehetett volna 2-3 is közte, csak meglepődtem ezen a leshelyzeten, mert még a debreceniek sem reklamáltak.

A csapatnak gratula, Williams nagyszerű, a szakmai stáb pedig hónapról hónapra erőn felüli teljesítményt hoz ki a keretből, hajrá tovább is!

Szerintem csaloka a kep amit visszakapunk a gol elotti inditasnal. En kb ott alltam vonalban es szerintem nem volt a rugas pillanataban a vedo mogul indult meg a Barni.
A Medgyes jo volt oda epp ahogy irod. Ugyesen elmozgott, sokat futott es ha egy kis szerencseje van golt is szerezhetett volna illetve golpaszt is.
Gratulalok a csapatnak mert tenyleg jol jatszottak foleg az elso felidoben de ez majd a kovetkezo fordulokban dol el mire lesz eleg mert ez a Debrecen egy nagy nulla volt. Tozser, Holmann katasztrofa. Mondjuk az ilyen "befutott" jatekosok helyett inkabb nezem a fiatalokat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#2 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 201 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:17 PM

Medgyes kezdőbe nevezése mögött szerintem pont hogy volt ész, a finoman mondva is lomha Mészáros-Jovanovic páros nem mindig tudta lekövetni őt a bal szélen. Jó volt így, hogy ő kezdett a szintén nem fiatal Halmosi helyett.

A gólunkat egyébként csak én látom úgy, hogy 3 méteres les előzte meg a felívelésnél? Érdekes, tegnap fel sem tűnt, csak most először. Sokat persze nem változtat a dolgon, tök megérdemelten nyertünk, lehetett volna 2-3 is közte, csak meglepődtem ezen a leshelyzeten, mert még a debreceniek sem reklamáltak.

A csapatnak gratula, Williams nagyszerű, a szakmai stáb pedig hónapról hónapra erőn felüli teljesítményt hoz ki a keretből, hajrá tovább is!
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#3 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 332 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:54 PM

Gratulálok! Géza kevésből kihozta a maximumot. Williams szenzációs. Sajnos,csak egy ilyen emberünk van.

#4 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 239 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:19 AM

Nagyon örülök a 3 pontnak és tényleg volt pár focira emlékeztető jelenetünk.
Egy kicsit félek ettől a sok fiataltól,mert hosszú távon nem tudnak kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani.
Amikor magunkra húztuk őket,akkor azért bennem volt a félsz.Hiányzott a második gólunk.
Amit nem tudok megérteni,hogy profi labdarúgók hogy lehetnek ennyire egylábasak?Inkább kikeveredünk egy helyzetből,nehogy elrúgjuk a gyengébbik lábbal...
Nem baj,csak a NaHHali!

#5 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:35 AM

Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a 3 ponthoz,valamint ahhoz hogy a tegnapi játék már imitt-amott hordozott magában igazi foci jeleket. Az első félidőben jó volt látni hogy sok év után talán lesz jobb oldalunk is nem csak bal.Ami kicsit hiányérzetet okoz innen kintről nézve, az az hogy a második félidőben kicsit átadtuk a Lokinak a területet ez más csapatnál végzetes lesz,kevés ilyen gyenge csapat van a mostani NB1-ben mint ez a Debrecen. Király Gabi meg aztán tényleg Király mert ahhoz képest hogy komolyabb munkája nem igen volt végig maximálisan koncentrált volt a kapuban, Sós lövésének kapuból kitolása megint bravúr volt,ilyet 10-ből 5-6 magyar kapus megszokott enni,hála ég Gabi nem. Ha a fiataljaink kicsit "beérnek" és kapu előtt magabiztosabbak lesznek nagyon szép dolgok sülhetnek ki,és ha még csatárunk is lesz még több esélyünk lesz bárki ellen. Végül Williams,ő Williams hozza amit hozott kedvvel harcolva,hajtva,keményen küzd,ha kell a saját 16-osunk előterében szerez labdát ez a srác egy főnyeremény, és veszélyes a kapura,a második félidőben sajnálom hogy nem akadt be az a nagy lökete megérdemelte volna. Amúgy én az előzetesen hirdetetthez képest váratlanul Halmosit a kezdőbe raktam volna,nyílt titok hogy ez a Loki idén marha gyenge és Bosnjak meg Cucu tudott alkotni a gyengébb második félidőnkben is akkor meg mikor futott a szekér ment a job oldal is,ajaj. Aztán második félidőre hoztam volna be Meggyest.Na de ezek mind csak magánvélemények.A lényeg a 3 pont amiért a csapatot dicséret illeti.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#6 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:26 AM

Szép volt! Nem hiába fogadtam a győzelmünkre. A gól után volt egy tízperces periódus, amikor nagyon visszaálltunk. Azt átvészelve viszont sikerült átvennünk az irányítást. Igazából utána annyira kézben tartottuk a meccset, hogy attól sem tartottam, hogy nem lövünk még egyet. Amúgy engem érdekelne, hogy Kovács miért nem volt kerettag.
Jövő héten a diók ellen is csak ezt szeretném látni.
Hajrá Hali!

#7 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 22 July 2017 - 11:00 PM

Győztünk! Hajrá Hali! Kinek hiányzik a Grumics? Edző meccsen engem nem győzött meg. Játsszuk amit tudunk, s 8 között leszünk!

Szia!

Nekem nem Grumics hiányzik,hanem az fura hogy lehet Calvente,Dudás sztori lesz belőle.Ami nekem ebből a csapatból hiányzik az egy vérbeli csatár.

#8 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:05 AM

Gratula a csapatnak! A múlt heti kispesti vergődés után nem gondoltam volna,hogy ennyire magabiztos,helyenként ötletes,néha néha már szemet gyönyörködtető játékot tudunk produkálni,főleg az első 45 perc volt nagyon rendben sztem.Ha sikerült volna rárúgni azt a bizonyos 2. gólt sztem ez a Debrecen tuti padlót fogott volna,ennyire enervált,hitehagyott játékot nem néztem ki belőlük.Persze ez nem csökkenti a mi érdemünket,remélhetőleg a jövő hétre sikerül átmenteni ezt a formát,és az ígéret szerint kiegészülve a góllövésért felelős csatárokkal,bedaráljuk a Diókat is.Ja és nem mellékesen,köszönet,és szintén grat a SZURKOLÓKnak is akik végig az egész meccs alatt bíztatták a csapatot.

#9 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:09 AM

Rég játszottunk ilyen jól mint tegnap!
Gratula fiúk!

#10 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1115 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:04 AM

Gratulálok a tegnapi győzelemhez. Az hogy ez mennyit ér, majd a jövő heti Diósgyőr elleni meccs fogja megmutatni. A Debrecen szerintem idén sem lesz élcsapat, a Diósgyőr viszont jobbnak mint tavaly.
Helyenként igen tetszetősen játszottunk, majdnem úgy mint egy csapat. Egy-két szitu még mindig van amikor többet cipeljük a labdát, mint kellene, de ez valószínűleg sosem fog megváltozni.
De a leginkább az zavar, hogy egyedül a Williams az aki kapura lő. Senki nincs a csapatban, aki ha nincsen jobb megoldás, akkor legalább ellőné a labdát, egyedül a Williams.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#11 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1940 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:29 AM

Sziasztok!

A tegnapi meccsen valaki elvesztette a kis hátitáskáját és egy szurkolói mezt is találtunk.
Kérem az illetőt, hogy hívjon fel vagy pedig a következő meccsen keressen bennünket.

Egy kis meccs összefoglalót olvashattok a http://www.bkozep.gportal.hu szurkolói oldalon is.

Hajrá HALI!

#12 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3103 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 11:33 PM

Újra grat a csapatnak, ma már fél óráig úgy játszottak, ahogy a nézőnek tetszik. :-)
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#13 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 11:09 PM

Gratulálok a csapatnak!

#14 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 11:00 PM

Győztünk! Hajrá Hali! Kinek hiányzik a Grumics? Edző meccsen engem nem győzött meg. Játsszuk amit tudunk, s 8 között leszünk!
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#15 Seto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 10:59 PM

Grat a csapatnak! Sajnos nem lattam a meccset, eltudna vki mondani milyen volt, hogy jatszottunk?

#16 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1081 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 10:43 PM

Amugy nyertünk ám :)
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#17 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 07:30 PM

Amúgy kicsit más, de a Tamás Krisztián játszott már a videotonban vagy nem? És ha igen kb mennyit és hogy? Nem néztem a meccseiket az EL-t sem, csak érdekel mert nem nagyon írnak róla semmit mióta aláírt oda helyettünk.

#18 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 03:35 PM

Mészöly,mi a bánatos franc a baj Grumiccsal? Múlt héten kezdőbe volt nevezve, kimaradt de azt nyilatkoztad hogy picike vádli sérülés ami jövő hétre rendbe fog jön.Most van jövő hét,Grumiccsal mi a bánatos fene van? Minek hoztuk akkor ide feleslegesen 3.Miroslav Dudás Calventének ?

#19 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6382 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 11:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: toto - Dátum: 22 July 2017 - 09:53 AM

Leginkább az bánt ,hogy nem látom az évek óta mondogatott építgetést! A tudatosat meg pláne nem! Csak azt nem értem miért nem lehet ennél okosabban csinálni! Nem igaz,h egy komoly klubnál nem látják,h ezen a játékosigazolás politikán változtatni kell....!!! Félelmetes!

Itt a penzen van a hangsuly. Belaek nem fognak beletenni semmit. Sot... talan az nb2 idealisabb is lenne nekik.
Szurkoloi szempontbol jobb ellenfelek, fiatalok jatszatasa, legiosok elkuldese igy kevesebb kiadas. A fiataloknak meg egy ket ev nb2 remek fejlodesei lehetoseg.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#20 toto

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 191 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 09:53 AM

Leginkább az bánt ,hogy nem látom az évek óta mondogatott építgetést! A tudatosat meg pláne nem! Csak azt nem értem miért nem lehet ennél okosabban csinálni! Nem igaz,h egy komoly klubnál nem látják,h ezen a játékosigazolás politikán változtatni kell....!!! Félelmetes!
Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!