Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104868 replies to this topic

#1 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 27 May 2017 - 07:56 AM

Sziasztok!

Csütörtökön voltunk a Klub illetékeseivel beszélni, melyről aztán a hivatalos oldalon írtak cikket. Bővebben a meccsen akit érdekel.
A mai meccs kapcsán a http://www.bkozep.gportal.hu szurkolói oldalon írtunk, ahol Jancsó Andrissal beszélgettünk.

Hajrá HALI!

Azért ez egy őrület. Kezdési időpont volt már 20:45, jelenleg két időpont szerepel 19:00 és 18:00. Tényleg jó lenne ha valaki már foglalkozna szurkolók pontos és nem össze-vissza tájékoztatásával!

#2 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1936 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:56 AM

Sziasztok!

Csütörtökön voltunk a Klub illetékeseivel beszélni, melyről aztán a hivatalos oldalon írtak cikket. Bővebben a meccsen akit érdekel.
A mai meccs kapcsán a http://www.bkozep.gportal.hu szurkolói oldalon írtunk, ahol Jancsó Andrissal beszélgettünk.

Hajrá HALI!

#3 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 26 May 2017 - 09:17 PM

Holnap nyerni kell már csak azért is, hogy a táblázat első felébe kerüljünk és több hazai meccsünk legyen mint vendég a következő szezonban a szép új stadionunkban amiről ismét leírom szívesen olvasnék már híreket a székekről gyepről és ilyenekről! Simának kellene lennie holnap! Hajrá Hali!
Ui: Tamás Krisztiánt emlegetik, hogy közel vele a megállapodás a helyi kötődése miatt is örülnék neki.

Legutoljára mikor bent voltam az esővíz tartály helyén dolgoztak, igen, az esővízet is összegyűjti a rendszer és hatalmas
föld alatti tartályban tárolják és ezzel öntözik majd a gyepet.
Egy kis morzsa az arénáról ;)
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#4 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 26 May 2017 - 09:17 PM

Holnap nyerni kell már csak azért is, hogy a táblázat első felébe kerüljünk és több hazai meccsünk legyen mint vendég a következő szezonban a szép új stadionunkban amiről ismét leírom szívesen olvasnék már híreket a székekről gyepről és ilyenekről! Simának kellene lennie holnap! Hajrá Hali!
Ui: Tamás Krisztiánt emlegetik, hogy közel vele a megállapodás a helyi kötődése miatt is örülnék neki.

Kötődés ide, kötődés oda szerintem a Videotonhoz megy a padra. Alakul az ország következő utálatos csapata. Mindenesetre a két nemzetközi meccsén a videcotonnak nagyon ellenük fogok szurkolni. Holnap pedig a Honvédnak. Ilyen is ritkán fordul elő velem, hogy a pest - Vidék meccsen a pestinek szurkolok.

#5 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1697 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:17 PM

#6 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 170 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:48 PM

Nagy Gabit allitolag nem marasztaljak Ujpesten. Még lehetne 1-2 jo szezonja nalunk.

#7 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 797 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2017 - 04:38 PM

A hivataloson van egy cikk hogy az egyik szurkoló megvendégelte a csapatot Sárvár egyik vendéglőjében.Szép és jó dolog! De aki megír egy ilyen cikket az talán ügyelhetne arra hogy ezt pontosan tegye!! Mert tudtommal Sárváron nincs Kisfaludy vendéglő viszont a képek alapján talán az esemény a Nádasdy vendéglőben volt. Tudom nem nagy dolog de ennyi profizmus talán beleférne! Én kérek elnézést!

#8 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 606 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2017 - 12:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: GreenWolf - Dátum: 25 May 2017 - 12:11 PM

gondolom eladjuk, mint ahogy szoktuk, mihelyst van egy az átlagnál kicsit jobb játékosunk..

Lejár a szerződése, szóval még pénzt se kapna érte a klub. Úgy, mint Guzmics, Nagy, Simon és Hrepka esetében még 3 éve.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#9 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1180 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2017 - 12:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 25 May 2017 - 09:38 AM

Iszlaival hogy megy vajon a tárgyalás? Van már megegyezés a szereződés hosszabbításról? Csak mert ma már arról olvasni, hogy az Újpest listáján rajta van!

gondolom eladjuk, mint ahogy szoktuk, mihelyst van egy az átlagnál kicsit jobb játékosunk..
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#10 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1106 Hozzászólás:

Elküldve: 25 May 2017 - 09:38 AM

Iszlaival hogy megy vajon a tárgyalás? Van már megegyezés a szereződés hosszabbításról? Csak mert ma már arról olvasni, hogy az Újpest listáján rajta van!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#11 keringer.zsolt

• Members
  • PipaPipa
  • 1936 Hozzászólás:

Elküldve: 24 May 2017 - 03:11 PM

Sziasztok!
Beszéltem a többiekkel a cikk kapcsán és a mai nap hivatalosan is megkerestük a Klubot és magyarázatot kérünk a cikkben írtak kapcsán.
A cikk szerintem az eddig a Haladásért sokat tett szurkolókat, a szurkolói csoportokat minősítette le.
A levelet követően telefonos megkeresést kaptam, mely szerint a Klub holnap kora esti órában egyeztet velünk.

Hajrá HALI!

Röviden írtunk a http://www.bkozep.gportal.hu oldalon is az egészről.

#12 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2017 - 11:00 PM

Ezt sejtem ki kommunikálta,egyik anket után ugyanezt a dumát nyomta...kicsit lelettek nézve a szurkolói csoportok...

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7932 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2017 - 06:46 PM

Zsolti ... nem értem miért lepődsz meg mindig az ilyen dolgokon :)
Hiába vagyunk mi itt sok-sok évtizede a csapat mellett, a vezetőségnek nem mi kellünk ... mondjuk én örülök is ennek, nekem hírnevem van, nehogy már olyanokkal összemossák a nevem :)

#14 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1785 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2017 - 03:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 22 May 2017 - 02:36 PM

Sziasztok!
A Hali hivatalos oldalan megjelent cikk szamomra eleg erdekes kerdeseket vet fel.
A szurkolok, a GWA es a Szurkoloi Kor mint szurkoloi csoportok az elmult evtizedekben eleg sokat tettek a szurkolasert, Haliert es a taborert.
Valahogy ebbol az olvashato ki a cime alapjan, hogy akik ezt kigondoltak nem ismerik az eddigi dolgokat.
Talan ez a cikk nem helyes a jelen formajat tekintve a szurkolok iranyaba.
Eloszor azokkal kellene leulni es elbeszelgetni akik ott vagyunk!
Ugy gondolom mi nyitottak voltunk mindig is de ez nem volt szerencses jelen olvasataban igy leirni.
Hajra Hali!

Világosan látszik, hogy mit szeretne a klub. Mondjuk úgy, hogy nem lepődtem meg...
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#15 keringer.zsolt

• Members
  • PipaPipa
  • 1936 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2017 - 02:36 PM

Sziasztok!
A Hali hivatalos oldalan megjelent cikk szamomra eleg erdekes kerdeseket vet fel.
A szurkolok, a GWA es a Szurkoloi Kor mint szurkoloi csoportok az elmult evtizedekben eleg sokat tettek a szurkolasert, Haliert es a taborert.
Valahogy ebbol az olvashato ki a cime alapjan, hogy akik ezt kigondoltak nem ismerik az eddigi dolgokat.
Talan ez a cikk nem helyes a jelen formajat tekintve a szurkolok iranyaba.
Eloszor azokkal kellene leulni es elbeszelgetni akik ott vagyunk!
Ugy gondolom mi nyitottak voltunk mindig is de ez nem volt szerencses jelen olvasataban igy leirni.
Hajra Hali!

#16 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2017 - 04:01 PM

Tipikusan az a mérkőzés volt amelyen az nyert akinek jobban kellett a győzelem. Sajnos ez már többször előfordult ebben a szezonban lásd: Gyirmót, Mezőkövesd, MTK elleni hazai a Debrecen és Újpest elleni idegenbeli meccsek.
Nem játszottunk jól de még így is döntetlen lehetett volna ha Jagodics nem ugrik ki a sorfalból.
Wills szerencsére megúszott egy kiállítást, viszont Iszlai megsérült remélem nem súlyos és tud játszani a utolsó mérkőzésen.

#17 toto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 180 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2017 - 12:46 PM

Amit én hallottam az szintén azt erősíti meg - bár előbb nem hittem neki - ,hogy valóban komoly csúszásban van a Stadion
és idén nem lesz átadás! Aki ezt mondta, az Eon-nál vezető emberke..... :( azt hittem rosszmájú aztán lehet csak realista!
Milyen hatalmasoknak kell lenniük azoknak az égitesteknek, és
hozzájuk képest milyen jelentéktelen ez a Föld s az a színjáték, amelyben valamennyi csodás tervünk, valamennyi navigálásunk és háborúink lejátszódnak "

De azért én örülni fogok minden HALI győzelemnek - ha oly kicsiny is!

#18 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1785 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2017 - 09:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 17 May 2017 - 08:25 PM

Hivatalos infót itt? :) Néha közölnek pár képet az épülő stadionról oszt annyi. Nem hivatalosan annyit hallani hogy elég nagy csúszás van és ezért nem mondanak semmit és lehet hogy még az egész őszi szezont albérletbe játszhatjuk. A franc tudja hol. De ezt majd csak cseppenként fogják adagolni a pór népnek!

Megmondtam, 2018 tavasz » országgyűlési választás. Ha elkészül a stadion, akkor közvetlenül ez elé fogják időzíteni. Túl nagy ziccer ez ahhoz, hogy kihagyják.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#19 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 797 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2017 - 08:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: anaheim9 - Dátum: 16 May 2017 - 06:06 PM

Tud valaki valami infót arról, h jövőre melyik stadionban kezdjük a bajnokságot? Az MLSZ-től a licenszt megkaptuk, csak az nem derült ki az ezekről szóló hírekből, h melyik stadion szerepel a beadott papírokon.

Hivatalos infót itt?:) Néha közölnek pár képet az épülő stadionról oszt annyi. Nem hivatalosan annyit hallani hogy elég nagy csúszás van és ezért nem mondanak semmit és lehet hogy még az egész őszi szezont albérletbe játszhatjuk. A franc tudja hol. De ezt majd csak cseppenként fogják adagolni a pór népnek!

#20 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2017 - 06:06 PM

Tud valaki valami infót arról, h jövőre melyik stadionban kezdjük a bajnokságot? Az MLSZ-től a licenszt megkaptuk, csak az nem derült ki az ezekről szóló hírekből, h melyik stadion szerepel a beadott papírokon.
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...