Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

41922 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5794 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:07 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 November 2017 - 12:48 AM

Most nem ertek egyet veled!
Sajnos ami kritikak megfogalmazodnak azok nem a gyengebb csapatok ellen utnek vissza hanem az erossebbek ellen.
Az oroszok ellen volt a legjobb pelda az idokeres hianya.
Es igen, gyoztes meccs utan is lehet kritika amibol akar tanulni is lehetne.
Persze ha van ra igeny....

Még annyit, hogy idén melyik volt az a vereségünk, ami nem Szrecsko hibájának róható fel?

#2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5794 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 November 2017 - 12:48 AM

Sajnos ami kritikak megfogalmazodnak azok nem a gyengebb csapatok ellen utnek vissza hanem az erossebbek ellen.

Ugye van egy másodedző is, vele kapcsolatban akkor melyik felvetés a valós?
1. Ugyanúgy lát (vagy nem lát) mindent, mint Szrecsko, ezért mindketten hülyék a kosárlabdához.
2. Feltehetően látja, hogy időt kéne kérni, látja hogy Govens 40 perce sok, és látja hogy Ivant vissza kéne hozni, de nem mer szólni.
3. Mindent lát, amit Szrecsko állítólag rosszul csinál, szól is neki, de mi szurkolók azt látjuk, hogy az edző leinti, hogy üljön vissza a helyére, és bízza rá a döntéseket.

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6585 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 November 2017 - 12:42 AM

Ne haragudj, de minden vereség és győzelem után is ugyanezek a témák. Nem volt még idén olyan meccsünk, amikor elégedettek voltatok az edzőkkel.

Időkérés: Láttam az Arénában , hogy többen is kényesek voltak erre. 82:67-ről lett 82:74, ha az ellenfél zsinórban dob 7 pontot az már kötelezően időkérést igényelne? Úgy, hogy még mindig volt 8 pont előnyünk...

Ivan: Ha valaki az első 5 percben begyűjt 3 faultot, akkor az azt jelenti, hogy az ellenfél centerét nem tudta levédekezni. Tehát nem csak az nem tudta, akiről dobtak sok pontot. Valószínűleg úgy ítélték meg az edzők, hogy Ivan nem alkalmas a ZTE centerei ellen. Tehát nem azt lehet felvetni, hogy Ivan miért nem jött vissza (és játszott újfent csak pár percet), hanem azt, hogy ha csak ennyire bevethető , akkor miért tartjuk. Amúgy teljesen egyértelmű, hogy a döntőre pihentetjük. :)/>

Én úgy látom, hogy a győzelmek utáni hibák keresése január 7. után kezdődött, amikor azt nyilatkozta Szrecsko, hogy látta voltak olyan szurkolóink Sopronban, akik nem örültek igazán az akkori győzelmünknek. Viszont ezen csak az sértődhet meg, akit valóban érintett ez a megjegyzés. És egyre inkább elhiszem, hogy ez akkor valós jelenség volt. Abban is biztos vagyok, hogy bőven vannak olyanok, akik örülnének ha nem Szrecsko lenne az edzőnk.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5794 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 19 November 2017 - 12:11 AM

Csak egy kicsit vagy elfogult.
Ja, nem...
Ha szerinted az normális hogy egy légiós center öt percet játszik, miközben az ellenfél centerei parádéznak, akkor nincs mit mondanom.
Időkérés dettó.

Ne haragudj, de minden vereség és győzelem után is ugyanezek a témák. Nem volt még idén olyan meccsünk, amikor elégedettek voltatok az edzőkkel.

Időkérés: Láttam az Arénában , hogy többen is kényesek voltak erre. 82:67-ről lett 82:74, ha az ellenfél zsinórban dob 7 pontot az már kötelezően időkérést igényelne? Úgy, hogy még mindig volt 8 pont előnyünk...

Ivan: Ha valaki az első 5 percben begyűjt 3 faultot, akkor az azt jelenti, hogy az ellenfél centerét nem tudta levédekezni. Tehát nem csak az nem tudta, akiről dobtak sok pontot. Valószínűleg úgy ítélték meg az edzők, hogy Ivan nem alkalmas a ZTE centerei ellen. Tehát nem azt lehet felvetni, hogy Ivan miért nem jött vissza (és játszott újfent csak pár percet), hanem azt, hogy ha csak ennyire bevethető , akkor miért tartjuk. Amúgy teljesen egyértelmű, hogy a döntőre pihentetjük. :)

Én úgy látom, hogy a győzelmek utáni hibák keresése január 7. után kezdődött, amikor azt nyilatkozta Szrecsko, hogy látta voltak olyan szurkolóink Sopronban, akik nem örültek igazán az akkori győzelmünknek. Viszont ezen csak az sértődhet meg, akit valóban érintett ez a megjegyzés. És egyre inkább elhiszem, hogy ez akkor valós jelenség volt. Abban is biztos vagyok, hogy bőven vannak olyanok, akik örülnének ha nem Szrecsko lenne az edzőnk.

#5 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 19 November 2017 - 12:11 AM

Ja, nem...
Ha szerinted az normális hogy egy légiós center öt percet játszik, miközben az ellenfél centerei parádéznak, akkor nincs mit mondanom.
Időkérés dettó.

Plusz még szóba sem jött, hogy 40 percig játszatunk embereket teljesen feleslegesen.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#6 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1711 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 18 November 2017 - 11:52 PM

Mert mi egy komoly csapat lettünk, ahol nem a szurkolók állítják össze a csapatot...

Egyébként ismerek olyan csapatokat is, ahol az egyik legnagyobb rivális legyőzése után, simán csak ünnepelnek, és nem a hibákat keresik, nem az edzőt baszogatják, hanem csak úgy örülnek... :)/>/>

Ja, nem...
Időkérés dettó.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#7 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1677 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 18 November 2017 - 11:52 PM

Mert mi egy komoly csapat lettünk, ahol nem a szurkolók állítják össze a csapatot...

Egyébként ismerek olyan csapatokat is, ahol az egyik legnagyobb rivális legyőzése után, simán csak ünnepelnek, és nem a hibákat keresik, nem az edzőt baszogatják, hanem csak úgy örülnek... :)

Én meg ismerek olyan fórumot, ahol nem nyomnak be ilyen passzív-agresszív hozzászólásokat az oldal munkatársai, hogy egy kicsit bomoljon a rend...

Maximum építő jellegű kritika volt, az meg soha nem baj szvsz.
HAJRÁ FALCO!

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:03 AM

Na hát nekem nem szokásom a Szrecskot kritizálni, de azt nem értem miért kell a legkisebb észrevételt is ízibe letaposnotok.

kép

#9 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1858 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:52 PM

Idézés: rolee - Dátum: 18 November 2017 - 11:40 PM

Amikor a B közép Zsigát skandálta, láttam Szrecsko meglepődött, és azt hittem, enged... ő tudja miért nem..

Egyébként ismerek olyan csapatokat is, ahol az egyik legnagyobb rivális legyőzése után, simán csak ünnepelnek, és nem a hibákat keresik, nem az edzőt baszogatják, hanem csak úgy örülnek... :)
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#10 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:40 PM

Amikor a B közép Zsigát skandálta, láttam Szrecsko meglepődött, és azt hittem, enged... ő tudja miért nem..
kép

#11 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1020 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 18 November 2017 - 11:21 PM

Gratulálok én is! Az első negyed alapján sokkal nagyobb különbségre számítottam. Közelebb engedtük a zte-t, és ha ez a zte most a Novgorod, akkor nem ez a vége. Én nem értem, ami Ivannal történik. Naggyá teszünk ilyen Jefferseket..Győztünk, ez a lényeg.

Sajnos Iván arcán is látni, hogy nem élvezi a helyzetet. Jó lenne megkapni a választ, hogy ez miért indokolja, hogy ma is 5 percet játszott. Ne a faultokra fogjuk. Egyszerűen nem értem, Szrecsko nyílván tudja, szívesen meghallgatnám,mert lehet én vagyok hülye ehhez a sportághoz, de nem értem.

#12 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:21 PM

Gratulálok én is! Az első negyed alapján sokkal nagyobb különbségre számítottam. Közelebb engedtük a zte-t, és ha ez a zte most a Novgorod, akkor nem ez a vége. Én nem értem, ami Ivannal történik. Naggyá teszünk ilyen Jefferseket..Győztünk, ez a lényeg.
kép

#13 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3919 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:43 PM

Tudjátok, minek örülök igazán? Hogy kontrolláltuk a meccset. Ami nem volt szép, de így sima volt. Amikor feljöttek volna, mindig jött egy pár pont és helyreállt a világ rendje.

Jól jön most a pihenés.

Gratulálok a csapatnak!

#14 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 154 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:33 PM

Gratulalok a csapatnak!ezert vagyunk erosek ha nem is jatszunk igazan jol,akkor is biztosan nyerunk!
Igen en is vartam vissza meg Ivant,nem jott!
Zoli Govens,Szasa,Boriszov,Beni,Norbi..mindenki hozzatett amikor kellett!ma Norfleetnek nem ment,belefert!van ilyen is!annyit jatszottunk,amennyit kellett,vhogy igy ereztem!
Jon egy kis pihenes,es lehet keszulni a pecsi,berenyi meccsekre!nagyon kellenenek!
Komoly lehetoseg van ebben a csapatban!
Perl Zoli meg egy mas dimenzio!szenzacios jatekos!elvezzuk ki jol,mert a kovetkezo 10 evben nem latjuk Magyarorszagon az biztos!
Hajra Falco!

#15 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1711 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 18 November 2017 - 09:48 PM

Gratulalok a gyozelemhez!
Igazabol egesz meccsen uraltuk a jetekot.
Perl Zozo nagy nyeresege a magyar kosarlabdanak.
Amit viszont nem ertek tovabbra sem.
A vegjatekban amikor latszik, hogy faradunk es dob a zete egy triplat majd egy duplat es a tamadasaink erotlenek akkor miert nem lehet egy k**va idot kerni. Most szerencsenk volt mert nem tudott elni a lehetoseggel a zete de legkozelebb egy komolyabb csapat ellen nem biztos, hogy ismet az lesz.
Zsiga amig palyan volt jo volt sajna hamar beutott 3 faultot.

Ugyan ezt beszéltük meccsen. Érthetetlen, és nem az első alkalom. Zsiga padozása szintén a sci-fi kategória, amikor ez a szerencsétlen Radic meg Jeffers is sorba szórta a pontokat. Szerintem mindkettőnek szezoncsúcs a mai meccs.
Természetesen gratula a csapatnak!
Zozó nélkül nem lennénk itt, nagy szerencse ő ebben az évben.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#16 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6585 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: samsung - Dátum: 18 November 2017 - 09:22 PM

Időkérés nincs, Zsiga 5 perc után elfelejtve.
De legalább megvan, bár simábbnak kellett volna lennie.

Gratulalok a gyozelemhez!
Igazabol egesz meccsen uraltuk a jetekot.
Perl Zozo nagy nyeresege a magyar kosarlabdanak.
Amit viszont nem ertek tovabbra sem.
A vegjatekban amikor latszik, hogy faradunk es dob a zete egy triplat majd egy duplat es a tamadasaink erotlenek akkor miert nem lehet egy k**va idot kerni. Most szerencsenk volt mert nem tudott elni a lehetoseggel a zete de legkozelebb egy komolyabb csapat ellen nem biztos, hogy ismet az lesz.
Zsiga amig palyan volt jo volt sajna hamar beutott 3 faultot.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:43 PM

Gratulálok a csapatnak, ZTE elleni győzelem mindig fontos, főleg így, hogy esélyük sem volt. Azt hozzá kell tenni, hogy ez a ZTE sokkal gyengébb, mint tavaly volt, két ilyen képzetlen magasembert még nem láttam egy csapatban.

Szrecsko ma jól meccselt szerintem, bár Govens 40 perce megint felesleges volt, de ehhez úgy tűnik sajnos hozzá kell szokni. Norfleet ma totális betli volt, igazából nem is emlékszem jó megmozdulására, rendesen megzavarhatta, hogy volt csapata ellen lépett parkettre. Zoli extra volt újra ismét, le a kalappal. Iván mellőzését viszont abszolút nem értettem, 4 perc egy légiósnak semmi, hiába ütötte be hamar a faultjait, addig esélye sem volt a palánk alatt a ZTE-nek, miután leült 26!!pontot értek el ketten! Ez nagyon nem tetszett, de a többi szerintem oké volt.

A játékvezetés viszont katasztrófa volt, össze-vissza fújtak mindkét oldalra, Benedek sérülésénél pedig, hogy nem láttak szeméyli hibát, gusztustalan egyszerűen.

Pécsett folytatjuk!

FALCO!
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#18 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3619 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:23 PM

Gratulálok a csapatnak!!!!
Győztünk, és ez nagyon fontos, jó szériában van a csapat!!!! Nem mindent értek, mi miért történik,de ameddig jönnek az eredmények, és épül a csapat addig ok.
HAJRÁ FALCO!!!!!!!

#19 samsung

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:22 PM

Időkérés nincs, Zsiga 5 perc után elfelejtve.
De legalább megvan, bár simábbnak kellett volna lennie.

#20 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1124 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:02 PM

Először is, nyertünk simán, gratula.

Másodszor, és most megpróbálok nagyon nyugodt és objektív maradni:
Értem én, hogy small ball. Értem én, hogy alacsony 2-2 után betörésből és/vagy távolról próbáltunk veszélyesek lenni - ez sikerült is, 50% felett volt a triplamutatónk.
Viszont azt nem értem, hogy ha az ellenfél megesz minket a palánk alatt, akkor miért kell egy centernek 35 perc 13 másodpercet a padon tölteni.
Ugyanezt a játékot simán meg lehetett volna csinálni egy centerrel a csapatban, 1-4 posztos 2-2 játékkal. De nem, inkább szopatjuk magunkat védekezésben, úgy, hogy az ellenfél centereinél képzetlenebb játékosokat régen láttam.

Ma belefért, de érdemes lenne kicsit átgondolni ezeket a játékokat és formációkat.

Mégegyszer grat.
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!