Ugrás a tartalomhoz

Számtech boltok Szombathelyen

31 replies to this topic

#21 intyipintyi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2006 - 04:39 PM

Az AZ-NET is korrekt. A Kisfaludy - Borostyán parkoló sarkán az udvarban. (sztem)

#22 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2006 - 02:13 PM

Idézet (gorban @ 2006-6-13, 14:10)
Ennek a Monitor Kft.-nek van honlapja?

Nincs, s szerintem jól teszik, hogy nem kötik a konkurencia orrára áraikat. A PenCom a CEO-hoz hasonlóan drága. Ami még tűrhető, az a GTS Computer, a SaFó mellett, a Géfin Gyula u.-ban, de a Vas Népével majdnem szemben lévő se drága. (Neve most nem jut eszembe.)

#23 gorban

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2006 - 02:10 PM

Hát télleg Pestre kell mennem ezért a szerencsétlen SDIO kártyáért. Pedig igenis van ilyen, mert megtaláltam a neten...

Ennek a Monitor Kft.-nek van honlapja?

#24 bonyi86

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1008 Hozzászólás:
  • Interests:Falco KC

Elküldve: 13 June 2006 - 12:46 PM

Szerintem a PenCom se rossz, a Szily János u-ban van. Nem járok gyakran ilyen helyekre, de ott eddig csak jó tapasztalatom volt...
M I N D E N K I   S Z O M B A T H E L Y I !

#25 gorban

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2006 - 09:59 AM

Ja, megvan az első rossz tapasztalat. Az csak egy dolog, hogy nem érti a kollega, mi az az SDIO kártya, de meg sem próbálja kitalálni. (Defaultból én vagyok a hülye...)

#26 Bazsy1983

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 12 June 2006 - 09:54 AM

Szerintem meg Szombathelyen nincs is jó Számtekbolt, elmondom mér:
-A választék siralmas mindenhol
-Amit keresek az mindig épp elfogyott
-A hozzánemértés a plafont veri
-És a legtöbb helyen bunkok

Ezzel szemben ha peströl megrendelem amit szeretnék, az ittvan max 2nap alatt és még postaköltséggel együtt is olcsobb...
Meg mivel Pesten vagyok évközben így általában csak besétálok valahova, és érdekes modon van mindenük ami kell, mindenhez értenek, de rendesen, és nem terelnek hogy majd jövö héten talán hoznak....

Ugyhogy én elvböl nem vásárolok szombathelyen számitástechnikai cuccokat, mert semmi értelme...

#27 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 12 June 2006 - 09:45 AM

Idézet (athenia @ 2006-6-11, 20:17)
egyébként a CEO (szécsényi ucca) a legmenőbb számtech bolt, de ezt mindenki tudja.

athenia = CEO alkalmazottja:DDD

Amugy ahanyszor bementem, mindig megbantam, qrva magas arak!

#28 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 11 June 2006 - 08:17 PM

egyébként a CEO (szécsényi ucca) a legmenőbb számtech bolt, de ezt mindenki tudja.

#29 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 11 June 2006 - 08:16 PM

SF = montitor kft alkalmazottja:DDD

#30 pokróc

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: 10 June 2006 - 09:48 PM

egy bizos a Március 15 téren lévő számtech boltba be ne menj, mert nagyon taplók!

#31 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2006 - 09:57 AM

Monitor Kft. rulez! Ott nagyon korrekt árak és kiszolgálás van. A Szelestey u. vasútállomás felőli vége felé van, a bal oldalon, egy udvarba kell bemenni, garázsajtó-szerű kapun. A szombathelyi telefonkönyvben van telszámuk.

#32 gorban

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 07 June 2006 - 12:12 AM

Sziasztok!

Nemrég költöztem Szombathelyre és nem sok még a helyismeretem. Szeretnék számítógépet venni, de a kellő mennyiségű rossz tapasztalat után inkább először a szakértőket kérdezem meg :-)

Melyik  boltba érdemes menni itt Szombathelyen? Hol nem vágják át az embert és ráadásul még értenek is hozzá? (Kissé már unom, hogy én tanítom az eladókat, pedig ha valaki, én aztán egyátalán nem vágom a témát :-))))

Segíccsetek plííííz!

Üdv,

Gábor