Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53941 replies to this topic

#1421 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 234 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 17 February 2019 - 10:12 PM

Szerintem pozitív dolog, de rengetegen gondolják máshogy, kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik az esetről.

Az én véleményem az, hogy eléggé gáz. Én ezt nem tudom pozitívan fogadni.
Citromba harapott arccal félredobva az ezüstérmet szerintem egy hisztis, durcás hülyegyerek stílus, nem pedig egy komoly edzőé.
A véleményem az, hogy Okornt most már nem kell leváltani, de nyáron nem kéne tovább marasztalni.
Nekem úgy tűnik, hogy Okornak van egy szigorú védekezésre épülő ars poeticája a kosárlabdában és ezt megzavarta rendesen, hogy Gyuribá visszahozta Govenst és Perl Zolit. Az egész szisztémáját újra kéne felépíteni és ez nem igazán megy. A gesztusai - mint ez az éremátadásos szitu is - mintha arra utalna, hogy tele van a hócipője.
Mindenesetre ez nem biztató a rájátszás előtt. Remélem nincs igazam.....

#1422 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 307 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 17 February 2019 - 10:12 PM

Szerintem pozitív dolog, de rengetegen gondolják máshogy, kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik az esetről.

Plusz nem tudom kinek tűnt fel elsőre

#1423 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 307 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 10:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 17 February 2019 - 09:36 PM

Nem tudom mire akarsz celozni ha valaki leveszi egybol az ermet, a sport teruleten szamtalan ilyen szitut lathatunk.

#1424 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7214 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 09:47 PM

Egy napot aludva a tegnapi napra ugy erzem annyi tortent, hogy ez a csapat el sem hitte, hogy legyozheti a Vojvodaval felallo Szolnokot semleges palyan. Nem azt mondom, hogy nem akartak hanem fejben nem hittek a sikerben. Nem segitett az sem a helyzeten, hogy az elejen azt is bedobtak ami szinte fizikailag lehetetlen volt.
A szurkolo meg mar csak ilyen, csapkod egyet aztan ha jovore ismet bejutnank a dontobe ugyan ott lenne mindenki ebben biztos vagyok es ez a normalis!
A csapat sokkal tartozik most nekunk, a bajnoksagban lehet javitani!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1425 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7214 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 09:36 PM

Nem tudom mire akarsz celozni ha valaki leveszi egybol az ermet, a sport teruleten szamtalan ilyen szitut lathatunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1426 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 307 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 09:32 PM

https://www.facebook...08439282688219/

#1427 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4509 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 08:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 17 February 2019 - 11:51 AM

Nincs az a pénz amiért az Olajból eligazolna más Magyar csapathoz sem.....pláne nem pont hozzánk a Rivális Falcohoz... EZT SÜRGŐSEN FELEJTSD EL! Ö nem olyan kaliber mint szegény CECE /Horváth Zoli / ekkora fogásunk azóta sem volt és nem is lesz! Még Keller is beintett nekünk!

Nyilván nem látok rá reális esélyt,de arra sem,hogy valaha kupát nyerünk...

#1428 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2467 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 03:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 17 February 2019 - 03:29 PM

Ha nem Okorn, és Nem Reddicék, akkor mi illetve ki okozza ezt a kohézióhiányt?
Tudom, hogy elég sokan elég jó kapcsolatot ápolnak főleg a magyar játékosainkkal. Ha valaki tud valamit, írja már meg!

Az okozza hogy egyikük sem volt katona :D
"Semper Fidelis"
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#1429 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1943 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 03:29 PM

Ha nem Okorn, és Nem Reddicék, akkor mi illetve ki okozza ezt a kohézióhiányt?
Tudom, hogy elég sokan elég jó kapcsolatot ápolnak főleg a magyar játékosainkkal. Ha valaki tud valamit, írja már meg!

#1430 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2467 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 03:23 PM

Fasza, megint nem működik a válasz gomb. Na mindegy...
Csak annyit akartam, hogy ezt a reggelizést ne misztifikáljuk már túl. Nem ettől lesz csapategység.
Mindennap szombat"

#1431 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 02:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 February 2019 - 02:54 PM

Mindenki ott volt a reggelin én úgy tudom. :D

Lehet olyan volt, mint '86-ban a tészta? :D
Ultra Muc', FCBM!

#1432 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2051 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 02:54 PM

Mindenki ott volt a reggelin én úgy tudom. :D
HAJRÁ FALCO!

#1433 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 02:47 PM

Érdekes dolgok ezek, mert én a reggelit se így tudom, a fotózás pillanata az egy más kérdés. A Jászberény ellen láttam felugrásokat, pacsikat, boldog játékosokat. Aztán egy erősebb csapat /nemzetközi ritmushoz szokott/ tempóját nem tudtuk kezelni, szétziláltak minket, töketlenül dobtunk. Ennyi.
Temetést rendezzenek a szomszédok.

Difenz Demon és Rashguard véleményét szívesen olvasnám, hogy látják, mit lehetett volna tenni.
kép

#1434 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1358 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:58 PM

Govenst tényleg ne fikázzuk.
Ha valakit akarunk,akkor már nézzünk azokra, akiket nem érdekel a csapategység, és amit Noname is írt,amit én is észrevettem a képeken.
Currynek nem hiszem hogy van baja Reddiccel,de az tény,hogy klikkesedtek, amely körbe Norfleet is beletartozott szerintem. Nincs csapategység, Szolnok ezzel is megvert minket.
Másik rész,hogy be is szartunk,de már mindegy. Ilyen környezetbe szerintem Govens se szívesen marad jövőre, bár amúgyis várható hogy eligazol.

#1435 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 738 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:39 PM

Kezdjük el Govenst fikázni vicc. Ha Voja kapott volna egy olyan védést mint Go akkor ő is megállt volna 16_18 körül. Egyedül őt kellett volna megfogni az elején, mert ha nincs ritmusban ugyanúgy dobálja a téglákat.

#1436 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 582 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 17 February 2019 - 12:59 PM

Én nagyon csodálkoznék rajta, ha Curry pont Reddic kárára üvöltözne. Insta alapján ők jóban vannak és együtt mennek ide-oda...

Kellene egy Zidane ide. Egy edző, akire felnéznek, és mentálisan rendbe tenné a dolgokat.

Fizetéshez meg senkinek semmi köze, gondolom mindenki tárgyalt a vezetőkkel és elfogadta a pénzt, amit elé raktak
w
Pedig sajnos így történt! Teljesen nyilvánvaló volt többen láttuk.
Az is beszédes hogy a csapatépítésnek szánt reggelin ha jól tudom három légiós nem vett részt!
Ami a fizetéseket illeti teljesen egyetértünk, én az információt írtam meg.
Lehet hogy egyénileg jó légiósok, de nem csapatemberek az biztos.
Ami Govenst illeti, le kell vele ülni sürgősen, hogy először teljesítmény utána duma, mert az idén sajnos csak a reklamálás megy!

#1437 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 428 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:26 PM

Nem tudom, hogy sportolói berkekben a fizetés nagyságának mekkora a jelentősége, azt viszont igen, hogy egy sima munkahelyen bizony 20-30-40 ezer Ft miatt képesek ölni egymást az emberek. Itt viszont lehet milliós különbség is játékos és játékos között. Az más kérdés, hogy honnan van infójuk egymás fizetéséről.

A szurkoló is milyen: Govens bejelentésekor sokan tövig "bekapták a bréjét" , most meg ő a gát. Tény, hogy nem nagy szám, de én senkit sem tudnék kiemelni. Csak felvillanások vannak. Egyénileg jók vagyunk, de mint csapat, nem, azaz szinte 0. Mindenki nézzen magába. Játékos és edző, vezetők és tegyenek valamit. A legfontosabb: jóétvágyat az ebédhez! :D

#1438 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2467 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2019 - 01:12 PM

Ahhoz, hogy az ember nyerjen valamit kell olyan magyar játékos, mint Kálmán Laci, és olyan mentálisan erős és játékban is minőségi légiósok, mint Ciric és Kazlauskas. A Szolnoknál ez a magyar játékos Vojvoda, a légiósok pedig Sz.Milosevics (aki ugye tegnap nem is játszott) és Andric. Jó keretünk van, és tudunk szorosabb meccset is játszani a Szolnokkal, de higgyétek el minőségben így sem érjük el őket.

Csak egy példa: az Atletico Madridnak is erős kerete van, de annyira nem , mint a két uralkodó spanyol csapatnak, a Real Madridnak és a Barcelonának. Ezért is van az, hogy az Atletico 10-15 évente egyszer nyer bajnokságot. És az sem véletlen, hogy a Real ellen mindkét BL-döntőt elbukták, mert a Real ott is erősebb volt fejben, hiszen több olyan játékos alkotja a keretet, akik ebben magasabb szinten vannak.

Govens sajnos fejben egyre jobban csúszik lefelé, és ezt nagyon szomorú látni. Senkit nem lehet egyedül okolni a vereségért, de talán ő volt ebben legjobban benne tegnap, hiszen ha jól emlékszem, akkor a harmadik negyedig volt 2 pontja. Látjátok ezért nem érdemes soha többet említeni a rotációt, erőnlétet. Govens a Berény ellen az utolsó 17 percet végig pihente, na és ez jelentett valami előnyt? Tavaly az volt a gond, hogy Szrecsko miért 7 emberrel játssza végig a bajnokságot. Az Olaj három egymást követő napot nyomott végig 7 emberrel (akikből egy szinte nem is szokott lehetőséget kapni a bajnokikon), és tökéletesen bírták erővel. Na ehhez képest egy playoff, ahol három naponta vannak meccsek lófasz. Szóval, akkor most örökre meg fogadjuk ugye, hogy nem lesz többé szó sem rotációról, sem pihent vagy túlterhelt játékosokról.

Reddic az utóbbi évek legjobb centere nálunk. Viszont én már leírtam az itthoni egy pontos Szolnok elleni győzelmünk után, hogy sajnos a képzettebb európai centerek ellen (mint Andric vagy Agafonov) nem él meg igazán, nem tudja megverni őket klasszikus center megoldásokkal, csak erőből próbálja meg csinálni a dolgokat.

Valaki gúnyosan írta a egyik nap - vélhetően nekem címezve- hogy ha a magyar magot nem tartom jobbnak, mint ami van a legtöbb csapatnál, akkor cseréljük el Benit és Zozót Czirbusra. Nem kell senkit sem elcserélni, ők többet tudnak, mint amit nyújtanak idén, de jelenleg nem emelkednek ki a többi magyar játékoshoz képest. És hát ha a legjobbjukat hoznák , akkor sem érik el a Vojvoda, Benke, Tóth Á. trió szintjét. De ezzel nincs is gond, hiszen Vojvoda nem a semmiért kap havi 7M-t, szerencsére ez nem futball. Ő ennyivel több, mint más magyar kosarasok itthon. A Szolnok lehetőségei is ennyivel jobbak, ezt tudomásul kell venni.

Azt se mondhatja senki, hogy ha valaki nem bírja a rá rakott terhet, akkor ne menjen élsportolónak. Ugyanis erre mondhatják a játékosok, hogy mégis miért ne? Ők fejben vannak annyira erősek, hogy a bajnokság 2-4. legjobb csapatában helyet tudnak maguknak követelni. Mondhatják azt, hogy nem is keresnek annyit, mint Voja, hiszen nem képviselnek sem minőségben, sem fejben olyan nívót. És ugye minden sportoló nem szerepelhet a legjobb csapatban, ahogy egy bajnokság sem csak egy csapatból áll.

Többen írják, hogy nem volt meg az akarat, és ez Okorn hibája. Kérdem én, egy játékos, aki bekerül egy kupadöntőbe miért ne akarna? Nem létezik, hogy ne akarna diadalmaskodni, egyrészt a karriere szempontjából, a saját öröme szempontjából, és gondolom azért komoly jutalom is fel volt dobva, tehát anyagi szempontból is.

Okornt többen elküldenétek. Én ahogy tavaly előtt - a győri kupa negyeddöntő után - és tavaly az elveszített kupa -és bajnoki döntő után Szrecskot sem küldtem volna el, úgy most Okornt sem. Amúgy is mégis ki a fenét lehetne hozni február végére? Magyar nincsen, külföldit meg -aki még annyira sem ismeri a közeget, mint amennyire Okorn már igen- teljesen felesleges lenne.

Hiába kiáltjuk ki ezt a csapatot minden idők legerősebbjének, hiába lehet a költségvetésünk is a klub történetében a legmagasabb, ez minden bizonnyal még így is jócskán elmarad a Szolnokétól. Az a mi pechünk, hogy szarul érezzük magunkat ismét, immáron a 6. elbukott kupadöntő miatt, de ha beletoltok sok pénzt a Falcoba, akkor lehet majd játékban és fejben is még minőségibb játékosokat hozni. Ha volt egy 10-es skálán 6-os nőm, majd lett később egy 8-as, amilyen mondjuk előtte még nem volt, attól az még mindig nem fogja egy szépségversenyen legyőzni másnak a 10-es nőjét.

Most teljesen egyetértek veled, kivéve a nős hasonlatodat. ;)
Mindennap szombat"

#1439 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7154 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:12 PM

Ahhoz, hogy az ember nyerjen valamit kell olyan magyar játékos, mint Kálmán Laci, és olyan mentálisan erős és játékban is minőségi légiósok, mint Ciric és Kazlauskas. A Szolnoknál ez a magyar játékos Vojvoda, a légiósok pedig Sz.Milosevics (aki ugye tegnap nem is játszott) és Andric. Jó keretünk van, és tudunk szorosabb meccset is játszani a Szolnokkal, de higgyétek el minőségben így sem érjük el őket.

Csak egy példa: az Atletico Madridnak is erős kerete van, de annyira nem , mint a két uralkodó spanyol csapatnak, a Real Madridnak és a Barcelonának. Ezért is van az, hogy az Atletico 10-15 évente egyszer nyer bajnokságot. És az sem véletlen, hogy a Real ellen mindkét BL-döntőt elbukták, mert a Real ott is erősebb volt fejben, hiszen több olyan játékos alkotja a keretet, akik ebben magasabb szinten vannak.

Govens sajnos fejben egyre jobban csúszik lefelé, és ezt nagyon szomorú látni. Senkit nem lehet egyedül okolni a vereségért, de talán ő volt ebben legjobban benne tegnap, hiszen ha jól emlékszem, akkor a harmadik negyedig volt 2 pontja. Látjátok ezért nem érdemes soha többet említeni a rotációt, erőnlétet. Govens a Berény ellen az utolsó 17 percet végig pihente, na és ez jelentett valami előnyt? Tavaly az volt a gond, hogy Szrecsko miért 7 emberrel játssza végig a bajnokságot. Az Olaj három egymást követő napot nyomott végig 7 emberrel (akikből egy szinte nem is szokott lehetőséget kapni a bajnokikon), és tökéletesen bírták erővel. Na ehhez képest egy playoff, ahol három naponta vannak meccsek lófasz. Szóval, akkor most örökre meg fogadjuk ugye, hogy nem lesz többé szó sem rotációról, sem pihent vagy túlterhelt játékosokról.

Reddic az utóbbi évek legjobb centere nálunk. Viszont én már leírtam az itthoni egy pontos Szolnok elleni győzelmünk után, hogy sajnos a képzettebb európai centerek ellen (mint Andric vagy Agafonov) nem él meg igazán, nem tudja megverni őket klasszikus center megoldásokkal, csak erőből próbálja meg csinálni a dolgokat.

Valaki gúnyosan írta a egyik nap - vélhetően nekem címezve- hogy ha a magyar magot nem tartom jobbnak, mint ami van a legtöbb csapatnál, akkor cseréljük el Benit és Zozót Czirbusra. Nem kell senkit sem elcserélni, ők többet tudnak, mint amit nyújtanak idén, de jelenleg nem emelkednek ki a többi magyar játékoshoz képest. És hát ha a legjobbjukat hoznák , akkor sem érik el a Vojvoda, Benke, Tóth Á. trió szintjét. De ezzel nincs is gond, hiszen Vojvoda nem a semmiért kap havi 7M-t, szerencsére ez nem futball. Ő ennyivel több, mint más magyar kosarasok itthon. A Szolnok lehetőségei is ennyivel jobbak, ezt tudomásul kell venni.

Azt se mondhatja senki, hogy ha valaki nem bírja a rá rakott terhet, akkor ne menjen élsportolónak. Ugyanis erre mondhatják a játékosok, hogy mégis miért ne? Ők fejben vannak annyira erősek, hogy a bajnokság 2-4. legjobb csapatában helyet tudnak maguknak követelni. Mondhatják azt, hogy nem is keresnek annyit, mint Voja, hiszen nem képviselnek sem minőségben, sem fejben olyan nívót. És ugye minden sportoló nem szerepelhet a legjobb csapatban, ahogy egy bajnokság sem csak egy csapatból áll.

Többen írják, hogy nem volt meg az akarat, és ez Okorn hibája. Kérdem én, egy játékos, aki bekerül egy kupadöntőbe miért ne akarna? Nem létezik, hogy ne akarna diadalmaskodni, egyrészt a karriere szempontjából, a saját öröme szempontjából, és gondolom azért komoly jutalom is fel volt dobva, tehát anyagi szempontból is.

Okornt többen elküldenétek. Én ahogy tavaly előtt - a győri kupa negyeddöntő után - és tavaly az elveszített kupa -és bajnoki döntő után Szrecskot sem küldtem volna el, úgy most Okornt sem. Amúgy is mégis ki a fenét lehetne hozni február végére? Magyar nincsen, külföldit meg -aki még annyira sem ismeri a közeget, mint amennyire Okorn már igen- teljesen felesleges lenne.

Hiába kiáltjuk ki ezt a csapatot minden idők legerősebbjének, hiába lehet a költségvetésünk is a klub történetében a legmagasabb, ez minden bizonnyal még így is jócskán elmarad a Szolnokétól. Az a mi pechünk, hogy szarul érezzük magunkat ismét, immáron a 6. elbukott kupadöntő miatt, de ha beletoltok sok pénzt a Falcoba, akkor lehet majd játékban és fejben is még minőségibb játékosokat hozni. Ha volt egy 10-es skálán 6-os nőm, majd lett később egy 8-as, amilyen mondjuk előtte még nem volt, attól az még mindig nem fogja egy szépségversenyen legyőzni másnak a 10-es nőjét.

#1440 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4069 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2019 - 01:12 PM

Ebben a csapatban egyetlen fék van, akit úgy hívnak: Govens... a statgyár megy..