Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Bryan a Bumerángból

61 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 28 January 2003 - 12:32 PM

Hello Bryan! Azt szeretném Tőled megkérdezni, hogy Te nem pályáztál a Városi Tv igazgatói posztjára? Ha igen, miért? És ha nem, miért nem?T

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 January 2003 - 05:32 PM

Kedves poli!Sajnos a fórum a múlt héten lezárult már, vendégünk Bryan már nem tud a kédéseidre válaszolni.Szeretettel várunk továbbra is a Nyugat.hu-n.

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 January 2003 - 04:06 PM

Itten azt szeretném kérdezni, hogy lehet e még kérdezni?

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 January 2003 - 11:41 PM

Hello Brájen! Én ugyan nem szhelyi vagyok, de azt szeretném Tőled kérdzni, hogy facér vagy-e?

#5 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 January 2003 - 04:32 PM

És ez azt is jelenti, hogy Bryan nem válaszol több kérdésre? Pedig még valamit nagyon szerettem volna megkérdezni...Hol lehet őt utol érni?

#6 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 112 Hozzászólás:

Elküldve: 18 January 2003 - 06:37 PM

Fórumunk mától lezárult, köszönjük a kérdéseket! Január 20-án új fórum vendégünk lesz, dr, Ipkovich György, Szombathely polgármestere. Nyugat

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:29 PM

E! Csak bementem, és leültem,aztán a 3.negyed után eljöttem…elég volt

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:27 PM

Hello Mr.Sport! Igen, igen, én nagyra értékelem a kimagasló sportteljesítményeket, mert magam is sportolok.Nekik kettőjüknek meg az idén azért akadtegy-két „nagy-dobásuk”.Persze, ismerem a fiúkat, mert egy klubban versenyzünk.Jó srácok, én nagyon drukkolok Nekik, hogy tartson ki a lendületük Athénig és ne jöjjön közbe semmilyen sérülés.Még olyan fiatalok, hogy pár olimpia amúgy is bennük van.

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 January 2003 - 11:29 PM

Hello! Szóval, 1.nem kell öltöny, nyakkendő, 2.nincs tömeg 3.nem kell táncolnom...

#10 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 January 2003 - 12:34 AM

köszi!nekem sem műfajom a bálozás, a hátamon feláll a szőr tőle, csak most éppen dolgoznom kell...és milyen az a kevésbé rongyrázós?

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:25 PM

Kedves Marvin! El kell, hogy keserítselek, valószínűleg nem fogunk találkozni.Sajnos a bál, nem az én műfajom.Én a meghittebb, kevésbé „rongyrázós” helyeket csípem! De azért Neked jó bulizást!

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 08:11 PM

Háj Bryan! A Rokker Zsoltti tényleg ilyen lökött?Mit szoktál csinálni szabadidődben?

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 07:46 PM

jössz -e a Városi Bálba a hétvégén?

#14 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 07:37 PM

Említetted, hogy te Fazekas Róbertnek és Annus Adriánnak adnád az év vasi embere díjat. Ismered őket személyesen is? Milyen embernek tartod Őket? Szerinted olmpiai bajnokok lesznek?

#15 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 05:07 PM

Hi' Tudom, láttalak! MIért nem ültél ott (előttünk :-) ) ahol szoktál? Hát tényleg nem volt vmi nagy meccs!!!

#16 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:31 PM

Szeva Lujo! Hát kicsit az, bizony! Mert ki a médiasztár? Vagy ki a sztár? Mi a különbség a sztárság és az ismertség között?Nehéz fogalmak, ugye…?Akkor pár név azok közül, akikkel a köszönésen kívül azért már beszélgettem is néhányszor…Jakupcsek Gabi, Jákshow Laci, Csisztu Zsuzsa, Szellő Pista, Liptai Claudia, V.Tvrtko, Csiszár Jenő, Fridi, Republic zenekar, Pállfy István, Komár Laci, Hevesi Tamás,…és még sokan mások! Ők sztárok?

#17 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 12:03 PM

Kiket ismersz, kikkel találkoztál már a médiasztárok közül? Tudom, hogy hülye kérdés, de mégis!

#18 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:32 PM

Szia Puli! Általában 9.35 környékén szoktam dumálni…

#19 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:27 AM

Régebben sokszor halgattalak, de mostanában nem tudlak elcsípni!Mikor szoktál adásban lenni?

#20 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 January 2003 - 10:35 PM

Hi Hektor! Diz iz,á verí verí nehéz kérés.Jee, amiko lenni nekem, HarddaysNight, bikóz ájem inni pár pohárral a bort, akkor longtime ago beszélni a hungarian nyelvet., igy törötten.O, yeah…juár, redi?go