Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53133 replies to this topic

#52541 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 10:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: baller - Dátum: 2010 Mar 25, 09:10

Valószínű lehet egy kis pedofil beütése is a fotósnak, ha ennyire rá van állva a 15 éves lányokra.
különben kezd egyre unalmasabb lenni ez a nagy west side. az elején tényleg jó volt, újdonság meg minden, sőt akkor a legjobb felállásban jöttek ide, a profik. most meg minden meccsre küldik a kicsiket, akik 2 hónapig ugyanazt táncolják... (persze ők is jól, ezt nem tagadom!)
mi lenne ha a salsa és a west side mellett más helyi csapat is fellépne? Mi lenne ha változatosabbá tennénk a szüneti/félidei programot?
Van Szhelyen break, rocky, kötélugrás, más hiphop tánciskola... örömmel jönnének, teljesen ingyen! Csak ehhez ugye megint meg kéne mozdulni tőlünk vkinek. az meg nehéz.

na de... vasárnap IS behúzzuk... HAJRÁÁ FALCOOO!

Nem csak meg kéne mozdulni, hanem ehhez megint pénz is kell. A West side Oberwartban is fellép, ahol a klub fizeti a ruháikat (a Falco ezt nem teszi meg), valamint sokkal közvetlenebben bánnak ott velük, az évzáró rendezvényre is mindig hivatalosak, nem mint táncosok, hanem mint vendégek. Szóval ott jobban megvannak becsülve.

#52542 baller

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 702 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 10:10 AM

Valószínű lehet egy kis pedofil beütése is a fotósnak, ha ennyire rá van állva a 15 éves lányokra.
különben kezd egyre unalmasabb lenni ez a nagy west side. az elején tényleg jó volt, újdonság meg minden, sőt akkor a legjobb felállásban jöttek ide, a profik. most meg minden meccsre küldik a kicsiket, akik 2 hónapig ugyanazt táncolják... (persze ők is jól, ezt nem tagadom!)
mi lenne ha a salsa és a west side mellett más helyi csapat is fellépne? Mi lenne ha változatosabbá tennénk a szüneti/félidei programot?
Van Szhelyen break, rocky, kötélugrás, más hiphop tánciskola... örömmel jönnének, teljesen ingyen! Csak ehhez ugye megint meg kéne mozdulni tőlünk vkinek. az meg nehéz.

na de... vasárnap IS behúzzuk... HAJRÁÁ FALCOOO!

#52543 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2415 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 08:34 AM

Bárhol is lesz a kupadöntő elhozzuk a kupát CECÉÉRT!!
Gyerünk Nagy FALCO!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#52544 DanTes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 989 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 08:14 AM

Gratulálok a C.S.A.P.A.T.N.A.K a győzelemmel felérő vereségért!

Játszottunk, ahogy játszottunk, tegnap ennyi is elég volt a Final Fourba jutáshoz. EZ A LÉNYEG!

Nem is olyan rég még alsóházat kiabáltak nekünk, most meg megzúztunk két piros fekete csapatot a kupadöntőbe kerülésért, akik jelenleg a négyben tanyáznak , (ez találó :lol: ).

Nyugi a rájátszásban majd sikerül zsinórban a három győzelem a körmEND ellen! :)

#52545 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 02:49 AM

Pirreot után szabadon!

"TEGNAP KÖRMENDINEK ÖSSZETÖRT EGY ÁLOM...........................
AZ ARÉNÁBA NYERTEK DE MÉGIS FÁJ..............................."

HARCOLJATOK HORVÁTH ZOLIÉRT HARCOLJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#52546 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 02:47 AM

ZOLIKÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha vért hugyozunk is de elhozzuk NEKED a kupaaranyat!
Ne légy mérges, hogy kicsit zavarunk, de a pezsgőt szétlocsoljuk a sírodon!!

Ott fogunk sírni mint a kisgyerekek!!

Velünk vagy, velünk élsz, életünk része vagy!!!!!!!!!

Sose feledünk, érted élünk, érted harcolunk!

Te nagyszerű ember!!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52547 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 02:44 AM

[quote name='ULTRA NAGYFALCO' date='2010 Mar 24, 22:57' post='182515']
Irány a 4es döntő!
Néztem a galériát viccesnek találom,hogy a táncoslányokról ma is 6 kép van a csodás táborról meg 1 sz*r!VICC!Erről nem Prosperoék tehetnek

A TÁNCOS LÁNYOK SZEBBEK MINT MI, EZT ALÁÍROM? DE BAZDMEG NEGYEDE ANNYIT NEM TESZNEK HOZZÁ A SIKERHEZ MINT MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A legközelebbi meccsen gondolkozzon el minden kibaszott fotós!

Egyszerüen senkik vagytok!

CSODÁLATOS FALCO!!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52548 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 02:41 AM

Hazaértem.rengeteget ittam, de azért is megírom a véleményemet. Biztos tele leszek fogalmazási és helyesírási hibákkal, de akkor is felvállalom!
Óriási CSAPATUNK van! Egy biztos barátaim, ha az első mérkőzésen a játékvezetők nem fújják meg a hazai pályát akkor nem 32-50 a meccs állása, hanem mondjuk 27-59 és a körmendi csapatnak le se kell jönni Szombathelyre. Nem lényeg, nyertünk 12 ponttal, iskoláztunk, a két csapat közti különbség nem tükrözte a végeredményt.
Eljött a tegnapi nap, 12 pontos előnnyel vártuk a visszavágót.Uraltuk a játékot, a játékvezetők felakarták hozni a vendégeket az elképesztő ítéleteikkel. Küzdöttünk, hajtottunk, a vendégek feljöttek a meccset elvitték, de a háborút nagyon nem.
Két piros-fekete csapat testén keresztül bejutottunk a legjobb négy közé! A hazai vereséget nem írják be sehová, a vége számít, az pedig nekünk jó! Semmi esélye nem volt a körmendnek a két meccs alapján, leiskoláztuk őket, komolyan vettünk, bejutottunk! A két meccs alapján megérdemelt a si

Meggyőződésem, ha ma 20 al kellett volna nyernünk meg lett volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BÜSZKE VAGYOK HOGY SZOMBATHELYI VAGYOK ÉS ENNEK A CSODÁLATOS CSAPATNAK SZURKOLHATOK!!

A túloldalon bizony a 18ikpercbe kúrva bunkók voltak, az Ultras le is állította a red debilst.
Mi HORVÁTH ZOLIZTUNK, ezek meg doboltak, mutogattak.
Nem baj, nekünk maradt a final four, nekik meg a semmi!

MINDENKI SZOMBATHELYI!!!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52549 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 02:03 AM

Sziasztok!

Hazaértem, a fórumon is köszönöm a névnapi jókívánságokat.

Olvasóm a bírózást. Körmendi szurkolótól, kollégától. A legnagyobb tisztelettel mondom, hogy ha ez egy bajnok meccs – szerintem – hangsúlyozom szerintem, simán 15 ponttal nyerünk. Egyszerűen ezekkel a helyzetekkel nem tudunk mit kezdeni.

Na de rólunk...
CSAPAT vagyunk csupa nagy betűvel. Lehet azt mondani Dies mekkora király (az is), de az első félidőben dobott 15 pontjából 10 úgy született, hogy ARNAS kizárt előle három embert. Lacika lemegy ARNAS csereként legyezi mint az egyiptomi fáraót, Frazier csapatember lett, Lacika dühöng mert hiperaktív Hajmásy felmegy helyette. Jön le Hagyma, Lacika ölelgeti, mondja neki nem baj. Sorolhatnám tovább, de nincs értelme, aki akarja érti miről beszélek.

Ha az dönt ki milyen CSAPAT, ott leszünk....
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#52550 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 01:16 AM

Már csak 2 győzelem hiányzik Zoli ... :)

#52551 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 01:14 AM

Ha nyerünk a körmend ellen akkor mindig a bírókra fogják a vereséget.
Én úgy állok hozzá a győzelmek után,hogy ilyenkor nem szoktam idegesíteni a körmend szurkoló ismerőseimet,hisz nem épp sportszerű a legyőzöttbe rúgni,megvan ilyenkor a saját maguk baja.
Ha veszítünk a körmend ellen,majdnem az összes körmend szurkoló ismerősöm fröcsögve fasszopó filkózik ... elfelejtve azt,hogy én hogy álltam fordított esetben a dolgokhoz.
Most sem teszek másképp,én nem alacsonyodok le ... csak magamban kuncogok hogy a bírók megint/mindig a javunkra csaltak :)

A 2 kupameccs alapján azonban üzenek nektek kedves körmend szurkoló ismerőseim: ULTRAS NÉLKÜL SENKIK VAGYTOK HEJ HEJ

Piros-feketék kipipálva ... jöhetnek a kék-fehérek :lol:

#52552 mla68

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 12:41 AM

Piros-feketék kipipálva! A Final Four-ban jöhetnek a kék-fehérek!

#52553 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 12:20 AM

Grat a csapatnak de azért van pár dolog amin nem szabad átsiklani!

Dies nagyot játszott de egy kicsit túlpörgött! Nikola lekapta a pályáról mert a támadó leppatanót elég sz*r helyzetből visszatette úgy, hogy nekünk inkább az idővel kellett volna játszanunk!
Egy dolgot meg kell értenie Diesnak! Nikola az edző és nincs visszapofázás!

A másik eset!
vezettünk 10 ponttal, összesítve +22-vel! A két fekánk meg nevetgélnek és szórakoztatják egymást! Ez mind szép és jó de ez ma megbosszúlta magát! Egy Körmend ellen 40 percig kell küzdeni és itt nincs olyan, hogy kegyelem! Üssük el őket 30-al és akkor egy darabig szájzár tőlünk délebre!

Egyébként ma fejben nagyon nem voltunk ott sokszor és ez látható volt a 4. negyed előtt is amikor 6-an akartunk feljönni a pályára!

A lényeg a győzelem és ami még nagyon jó érzés az a skalpok megszerzése! Szolnok,Körmend és reméljük a legvégén a zete!

Csak a Falco!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#52554 U2fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 25 March 2010 - 12:13 AM

A szomszédok szerint természetesen a bírók a hibásak, mert mindig belenyúltak a meccsbe, és hogy-hogy nem, mindig a hátrányukra tévedtek. Szerintük Ferencz pofázásért kapott technikai faultja is nyilván jogtalan.
Ugyanezek az emberek, ha pl. Lacika Körmenden szövegelne a bírónak, őrjöngve követelnék a technikait. Ennyit a kettős mércéről....

Nagyon savanyú a szőlő....., de nem baj, mi örüljünk annak, hogy zsinórban harmadszor ott vagyunk a legjobb 4 között a Magyar Kupában!

#52555 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 11:20 PM

Talán a tét tette görcsössé a játékot helyenként - de a lényeg, hogy megvan, és nagyon büszkék lehetünk a CSAPATRA!!!

A végén nagyon kellettek Frazier pontjai, Morrissal ez nem ment volna, Dies meg az elejét nyomta meg. Tanári volt, ahogy Laci Scott mellett elhozta a labdát. Kit érdekel, hogy hány éves, kell ide, és ennyi.
Nem elégedetlenkednék a mai játék miatt, bár nagyobb koncentrációval lehetett volna szebb is, de minek, ha ez is elég volt.
Nem is raknék olyan terhet a csapatra, hogy a kupagyőzelem a cél, játsszanak úgy, ahogy a szívük viszi előre őket...

Hajrá FALCO!!!!!
kép

#52556 derit

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 213 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 11:16 PM

Csak a mai meccs miatt hazajöttem Pestről, reggel 6kor vissza! De megérte! Igaz, hogy kikaptunk, de továbbjutás meg van, és ez a lényeg :) Dies valami óriási játszott, kár volt néhány felesleges dobásáért, mondjuk ha bemegy, akkor nem baj:D Arnas utolsó dobása, hát ilyet se lát az ember mindennap:D

Összevetve, szép volt FIÚK!! Gratulálok a Final Four-ba kerülésért:)

És grat a b-középnek is, remek hangulatot teremtettek.
Én b-középpel szemben ültem, sajnos elég sok körmendi gyűrűjében... 18.perctől én is állva tapsoltam, majd mögöttem lévő körmendi megszólalt, hogy üljek le, mert nem látja a meccset... Elég béketűrő ember vagyok, soha nem szóltam be senkinek, de szépeket mondtam utána ennek a f@sznak, és innen is üzenem neki, hogy szégyellje magát...

#52557 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2251 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 10:57 PM

Irány a 4es döntő!
Néztem a galériát viccesnek találom,hogy a táncoslányokról ma is 6 kép van a csodás táborról meg 1 sz*r!VICC!Erről nem Prosperoék tehetnek.

#52558 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 10:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Mar 24, 22:29

Letámadással nem sok csapat fog próbálkozni ez volt a fegyverük de ezt is kihárítottuk! Felnőttünk a feladathoz!
Szerintem nyögtünk de nem voltunk sz*rok! Ezt a körmendet ma nem sok csapat verte volna meg! Mi ha nem könnyelmüsködünk simán megtettük volna!

Ők pihentek voltak mi meg nem!

Sajnos hamar kikértük a két időkérést. Amikor legjobban kellett volna Lazics mester korholása, már nem volt erre lehetőség

#52559 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1417 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: phelan - Dátum: 2010 Mar 24, 23:24

igen mert lassú, és körülményes volt egész meccsen a támadásvezetés. Laci is persze hogy elhajigálta 8-ról 1-2 mp-el a támadóidő lejárta előtt.

Dies Frazier és Arnas támadásban, + a csapatvédekezésünk.
ma ennyi elég volt.
szerintem :)

Letámadással nem sok csapat fog próbálkozni ez volt a fegyverük de ezt is kihárítottuk! Felnőttünk a feladathoz!
Szerintem nyögtünk de nem voltunk sz*rok! Ezt a körmendet ma nem sok csapat verte volna meg! Mi ha nem könnyelmüsködünk simán megtettük volna!

Ők pihentek voltak mi meg nem!

#52560 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1417 Hozzászólás:

Elküldve: 24 March 2010 - 10:26 PM

Amit kihagytam, hogy azzal is számoljatok, hogy körmend 2 hét csak ránk készült nem játszott mással, így készülhettek belőlünk meg is tették!
Mi játszottuk a saját játékunk és nem vallottunk szégyent!

A védekezés mai is jó volt kivéve abban a bizonyos 2 percben amit már írtam!

Kell ilyen meccs is, amikor nyögünk mert abból is tanulunk! De pl a hétvégén lehet megint egy 10-15 triplát hintünk az ase-nak!

Őket meg kell verni és akkor koncentrálhatunk a rájátszásra!