Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105756 replies to this topic

#104601 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 06:43 PM

Lehet szavazni a világ legjobb focistájára!
Puskás Öcsi toronymagasan vezet!!!  
www.bestfootballer.com

És még mindig fenttartom a véleményem miszerint ha vki érti a dolgát a vezetőségben akkor az Nagy Laci!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104602 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 02:17 PM

Nagyon nehéz lesz a Vác ellen, főleg így, hogy nem lesz Rajos, Guzmics, meg a Balogh. Abban bízom, hogy a közönség most tényleg buzdítja a csapatot! Azért az elég ciki lenne, ha tényleg Soroksárra kellene utaznunk...

#104603 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 11:54 AM

A vezetőség munkája lehetne jobb is, de nem lesz könnyű igazán megfelelő vezetőt találni, mert ez pénzkérdés is, abból pedig nem sok van....

#104604 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 08:55 AM

Szerintem a Nagy Lacit már rég ki kellet volna tenni a csapattól. Amúgy vasárnap győzünk 2-0-ra!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104605 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 12:14 AM

"Közben a többi csapat jól megerősítette a keretét." no comment
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104606 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3537 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2005 - 12:11 AM

Idézet (belabo @ 2005-6-09, 23:19)
A tehetségtelenség természetesen nem bűn, de azért érdemnek se tekinthető.

nagyon jó a meglátásod,jól tükrözi a jelenlegi helyzetet.a legtalálóbb szó a jelenlegi vezetésre a tehetetlen,akárki akármit mond.vasárnap Hajrá Hali!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104607 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3115 Hozzászólás:

Elküldve: 09 June 2005 - 11:19 PM

Most olvastam a Nagy L.-ról szóló cikket a nyugat.hu-n. Azért ez nem semmi. A szakosztályvezető (vagy nem tom ki a fa** ) a sorsdöntő mérkőzés előtt kijelenti, hogy a csapat tele van fiatalokkal, akik nem képesek eredményt elérni. Ez a fő baj. Hát ha ezzel nem sikerül motiválni, akkor tényleg semmivel se lehet. Megáll az ész. És egy ilyen képességű ember még azt is megigéri, hogy jövőre is másodosztályban játszik a csapat. Azt is megigérhette volna, hogy ha rajta múlik, még 100 évig ott fog játszani. A tehetségtelenség természetesen nem bűn, de azért érdemnek se tekinthető. Mikor jön már valaki, aki erre a posványra nemet tud mondani? Mikor mondja az a 80 még hazai, és 8 idegenben is meccsre járó szurkoló, hogy ebből elég, takarodjatok? Miért akarjátok tönkre tenni azt a pár gyereket, akik sokkal tehetségesebb focisták, mint ez a tehetségtelen vezetőség? Biró Péter szerencsére elment. De itt hagyta a szellemét. Próbáljunk már megszabadulni tőle! Jöjjön már valaki, aki nem átlagember, a vezetőségbe is!
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104608 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3115 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2005 - 08:47 PM

Idézet (V.Smith@ @ 2005-6-07, 20:24)
Kicsit mesélhetnél a soroksári stadionról, szurkolókról stb..

Ha eljön az ideje majd mesélek :-). De remélem nem kerül rá sor.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104609 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1794 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2005 - 06:01 PM

Vasárnap mindenki a Hali pályára!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104610 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2005 - 10:29 AM

Tyson!
Majd otthon is meg idegenbe is leverjük a Halit!

#104611 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 08 June 2005 - 07:40 AM

Idézet (Mike Tyson31 @ 2005-6-07, 22:22)
De persze legyőzzük a Vácot és jövőre remélem már a fagyit alázzuk a Rohonci úton!

"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104612 Mike Tyson31

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 10:22 PM

Amúgy ha mondjuk  ne adj Isten osztályozót játszunk és elbukjuk akkor tudjátok hol indulunk jövőre?NB III-ban...
Miltiades mit szólsz hozzá?
De persze legyőzzük a Vácot és jövőre remélem már a fagyit alázzuk a Rohonci úton!

#104613 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 08:58 PM

De most komolyan Soroksár vazze...
Jójó nem lehet lenézni mert 1 meccsre felszivhatják magukat de akkor is..
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104614 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 08:24 PM

Kicsit mesélhetnél a soroksári stadionról, szurkolókról stb..
Hajrá Hali!

#104615 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3115 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 08:21 PM

Ha lúd, legyen kövér. Legyen Soroksár! Ott otthon érzem magam :-(. Amúgy nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem se a Nagy L., se a Kozmor nem a Real Madridnál fogja végezni :-(.

#104616 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 07:45 PM

Idézet (macilaci01 @ 2005-6-07, 16:02)
Idézet (Lewis @ 2005-5-29, 19:07)
Én nem feltétlenül a Nagy Lacit hibáztatom azért, mert nincs szponzorunk. Ha a vezetőségből egy embert kellene megemlítenem, aki érti is a dolgát az a Nagy Laci lenne. De egy fecske nem csinál nyarat...

Én ha az értesüléseim nem csalnak,akkor ennek az embernek a hibájából vitték el ingyen a Kozmort.Akkor most hogyan érti a dolgát?

és te kinézted volna a 16 éves srácból, h átbassza a vezetőség agyát? nem akarom mindenáron védeni a Lacit, mert semmi közöm hozzá, de erről nem a Nagy Laci tehetettt. szerintem.

#104617 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 07:27 PM

Kozmor azért lépett le Bodajkra, h Makón 3-t firkáljon a hálóba!

Egyébként lehetséges osztályzós ellenfelek: Gyirmót, Soroksár
Hajrá Hali!

#104618 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 04:54 PM

Ha kozmor olyan gecc volt h lépett, akkor lépjen!

És akkor is Nagy Laci a legmegfelelőbb ember ebben az országban erre a posztra!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104619 macilaci01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 04:02 PM

Idézet (Lewis @ 2005-5-29, 19:07)
Én nem feltétlenül a Nagy Lacit hibáztatom azért, mert nincs szponzorunk. Ha a vezetőségből egy embert kellene megemlítenem, aki érti is a dolgát az a Nagy Laci lenne. De egy fecske nem csinál nyarat...

Én ha az értesüléseim nem csalnak,akkor ennek az embernek a hibájából vitték el ingyen a Kozmort.Akkor most hogyan érti a dolgát?

#104620 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2005 - 02:26 PM

"Nagyon remélem, hogy sokan kilátogatnak a találkozóra, ennyire még soha nem kellett a bíztatás labdarugóimnak!"

Most aztán lehet szurkolni vasárnap 18.00kor! Nem is péntek, nem is kora, szal remélem h sokan leszünk!!!!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"