Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106944 replies to this topic

#1 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 122 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:50 PM

Az Újpest góljáig teljesen kiegyenlített egál mérkőzés volt sőt a gól előtt nekünk volt két nagy helyzetünk. Kovács Lóri lövésénél nem volt szerencsénk, Mészáros viszont nagy gólt akart lőni, ahelyett, hogy az eszét használja. A gól megfogta a csapatot nem tudott újítani a kiállítás pedig végképp eldöntötte a mérkőzést. Kár érte, mert több volt benne de a futball már csak olyan, hogy megbünteti azt a csapatot amelyik olyan helyzetet hagy ki mint amit Mészárosnak sikerült.
A Vasas elleni 6 pontos meccset mindenképpen nyerni kell!

#2 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1074 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:23 PM

Szinte a futball törvényszerűsége volt, hogy gólt kapunk, miután egy percen belül két óriási ziccert kihagytunk. Lóri szerintem jól csinálta, csak hát a kapufa az Újpesttel volt. Viszont Mészáros mit akart 4 méterről, azt csak ő tudja. A rögzített szituációkból továbbra sem tudunk jól kijönni. Jagó is mit mozizott annál a szabadnál?
Totál X-es meccsen kaptunk ki. Sőt kis szerencsével nyerhettünk volna. Most lecsúsztunk a vonal alá, de továbbra is azt mondom, hogy hazai pályán kell kiharcolnunk a bennmaradást, mert a Vasas-Balmaz-Felcsút-Kövesd négyest, a közvetlen riválisainkat mind otthon fogadjuk.
Hajrá Hali!

#3 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 275 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 09:18 PM

Szerintem a gólig jó volt a csapat, masszívak voltak, határozottan, elképzeléssel játszottak. A gól utan viszont katasztrofa volt, szetesett a jatek es hatranyban nulla helyzetet alakitottak ki. Nem latszott hogy ki van hatranyban, nem lehetett latni hogy mindenaron egyenliteni akar a csapat.

Ezt a mai Ujpestet siman meg lehetett volna verni, de ahhoz tobb kellett volna a masodik felidoben mint 5 percnyi jo es kemeny jatek.

Schimmer kb 15 eve nyomja az elso csapatnal de a ki.szott beaadasok jobbrol meg mindig nem mennek.

Hajra Hali, verni kell a Vasast jovo heten mindenaron!

#4 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 725 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 09:00 PM

Csatlakoznék a többiekhez, ettől többet vártam én is, az Újpest szerintem jobban akarta a győzelmet.
Kevés helyzetünk volt, amiket nem tudtunk értékesíteni.
Legalább szurkoltunk egy jót.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#5 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 08:04 PM

Újra kieső helyen vagyunk, jó lett volna legalàbb egy döntetlen... Egy gólos meccsen volt és mi is lőhettük volna azt az egyet. A Vasast verni kell!

#6 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1169 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 08:03 PM

Nem feltétlen ilyen idénykezdést vártam. Tudom sok van még hátra, de mégis. Gyökér, amatőr gólt kaptunk. Közvetlen előtte pedig 2 ordító helyzet. Rögtön az idény elején eltiltás, meg Halmosi sem nézett ki makk egészségesen. No meg valószínűleg nem csak mi készültünk a tavaszi idényre, a balmaz is komolyan veszi az nb1-t.
Remélem nem altattuk el magunkat a felkészülési meccsektől ...

Szóval többet vártam. Induljunk ki abból, hogy ettől csak jobban tudunk majd focizni.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#7 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3975 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 08:00 PM

Ez borzasztóan gyenge volt... Semmi elképzelés sajnos.
Jövő héten kiesési rangadó..

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6636 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 07:54 PM

Debrecen is behodolt a Balmaznak...
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#9 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 07:50 PM

Ennél többet vártam.

#10 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1074 Hozzászólás:

Elküldve: 24 February 2018 - 09:56 AM

Meccsnap. :D Mindenki Újpestre!
Hajrá Hali!

#11 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 323 Hozzászólás:

Elküldve: 21 February 2018 - 03:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 21 February 2018 - 01:52 PM

Újpesten tegnap magas ívben tettek arra, hogy le kellene játszani az MK-meccset. Most már nem havazik. Van három nap, hogy alkalmas állapotba hozzák a pályájukat.

Varázslatos ez az össze-vissza beszélés, ami az újpesti pálya kapcsán ment. Eleve nem lenne alkalmas első osztályú meccsrendezésre szabályzat szerint, épp a pályafűtés hiánya miatt, viszont ha jól tudom, egy olyan ideiglenes megoldással engedélyezték nekik ezt, aminek része egy pályára helyezhető műanyag borítás, ami véd a hó ellen (vagy ez nem a végleges verzió lett?). Hát láttuk... 10 cm hó és megállt az élet.
Az MLSZ-nek meg érdemes lenne elgondolkodni az ilyen, és ehhez hasonló esetek komoly szankcionálásán. Az nem állapot, hogy noha papíron megoldott a pályafűtés, 10 cm (simán letakarítható) hó és elmarad egy kupameccs. Ezzel egyrészt borul a versenynaptár, másrészt, és ez talán rosszabb is, a szurkolóknak (főleg a vendégeknek) a helyszínen lefújt meccs nem kis luxus az utazással, esetleges szabadsággal és szállással, mindennel együtt. Az infrastruktúrába és a klubműködtetésbe öntött nagy pénzekkel legalább egy kicsi felelősség is együtt járhatna...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#12 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1074 Hozzászólás:

Elküldve: 21 February 2018 - 01:52 PM

Újpesten tegnap magas ívben tettek arra, hogy le kellene játszani az MK-meccset. Most már nem havazik. Van három nap, hogy alkalmas állapotba hozzák a pályájukat.
Hajrá Hali!

#13 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2018 - 09:26 PM

B. Nejemre hallgassatok!
Kedves Ismerőseim!Elsősorban azokhoz szólok akiknek bármilyen formában segített valaha Czeglédy Csaba.Azt hiszem nem vagyok egyedül azzal a ténnyel ha valaha hathatós képviselői,ügyvédi,sport segítség kellett,Őt kereshettük!Az egyetlen aki elérhető volt a "kisember" számára.Kérlek Titeket egyetlen aláírással segítsétek most Őt!Holnap még az órásháznál megtaláljátok azt a standot ahol aláírhattok.Független jelöltként indul,segítsük hogy legyen kihez fordulnunk ezután is!Köszi kép:D

#14 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3975 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2018 - 07:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 20 February 2018 - 06:23 PM

Ma meg lehet nézni az újpesti pályát, mert elvileg a tévé adja az Újpest-Paks MK meccset. A zete vezet a felcsútiak ellen mellesleg.

Nem volt meccs.. De a pályát tekintve szerintem nem is lesz szombaton.

#15 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1074 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2018 - 06:23 PM

Ma meg lehet nézni az újpesti pályát, mert elvileg a tévé adja az Újpest-Paks MK meccset. A zete vezet a felcsútiak ellen mellesleg.
Hajrá Hali!

#16 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1831 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2018 - 01:15 PM

Na, ha így folytatja az időjárás, akkor nem nagyon lesz forduló a hétvégén. :)
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#17 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1074 Hozzászólás:

Elküldve: 15 February 2018 - 02:37 PM

A Versenyszabályzat alapján a hazai játékosnak állampolgárnak kell lennie vagy játszania kell valamelyik korosztályos vagy felnőtt magyar válogatottban, illetve az is jó, ha 21 éves kora előtt 3 évet magyar klubban játszott.
http://dokumentumtar..._(20170711).pdf 8. oldal
Ezek közül Ramos melyiket teljesíti?

Ez a Rabusic jó lehet, de mire megismeri a közeget és beépül már jó pár meccs lemegy a tavaszi szezonból.
Hajrá Hali!

#18 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2474 Hozzászólás:

Elküldve: 15 February 2018 - 11:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 15 February 2018 - 11:09 AM

Ok! Koszi!

bár, biztosra ne vedd, csak rémlik, mintha olvastam volna valahol, mikor ide igazolt.
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#19 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6636 Hozzászólás:

Elküldve: 15 February 2018 - 11:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 15 February 2018 - 09:47 AM

Ramos, mivel nagyon régóta Magyarországon játszik, futball magyarnak számít, Mészáros sem számít légiósnak.

Ok! Koszi!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#20 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 15 February 2018 - 10:38 AM

Nagyon jó felépítésű a cseh csatár, elég komoly rutinnal.

Európa ligás góljai:

Liberec-Zürich 2:1

https://www.youtube....h?v=OZ_ZLiHZ9aM 1:52-től

Freiburg-Liberec 2:2

https://www.youtube....h?v=E3jA522Rehw 2:40-től

Liberec-Sevilla 1:1

http://www.ntvspor.n...873cc5604443a8e 0:10-től