Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105511 replies to this topic

#1 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1944 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:16 PM

Sziasztok!
A http://www.bkozep.gportal.hu oldalon olvashattok pár gondolatot Guzmics Ricsiről és az U21-be behívott Hali játékosokról.
Hajrá HALI!

#2 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2409 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 23 August 2017 - 08:17 PM

Kicsit más irányba gondolkodtál,mint amire céloztam.Ugyanabból a pénzből ugyanazzal a kerettel vagy kétszer lehettünk volna dobogósok még a bronz után,ha a hülye edzőink értelmesen tudták volna kezelni a játékosokat.nem jöttek volna egy váratlan vereség után azzal,hogy ettől a csapattól nem elvárás a dobogó és stb bla-bla.Kispesten sem volt elvárás a bajnoki cím tavaly,de hagyjuk.

köszönöm, hogy igazoltad az előző hozzászólásom minden egyes szavát :D
nagyon érted a szakmát, és nagyon jól informált vagy, ennél már csak a gazdasági hozzáértésed kiválóbb :D :D :D
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#3 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1666 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 23 August 2017 - 06:40 PM

Mert erre van keret (pénz, játékos) meg mert ebből folyik be a legtöbb pénz, és így döntenek fent...
Legyél tulajdonos, aztán old meg lazán!
azért a monitor mögött, a billentyűket kopogtatva marha okos tud lenni mind sport szakmailag, és pénzügyileg is a "szurkoló"
A másik hatalmas probléma, hogy itt mindenki olyan k**va jól informált...

Kicsit más irányba gondolkodtál,mint amire céloztam.Ugyanabból a pénzből ugyanazzal a kerettel vagy kétszer lehettünk volna dobogósok még a bronz után,ha a hülye edzőink értelmesen tudták volna kezelni a játékosokat.nem jöttek volna egy váratlan vereség után azzal,hogy ettől a csapattól nem elvárás a dobogó és stb bla-bla.Kispesten sem volt elvárás a bajnoki cím tavaly,de hagyjuk.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#4 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3087 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:49 PM

Tulajdonképpen itt tökmindegy, hogy ki a tulaj, mert az egész bajnokságot a kormány tartja el. Már a Lisztinger és a Szima is kihátrált a csapatai mögül, az elmúlt években a foci mesterséges lélegeztetőgépen van. Ezért nincs az sem, hogy most mennyiért adjanak el egy klubot, mert az nem ér semmit. Max azt mondják, hogy na, akkor menj Sopronba, kapsz majd néhány százmilliót és szórakozzál ott. Nyilván elfogadják, mert így feltűnés nélkül léphetnek és még egy ideig pénzt is kapnak.

Ezért max pár százezer ember fog röhögni majd a Haladáson rövid ideig. Annyi előnyünk lesz, hogy már nem lesz, aki joggal kiabálja, hogy halista szopd le az Orbánt, mert mindenki kiabálhatná a másiknak.

Az igazi káosz akkor lesz amikor a százmilliárdok, amiket most eltüntetnek a csapatok nem lesz, mert akkor egy csapásra csődbe megy minden. Ezért kellene azt belátni, hogy egy fenntarthatatlan rendszert építettek ki az elmúlt években, ami önmagában is halálra van ítélve.

A komplexum fog itt maradni évi 500 mFt-ért, amit meg a város nem tud majd kifizetni.

#5 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2409 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 23 August 2017 - 06:20 PM

Ebben is van valami,de amikor lazán elérhető lenne kicsit több is akkor miért nem is nem akarják? Miért jön a fals duma?

Mert erre van keret (pénz, játékos) meg mert ebből folyik be a legtöbb pénz, és így döntenek fent...
Legyél tulajdonos, aztán old meg lazán!
azért a monitor mögött, a billentyűket kopogtatva marha okos tud lenni mind sport szakmailag, és pénzügyileg is a "szurkoló"
A másik hatalmas probléma, hogy itt mindenki olyan k**va jól informált...

#6 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1666 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 23 August 2017 - 05:17 PM

Én, sokakkal ellentétben egy NEMZETI BAJNOKSÁG első osztályában az állandó középcsapat szintet, nem tartom unalmasnak!
Zalaegerszegen, Győrben, Veszprémben, Tatabányán, Sopronban, Pécsen, Kaposváron, Szegeden, Szolnokon, Békéscsabán sok szurkoló örülne ennek az "unalomnak"...

Ebben is van valami,de amikor lazán elérhető lenne kicsit több is akkor miért nem is nem akarják? Miért jön a fals duma?
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#7 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 834 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 23 August 2017 - 01:46 PM

Nem hinnem hogy happy lesz minden.
Bevallom nekem sem tetszik ez amit most csinalnak mert egy allovizet csinaltak amit neha felkavarnak de csak epp annyira, hogy nap vegere ismet csend legyen. Sajna a szurkoloknak hosszu tavon ez unalmas es ha azt latjak nincsenek celok elobb vagy utobb beleunnak. Na ez tortenik most.
Aztan johet Meszaros es kis csapata nem biztos, hogy jobb lesz. Amig hatalmon lesznek addig omlik majd a penz, de egyszer annak is vege lesz es akkor lehet visszasirjuk majd a Bela fele idoszakot.
Egy biztos. Ami most van az nem jo irany. Aztan ami lesz azt meg majd az ido eldonti.

Igen kb ezek a variácók lesznek.De ezt egyszer már évekkel ezelött leirtam a Sárvárral példálózva. Ott is volt a Nagy Mihály meg a Pintér korszak amikor voltak játékosok meg eredmények a végén már az ellen kellett küzdeni hogy feljebb ne jussunk. Volt néző is 1500-2200 általában, a Pintér ki is vette a bevételből mindig a neki járót biztos ami biztos.Aztán egyszer csak azt mondták ennyi volt innentől a saját utánpótlásra támaszkodunk, na lett is céltalanság mint a Halinál, amolyan csak ki ne essünk nóta ,de azóta néző sincs, jó ha 200 össze jön.Én már hosszú évek óta nem voltam kint. A Hali most épp ebben a fázisban van,fogynak is a nézők, ha jönnek a Béláék helyett a kalandorok akkor egy ideig biztos lesz lé vele talán eredmények ,jobb zsoldosok aztán fordul egyet a világ és a kalandorok lelépnek és akkor lesznek a gondok, ugy hogy mindenki döntse el maga hogy mi a jobb. De amig magyarországon a politika meg a sleppje akar mindent meghatározni addig másra ne számitsunk. Más. Ma megint voltam a Hali pálya fele ami változást láttam hogy a környezet az meg lesz, belül is szaporodtak a székek, már elég sok zöld is van de ami a vasi drón felvételén van az egy erősen idealizált állapotot sugall, mert annyi szék közel sincs fent.Az döntse el maga mindenki hogy mért akarják igy megvezetni a jónépet..A pályára a dömperek épp, olyan 0.4-es sódert hordtak, tehát a talaj még sehol sincs mert gondolom erre még jönni kell valami termőrétegnek is, ha gyeptégláznak akkor is. A villanyszerelők fent járkáltak a tetőn elég sokan, szerintem a reflektorokat kötözték be Az én tippem hogy az a szept7 vagy 9 időpontra nem lesz kész. De bár tévedjek!

#8 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2409 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 23 August 2017 - 01:46 PM

Bevallom nekem sem tetszik ez amit most csinalnak mert egy allovizet csinaltak amit neha felkavarnak de csak epp annyira, hogy nap vegere ismet csend legyen. Sajna a szurkoloknak hosszu tavon ez unalmas es ha azt latjak nincsenek celok elobb vagy utobb beleunnak. Na ez tortenik most.
Aztan johet Meszaros es kis csapata nem biztos, hogy jobb lesz. Amig hatalmon lesznek addig omlik majd a penz, de egyszer annak is vege lesz es akkor lehet visszasirjuk majd a Bela fele idoszakot.
Egy biztos. Ami most van az nem jo irany. Aztan ami lesz azt meg majd az ido eldonti.

Én, sokakkal ellentétben egy NEMZETI BAJNOKSÁG első osztályában az állandó középcsapat szintet, nem tartom unalmasnak!
Zalaegerszegen, Győrben, Veszprémben, Tatabányán, Sopronban, Pécsen, Kaposváron, Szegeden, Szolnokon, Békéscsabán sok szurkoló örülne ennek az "unalomnak"...

#9 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6422 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 23 August 2017 - 01:34 PM

olvasva a hozzászólásokat hetek óta, nagyon sok szurkoló várja már, hogy lelépjenek az Illésék...
Mert ugye ettől minden happy lesz...

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#10 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2409 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 23 August 2017 - 11:22 AM

Az szomorú lesz ha itt fog tartani a dolog és ezen megy a huzavona,pláne ha mellé jönnek ilyen kalandor tulajdonos jelöltek

olvasva a hozzászólásokat hetek óta, nagyon sok szurkoló várja már, hogy lelépjenek az Illésék...
Mert ugye ettől minden happy lesz...

#11 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 834 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 23 August 2017 - 09:41 AM

"csak" az Illés Akadémia nevet tudják vinni, épületek, igazolt játékosokat nem...

Az szomorú lesz ha itt fog tartani a dolog és ezen megy a huzavona,pláne ha mellé jönnek ilyen kalandor tulajdonos jelöltek

#12 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2409 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 23 August 2017 - 07:07 AM

Kisebb fajta megerősítésként: állítólag jövő nyártól válik esedékessé!!! Csak nehogy II. osztályba kizúgott csapatot hagyjanak maguk mögött!!! Ja! ... és állítólag viszik magukkal az "Akadémiát" is! Na abból is lehet még érdekes történet!!! :o :D

"csak" az Illés Akadémia nevet tudják vinni, épületek, igazolt játékosokat nem...

#13 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 24 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:07 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 22 August 2017 - 11:31 AM

Én is!

Kisebb fajta megerősítésként: állítólag jövő nyártól válik esedékessé!!! Csak nehogy II. osztályba kizúgott csapatot hagyjanak maguk mögött!!! Ja! ... és állítólag viszik magukkal az "Akadémiát" is! Na abból is lehet még érdekes történet!!! :o :D

#14 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 203 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 01:29 PM

Esetleg valaki nem indul a szept. 3-án a Magyar-Portugál meccsre és rendelkezik szabad helyekkel a gépjárművében?
Ha tudtok valakiről, légyszíves ne tartsátok magatokban. :)

Köszönöm

Gábor
(kovacs.gabor84@gmail.com)
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#15 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 890 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 11:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 21 August 2017 - 11:36 PM

Mészáros Lőrinc és Homlok Zsolt neveket hallottam ...

Én is!

#16 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 636 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 11:17 AM

Örömteli, hogy a hivatalos oldal bőszen postolja, hogyan romantikázott a pesti tűzijátékon a Halmosi-házaspár, viszont engem személy szerint jobban érdekelne például az, hogy visszakerül-e a keretbe, vagy legalább leültek-e tárgyalni Mészöllyel, Béláékkal a folytatás mikéntjéről.
A Malachitről, a stadion átadásáról, üzemeltetőről továbbra sincs semmilyen hivatalos értesítés, infó. Jó, ha lesz ezer néző Sopronban szombaton.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#17 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8019 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 09:57 AM

Ezek mind csak pletykák ... én a Papayában hallottam ;)

#18 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 834 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 08:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 21 August 2017 - 11:36 PM

Hm,akkor a tüzzel játszunk. Abból még nagy bukta is lehet!

#19 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 08:14 AM

Az nb2 nem buli a tulajoknak,az nb1 aranybánya.

#20 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8019 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 11:36 PM