Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53991 replies to this topic

#41 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7224 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 May 2019 - 01:23 PM

Én csak egy dolgot nem tudok elfogadni. Ha egy játékos egy nő vagy a család miatt dönt így. Mindig ahhoz kell alkalmazkodni, aki a nagyobb karriert és ezáltal nagy valószínűséggel a jobb anyagi helyzetet tudja biztosítani. Márpedig ez többnyire a férfi (de ha a nő viszi a karriert, mint például volt ez Görbicz Anitánál, akkor nem ő költözött Pestre és játszott a Fradiban, hanem Vincze Ottó ment Győrbe). Kovács Péter és Bognár Kristóf se aszerint szerződjön egy csapathoz, hogy a nő éppen hol tanul. Érezzék már magukat annyira menőnek, hogy a nő kapaszkodjon értük. Ne vicceljünk már!

Itt paran szoba hoztak Filipovityt...
allitolag a baratnoje miatt jonne ide mert a haliban roplabdazik....
Ezt mindenki maga donti el kinek konnyebb a valtas es mi az amit konnyebben tudnak kezelni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#42 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2423 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 May 2019 - 01:23 PM

Én csak egy dolgot nem tudok elfogadni. Ha egy játékos egy nő vagy a család miatt dönt így. Mindig ahhoz kell alkalmazkodni, aki a nagyobb karriert és ezáltal nagy valószínűséggel a jobb anyagi helyzetet tudja biztosítani. Márpedig ez többnyire a férfi (de ha a nő viszi a karriert, mint például volt ez Görbicz Anitánál, akkor nem ő költözött Pestre és játszott a Fradiban, hanem Vincze Ottó ment Győrbe). Kovács Péter és Bognár Kristóf se aszerint szerződjön egy csapathoz, hogy a nő éppen hol tanul. Érezzék már magukat annyira menőnek, hogy a nő kapaszkodjon értük. Ne vicceljünk már!

Ha van esze nem megy olyan helyre ahol bohóc lenne mikor itt sztár... Persze mindig ez van nő miatt ez meg az aztán jön a pofára esés!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#43 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 01:06 PM

Persze, aki menni akar, menjen, tiszta sor, legyen annnak oka a pénz, vagy éppen ilyen-olyan lelki nyavaja.

#44 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:06 PM

Persze, aki menni akar, menjen, tiszta sor, legyen annnak oka a pénz, vagy éppen ilyen-olyan lelki nyavaja.

#45 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7224 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:30 PM

Nem feltetlen szemelyekben kell keresni a hibat. Vannak jatekosok akik nem nagyon tudnak beilleszkedni egy adott kozegbe es itt nem arra kell gondolni hogy nem jon ki a csapattarsakkal. Biztos voltal olyan helyen te is ahol nem tudnad elkepzelni az eletedbol 1 vagy 2 evet. Pl. nem tetszik a varos, nincsenek ismerosok, baratok stb....
Nyugodj békében CECE!

#46 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:17 PM

Ha megtudnánk fizetni,de inkább más bajnokságba menne,ami semmivel se gyengébb,az csak annyit jelent, nem érzi jól magát itt.
El lehet gondolkodni azon hogy ez kinek a felelőssége így,és miért is lehet ez. Erről próbáltam írni tegnap..

#47 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2468 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 08:54 AM

Ha megnyernénk a bajnokságot, akkor hagynám a keretet így. Ha egy csapat bajnok lesz, akkor minek azon változtatni? Ennél mivel lehetne jobb? A kupa sem az összetételen múlt, ha most szombaton lenne, lehet 10-el nyernénk, az még egy másik Falco volt.

Persze, de ez javarészt nem rajtunk múlik, ugye tudod?
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#48 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7224 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 08:54 AM

Ha megnyernénk a bajnokságot, akkor hagynám a keretet így. Ha egy csapat bajnok lesz, akkor minek azon változtatni? Ennél mivel lehetne jobb? A kupa sem az összetételen múlt, ha most szombaton lenne, lehet 10-el nyernénk, az még egy másik Falco volt.

Hidd el nem a klubon mulik. Valaki menni akar valakinek meg jobb ajanlata van.
Nyugodj békében CECE!

#49 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:54 AM

#50 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1948 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 11:18 PM

Govenst is szeretnenk marasztalni nala nem tudni mik a tervek. Szerintem jovore

Ő mondjuk már megmaradhatna a seggén. Az idei más játékszerepe és a statjai alapján nem hinném, hogy valami nagyon kemény ligába eltudna menni. Főleg a novgorodi bukta után. Max elmegy a japán 2-be pénzt keresni.

#51 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7224 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 May 2019 - 11:36 PM

Melyik bajnokságban fizetnek többet, amelyik nem erősebb a magyarnál? Mármint elsőosztályúra gondolok.

Nala nem az fog donteni hogy mennyivel kap tobbet.
Nyugodj békében CECE!

#52 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 11:18 PM

Evan is menni fog nem biztos hogy erossebb bajnoksagba bar meg szeretnenk tartani.

Melyik bajnokságban fizetnek többet, amelyik nem erősebb a magyarnál? Mármint elsőosztályúra gondolok.

#53 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7224 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 May 2019 - 10:04 PM

A jelenség valóban ez, de...
Bruinsma: Számokban nagyon hasonló szezont fog futni, mint tette Hollandiában (reméljük kétszeres bajnok lesz egy hónap múlva), de a Groningennel az FEC-ben erősebbet alkotott. Mégis nálunk kötött ki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy miért nem tudott akkor a Falconál komolyabb helyre menni, és miért lenne most mégis jobb lehetősége? Nem hinném, hogy a magyar ennyivel jegyzettebb bajnokság lenne a hollandnál.
Curry: Nála még inkább felmerül ez a kérdés. Ha szlovén és német karrier után minket választott, akkor miért most tudna komolyabb helyre szerződni? Egy magyar bajnoki cím (vagy döntő) jobb számokkal ezek szerint előnyösebb ajánlólevél?
Reddic: Azt hiszem nála viszont ez egyértelmű, hiszen egy sérülés miatt nyilván nem voltak komolyabb ajánlatai, a produktuma alapján pedig érthető, hogy kipróbálja magát erősebb ligában is.

Szeretjük őket, kiválóan is teljesítenek eddig, de nem kell megijedni, utánuk is lesz élet. Számomra ennek egyik záloga Okorn lenne, aki biztosan csak olyan légiósokat igazolna, akikkel az általa elvárt védekezést meg tudná valósítani. Ez a legfőbb ok, amiért azt szeretném, ha jövőre is ő lenne a csapatunk mestere (meg azért, mert ugyan olyan beteg maximalista, mint én).

Reddic alapbol komolyabb ligaban fog szerepelni igy elvezzuk ki azt a par meccset amig itt van. Nem tudom lesz e ilyen jo centerunk aki vedekezesben es tamadasban is ennyire jo bar sokszor meglatszik a jatekan mennyire van kedve epp jatszani.
Evan is menni fog nem biztos hogy erossebb bajnoksagba bar meg szeretnenk tartani. Govenst is szeretnenk marasztalni nala nem tudni mik a tervek. Szerintem jovore 5 uj legios lesz aztan majd meglatjuk. De addig van par feladatunk amit el kellene vegeznunk. :)
Nyugodj békében CECE!

#54 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:34 PM

Ha a játékképet nézzük,én is marasztalnám,mert a rotáció,filozofia minden rendben van, viszont tartok tőle sokan nem honorálják ezt a stílust, és a rossz szájúak szerint ennek sok magyar nem is örül,nem is jönnek ki vele,és nem szeretne vele jövőre dolgozni. Most mindenki beállt a sorba, de én nem gondolom hogy ez garancia a csapategységre és egy légiósnak se mindegy,hogy viselkednek vele,erre jó példa az elmúlt két év Körmendje.

#55 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

Én is így gondolom Circo, Curry egyébként nyilatkozta, hogy a több lehetőség miatt választott minket. De abban biztos vagyok, hogy Gasper szerepe óriási abban, hogy Reddic és Evan itt játszik és ahogy írtad ez lehet a garancia a sikeres szereplésre a jövőben. Én nekem sokkal szimpatikusabb Okorn filozófiája, mint mondjuk az előző években amit láttunk. Reméljük eredményesebb is lesz.
Csak a FALCO !

#56 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2019 - 09:37 PM

Mondjuk nagyon meglepő lenne ha egy Bruinsma vagy Reddic a magyar bajnokságban játszana meg egy évet, de akar Curryrol is el lehet ezt mondani. Az ilyen játékosok nem nagyon maradnak egy évnél tovább, de ez mindenhol így van a magyar bajnokságon belül.

A jelenség valóban ez, de...
Bruinsma: Számokban nagyon hasonló szezont fog futni, mint tette Hollandiában (reméljük kétszeres bajnok lesz egy hónap múlva), de a Groningennel az FEC-ben erősebbet alkotott. Mégis nálunk kötött ki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy miért nem tudott akkor a Falconál komolyabb helyre menni, és miért lenne most mégis jobb lehetősége? Nem hinném, hogy a magyar ennyivel jegyzettebb bajnokság lenne a hollandnál.
Curry: Nála még inkább felmerül ez a kérdés. Ha szlovén és német karrier után minket választott, akkor miért most tudna komolyabb helyre szerződni? Egy magyar bajnoki cím (vagy döntő) jobb számokkal ezek szerint előnyösebb ajánlólevél?
Reddic: Azt hiszem nála viszont ez egyértelmű, hiszen egy sérülés miatt nyilván nem voltak komolyabb ajánlatai, a produktuma alapján pedig érthető, hogy kipróbálja magát erősebb ligában is.

Szeretjük őket, kiválóan is teljesítenek eddig, de nem kell megijedni, utánuk is lesz élet. Számomra ennek egyik záloga Okorn lenne, aki biztosan csak olyan légiósokat igazolna, akikkel az általa elvárt védekezést meg tudná valósítani. Ez a legfőbb ok, amiért azt szeretném, ha jövőre is ő lenne a csapatunk mestere (meg azért, mert ugyan olyan beteg maximalista, mint én).

#57 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4509 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:59 PM

Én jelen állás szerint a csapatból csak egy embert nem tartanék meg(légiós),de ennek a forgató könyvnek nem túl nagy az esélye(mármint,hogy a többi maradna).Egyébként pedig erre még tényleg ráérünk.

#58 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2019 - 09:37 PM

Mondjuk nagyon meglepő lenne ha egy Bruinsma vagy Reddic a magyar bajnokságban játszana meg egy évet, de akar Curryrol is el lehet ezt mondani. Az ilyen játékosok nem nagyon maradnak egy évnél tovább, de ez mindenhol így van a magyar bajnokságon belül.

Reddic tuti nem marad szerintem, Bruinisma és Curryből viszont egyiküket jó lenne legalább marasztalásra bírni.

#59 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:37 PM

Idézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 08:36 PM

En ugy tudom kinalunk szerzodest neki. A legiosok kozul is parnak de ok nem maradnak mert jegyzettebb bajnoksagba hivjak oket.

Csak a FALCO !

#60 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 08:36 PM

En ugy tudom kinalunk szerzodest neki. A legiosok kozul is parnak de ok nem maradnak mert jegyzettebb bajnoksagba hivjak oket.

Én nagyon örülnék, ha Okorn jövőre is nálunk folytatná. Nyilván érdemes megvárni hogyan alakul a szezon, de ha sérülések nem lesznek és döntőbe jutunk, akkor kevésbé lehet bele kötni a munkájába. Bár abban is biztos vagyok, hogy egy esetleges Körmend elleni vesztes döntő után egyesek szemében ő lenne a leggyengébb edző, ahogy egyes légiósokkal kapcsolatban is így várhatóak majd a vélemények.