Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53130 replies to this topic

#41 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:28 PM

Idézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 09:23 PM

Értem, hát ha így játszunk a te olvasatodban meg ő az aki sohasem hibás. Az egészséges diskurzushoz meg úgyis kell az ellenpólus. :)/>

Ez nem igaz, a szombati értékelésem ha elolvastad, akkor láthatod, hogy tévedsz. Én bízok Gasperben, hogy a rájátszást úgy hozzuk le, hogy esélyünk legyen a bajnoki címre.
Csak a FALCO !

#42 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 March 2019 - 09:21 PM

Semmire nem célzok, csak azt akartam ezzel hangsúlyozni, hogy ezek szerint nem úgy működnek a dolgok, mint azt sokan gondolnák, vagyis ha egyszer nem jön be valami, és mindössze négy nap telik el, akkor sem biztos, hogy egy edző változtat azon, amin a szurkolók értetlenkedtek.

Ez igaz, de azért a Németh Ákossal védekeztetés még így is jobb ötletnek tűnik, hogy nem jött be Szombaton. Govensel ellentétben bátran répázhatja akár a meccs elejétől és ha kiesik akkor sem lesz semmi gondja a Körmendnek.

#43 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 09:17 PM

Arra gondol, hogyha szarok vagyunk, azért nem mindig csak Gasper a hibás. Hosszú meg a szezon, bármi lehet.

Értem, hát ha így játszunk a te olvasatodban meg ő az aki sohasem hibás. Az egészséges diskurzushoz meg úgyis kell az ellenpólus. :)

#44 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 09:15 PM

Most arra akarsz célozni, hogy milyen f@sza ötlet volt Curry helyett Go-val fogni Voját a kupadöntőn, vagy mit erőlködsz?

Semmire nem célzok, csak azt akartam ezzel hangsúlyozni, hogy ezek szerint nem úgy működnek a dolgok, mint azt sokan gondolnák, vagyis ha egyszer nem jön be valami, és mindössze négy nap telik el, akkor sem biztos, hogy egy edző változtat azon, amin a szurkolók értetlenkedtek.

#45 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 20 March 2019 - 09:10 PM

Le a kalappal a csapat előtt. Ez nagyszerű győzelem volt, aminek nagy az értéke. Ha hozzuk a papírformát, és nyerjük a hátralévő három meccset, ami szerintem papírforma, akkor nem reménytelen helyzetbe érkezünk a felsőházba.

Nagy gratuláció! Le a kalappal.

Szerintem sokkal visszafogottabban kellene örömködni. Ahogy a vereségnél is óvatosabban szidalmazni. Gratulálok én is a csapatnak, de nem fogok elájulni ettől a győzelemtől, ahogy a Pécsen aratott siker után sem tettem. Ha 9 vereséggel fejezzük be az alapszakaszt az is elmarad attól, amit én vártam, mert nálam nagyjából 6-7 vereség fért volna bele. Most aztán sajnálhatjuk, hogy nem tudtunk szombaton nyerni, hiszen ott lihegnénk az első két helyezett nyomában.
Nekem most már akkor lenne csak bármi reményem a rájátszásra, ha a felsőházban (ami most már azért szinte biztos) tudnánk hozni 6 győzelmet. Tudom merész, de ez mindenképpen kellene a hitemhez.

#46 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 09:15 PM

Most arra akarsz célozni, hogy milyen f@sza ötlet volt Curry helyett Go-val fogni Voját a kupadöntőn, vagy mit erőlködsz?

Arra gondol, hogyha szarok vagyunk, azért nem mindig csak Gasper a hibás. Hosszú meg a szezon, bármi lehet.
Csak a FALCO !

#47 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 March 2019 - 09:13 PM

Az a Németh Ákos kezdett Vojvodán, aki Govenst is fogta a meccs elején, és Darrin 2 perc alatt dobott róla három triplát. Akkor most Zollner is szar edző, mert nem tanult a hibájából? Akinek csapata ugye négy nap alatt nyert két rangadót teljesen simán.

#48 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 08:26 PM

Lajsz kezdett Voján? :D

Az a Németh Ákos kezdett Vojvodán, aki Govenst is fogta a meccs elején, és Darrin 2 perc alatt dobott róla három triplát. Akkor most Zollner is szar edző, mert nem tanult a hibájából? Akinek csapata ugye négy nap alatt nyert két rangadót teljesen simán.

#49 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:10 PM

Le a kalappal a csapat előtt. Ez nagyszerű győzelem volt, aminek nagy az értéke. Ha hozzuk a papírformát, és nyerjük a hátralévő három meccset, ami szerintem papírforma, akkor nem reménytelen helyzetbe érkezünk a felsőházba.

Nagy gratuláció! Le a kalappal.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#50 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:06 PM

Már fél órája vége a meccsnek, és alig van pár beírás.
Bezzeg ...
Na mindegy :)

#51 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2019 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 March 2019 - 09:01 PM

Gratulálok a csapatnak, így kell ezt csinálni. Innentől jó lenne hozni minden meccset az alapszakaszban, aztán felsőházban pedig odacsapni mindenkinek. Bízok Gasperben, meg fogjuk csinálni.

Bruinsma nélkül viszont nem fog menni, neki sürgősen össze kell kapnia magát, mert ez nagyon kevés. Reddicnek viszont nagy tisztelet, Pantelic óta végre van újra centerunk!

Falco!

Nem tudom, hogy Reddic mennyire érzi itt jól magát, de a teljesítménye alapján én bizony megkínálnám egy jövő évi szerződéssel.
HAJRÁ FALCO!

#52 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 09:01 PM

Gratulálok a csapatnak, így kell ezt csinálni. Innentől jó lenne hozni minden meccset az alapszakaszban, aztán felsőházban pedig odacsapni mindenkinek. Bízok Gasperben, meg fogjuk csinálni.

Bruinsma nélkül viszont nem fog menni, neki sürgősen össze kell kapnia magát, mert ez nagyon kevés. Reddicnek viszont nagy tisztelet, Pantelic óta végre van újra centerunk!

Falco!
Csak a FALCO !

#53 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 111 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:49 PM

Én is gratulálok az egész csapatnak!
Így kellene mindig!
Főleg a 60%-ék feletti dobőszázalék volt pazar!

#54 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:46 PM

Hosszú ez a bajnokság még, és fontos volt ez a győzelem ma.

Bravó!

Legalább idegenben most már meccsben vagyunk folyamatosan!

#55 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1923 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:43 PM

Szép munka volt!

#56 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:43 PM

Garatulálok a győzelemhez!

#57 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2019 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:38 PM

A Kecskemét nagyon gyengén játszott, de egy ilyen arányú idegenbeli győzelmet nem kell magyarázni.
Az azért fáj, hogy a Körmend milyen simán agyonverte a Szolnokot... Nekünk is illett volna a kupadöntőn. (fejben akkor is lent voltak, most is, csak a szomszédok kegyetlenül ki is használták)

Grat a győzelemhez!

HAJRÁ FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#58 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 March 2019 - 08:26 PM

Lajsz kezdett Voján? :D/>
Szása közben kezd magára találni 18 ponttal a legjobb dobó Kaposváron jelenleg.

csak kb fėlidőtől van bekapcsolva
kép

#59 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 20 March 2019 - 08:21 PM

Az m4-en inkàbb ne nėzzetek bele a Körmend Olaj meccsbe, vagy ha mėgis, a kupadöntőre mėg vėletlenül se gondoljatok.

Lajsz kezdett Voján? :D

Szása közben kezd magára találni 18 ponttal a legjobb dobó Kaposváron jelenleg.

#60 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2019 - 08:21 PM

Az m4-en inkàbb ne nėzzetek bele a Körmend Olaj meccsbe, vagy ha mėgis, a kupadöntőre mėg vėletlenül se gondoljatok.
kép