Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104992 replies to this topic

#104621 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 06:51 PM

Tud valaki valamit a jegy- és bérletárakról?
Köszi.

#104622 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 29 July 2004 - 06:29 PM

Ez jó!  

#104623 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3100 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 06:15 PM

Jókedvű fiatalok
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104624 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 05:55 PM

Nem tudom, hol lehet elérni a teljes sorsolást. Pár nb1/B-s csapa honlapján fent van mind a 30 forduló, de csak az adott csapat meccsei. Jellemző, hogy a liga honlapjára még nem került föl, csak az első 5 forduló, pedig ők rendezik a bajnokságot.
Végre megint van Szombathelyi Haladás!!!!

#104625 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2353 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 05:28 PM

Egyetértek V.Smith-szel!

Ha odáig vetemedtem, hogy valakiről politikáról is beszélgettem, akkor mindig liberálisnak vallottam magam. Ám, hogy a mai nap után inkább nem megyek el soha szavazni, minthogy az SZDSZ-re adjam a voksom, az tuti! A Feiszt György (SZDSZ) alpolgármester "Úr" ott püffeszkedett, és amikor az MSZP és a FIDESZ egyetértett abban, hogy kell a futball, és IGEN-nel szavaztak (meg az MDF és a Prugi féle Pro Savaria is), akkor ő fel sem állva (név szerinti szavazásnál fel kell állni, és határozott választ adni) mondta, hogy "NEM"! Valamelyik kérdésnél az Abajkovics Péter is NEM-mel, vagy Tartózkodom-mal szavazott, a Varga Károly (szintén SZDSZ) pedig mindig Tartózkodom-ot mondott. Már röhögtünk a hátsó sorban, mert szerintem mást nem is tud mondani  
Arpee megmondta, hogy tuti a csengőhangjának is az van beállítva: "Varga Károly - Tartózkodom"  

De nem panaszkodom/bosszankodom tovább, inkább örülök, hogy van klubunk, és van csapatunk!

Hajrá Hali,
Hajrá Szombathely!

U.i.: a Pávelnek meg szobrot kéne állíttatni! (mondjuk a Country elé ?) Megérdemli!!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104626 Guest_macilaci01_*

• Guests

Elküldve: 29 July 2004 - 03:30 PM

Idézet (Lewis @ 2004-7-29, 13:34)
Idézet (Gergo79 @ 2004-7-29, 13:01)
Félek,hogy pofozógép lennénk egy 16-18 éves brigáddal.

Az, hogy pofozógépek azért szerintem egy kicsit túlzás. Én az 1-8. hely valamelyikére várom őket. Nem ismerem a másodosztály erőviszonyait, hál' Istennek a viszonylag jobb csapatok (Diósgyőr, Nyír1, Honvéd, Vasas, Kaposvár) már nincsenek itt. Talán a reac az a csapat, amelyik kimagaslik a többi közül. Aztán úgy nagyából egyenlőek az erőviszonyok. (szerintem)
Ránézésre jobbak vagyunk a Hévíz, Dunaújváros, Makó, Mosonmagyaróvár, Orosháza ötösnél.
A REAC, BKV Előre, Tatabánya hármas szerintem jobb játékerőt képvisel, mint a mi fiataljaink. (bár ki tudja)

ismerakár mBodajk, Kecskemét, Szeged, Vác, Szolnok. Őket nem em annyira. Kis szerencsével indet megelőzhetjük.

Hajrá Hali!!

Azért annál több kell hozzá mint kis szerencse,de talán a középmezőnyben elleszünk

#104627 OhLaLa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:46 PM

Sorsolással kapcsolatos információ, hogy a 6. fordulóban szeptember 25. - én a Kecskemétet, míg a 8. fordulóban október 09. - én a Dunaújvárost  fogadja a zöld-fehér csapat.

Forrás: Rangadó.hu

#104628 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:42 PM

Annyi komoly téma pörög jelenleg, gondoltam lazításképp egy kis zrikálás viccből belefér (az Armadának és az AA-nak amúgy az említett ruhaneműből nincs hiánya az utóbbi évekből egy sem)...

Örülök egyébként, hogy az önkormányzatotok lehetővé tette legalább az NB1/B indulás lehetőségét Nektek! Hévízre eddig sem jártunk, ezután sem valószinűsítem, viszont remélem a következő években találkozhatunk újra majd...

Szasztok

#104629 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1568 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:34 PM

Idézet (Gergo79 @ 2004-7-29, 13:01)
Félek,hogy pofozógép lennénk egy 16-18 éves brigáddal.

Az, hogy pofozógépek azért szerintem egy kicsit túlzás. Én az 1-8. hely valamelyikére várom őket. Nem ismerem a másodosztály erőviszonyait, hál' Istennek a viszonylag jobb csapatok (Diósgyőr, Nyír1, Honvéd, Vasas, Kaposvár) már nincsenek itt. Talán a reac az a csapat, amelyik kimagaslik a többi közül. Aztán úgy nagyából egyenlőek az erőviszonyok. (szerintem)
Ránézésre jobbak vagyunk a Hévíz, Dunaújváros, Makó, Mosonmagyaróvár, Orosháza ötösnél.
A REAC, BKV Előre, Tatabánya hármas szerintem jobb játékerőt képvisel, mint a mi fiataljaink. (bár ki tudja)

Bodajk, Kecskemét, Szeged, Vác, Szolnok. Őket nem ismerem annyira. Kis szerencsével akár mindet megelőzhetjük.

Hajrá Hali!!

#104630 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:17 PM

A kiskutyámnak csibészrongynak tökéletes.

#104631 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:09 PM

Gergő, első meccsre Hévízre, szerintem, jönnek zegiek, akkor majd lesz alkalmad sálat szerezni, h télen nehogy megfázz!
Hajrá Hali!

#104632 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:08 PM

AKI HOSSZÚ TÁVON CSAPATOT AKAR, AZ NE SZAVAZZON AZ szdsz-RE! EGYEDÜL ŐK AKARTÁK, H NE LEGYEN CSAPAT!
Hajrá Hali!

#104633 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:02 PM

Ezt a sálrendelést szerintem még viccből is rossz helyre cimezted.

Ha akarok szerzek ,de nem pénzért ,igaz idén nem valószinü.

#104634 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 01:01 PM

Igazad van Solpa,hogy az "öreg bacikat"talán nem kéne beengedni a csikók közé,de néhány rutint szerzett róka azért lehet ,hogy elférne.Félek,hogy pofozógép lennénk egy 16-18 éves brigáddal.

#104635 Mr. Manchester

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:58 PM

Nem tudok ma menni, majd 20:00 kor felhívlak, mi volt eddzésen, aztán megbeszéljük. Oké?

#104636 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2353 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:58 PM

Smith! biztos, hogy csak "alszik"?  

Nem ám puhány leszel!    

Hajrá Hali,
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#104637 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:56 PM

ON!

#104638 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:54 PM

OFF!

Bárki akit érdekel: újraindult az új vezetőség profi marketing szellemiségének köszönhetően a www.ztefc.hu oldal tegnap éjféltől. Hírek, információk, stb. a szomszédvárból...

Üdv.: Mikee

u.i.: lejhet majd ZTE sálat is rendelni az on-line shopból...    

#104639 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:51 PM

Majd esti edzésen megbeszéljük. Bnőm nálam alszik, ha hajlandó korán kelni, akkor kimegyünk.
Hajrá Hali!

#104640 Mr. Manchester

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 29 July 2004 - 12:50 PM

Smith, holnap kimegyünk a délelötti(9:30) eddzésre?