Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

47655 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:53 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 August 2018 - 12:45 AM

nem konnyes...
boldogok circokam, boldogok.
te meg polirozd a pompas autodat meg fizess a bejaronodnek, hogy minden nap szedje ossze a foldrol az alsogatyadat.

Ezt most megint miért kellett?

#2 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6769 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:45 AM

nem konnyes...
boldogok circokam, boldogok.
te meg polirozd a pompas autodat meg fizess a bejaronodnek, hogy minden nap szedje ossze a foldrol az alsogatyadat.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 19 August 2018 - 11:02 PM

2012-es Pantelic tökéletes fit lenne Bruinsma melle. Neki nem a tudása a baj, hanem a kora es azt a szerepet ami itt a centerunkre var az nem 34 éves játékosnak való. Mert bizony en döntőt várok a a bajnokságban es továbbjutást a FIBA kupában.

Ahhoz egyébként ki mit szólna ha egy rookie centerunk lenne végül ? Ez meg nem került szóba, ki örülne neki ? :)

De szóba került. Ma reggel írtam "de most már azon sem lepődnék meg, ha végül egy amerikai érkezne (nem európai csapatból), mert a kínálat már elég gyenge lehet." Itt gondoltam akár rookie-ra, akár egy közép -vagy dél-amerikai játékosra. Én azért a rookie-tól kicsit tartanék. Meggyengült magyar keret miatt biztosabbra kellene menni.

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 August 2018 - 10:57 PM

A most összeállt keretbe már nem biztos, hogy Pantelic jó választás lett volna. Ha lehet azt mondani még extrább játékos kellene, de mindenképpen fiatalabb ha a bajnoki cím a célunk.

Igen, nekem is az a véleményem, hogy ha már nem Pantelics, akkor mindenképpen 30 alatti játékosnak örülnék. Tetszik az eddigi 25-26 év körüli vonal, akiknek még fontos, hogy csináljanak egy jó szezont, mert még több évük lehet magasabb fizetéshez jutniuk. (Jut eszembe, de kár hogy holnap ünnepnap, inkább szívesebben keresnék én is sok pénzt. :) )

#5 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 August 2018 - 10:57 PM

A most összeállt keretbe már nem biztos, hogy Pantelic jó választás lett volna. Ha lehet azt mondani még extrább játékos kellene, de mindenképpen fiatalabb ha a bajnoki cím a célunk.

2012-es Pantelic tökéletes fit lenne Bruinsma melle. Neki nem a tudása a baj, hanem a kora es azt a szerepet ami itt a centerunkre var az nem 34 éves játékosnak való. Mert bizony en döntőt várok a a bajnokságban es továbbjutást a FIBA kupában.

Ahhoz egyébként ki mit szólna ha egy rookie centerunk lenne végül ? Ez meg nem került szóba, ki örülne neki ? :)
Csak a FALCO !

#6 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 920 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 10:47 PM

Ugye? Én is írtam reggel, hogy Balaban is elkelt (plusz még egyéb olyan dolgot, aminek utána kellett néznem, tehát komoly munkám volt benne) , amire semmi reakció, bár gondolom a többség azt sem tudja ki az a Balaban. Egyedül falco Man erősített meg abban még korábban, hogy valóban kiváló igazolás lenne centernek. Aztán gondoltam, ha ez nem érdekli őket, akkor majd kreálok egy hétoldalast. Ezeknek nem a Falco, meg nem a center a fontos...

"Én mondjuk abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az összes hazain kint tudtam lenni"

Akartad, és megoldottad.

Balaban szerintem is jó igazolás lehetett volna. Ez akartam már korábban is írni de nem tudtam megoldani akkor amikor téma volt. Egyébként meg nem tudom, hogy ő egyáltalán képben volt-e nálunk, így végül is nem releváns a Falco szempontjából mi van vele. Lacikának viszont volt némi köze a csapatunkhoz.

#7 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:57 PM

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 19 August 2018 - 10:40 PM

Hű végigolvastam ezt a hat oldalt, szórakoztató volt. Ilyenkor egy kicsit azért szomorú is vagyok, hogy Kálmán Laci visszavonulására írt pár soromra egyetlen reakció sem érkezett, ill. azt senki sem tartotta annyira fontosnak hogy foglalkozzon vele.

Ugye? Én is írtam reggel, hogy Balaban is elkelt (plusz még egyéb olyan dolgot, aminek utána kellett néznem, tehát komoly munkám volt benne) , amire semmi reakció, bár gondolom a többség azt sem tudja ki az a Balaban. Egyedül falco Man erősített meg abban még korábban, hogy valóban kiváló igazolás lenne centernek. Aztán gondoltam, ha ez nem érdekli őket, akkor majd kreálok egy hétoldalast. Ezeknek nem a Falco, meg nem a center a fontos...

"Én mondjuk abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az összes hazain kint tudtam lenni"

Akartad, és megoldottad.

#9 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 920 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:40 PM

Hű végigolvastam ezt a hat oldalt, szórakoztató volt. Ilyenkor egy kicsit azért szomorú is vagyok, hogy Kálmán Laci visszavonulására írt pár soromra egyetlen reakció sem érkezett, ill. azt senki sem tartotta annyira fontosnak hogy foglalkozzon vele. Egyébként leginkább Splityvel de a családosokkal egyetértek. Én is láttam olyan pici kislányt, aki végigülte anyukája ölében a meccset, mint egy angyal. Nem tudom mi a recept, de valszeg semmi, mert a gyerekek se egyformák. Én mondjuk abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy az összes hazain kint tudtam lenni, az első Alba elleni elődöntőn csak úgy, hogy vittem magammal a fiamat is, na az volt életem leghosszabb meccse. Egy hete azon pörgött a kölök, hogy megyek apával Falco-meccsre, de az első negyedben már megkérdezte, mikor lesz vége. A többit el lehet képzelni. Az a meccs pont nem az volt, amire gyerekkel kellett volna menni, mert hatalmas volt az alapzaj és gyarapodott a szókincse olyan kifejezésekkel, amiket sokkal később is ráér alkalmazni. Szóval én meg tudom érteni azokat is, akik a család miatt elmaradtak a Falco meccsekről. De ezt megérteni tényleg csak az tudja, akinek van, de nem akarom újraéleszteni ezt a meddő vitát circóval.
Jöjjön már az a center, Horváth Zoltán emléktorna meg remélem lesz.

#10 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1364 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:32 PM

En ezért is írtam végig, hogy nem igen latom miért jönne ide Keller, o nem akart itthon maradni, minden követ megmozgatott, hogy meglegyen a külföldi szerződés. Sajnos ezt a vezetőség nagyon benezte, bar ha bejön akkor nagy húzás. Sokkal jobban örültem volna ha mondjuk Pongot lehozzuk csereiranyitonak, Bíróval ketten jók lettek volna magyar frontra es a maradék pénz egy centerre.

Meg semmi sincs veszve, de Okornnak nem lesz könnyű dolga az biztos.
Csak a FALCO !

#11 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1828 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:15 PM

Szerintem is ez két szék közt a pad alá pofára esés volt...
kép

#12 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4137 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 August 2018 - 09:54 PM

Szóba került itt irányító posztra Brandon Taylor vagy Perry Petty, mindketten elkeltek.

Na igen,de szerintem ez még akkoriban volt téma,amikor úgy tűnt Keller érkezik.Szerintem jelen állás szerint nem valószínű,hogy két légiós fog jönni...Már csak egy center várható.Amúgy érdekes,hogy ilyen nagy a csönd.Amikor Go40 bejelentette,hogy nem marad,pár napon belül bejelntették Curryt...Szerintem két szék közül a pad alá estünk(Pantelics) Kellerrel!

#13 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1828 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:54 PM

Szóba került itt irányító posztra Brandon Taylor vagy Perry Petty, mindketten elkeltek.

kép

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:56 PM

Te már letettél itt annyit az asztalra, mint én? Vagy miért akarod ennyire a visszavonulásomat?
Te tudod egyáltalán ki lesz az új centerünk?

Min változtat ha ismerem? :))

#15 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:56 PM

Te már letettél itt annyit az asztalra, mint én? Vagy miért akarod ennyire a visszavonulásomat?

Nem, nekünk te Isten vagy!! Bele se merek gondolni mennyit kell tenni ahhoz, hogy egy mondatban említsék a nevünk! Te mondtad hogy visszavonulsz, légy férfi, tartsd be a szavad. (még hogyha ki is törölted)

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)/>
Ezt nem törölted ki :D/>

Igen, ezt elfelejtettem.:)

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6371 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Ez volt a teljes hozzászólás : "Az "anyád" az nem nagybetű, főleg, ha elé még a "bugris" jelzőt is odailleszted. Mindent elárul rólatok, hogy titeket az ilyen témák érdekelnek, erre ugrotok. Érdemes visszanézni, hogy a mai napon miről szólt az első hozzászólásom, és mennyi embert foglalkoztatott...

Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :)/> "

Attól még, hogy kitörölted, ott volt. Az egyik valaszbol látszik :)/>

#18 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 06:51 PM

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)/>
Ezt nem törölted ki :D/>

Köszi! :) bevesztek a maffiába?

#19 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 12:23 PM

Ezen meg te gondolkozz el, hogy milyen szemét dolgot írtál! És ha nem határolódnak el tőled, akkor többet nem írok ide a fórumra!

Erre gondolt, és mivel senki nem határolódott el tőle, sőt ... ;)
Ezt nem törölted ki :D

#20 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 August 2018 - 06:47 PM

Hol? Visszanéztem, de nem látom egyik hozzászólásomban sem.

Ez volt a teljes hozzászólás : "Az "anyád" az nem nagybetű, főleg, ha elé még a "bugris" jelzőt is odailleszted. Mindent elárul rólatok, hogy titeket az ilyen témák érdekelnek, erre ugrotok. Érdemes visszanézni, hogy a mai napon miről szólt az első hozzászólásom, és mennyi embert foglalkoztatott...

Hosszabb időre visszavonulok, pedig a fórum egyik legértelmesebb tagja voltam, de kiderült, hogy osztályidegen. :) "

Attól még, hogy kitörölted, ott volt. Az egyik valaszbol látszik :)