Ugrás a tartalomhoz

Vendégünk a Fidesz MPP

144 replies to this topic

#41 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 05:23 PM

Kedves Sági József!Egyet mondhatok, régóta ismerem, de magánál nagyobb fasszal még találkoztam.Nagyon remélem a választásokon hatalmas kudarc fogja érni. Mindenkinek jukat beszél a hasába. Mi nem vesszük be.A Haladásért Párt

#42 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 05:10 PM

82-es kérdésre:Az,hogyha valaki sokat szerepel a médiában, elsősorban annak köszönhető,hogy alkalmat is ad rá az illető. Én például már tanár koromban megszokatam a sok munkát, most sem esik nehezemre naponta 15-16 órát dolgozni. A szombathelyi sajtó, véleményem szerint, nem tekinthető en bloc baloldalinak; és azt is tudomásul kell venni, hogy a stilustalanságokat és a rágalmazó kiadványokat sem ők, sem pedig jóérzésű emberek nem fogadják kitörő lelkesedéssel.

#43 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 01:43 AM

Sági Józsefnek!Ön egyáltalán nem panaszkodhat, a médiára, hisz elég sokat szerepel a Vas Népében, a Fórumban és a városi tévében, de még a Nyugaton is. Irnak fórumairól, többször megkérdezik a véleményét is.Vitathatatlan tény, hogy sokat dolgozik, de lehet, hogy balos nézeteik ellenére szolidárisak Önnel a Drazsé támadásai miatt?

#44 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 05:05 PM

a 81-es és 86-os kérdésekre:Én még nem láttam ezt a vörös rókás feliratot, de ötletesnek találom. Kár. hogy nem nekem jutott eszembe.

#45 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 03:33 AM

Hm, ennyi volt?!Kedves fideszes képviselők? Hol vannak a válaszok? DD

#46 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 03:05 AM

>Sági Úr! Az Ön ellenfelének Szűcs >Gábornak szinte minden plakátjára tegnap >éjszaka rákerült egy vörös rókát >ábrázoló plakát, melyen az: "ÓVAKODJ >A VÖRÖS RÓKÁTÓL" felirat olvasható. >Mit szól hozzá? Tiszta Balogh-produkció. De jó ötlet volt, ezt el kell ismerni...

#47 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 01:11 AM

Sági Úr! Az Ön ellenfelének Szűcs Gábornak szinte minden plakátjára tegnap éjszaka rákerült egy vörös rókát ábrázoló plakát, melyen az: "ÓVAKODJ A VÖRÖS RÓKÁTÓL" felirat olvasható. Mit szól hozzá?

#48 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 02:48 PM

válasz a 80.kérdésreÉn úgy tud0m utólagosan, hogy középiskolás nem vett részt a tüntetésben. Felnőtt emberek nem tájékoztatják az alsó tagozatos diákokat arról, hogy miért volt jelen 25 fiatal az iskolájuk előtt. Én egyetértek azzal a gondolattal, hogy a politikát távol kell tartrani a gyerekektől és az iskoláktól. Sajnos ezt az iskola igazgatója nem tudja, megítélésem szerint közalkalmazotthoz méltatlan módon viselkedett és úgy tűnik ezt folytatja a Derkovits - hét keretében is. Ha rám hallgat a Fidelitas akkor többet nem demonstrál. A Fidelitas álláspontjával egyetért a Fidesz Szombathelyi vezetése is. Kérem olvassa el Reményik Sándor Templom és iskola című versét.

#49 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 12:41 AM

Gyimesi Úr!1./ Egy általános iskolás kisgyereknek nincs szavazati joga.2./ Ha egy gyermek bármilyen tanulmányi versenyen - rajzversenyen - nyer díjat örül neki. Boldog. Az őt nem érdekli, hogy a bácsi aki a díjat (kátékot, könyvet, oklevelet) átadja neki az kicsoda, és milyen a pártállása!3./ Ha hazamegy szüleinek elújságolja, hogy nyert a rajzversenyen, és egy bácsitól mit kapott. Nem tudja elmondani a díjátadó önéletrajzát, cipőméretét, pártállását stb.4./ Mindezeket a szülők meg sem kérdezik.5./ Ha bármely iskolába járó kisgyereket megkérdezünk arról, hogy ki az a Fodor Gábor, Hankó F. Miklós és Gyimesi József? 10-ből 10 nem fog tudni rá válaszolni!6./ De ha a Derkovits Gyula általános iskolába járó gyermekeket kérdezik meg, hogy ki az a Gyimesi József szerintem kapásból tudni fogják, hogy ő az akinek nem tetszett a rajzverseny. Ami biztos, ezt mindig tudni fogják.Szegény Fidelitaszt bevitte az erdőbe rendesen! Mit szólna ahhoz, ha az SZDSZ ifjúsági szervezete tüntetne az irodája előtt, hogy önös politikai célokra használta fel a középiskolás gyerekeket? Mind a nyolcat, aki ott volt!Szegény Fidelitasz-gyerekek jobb oldali szülei mit gondolhatnak Önről?

#50 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 11:44 PM

Tényleg, mikor jönnek már a válaszok?Sági egy darabig felmentve, Isten tudja, hol bujja a vidéket, de a Gyimesi soha sehol sem kampányol, ő miért nem kezd neki.

#51 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 12:05 AM

Sági úr!Remélem nemcsak az 'enyhébb' kérdésekre válaszol !

#52 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 12:01 AM

73-as kérdésreMa egy kistelepülésen és a szombathelyi Jáki úton voltam kampányolni (nem kevesen voltak mind a két rendezvényen), de ígérem, hogy egyik körzetembe tartozó települést sem hagyom ki (így Rábatöttöst sem), mint ahogyan a megyeszékhely minden jelentős városrészére el szeretnék jutni a következő napokban.

#53 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 11:40 PM

Kedves Sági Úr!Kampánykörútján még nem járt Rábatöttösön? Szerintem nem kerülte el a figyelmemet. Mikor várhatjuk?

#54 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 11:31 PM

Mocskos és undorító volt a Derkovits iskola előtti tüntetés! Jómagam Fidesz szimpatizáns vagyok, de a gyermekeim ennek az iskolának a tanulói. Már a szombati Vas Népében elolvasott Gyimesi-nyilatkozat sem tetszett, de álmomban sem gondoltam arra, hogy az a fideszes képviselőjelölt, akinek a kopogtatócédulánkat átadtuk a feleségemmel, az egy maroknyi csapatot fog összeszedni (szintén iskolásokat), és tüntetést szerveznek az iskola elé.Ez már minden határon túl megy!!!Azt gondolom ez nem a Fidesz, hanem Gyimesi József egyéni akciója volt, hisz bizonyítja ezt az is, hogy sem Sági József, és sem a Fidesz nem nyilatkozott az ügyben.Gyimesi József! Remélem ön most nagyon szégyelli magát azért, hogy azokat a szerencsétlen középiskolásokat - akiket a felesége a parkolóból nézett - belevitte ebbe a mocskolódó tüntetésbe.Már megértem, hogy a jobboldaliak miért mondogatják a városban azt, hogy 1-es körzet Fidesz-lista, de egyéniben a MIÉP-es Bakay Kornél. Most már én is így gondolom, nyugodtan levonhatja a mi két szavazatunkat!

#55 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 05:03 PM

70-es kérdés:Ha a nevezett Kacsmarcki János megegyezik a szombathelyi jegyzővel,akkor diplomatikusan azt kell válaszolnom: én még őt nem sértettem meg, ő ellenben a múlt héten frakció vezetői egyeztetés nélkül kitett képviselői irodámból, úgy, hogy a helyiségben maradtak bizalmas anyagaim is.

#56 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 11:06 PM

Sági Úr!Igaz-e, hogy rossz a viszony Ön és Kacsmarcki János jegyző között?

#57 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 05:00 PM

69-es kérdésAz ütött-kopott ócska kerékpáromon bejártam a Kárpát-medence nagy részét, ezzel jártam dolgozni 15 éven keresztül, tehát ragaszkodom hozzá. Ugyanakkor valóban gondoskodnom kell egy tetszetősebb küllemű városi bicikliről. A jó kívánságokat köszönöm!

#58 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 10:11 PM

Drága Tanár Úr!Nem szégyelli már az ócska ütött-kopott kerékpárját?Azért sok sikert, üdvözli és szurkol: sytti

#59 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 March 2002 - 04:57 PM

Válasz a 68-asraA 2002-es választások igazi tétje, hogy a rendszerváltozás végleg befejeződik-e (vagyis a közigazgatás és az államigazgatás területén is végbe megy) vagy a korábbi nomenklatúra tovább tudja folytatni aknamunkáját a közélet hivatalos területein.

#60 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 March 2002 - 10:08 PM

Sági Úr!Mit gondol mikor fog megtörténni a szombathelyi iskolákba a rendszerváltás?Mit gondol mikor fog megtörténni a polgármesteri hivatalban a rendszerváltás?Mit gondol mikor fog az utolsó VB titkár, a jegyző eltűnni?Tudom ez nem az országgyűlési képviselő feladata, de ez a tehetetlen közgyűlés nem tudta ezt, a legfontosabbat megoldani! Nem kérem számon Öntől, de a véleményére kiváncsi vagyok.