Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107331 replies to this topic

#1 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1855 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 14 July 2018 - 06:26 PM

Azt beszélik, hogy új gyártót kapnak a mezeink. Mészároshoz köthető 2rule(turul) fogja a jövőben öltöztetni a csapatunkat. Én nagyon nem örülök ennek...bár talán ilyen mezhez majd hozzá lehet jutni a shoppunkban....

A fejlődés megkérdőjelezhetetlen. Végre valami nagy név, nem holmi Adidas-ok. :)
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#2 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3148 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:06 PM

Miután az M1 bemondta, hogy a VB bronzmeccset a Haladás játssza, elmentünk megnézni a csapatot.
Megint marha nehezen találtunk oda, de ez biztos azért van,mert így téveszti meg a klub PR csapata az idegen megfigyelőket. Eddig azt hittem, hogy az is rendszerhiba, hogy egy egy hónapja igazolt játékos még egy régen távozott mezében játszik még, de rájöttem ez is a magyaros furfang része.
Miután magunkhoz vettük védőitalunkat elfoglaltuk a helyünket és arra lettem figyelmes, hogy előttem egy pasi kockás füzetbe próbálta felírni a felállásunkat. Egy macska kaparásos magyar mondat volt még felírva, gondoltam ez az a megfigyelő, akitől óvakodtunk. A lapon a Király helye egyértelmű volt (kis kapuban állt a neve), a védelem közepén 92-es játszott, a középpályára a Márió neve már nem fért el (hiába, csak 21 cm széles a lap) és az előretolt csatárunk a Jánvári volt (akkurátusan a 4-es mezszámot is felírta).
Rossz CIA ügynök lennék, mert hamar lebuktam, hogy bámulom a csodálatos tervrajzot :). Ezért megkérdeztem, véletlenül nem Kispest megfigyelő-e és láss csodát... az volt (egyébként kamerával a meccset is felvették).
Az elmúlt napokban sok vita folyt arról, hogy a horvátok miért sikeresek. Megmondani nem fogom, abban viszont biztos vagyok, hogy a rendszerükben nem olyan megfigyelőik vannak, akik egy másik budapesti csapat első osztályú játékosát és egy válogatott játékost nem ismernek fel.

Szóval,mondhatnám alaposan feltérképezhette a csapatunkat.Az igazi persze az lett volna, ha ezt Budapesten is előadja. Megmentettem az állását, mert mondtam neki, hogy az, akit felírt, bizony nem a Jánvári. Most lehet ezzel elúszott a győzelmünk, de a segítőkészség ezt diktálta. Meg mondjuk úgy láttam, hogy igazán nagy csoda lenne, ha a "Jánvári" kezdene, mert iszonyat gyenge volt. Kicsit meginogtam a végén, amikor a Tóth Mikitől megkérdeztem, hogy két ember kezdeni fog-e a ma látottak közül, mert akkor nem veszek bérletet és sajnos azt közölte, hogy az -akiról azt hittem csak kölcsönbe van- végül is végleg hozzánk került. Sajnos így szerintem kezdőbe kerül.

Egyébként a benyomásaim pozitívak. Az igazoltak többsége simán befér a kezdőbe és termetüket tekintve végre nem (hempergő) Neymarok csapata leszünk.
A döntetlen igazságos, mert a Gabinak volt két nagy védése, kapufát is rúgtak a csehek, de azért bebohóckódni felesleges volt a gólt a 90. percben.

#3 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2016 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:26 PM

Azt beszélik, hogy új gyártót kapnak a mezeink. Mészároshoz köthető 2rule(turul) fogja a jövőben öltöztetni a csapatunkat. Én nagyon nem örülök ennek...bár talán ilyen mezhez majd hozzá lehet jutni a shoppunkban....

#4 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 216 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:14 PM

Főpróba 1-1 re végződött.

#5 mla68

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2018 - 02:49 PM

Holnaptól lehet bérletet vásárolni.

A hivatalos honlapon a Jegyek/bérletek menüpontban az szerepel, hogy a Hali Ajándékboltban Edenred és Szép kártyával is lehet fizetni a bérletvásárlákor, de az a 2018. tavaszi szezonról szól.

A mostani bajnokságról szóló főoldali hírben nem szerepel ez az infomáció. Tudja valaki, mi most a helyzet? A Hali boltot az imént hívtam, nem tudták megmondani.

Csoda lett volna, ha szeretett klubunk pontos információkat közölt volna elsőre a fizetési módozatokról. Azt hiszem, ez az azért elvárható lenne, amikor 35-42 ezer Ft-ba kerül egy éves (nem kedvezményes, nem VIP, nem B/családi szektoros) bérlet. Nem mindenki tart magánál ennyi készpénzt (főleg, ha több embernek vesz bérletet), ha nem feltétlenül szükséges.

#6 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2828 Hozzászólás:

Elküldve: 10 July 2018 - 02:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Doors72 - Dátum: 09 July 2018 - 04:08 PM

Na úgy tűnik akkor ez mégis kivétel lett,reméljük erősítés lesz.Nősülés miatt talán nem fog már meccset kihagyni,az egy vese probléma meg nem probléma. :)

Ennek örülök! :)

Szerintem vele nem csináltunk rossz vásárt. Igaz csak kölcsönbe jött.

#7 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1147 Hozzászólás:

Elküldve: 10 July 2018 - 09:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 09 July 2018 - 05:46 PM

Alakulunk, de két hét alatt nem könnyű csapatot építeni.

Az a baj, hogy az alsóbb osztályú csapatok akikkel nem bírunk a felkészülés hasonló szakaszában vannak, tehát az nem lehet kifogás, hogy még nem állt össze a csapat.
Hajrá Hali!

#8 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 138 Hozzászólás:

Elküldve: 09 July 2018 - 05:46 PM

Alakulunk, de két hét alatt nem könnyű csapatot építeni.

#9 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: 09 July 2018 - 04:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 07 July 2018 - 11:22 AM

Az ilyen előre belebegtetett dolgokból általában sosem lett semmi. Jó lenne ha ez most kivétel lenne...

Na úgy tűnik akkor ez mégis kivétel lett,reméljük erősítés lesz.Nősülés miatt talán nem fog már meccset kihagyni,az egy vese probléma meg nem probléma. :)

#10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8357 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2018 - 08:54 AM

Én csak az elsőn voltam kint, épp elég volt.
Jobb volt a Kaposvár.

#11 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 262 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2018 - 08:47 AM

Nem voltam kint a Királyon,de sok jót nem hallottam.Másod/harmad/osztályú ellenfelekkel sem bírunk a felkészülés alatt.
Mire lesz ez elég?

#12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8357 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2018 - 06:34 AM

Szerencse, hogy csak 2x30 perces meccseket játszottunk ... így csak 3-at kaptunk a 2 meccsen :)
Tudom tudom, nem az eredmény, hanem a részvétel a fontos :)
Szép lesz a 100 éves centenáriumi évben kiesni.

#13 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1355 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2018 - 09:35 PM

Jó a csapat! Ugyanott végeztünk a Király Kupán, mint a németek a v.b csoportjukban.

#14 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2828 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2018 - 11:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Doors72 - Dátum: 05 July 2018 - 09:09 PM

Az ilyen előre belebegtetett dolgokból általában sosem lett semmi. Jó lenne ha ez most kivétel lenne...

#15 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1182 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 10:28 PM

Érdekes kis csapatunk lesz a következő bajnokságban. Lesz itt szlovák, cseh, dán (aki nem mellesleg az első dán focista nálunk) játékos. Ahhoz képest hogy évekig csak magyar (fiatal) játékosaink voltak, nagy átalakulás ez. Én nem tartom ezt feltétlenül rossz iránynak, csak jó lenne jó csapatot építeni ezekből a játékosokból. Bízom benne, hogy ezt Hipp mester sokkal jobban fogja csinálni mint korább szlovák kollégái az nb1-ben, vagy épen a nagy magyar fiatal edzőzsenik (pl.: Bódog).
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#16 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1355 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 10:19 PM

A Kovács, az Ugrai, a Radó, a Hegedűs, a Gál és most a Kiss Tamás mellet nem emlegetik a Nagy Gábort. Most olvasom, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott vele a zete. Hát ő is jól elcseszte. Ha négy évvel ezelőtt nem megy el tőlünk, talán még a mai napig biztos tagja lenne a Haladásnak. Akkor nagyon hiányzott abból a 14-15-ös bajnokság csapatából. Hogy tudnak ilyen döntéseket hozni egyesek (vagy többesek)? Kíváncsi vagyok mi lesz vele?

#17 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 09:09 PM

http://www.csakfoci....bb-belso-vedoje

#18 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2482 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 08:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kaiser2 - Dátum: 05 July 2018 - 08:02 PM

Azt kívánom legyen igazad! Egy két törpe ha nem a Hófehérke barátja és érzi a játékot, elfér a csapatban.a jókötésű magas jól fejelő és labda szerző játékosokra szükség van de a magasság nem egyenlő a jó játékossal. Hogy ki igazolt nem lejárt szerződésű játékost? Azért nézd át újra az átigazolást.
Ezektől függetlenül ! Hajrá Hali!

Hajrá Hali!
átnéztem, nem találtam...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#19 kaiser2

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 140 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 05 July 2018 - 06:46 PM

azt elfelejtetted leírni, hogy többek között a Dán, Francia és Svájci, valamint Izlandi bajnokságról alkottál véleményt, nem hiszem, hogy a Magyar NB1 ezeket megközelítené...
Magyarországon a fradin, a vidin és a felcsúton kívül vásárol ki élő szerződésből játékosokat valamelyik csapat?? Szerintem nem igen... pénzt meg csak az tud áldozni ilyenre, akinek van, nos az Illéséknek nincsen... Lehet Őket fikázni, (nagyon sokszor meg is érdemlik) de helyettük jobb tulajdonos még a láthatáron sincsen...
azért nem egy rossz edzői elképzelés, hogy a törpék helyett, fizikálisan sokkal jobb játékosokat akar a keretbe (ukrán fiú 179, Tamás 194 cm, Dán gyerek 188 cm, Priskin 185 cm, Rabusic 185 cm)

Azt kívánom legyen igazad! Egy két törpe ha nem a Hófehérke barátja és érzi a játékot, elfér a csapatban.a jókötésű magas jól fejelő és labda szerző játékosokra szükség van de a magasság nem egyenlő a jó játékossal. Hogy ki igazolt nem lejárt szerződésű játékost? Azért nézd át újra az átigazolást.
Ezektől függetlenül ! Hajrá Hali!

#20 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2482 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2018 - 06:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kaiser2 - Dátum: 05 July 2018 - 06:10 PM

+1
Istenem! Mikor következik be,hogy legalább ha véletlenül is egyszer, nem lejárt ingyen megszerezhető játékosokban gondolkodik a vezetés.
Remélem jól megnézték a neten hányszor volt kezdő ez a Dán fiú és hányszor a padra sem került.Azt kívánom kellemes igazolás legyen.De .........

azt elfelejtetted leírni, hogy többek között a Dán, Francia és Svájci, valamint Izlandi bajnokságról alkottál véleményt, nem hiszem, hogy a Magyar NB1 ezeket megközelítené...
Magyarországon a fradin, a vidin és a felcsúton kívül vásárol ki élő szerződésből játékosokat valamelyik csapat?? Szerintem nem igen... pénzt meg csak az tud áldozni ilyenre, akinek van, nos az Illéséknek nincsen... Lehet Őket fikázni, (nagyon sokszor meg is érdemlik) de helyettük jobb tulajdonos még a láthatáron sincsen...
azért nem egy rossz edzői elképzelés, hogy a törpék helyett, fizikálisan sokkal jobb játékosokat akar a keretbe (ukrán fiú 179, Tamás 194 cm, Dán gyerek 188 cm, Priskin 185 cm, Rabusic 185 cm)
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/