Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53136 replies to this topic

#601 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 192 Hozzászólás:

Elküldve: 20 February 2019 - 06:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Blackyellow - Dátum: 18 February 2019 - 08:29 PM

A csapatuk,játékuk jobb....
A játékosaik sztem nem jobbak!
Összetartanak,küzdenek mint egy család...Ez nagyban az edző érdeme is....
Nálunk a hülye is látja,hogy a csapat és az edző közt feszültség van....
Ha ez így marad hiába az erős keret,idén sem gondolkodhatunk aramyban....😞

+1
Kb ezt vartam,hogy nem lesz semmi vsltozas,megy ez szepen tovabb es vege lesz ennek a szezonbak is,vhol talan a 4 koze igy becsuszunk majd!
Ugyan mar,hogy a szolnok milyen jo eselyunk sincs?!baromsag!csak ezzel a szetcsuszott csapattal nincs eselyunk ez igaz!
Tavaly egy sokkal jobb,erosebb Szolnok ellen voltunk partiban egy gyengebb kerettel!
Most egy erosebb kerettel,siman eljatszogatott velunk egy (Perry (tavaly),Milosevics nelkuli) tartalekos szolnok!
Az idei ev most sem lenne veszve,ha mas kezekben lenne a csapat!en biztos nem cserelnem el Govenset Rosira,a magyar magunkat sem az ovukere(csak mert most a Benke jol jatszott),nyilvan Vojvoda mas kerdes!de Perl Zoli is jo jatekos es kozel hasonlot tudna ha jol lenne hasznalva,fel lenne epitve!ittvan Bruinsma!de mintha itt sem lenne,fantasztikus jatekos es nem jatszunk ra,csapatjatek nelkul eszrevehetetlen,csak szenved!
En azert nehezen nyugszok bele,hogy a vha volt legerosebb,legmelyebb keretunkkel csak ugy feladunk mindent!csak mert nem merunk valtoztatni!
Nem vagyok benne biztos,hogy ilyen minosegi jatekosokat fogunk mindig tapogatni!vagy csak 1-2 ot nem egyszerre ennyit!
Abban is biztos vagyok,hogy egy Bencze (bar utalom)ebbol a keretboleredmenyes lenne es akkor jobban biznek a bajnoki cimben,mint igy most!

#602 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Blackyellow - Dátum: 18 February 2019 - 08:29 PM

A játékosaik szerintem jobbak momentán, tökéletes formában. Utóbbi itt nem igaz.
De alakulhat.

Benit azért nem találjuk meg, mert szeretjük, és ez így van jól - de neki nagyon sokat kéne tenni, hogy újra felépítse magát, és úgy döntsön el meccseket kapitányként, mint Kálmán Laci. Akkor lenne igazi vezér.

Zozó lelkének épp egy Kálmán Laci féle edző tenne jót, talán akkor élvezte legjobban a játékot, és ahogy láttam, ők jó kapcsolatot is ápolnak. De nem választhatunk Zozóhoz edzőt.

Tegnap visszanéztem a meccset, kifejezetten figyelve a játékosok megnyilvánulásait. Leginkáb a nagy akarást láttam, csalódottságot. Többet nem gondolok bele.
kép

#603 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 09:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 18 February 2019 - 08:44 PM

Bocs, de ezt honnan vetted? Rákerestem, semmi arra utaló hírt nem találtam, hogy ne lenne atombiztos a poziciója.

Hülyén is fogalmaztam, bocs, most Fideszes a polgármester, de a politikát meghagyom itt másnak.
Én hallottam, mind a vízilabda, mind a kosár várható támogatottságáról, és általában nem zörög a haraszt. Meglátjuk.
kép

#604 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 08:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 18 February 2019 - 07:39 PM

Ki tudja mit hoz a jövő, állítólag az eddigi Fideszes polgàrmester helyett semleges van Szolnokon, így a pėnzcsapok...

Bocs, de ezt honnan vetted? Rákerestem, semmi arra utaló hírt nem találtam, hogy ne lenne atombiztos a poziciója.

#605 Blackyellow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 08:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 18 February 2019 - 06:48 PM

Circo és Difenz is jól összefoglalta a dolgot, nem nagyon van mit hozzátenni.
Akárhogy ragozzuk, a Szolnok jobb nálunk, és ezt érvényre juttatja. A bajnokságban van két idegenbeli egy pontos vereségük, a kupát simán nyerték. Tegyük fel, hogy most nekifeszülünk a bajnokság hátra lévő részében, elkezdünk eredményeket hozni (azaz idegenben is, nemcsak itthon). Beelőzzük a Körmendet és a Berényt, a PO-nak nekifutunk a második helyről. Akkor mi is lesz? Egy újabb ezüst. Jelenleg nem látom esélyét - formajavulás esetén se - hogy ezt a Szolnokot lenyomjuk. Egyszerűen jobbak nálunk, ez van.

#606 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 07:39 PM

Ki tudja mit hoz a jövő, állítólag az eddigi Fideszes polgàrmester helyett semleges van Szolnokon, így a pėnzcsapok...

kép

#607 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1055 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 06:48 PM

Circo és Difenz is jól összefoglalta a dolgot, nem nagyon van mit hozzátenni.
Akárhogy ragozzuk, a Szolnok jobb nálunk, és ezt érvényre juttatja. A bajnokságban van két idegenbeli egy pontos vereségük, a kupát simán nyerték. Tegyük fel, hogy most nekifeszülünk a bajnokság hátra lévő részében, elkezdünk eredményeket hozni (azaz idegenben is, nemcsak itthon). Beelőzzük a Körmendet és a Berényt, a PO-nak nekifutunk a második helyről. Akkor mi is lesz? Egy újabb ezüst. Jelenleg nem látom esélyét - formajavulás esetén se - hogy ezt a Szolnokot lenyomjuk. Egyszerűen jobbak nálunk, ez van.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#608 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1004 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 03:30 PM

Maximálisan egyetértek én is. Nem lehetne, hogy Difenz Demont kipróbáljuk edzőként? :)/>/>
Ami viszont rohadtul nem tetszett, hogy páran Govens, Perl Zoli, Váradi nyakába varrják a kudarcokat. A döntőben szarok voltak, ez nem kérdés. Darrin három negyeden keresztül szinte mindent elbaltázott. Mindegyikük messze van a csúcsformájuktól, de mindenki tudja mire képesek. Nem vagyok bennfentes, nem tudom, hogy Okorn foglalkozik-e egyénileg velük, kapnak-e egyéni feladatokat. Segítségükre van e sportpszichológus, tartjuk-e a kapcsolatot Pankár Tibivel? Mitől reméljük, hogy jobbak lesznek? Egyben biztos vagyok, az zsákutca, hogy kikiáltjuk őket bűnbaknak. Ha távoznának jövőre kivel pótolnánk őket? A Vojvodát meg Benkét felejtsük el.
Nem ért meglepetésként, hogy az edzőnk maradt a helyén.

#609 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 231 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 01:18 PM

Nagyon korrekt és részletes elemzés.

#610 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 488 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 12:01 PM

A szokásos egy nap után most kettő kellett, hogy lenyugodjak és már higgadtabban lássam a dolgokat.
A lényeget leírtátok. Adott volt minden a kupasikerhez, közeli helyszín, sok szurkoló, sima elődöntő, ellenfélnél sérülések...
Az egész csapat és az edzői stáb is csődöt mondott.
A kezdő ötösöknek én pont nem szoktam nagy jelentőséget tulajdonítani, tőlem lehet akár minden meccsen más, ha az az ellenfélre van hangolva.
Írtam korábban és sajnos beigazolódott, hogy az új igazolásokkal Bíró le lesz építve, megtörtént. Egy játékos sem tud úgy "működni", hogy pl. egy rossz megmozdulás v. egy kihagyott dobás után lehozzuk. Teljes önbizalomvesztés, de akkor látva az elmúlt egy hónapját, ne a döntőn várjuk tőle, hogy már az elejétől húzóerő lesz. Bíró ha fele annyi tényleges bizalmat kapna mint Beni, akkor nem lenne ő rossz játékos.
Curry a liga legjobb hátvéd védőjének van elkönyvelve, erre amikor az lenne a cél, hogy a Voja semmiképp ne kapja el az elején a fonalat, padozik, és Govens személyében egy jóval gyengébb védő kezd rajta. Annak én nem vagyok híve, hogy egy ifistával baltázzuk le, én sportszerű körülmények közt szeretném, ha nyerne a csapatom. Fordított esetben sem örülnék, ha az egyik sztárunkat a Szolnok peremembere iktatná ki ilyen módszerekkel. Viszont sportszakmai módszer adott lett volna.
Már az alapvonaltól üldözze Curry, és amint zárást kér fenn, egyből csapdázni, hogy kerüljön ki a kezéből a labda.
Kis kitérő, de páran szerintem ti is követitek az NFL-t. A Pats ellen a főcsoportdöntőben és a döntőben is azért vették elő, a vesztes csapatok edzőit, hogy 2 embert (Edelman, Gronk) kellett volna „csak” duplázni harmadik és soknál. Ha a „noname”-ebb játékos ver meg, ok, de a fő pilléreket ki kell iktatni, mozgásterüket minimalizálni.
Na most Milosevic kiesésével egy igazi vezér maradt, akit váltott „lovakkal” fárasztani kellett volna. Illúzióm nincsenek, akkor is megdobta volna akár büntetőkkel a maga 14-20 pontját, de nem került volna a hero dobásokkal extázisba, ami átragadt az egész csapatukra. Benkét pl még soha nem láttam ilyen tökösen játszani. Előnyből könnyebb kosárlabdázni, plusz 10-nél könnyebben megkockáztat egy játékos egy nehezebb dobást is, és persze ilyenkor be is hullik nekik.
Az utolsó negyedben tudtuk ezt játszani, előtte 33 percig miért nem. Nálam ez edzői hiba.

A csapatnál továbbra is azt látom, hogy nincs hierarchia, ahogy írtátok nincs vezér. Govens Beni kéne, hogy az legyen, most egyik sem alkalmas rá. 3-4 játékosunk is azt hitte, hogy na majd én emberről bedobva a nehezet is kirángatom a csapatot a gödörből, és mentek a hülye vállalások.

Govens betörései hatástalanok voltak, faulthatáron pont mindig annyit toltak rajta, hogy kikerüljön a konfortzónájából, és a be nem fújt faultok már nem először belemásztak a fejébe, és szétesett teljesen. Beni és sajnos már Zozó betörései is kamubetörések, nem elsődleges a gyűrűre törés, hanem a kiosztásra mennek, amire jól felkészült a Szolnok.
Zozó kint leépítették, és most sem látom a tavalyi önbizalmat, de miből is merítene. Itthon 33 percekhez volt szokva sok vállalással, nem a feléhez. Ő sem az a gyere be a padról a negyed végén pár percre és csinálj csodát játékos.
Tóth Norbit mindig dicsértem az akarata (ez amúgy alap kéne lenni mindenkinél) meg a játékintelligenciája miatt (ez vagy van, vagy nincs, nehezen tanítható az, hogy legyél okos), de be kell vallani, hogy fizikailag már nem egy top-csapatos szint. Visszafejlődött egy palánk alól aszisztokból egy méterről pontokat gyűjtögető játékossá, de csak ha nincs 5 méteren belül ellenfél. Nulla emelkedése miatt annyira fél a takarótól, hogy ha nincs ott senki, akkor is 3 dobócselt csinál, arra pont odaérnek, és átdobja a gyűrűt.
Missmatch után az 180-as Rózsit nem tolja be, hanem kiadja…
Védekezése ok, de aránylag sokat van fenn a pályán, és akkor rendre 5 szolnoki védekezett 4 ellen, ami azért megkönnyíti a besegítéseket, passzsávok zárását stb…
Beninek meg tényleg fel kéne már ébrednie. Huszonéves ilyen magas kosaras nem zsákolja a ziccert? 3-1 et lerohanásnál nincs önbizalom, a 10 % alatti szezon triplamutatót nem is említve. Rontás után meg megy a szokásos bírópuhítás, de azért ő nem Lacika meg Voja szint, akik ezt megtehették, meg a köv támadásnál meg is kapták a kedvező fújást.
Ha pl. Beni Norbival van fenn a pályán, már 2 játékos off támadásban. Ezt azért kevés csapat bírná el.
A végére hagytam Okornt. Látszik, hogy valami megtört, de azért én ott nem tartok, hogy Szrecskot szeretném megint itt látni. Nekem is tetszett az új irány, szezon első felében legkevesebb kapott pont. A védekezés a tudás, a taktika, a fizikum meg sok minden máson túl de főleg akarati tényező. Ezek szerint nem akarják eléggé a játékosok, főleg nem az első félidőkben. Na ezt az edző dolga behajtani rajtuk, motiválni őket, hogy ezt keményen ordibálva, vagy finomabb pedagógiai módszerekkel csinálja nekem mindegy. Ő van velük minden nap, neki kell tudni, hogy kinél mi használ. Ha elvesztette a tekintélyét (nem tudom, hogy így van-e) a csapaton belül, az amúgy nagy baj, mert az visszaszerezni mindig nehezebb, sőt sokszor lehetetlen.

#611 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 10:47 AM

Ezzel a válogatott szünettel csak az a probléma, hogy pont azok a játékosok lesznek megint távol, akiket állítólag be kellene építeni a csapatba. Plusz Beni.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#612 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 231 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2019 - 10:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2019 - 11:35 PM

Ezt én is így érzem, de aztán ki tudja mennyire van így. Az viszont igen, hogy az utolsó öt mérkőzésből négyszer (DEAC, ZTE, Paks, Szolnok ellen) botrányosan védekeztünk már az első félidőben is. Nyilván Govensre és Perlre nem nagyon van olyan Falco szurkoló, aki nemet mondana. Viszont ha olyan sokan edzőt akartak váltani tavaly, az ne abban nyilvánuljon meg, hogy legyen olyan mint Szrecsko csak cseréljen többet, és kérje ki jókor az időket. Nem, ha új edzőt akartatok, akkor az legyen egy teljesen más filozófiájú edző, akár olyan, aki a klub eddigi hagyományaival (mindegy mennyit kapunk csak dobjunk eggyel több pontot, mint az ellenfél) szembe is megy e téren. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy Go és Zozó érkezése előtt is szarul védekeztünk sokszor idegenben, és az eredmények sem voltak igazán jobbak (itthon nyögvenyelős győzelem, idegenben vereség). Ugyanakkor az is tuti, hogy az említett két játékos sokszor eszetlen támadójátéka nem Okorn stílusa, és meg őrül ettől. A Berény ellen is volt, hogy egymás után 3-4 alkalommal elbasztunk támadást a rohanás miatt, és Okorn hiába mutatta, hogy nyugi már, ezt kb. az 5. támadásnál érte el, amikor éppen Currynek mutatta, aki végre szót fogadott.
Én eléggé Okorn párti vagyok (ahogy tavaly Szrecsko mellett is állást foglaltam), egyrészt közel áll a személyisége az enyémhez, másrészt ha akartunk valami újat, akkor támogassuk azt. Higgyétek el nem egyszerű ez az egész. Kaptok egy megbízást, aztán segíteni akarnak azzal, hogy egy hatalmas kedvenc légióst hoznak nektek, és mellé egy szintén nagy kedvenc saját nevelésű, itthon elvileg komoly nívót képviselő játékost. De valahogy mégsem sikerül ezt összegyúrni úgy, hogy az ember filozófiájához passzoljon. Akkor most kié az elsőbbség? Azoké, akik már sok örömöt okoztak nekünk, de a sokak által várt aranyat velük sem sikerült eddig megnyerni, vagy azé, akinek bizalmat szavaztak nyáron, hogy építsen egy csapatot?

Egyetértek amit írtál.
Nehéz dolog ez. Van egy, a délszláv iskolán nevelkedett, erős érzelmi töltésű edzőnk és van egy sor nagyon jó képességű játékosunk: Curry, Reddic, Zozó, Govens, Bruinsma, Balmazovics, Váradi és két jól küzdő játékosunk Bíró és Norbi. Ez a névsor akárhogy is forgatjuk - itt Magyarországon az első két legjobb állományú csapat között van. A teljes Szolnok keretét tartom csak jobbnak. A Jászberény és a Körmend kerete gyengébb, bár ott is vannak jó játékosok.
Ebből kiindulva egy kupaezüst nem szégyen ....bár gyanítom, hogy nagyon sokan csalódottak (Én is), mert ez a kupa átok továbbra is erősen rajtunk van. Ez már egy nehéz és gyötrő stigma rajtunk... és azért lett volna nagyon jó győzni egy létszámban kevesebb Szolnok ellen, hogy ettől a nehéz átoktól megszabadulhassunk. Ez számunkra nem csak egy kupagyőzelem lett volna, hanem az egész eddigi kupaszereplésünk béklyóit levető euforikus győzelem lett volna.
Nem tudom hogyan lesz a bajnokságban, mennyire viselt ez meg minket, de az most jó, hogy nem kell rögtön a bajnoki meccseknek nekiugrani és lesz egy kis szünet rendezni a sorokat a bajnokság végjátékára. A nagy dilemmám az, hogy az eltérő formájú edzői puzzle mennyire illeszkedik a játékosokéhoz.

#613 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7040 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 11:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 17 February 2019 - 10:47 PM

Nekem úgy tűnik, hogy Okornak van egy szigorú védekezésre épülő ars poeticája a kosárlabdában és ezt megzavarta rendesen, hogy Gyuribá visszahozta Govenst és Perl Zolit. Az egész szisztémáját újra kéne felépíteni és ez nem igazán megy. A gesztusai - mint ez az éremátadásos szitu is - mintha arra utalna, hogy tele van a hócipője.
Mindenesetre ez nem biztató a rájátszás előtt. Remélem nincs igazam.....

Ezt én is így érzem, de aztán ki tudja mennyire van így. Az viszont igen, hogy az utolsó öt mérkőzésből négyszer (DEAC, ZTE, Paks, Szolnok ellen) botrányosan védekeztünk már az első félidőben is. Nyilván Govensre és Perlre nem nagyon van olyan Falco szurkoló, aki nemet mondana. Viszont ha olyan sokan edzőt akartak váltani tavaly, az ne abban nyilvánuljon meg, hogy legyen olyan mint Szrecsko csak cseréljen többet, és kérje ki jókor az időket. Nem, ha új edzőt akartatok, akkor az legyen egy teljesen más filozófiájú edző, akár olyan, aki a klub eddigi hagyományaival (mindegy mennyit kapunk csak dobjunk eggyel több pontot, mint az ellenfél) szembe is megy e téren. Persze azt is hozzá kell tenni, hogy Go és Zozó érkezése előtt is szarul védekeztünk sokszor idegenben, és az eredmények sem voltak igazán jobbak (itthon nyögvenyelős győzelem, idegenben vereség). Ugyanakkor az is tuti, hogy az említett két játékos sokszor eszetlen támadójátéka nem Okorn stílusa, és meg őrül ettől. A Berény ellen is volt, hogy egymás után 3-4 alkalommal elbasztunk támadást a rohanás miatt, és Okorn hiába mutatta, hogy nyugi már, ezt kb. az 5. támadásnál érte el, amikor éppen Currynek mutatta, aki végre szót fogadott.
Én eléggé Okorn párti vagyok (ahogy tavaly Szrecsko mellett is állást foglaltam), egyrészt közel áll a személyisége az enyémhez, másrészt ha akartunk valami újat, akkor támogassuk azt. Higgyétek el nem egyszerű ez az egész. Kaptok egy megbízást, aztán segíteni akarnak azzal, hogy egy hatalmas kedvenc légióst hoznak nektek, és mellé egy szintén nagy kedvenc saját nevelésű, itthon elvileg komoly nívót képviselő játékost. De valahogy mégsem sikerül ezt összegyúrni úgy, hogy az ember filozófiájához passzoljon. Akkor most kié az elsőbbség? Azoké, akik már sok örömöt okoztak nekünk, de a sokak által várt aranyat velük sem sikerült eddig megnyerni, vagy azé, akinek bizalmat szavaztak nyáron, hogy építsen egy csapatot?

#614 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8886 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 11:21 PM

Tök természetes dolog és reakció, nem kell semmi rosszat belelátni szerintem.

#615 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 11:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 17 February 2019 - 10:47 PM

Az én véleményem az, hogy eléggé gáz. Én ezt nem tudom pozitívan fogadni.
Citromba harapott arccal félredobva az ezüstérmet szerintem egy hisztis, durcás hülyegyerek stílus, nem pedig egy komoly edzőé.
A véleményem az, hogy Okornt most már nem kell leváltani, de nyáron nem kéne tovább marasztalni.
Nekem úgy tűnik, hogy Okornak van egy szigorú védekezésre épülő ars poeticája a kosárlabdában és ezt megzavarta rendesen, hogy Gyuribá visszahozta Govenst és Perl Zolit. Az egész szisztémáját újra kéne felépíteni és ez nem igazán megy. A gesztusai - mint ez az éremátadásos szitu is - mintha arra utalna, hogy tele van a hócipője.

Ha megnezel egy bl dontot vagy akar egy vb dontot az ezustermesek nagy resze egybol leveszi az ermet es a kezeben fogja. nem kell ebbe semmit belemagyarazni sztem, csalodottsag es semmi tobb.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#616 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 231 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 17 February 2019 - 10:12 PM

Szerintem pozitív dolog, de rengetegen gondolják máshogy, kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik az esetről.

Az én véleményem az, hogy eléggé gáz. Én ezt nem tudom pozitívan fogadni.
Citromba harapott arccal félredobva az ezüstérmet szerintem egy hisztis, durcás hülyegyerek stílus, nem pedig egy komoly edzőé.
A véleményem az, hogy Okornt most már nem kell leváltani, de nyáron nem kéne tovább marasztalni.

#617 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 303 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 17 February 2019 - 10:12 PM

Szerintem pozitív dolog, de rengetegen gondolják máshogy, kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik az esetről.

Plusz nem tudom kinek tűnt fel elsőre

#618 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 303 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 09:36 PM

Nem tudom mire akarsz celozni ha valaki leveszi egybol az ermet, a sport teruleten szamtalan ilyen szitut lathatunk.

#619 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 09:47 PM

Egy napot aludva a tegnapi napra ugy erzem annyi tortent, hogy ez a csapat el sem hitte, hogy legyozheti a Vojvodaval felallo Szolnokot semleges palyan. Nem azt mondom, hogy nem akartak hanem fejben nem hittek a sikerben. Nem segitett az sem a helyzeten, hogy az elejen azt is bedobtak ami szinte fizikailag lehetetlen volt.
A szurkolo meg mar csak ilyen, csapkod egyet aztan ha jovore ismet bejutnank a dontobe ugyan ott lenne mindenki ebben biztos vagyok es ez a normalis!
A csapat sokkal tartozik most nekunk, a bajnoksagban lehet javitani!
Nyugodj békében CECE!

#620 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 09:36 PM

Nem tudom mire akarsz celozni ha valaki leveszi egybol az ermet, a sport teruleten szamtalan ilyen szitut lathatunk.
Nyugodj békében CECE!