Ugrás a tartalomhoz

Fórumunk vendége: Tóth Bálint, a Lombard Fc Haladás edzője

22 replies to this topic

#21 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1942 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2004 - 07:27 PM

Üdvözletem Tóth Úr!

Akkor a kérdéseim:
1. (joyee már utalt ugyan rá) Mi a helyzet Nélioval és az argentín Cotera-val?? Sérültek? És amúgy milyen véleménnyel van a brazil exválogatott csatárról? (márha ennyi idő alatt "kiismerte")
2. Ön szerint a rájátszás végére behozható lenne a csapat a 7-8-9. hely valamelyikére. Mert most már olyan meccsek jönnek csak, amiket meg lehet, meg KELL nyernünk! + Idegenben is pontot, pontokat KELL szereznünk.
3. Tényleg olyan rossz kondiban hagyta a fiúkat önre a Bozsik?
4. Ha ki kéne emelni a csapatból 5-6 olyan játékost akivel eddigi szombathelyi munkája alatt meg van/volt elégedve, kik lennének azok? (Persze ismerem az edzői mondókát, "hogy a fiúk, mint csapat egészek, nem igen lehetne kiragadni belőllük..." De azért mégis. )

Válaszait előre is köszönöm!
Remélem továbbra is a 3-5-2-es felállást választja! Tetszetősen megy így a csapatnak. Jó meglátás volt a Tüske Roli középpályára tétele, és a Kajszi "belső középpályássá" változtatása.  

Hajrá Hali!!

#22 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2004 - 04:58 PM

Tiszteletem Tóth Úr.

Először is engedje meg hogy így az interneten keresztül is köszöntsem a Halinál.

Kérdésem a köv. lenne : véleménye szerint, azok a játékosok, akik ideszerződtek a szünetben. valóban segítségére lehetnek e a csapatnak, vagy csak azért kerültek ide, mert a szurkolókat élénkíteni kellett.
Nelio újra itt van. mi a gond? ismerem a srácot, nem akarom elhinni hogy ekkora gondok vannak a sérülésével.van e valami olyan hátsó dolog, amit mi nem tudunk, ami miatt mellőzik.
Mert azt szerintem mindketten úgy gondoljuk, hogy tapasztalatával nem lenne hátrányban a csapat, sőt, kétezer emberrel több venne jegyet.

Vannak e olyan spílerek, akik nem érzik a dolgukat, nem teszik oda magukat, és Ők milyen szankciókban részesülnek?( neveket szeretnénk)

Elégedett e a hazai szurkolókkal?
Mekkor időre van szükség a jelenlegi állománynak ahhoz, hogy újra szórakoztató focit produkáljanak?egyáltalán Ők tudnak e szórakoztatni?

Ugye, megevrjük a zte-t a rájátszásban!  

Köszönöm szíves válaszát.
Hajrá Hali!!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#23 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 06 April 2004 - 04:00 PM

Kérdéseiket már mostantól feltehetik. De várjuk Önöket április 8-án, csütörtökön 13.30-tól 15.00-ig a billentyűzet  elé, ugyanis Tóth Bálint akkor fog élőben fog válaszolni.