Ugrás a tartalomhoz

Europa 2002

3 replies to this topic

#1 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 August 2002 - 03:42 PM

A buncselekmenyeket kirekesztett fiatalok kovetik ell.Miert? Mert ugy nevelkednek fell.Hogy? Ugy hogy az onerzetuket elveszik tolluk az intezetekben.Miert? Hogy ne lehesenek a tarsadalomnak minta tagjai.Miert?Mert az nem johogyha a kisebseghez tartozok is viselkednek.Miert?Mert akkor a jobboldaliaknak nincs kire kenniuk a szart...stb.

#2 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 August 2002 - 07:36 PM

Már régen írtam a nyugatba, mert nem találtam megfelelő témát.Most úgy érzem, hogy ehez nekem is lenne egy-két hozzászólásom.Először is a száraz adatok.A 2001-es évben Németországban, az elkövetett bűncselekmények számának több mint fele, külföldiek számára volt írható!A munkahelyeken szivesebben alkalmazzák a nem német állampolgárokat, mert ugyan azt a munkát jóval kevesebb pénzért végzik, nem beszélve arról, hogy semilyen munkaválalói jogukat nem gyakorolják(gondolok itt:hét és fél óra munkaidő,veszélyességi potlékok, hétvégi pihenés,túlóra pótlék,ami feléjük 100%,stb.hogy csak a legfontosabbakat említsem).A jobboldali pártok erre, és ehez hasonló dolgokra próbálnak(kisebb-nagyobb sikerrel)megoldást találni.Az ottani választók szerint fognak is, hiszen a folyamatos előretörésük is ezt bizonyítja.Úgy látszik náluk a bal oldal már leszerepelt!Ami engem illet, nekem az MSZP-vel semmi bajom,ezt mi sem bizonyítja jobban, mint ,hogy a párt városi alelnöke puszi haverom, pedig én abbszolút jobboldali vagyok!Nem úgy a párt felsővezetésével!Ezek majd esetleg kihalnak de önként nem adják a helyüket.Az a bajom, hogy ezeket az embereket a mult rendszer nevelte ki! Majd ha itt is a fiatal generáció diktál akkor hiszek nekik! Üdv:ZZZ

#3 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 August 2002 - 02:42 PM

Igazad van EU,de mit is ertesz a beileszkedes alatt?

#4 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 June 2002 - 05:02 PM

Europaban sajnos a jobb oldal sok orszagbaneloremenetelt mert a lakosag nagy resze meg mindeg nyugaton is hiszed vagy nem,felrevezetheto es hiszekeny es rosszul van ertesulve vagy ertesitve.A bevandorloktol szeretne felniaz emberek egy resze, es nem is tudjak azt, hogy a sajat jobboldali politikusai nagyobb veszelyt jelentenek szamara mint az a mareknyi bevandorlo ,mely minden erejet arra hasznalja fell hogy beileszkedjen.