Ugrás a tartalomhoz

Vasi munkakerülő a Parlamentben!!!!

175 replies to this topic

#161 Hogard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 01:44 PM

Nem tudom, hogy mit kell ezen csodálkozni, ha egy képviselő iszik, vagy szeret kefélni.
Akár nő, vagy akár férfi.
Hiszen ők is olyan gyarló emberek mint mi, sőt...
És azt sem kell froclizni, hogy a faterja, vagy a gyereke mit csinált, csinál.
Neki kell bizonyítani.
Egy dolgot kell figyelembe vennünk: mit tesz annak érdekében, amiért odajuttattuk a mézesbödönhöz.
Vagyis megfelelően képviselik a választópolgárokat, körzetüket, városukat. És ne csak a választások alatt legyünk fontosak nekik.
És ne felejtsék el, hogy ők vannak mi értünk és nem fordítva.
Egyébként nagyon sajnálom, hogy a képviselőket nem lehet visszahívni a ciklus alatt.
Na, akkor  lenne igazán érdemi munka, és nem csak maszatolás.

A nyugat szerkesztőinek ötletként ajánlom, hogy nyissanak egy oldalt a képviselőknek, táblázatszerűen egymás mellett, és alatta a  négy év alatt elért eredményeiket jegyezzük.
Így a következő ciklusban már könnyebben választjuk ki a megfelelő embereket, vagy az újaknak szavazunk bizalmat!

#162 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 01:19 PM

ja, és nem kell hogy "jó pasi" legyen, hanem az kell, hogy NEKEM tetszen.
nekem különben is sajátos ízlésvilágom van:))

#163 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 01:18 PM

Ez nem apakomplexus, hanem nem huszonéves kisfiúkkal akarok szeretkezni, akik olyanok mintha az öcséim lennének, mert nem értenek semmihez, mert 18 évesen volt csak életük első szexuális kapcsolata, utána 20 évesen, én meg lennék a harmadik:) szóval nekem érett férfi kell, mert nem vagyok pedofil.

az utolsó szp h tetszek a pasinak, mert eleve, ha meg akar dugni, feltételezem tetszek is neki. nem? a ffiak sztem beérik rosszabb nőkkel is, a nők jobban válogathatnak, mert kereslet-kínálat viszony egyenlőtlen, és a nőknek nagyobb a kínálat az olyan pasikban akik hajtanak rájuk.

én nem vedelek bulikban, mert nem vagyok alkoholista, annyira sem mint az átlag. pénze nem azért kell h legyen, h nekem adjon, nekem nem kell h adjon a pénzéből:), hanem azért kell h legyen pénze, mert azzal együtt olyan tulajdonságok járnak együtt (magabiztosság, jó fellpés, önbizalom), ami vonzó egy ffiban.
szal nem a pénz a lényeg, az csak egy eszköz. hanem azok a tulajdonságok, amelyek egy ffiban csak akkor alakulnak ki, ha van pénze.

persze ha pénz nélkül is rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, akkor nem kell h pénzes legyen, de azért ne is szobabiciklivel munkába járó környezetvédő legyen:))

de kivétel mindig van, szal volt már olyan pasim is akinek nem volt diplomája, mégis okos volt. de nagyátlagban akinek nincs diplomája, az nincs olyan művelt mint akinek van.

és itt sem arról van szó, h az egyetemen válna műveltté, hanem jó képességei miatt ment egyetemre:)

szal értitek remélem:)

#164 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 01:03 PM

Athenia, kérlek keress rá az apa-komplexus tüneteire a neten. Meg fogsz lepődni.

Mellesleg, utolsó szempont, hogy tetsszél a fiúnak?
És miért kell pénzesnek lennie, ha jó pasi? Hiszen mint tudjuk Te minimum félmilliót zsebelsz be egy hónapban. Vagy elvedelsz 40-50 ezer forintot egy buli alatt?

#165 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 12:27 PM

nekem is ez volt az első gondolat ami szm-be jutott, h lenyúlta a csaját:)))

csak nem akartam írni, hátha túl egyszerűnek tűnnék:)

amúgy az a csaj, akit le lehet nyúlni, azért nem is érdemes bánkódni. én a pasijaimmal úgy vagyok, hogy ha bki el akarja tőlem csábítani, és a pasi arrafele hajlik, én egy percig nem harcolok érte. ha menni akar menjen, ha meg nem akar menni, akkor pedig nincs mitől félnem.

egy olyan ffival én nem is tudnám elképzelni az életemet, akit úgy kellett harccal megtartanom. ha pedig egy pasin azt veszem észre, hogy direkt érezteti, h másnak is tetszik, akkor pedig én dobom ki.

az én pasim, ha beszámol róla, megdughatja felőlem fél szombathelyet, hajrá. de ha eltitkolja és én tudom meg, akkor repül.

szerencsére a házasság gondolata még jóval jóval odébb van, mert 30 éves korom körül szándékozok férjhez menni, addig pedig élni kívánom az életemet, csak az a baj, hogy szombathelyen szar a pasifelhozatal, mert vagy nagyon béna kisfiúk vannak a szórakozóhelyeken, lóvé nélkül (80%), vagy olyanok akikkel megint nnem tudok elképzelni semmi szexet.

Akivel el tudnék képzelni egy fergeteges éjszakát, annak a köv. szp-oknak kell megfelelniük:

legyen 40 felett, de inkább 50,
öltözködjön normálisan, öltöny+nyakkendő, ne pedig adidas cipő puma pulcsi és onil nadrág, tomi hilfiger parfümmel:)))
legyen tapasztalt szexben (ezt látom elsőre)
legyen okos, értelmes (diplomás)
és lássam rajta, hogy tetszem neki:)

Na, ha mindez adott, és megvan az a plusz is, ami megfoghatatlan hogy ki kiben látja meg, akkor lehet szó szexről:)

És Hende Csaba mindezen szp-oknak megfelel:)))
Csak neki meg én nem kellenék, mert nem égetné egy 22 évessel magát:))

szal nagyon nehéz szhelyen valamirevaló szexpartnert találni

de ha tudtok vmi jót, akkor szójjatok.:)

#166 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2006 - 10:28 AM

splity!
Lenyulta a csajodat?      

#167 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2006 - 03:41 PM

beszélj egyes számban, mert sztem más nem akarja használni, csak te. de használhatod nyugodtan, csak nem kell másokkal takaróznod, ha vmit meg akarsz kérdezni.

#168 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2006 - 10:00 AM

Az igazság az, hogy én nem a vezető poziciója végett haragszom rá, más oka van de ezt most nem fogom leírni.
Athenia, akkor mátol had használjuk az Atheniácska nevet, ok?
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#169 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 11:59 PM

jólvan csak vicceltem tudom hogy premóba járt:))

persze, a pasik rühellik őt, mert vezér egyéniség volt mindigis és 24 évesen ilyen sikeres lett, ha pasi lennék engem is enne a fene, hogy a fene a mázlista mindenit:)

amúgy fiatalabb vagyok mint Ágh Peti, nem is 1 évvel:)) hanem 2-vel:))

#170 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 11:51 PM

Athénia!

Azt hittem jóval öregebb vagy!
Nyugodj békében CECE!

#171 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 11:50 PM

Én személyesen rühellem az Ágh gyerkőcöt! Nagyon tenyérbemászó a képe!
Nyugodj békében CECE!

#172 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 09:32 PM

Ágh Peti kanizsaiba járt a tagozatos osztályba bazzeg, osztálytársam volt csak tudom bazzeg.

#173 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 05:31 PM

Kell a narancskommandó a Fidesznek?
Ágh Peti premontreis volt.

Egyébként gratulálok, ha jobbos a csávó, akkor ihat, ha baloldali, akkor hülye kujva?

#174 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 02:25 PM

szia gerbi:))

Ágh peti nem is a Premontreibe járt:)))

Ágh petit védje meg aki akarja, én csak Hendét védem meg baszod:)

Angelika igaz h a 2. dipijét szerzi, de tegyük hozzá, hogy az első dipije nem más mint BDF művelődésszervező)) és pécsen meg ennek az egyetemi változatát szerzi:))
és ugye mindenki tuggya kik mennek a művszerv szakra.
akiket máshova nem vettek fel.

Ágh Peti 24 éves, miért baj ha szereti az alkoholt?) amit szabad egy ffinak azt nem szabad egy nőnek.

különben meg evagy tájolva mert Ágh peti nem is fideszes hanem fidelitaszos és a fidesz csak úgy köthetett velük szövetséget ha ágh petit előkelő helyre teszik az országos listán. ennyi a történet:)

#175 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 01:20 PM

Mi történt?

Athenia, taxidriver, ébresztő! Munka van!

#176 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 28 April 2006 - 11:17 AM

(Soha nem gondoltam, hogy ilyen aljas címmel nyitok topikot, de jobboldali barátaim meggyőztek, hogy ők csípik az ilyeneket, főleg Angelikával kapcsolatos bejegyzéseiket olvasva. Nekik kedveskedek hát.)

Nem tudom, miért nem került még szóba, hogy egy 24 éves, eddig munkát legfeljebb messziről látó papnövendék, egy eddig csupán politikai ifjúsági szervezetben feltűnő fiatalember, Ágh Péter bekerült a parlamentbe?

Mit tudhatunk Ágh Péterről?

A Neumann iskolába járt általánosba, majd a Premontrei gimnáziumban folytatta érlelődését. Ebből kifolyólag mindent tud Jézus és a polgári jobboldal cselekedeteiről, tetteiről, csodáiról.

A Pázmány egyetem következett, amit talán majd el is végez, mire sportminiszternek jelölik 2010-ben.

Érdekes, hogy bár nem végezte el az egyetemet, de már résztvevője egy posztgraduális képzésnek is. )) Vagy lehet, hogy a gimnáziumi végzettsége alapján?

A barátnőiről hallott pletykákról most megkíméllek benneteket, de azért az számomra elgondolkodtató, hogy egy ilyen erősen katolikus neveltetésben részesülő emberhez miért áll ilyen közel az alkohol szeretete.

Ágh Peti élete és munkássága:

2002-től Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzatának képviselője. Tagja az Oktatási és Ifjúsági,- valamint a Kulturális és Társadalmi Kapcsolatok Bizottságának. A vasi megyeszékhelyt képviseli a Megyei Jogú Városok Szövetségének Ifjúsági Bizottságában. 1998-tól a Fidelitas tagja. 2001 és 2004 között a szombathelyi csoportot vezette. 2002-ben a Vas megyei Választmány elnökévé választották. 2003-tól az ifjúsági szervezet országos alelnöke. 1999-ben lépett be a Fideszbe. 2000 óta tagja a párt megyei választmányának. 2005-ben a Fidelitas a Fidesz - Magyar Polgári Szövetség Országos Választmányába delegálta. Számos városvédő, kulturális és karitatív civil szervezet munkájában vesz részt.

Sok-sok blabla.

Engem érdekelne, mi késztette arra a Fideszt, hogy Sági József helyett Ágh Pétert nyomják. Nem mintha Sági olyan szuper lett volna és hozott volna bármit is a megyének, de neki legalább már van diplomája és történelemtanárként a munkáról is van tapasztalata.

Vajon hogyan képviseli az a vasi munkások érdekeit, akinek fogalma sincs arról, mivel jár valóban dolgozni a pénzért?

Kedves Jobbos Barátaim!

Sokan leírtátok már, hogy a "ribanc" Angelikának piszkos a munka, csak dugni jár a Countryba, stb.

Arról azonban bölcsen hallgattatok, hogy második diplomáját szerzi meg és van egy saját, folyamatosan bővülő nyelviskolája, ami már több megyében is megvetette a lábát és bizonyította életképességét.

Várom tehát, miért jó nekünk Ágh Péter a parlamentben?