Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54342 replies to this topic

#21 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 16 June 2019 - 07:58 PM

Na nehogy elkezdjünk most azon licitálni, hogy kinek mi nem tetszik a màsik háza tàján... ne menjünk le erre a szintre.

Nem vagyok biztos abban sem, hogy a lėgiósaik ne akarnák a maxot, inkább fàradtak.

Nagyon figyelni kell kedden, hogy amiėrt megdolgoztunk szombaton, nehogy visszavegyėk.

De igen, akarjak a maxot es kedden mindent meg is fognak tenni de elhiheted egy esetleges 2-0 utan feladnak mert hulla faradtak es tudjak, hogy kevesen vannak. Ezert is nagyon fontos lenne behuzni kedden mert ahogy itt irta valaki a keddi meccs lehet az igazi donto!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#22 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 07:58 PM

Na nehogy elkezdjünk most azon licitálni, hogy kinek mi nem tetszik a màsik háza tàján... ne menjünk le erre a szintre.

Nem vagyok biztos abban sem, hogy a lėgiósaik ne akarnák a maxot, inkább fàradtak.

Nagyon figyelni kell kedden, hogy amiėrt megdolgoztunk szombaton, nehogy visszavegyėk.

kép

#23 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 07:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 16 June 2019 - 06:57 PM

Felesleges üzengetni, de mondjuk azt én sem értem miért írtad azt, hogy az ő légiósaik már alig várják, hogy vége legyen? Ha kedden nyernének, akkor ugyanezt ők is írhatnák a mi légiósainkról? De ha nem nyernek (remélem nem!), akkor sem értem, hiszen ha így lenne, akkor már a Pécs ellen sem akartak volna tovább jutni. Egy bronzcsata lehet csak két meccs, egy bajnoki döntő meg akár öt meccses is (remélem már nem lesz annyi). Én egyik légiósukon sem látom, hogy ne tenne meg mindent, talán csak Bradford játszik utóbbi hetekben halványabban, mint tette korábban. Price elleni védekezés meg jól meg van szervezve.

Elhiheted, ha kedden nyerunk azok a legiosok feladjak az egeszet. Ez nem olyan Kormend mint anno volt, hogy sok helyi kotodesu az utolso pillanatig kuzdott. Irtad, hogy a Pecs ellen se akartak volna tovabbjutni... Ott mas volt a szitu, nekik allt a zaszlo de ha 0-2 lesz erezni fogjak sok esely nincs meg hat latszik rajtuk elegge faradtak mar. Es ha kedden netan nyernek 1-1 es nyilt a jatszma.
Nyugodj békében CECE!

#24 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7180 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 07:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 16 June 2019 - 04:04 PM

Atya ég...

És elérkeztünk a mostani döntőhöz ahol MEGINT, újra.. qva nagy szerencséjük van! Kisöpörtek egy teljesen széteső Kecskemétet, egy öt standard emberét nélkülöző Olajt, és most 11 év után megint velük nézünk farkasszemet, pihentebben jöttek, többen, nálunk pedig nincs Delas...

Erre a részre reagálnék, a többire felesleges. Akkor nézzük csak hogyan jutott el a két csapat a döntőig.
A Körmend ellenfelei:
Sopron: 4 légiós+Supola+ Dénes. Szinte csak egy hajszál - jobban mondva pár másodperc - hiányzott ahhoz, hogy ne söprés legyen.
Pécs: 4 légiós+Pongó+Horti+Antóni. A légiósok közül Wright használhatatlan, Budimir pedig két meccset kihagyott.

A Falco ellenfelei:
Kecskemét: 5 légiós+ Wittmann+Molnár M. . Vagyis a komplett csapatukkal álltak ki ellenünk. Az, hogy miért estek szét mentálisan az nekem is rejtély, hiszen egy eléggé egységes csapatról volt szó.
Szolnok: 3 légiós+Vojvoda+Tóth Á. Valóban elfogytak, de a magyar magjuk még így is erősebb volt, mint a pécsieknek.

A döntőben valóban számít, hogy Delas nincsen, nálunk pedig jelenleg komplett a csapat. Viszont egy játékos kiesése bármikor előfordulhat. Nem sokon múlt, hogy nálunk is sérülés legyen a szombati mérkőzésen a nagy melegben játékra teljesen alkalmatlan körmendi csarnokban. Amikor Curry elcsúszott, majd estében elütötte a labdát, és amikor Govens lába is oldalra kicsúszott a nedves parketten. Nem beszélve a bedobott folyadékokról, ha az nem 14mp-cel, hanem mondjuk egy teljes negyeddel a vége előtt történik, ki tudja milyen sérülés lehetett volna amiatt is.
Szóval semmivel nem volt könnyebb dolgunk a döntőig, csak jobban megoldottuk a kínálkozó lehetőségeket, ők meg a Pécs ellen elszúrták az egy hetes pihenő lehetőségét.

#25 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1080 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 07:00 PM

Töröm a fejem, vajon a Doyne-nal mi lehetett a baj? Ja, megvan: hálót vágott :D Nagyon beleéghetett a pók retinájába a kép :rolleyes:
Ha lehet egy kérésem, amennyiben úgy hozza sors, és megint hálót vágunk, hogy ki tegye, azt pénzfeldobással döntsük el Beni és Norbi között :rolleyes:
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#26 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7180 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 06:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 June 2019 - 05:09 PM

Kadar Te hagyd mar a faszsagaidat! Ki foglalkozik veletek?
Az, hogy a meccsrol es az adott ellenfelrol ir az ember engedtessek mar meg.
Ennyi erovel a vendegkonyvetekben 40 hozzaszolasbol 40 a Falcoval foglalkozik.

Felesleges üzengetni, de mondjuk azt én sem értem miért írtad azt, hogy az ő légiósaik már alig várják, hogy vége legyen? Ha kedden nyernének, akkor ugyanezt ők is írhatnák a mi légiósainkról? De ha nem nyernek (remélem nem!), akkor sem értem, hiszen ha így lenne, akkor már a Pécs ellen sem akartak volna tovább jutni. Egy bronzcsata lehet csak két meccs, egy bajnoki döntő meg akár öt meccses is (remélem már nem lesz annyi). Én egyik légiósukon sem látom, hogy ne tenne meg mindent, talán csak Bradford játszik utóbbi hetekben halványabban, mint tette korábban. Price elleni védekezés meg jól meg van szervezve.

#27 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 05:09 PM

Kadar Te hagyd mar a faszsagaidat! Ki foglalkozik veletek?
Az, hogy a meccsrol es az adott ellenfelrol ir az ember engedtessek mar meg.
Ennyi erovel a vendegkonyvetekben 40 hozzaszolasbol 40 a Falcoval foglalkozik.
Nyugodj békében CECE!

#28 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8963 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 04:32 PM

Hagyjuk őket ...
A kistesó a nagytesó nyomdokaiba lépett, és az elmúlt évtizedben alaposan túl is szárnyalta őket.
A fiatalabb generációjuknak mi csak egy vagyunk az általuk gyűlölt többi csapat közül.
Ezek a borden féle nagy öregek nem viselik el, hogy a sárgák szép lassan föléjük nőttek.
Nekik múltjuk van, nekünk pedig jelenünk és jövőnk.
Az elmúlt 10-11 évben játszottunk 5 bajnoki döntőt és 6 kupa döntőt.
Ők pedig ugyanezen idő alatt 2 bajnoki és 1 kupadöntőt.
Noha 1 arany kivételével mindig "csak" ezüstöt szereztünk, de ha nekünk nincs is 3 meg 7 aranyunk, az elmúlt évtizedben alaposan rájuk vertünk.
Ezt csak a vakok és a nagy öregjeik nem látják.
Ők éljenek a múltban (amiért a tisztelet jár nekik), mi pedig éljük meg ennek a nagyszerű jelennek minden pillanatát ;)
Hajrá Falco!

#29 delpiero15

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 175 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 04:23 PM

Idézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 16 June 2019 - 04:04 PM

Atya ég...
2019-06-16 15:39 (169109) név: borden kép nekem is bizseregnek az ujjaim...

5 + gyakran egy 1/2 , és egy 1/4 játékossal...Sajnos!

Tegnap este beszélgettünk arról, hogy talán ez a tizedik döntőnk, amiből háromszor értünk fel a csúcsra, hatot sajnos elbuktunk.
Kettőt a zte ellen, egyet a Honvéd, meg kettőt a Paks ellen
Ott az utóbbit egy azóta is feldolgozhatatlan, ordas nagy csalással veszítettük el...
Elérkezve a 2008-as döntőhöz, ahol a bár tény, hogy rendkívül jó csapatuk volt, de azzal a falcóval játszottunk, akiknek legalábbis számomra a létezésük is megkérdőjelezhető, érthetetlen, én nem tehetek róla, de egy rákos daganatnak tartom őket a Magyar kosárlabda térképén.
Vas megyének egy top kosárlabda csapatra, a tradíciók alapján, és egyébként is, RÁNK lenne szüksége, és egy jó focicsapatra, a Haladásra!
Visszatérve az akkori döntőhöz, ott is szerencséjük volt, mert nálunk az Occiti és a Jackson is talán sérülten játszottak, konkrétan nagyon ugrani sem tudtak.
Nem feledem azt sem, szerencsére látva mindet, hogy a valaha Magyarorzságon megfordult összes légiós közül a két legellenszenvesebb, legundorítóbb, legprovokatívabb (bocs Sztojan), nem sportpályára való légiós, szóval a doyne, és a kazlauskas akkor náluk játszott.
És elérkeztünk a mostani döntőhöz ahol MEGINT, újra.. qva nagy szerencséjük van! Kisöpörtek egy teljesen széteső Kecskemétet, egy öt standard emberét nélkülöző Olajt, és most 11 év után megint velük nézünk farkasszemet, pihentebben jöttek, többen, nálunk pedig nincs Delas...
Valamiért nem kedvel minket a sors, mert említhettem volna a Szolnok elleni döntőt pont a falcó előttit, ahol nem volt Marci, Ledoux és még valaki, már nem emlékszem, bár így is nyerhettünk volna ott az első meccsen, de a sárgák kiverése okozta eufória által generált, Körmenden talán a valaha volt legnagyobb buli, ünneplés után, nem sok idő maradt az első meccsig, és a végét nem bírtuk...az a döntő is elment...

Ezek egyre szánalmasabbak... 😂

#30 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2076 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 04:18 PM

Idézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 16 June 2019 - 04:04 PM

Atya ég...

Tegnap este beszélgettünk arról, hogy talán ez a tizedik döntőnk, amiből háromszor értünk fel a csúcsra, hatot sajnos elbuktunk.
Ott az utóbbit egy azóta is feldolgozhatatlan, ordas nagy csalással veszítettük el...
Elérkezve a 2008-as döntőhöz, ahol a bár tény, hogy rendkívül jó csapatuk volt, de azzal a falcóval játszottunk, akiknek legalábbis számomra a létezésük is megkérdőjelezhető, érthetetlen, én nem tehetek róla, de egy rákos daganatnak tartom őket a Magyar kosárlabda térképén.
Vas megyének egy top kosárlabda csapatra, a tradíciók alapján, és egyébként is, RÁNK lenne szüksége, és egy jó focicsapatra, a Haladásra!
Visszatérve az akkori döntőhöz, ott is szerencséjük volt, mert nálunk az Occiti és a Jackson is talán sérülten játszottak, konkrétan nagyon ugrani sem tudtak.
Nem feledem azt sem, szerencsére látva mindet, hogy a valaha Magyarorzságon megfordult összes légiós közül a két legellenszenvesebb, legundorítóbb, legprovokatívabb (bocs Sztojan), nem sportpályára való légiós, szóval a doyne, és a kazlauskas akkor náluk játszott.
Valamiért nem kedvel minket a sors, mert említhettem volna a Szolnok elleni döntőt pont a falcó előttit, ahol nem volt Marci, Ledoux és még valaki, már nem emlékszem, bár így is nyerhettünk volna ott az első meccsen, de a sárgák kiverése okozta eufória által generált, Körmenden talán a valaha volt legnagyobb buli, ünneplés után, nem sok idő maradt az első meccsig, és a végét nem bírtuk...az a döntő is elment...

Óriási ahogy néhányuk vergődik haha! Nevetséges hisztis banda az egész és ennyi! El sem tudom képzelni milyen elméletek lennének ha nyernénk! Vicc

#31 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 04:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 16 June 2019 - 04:04 PM

Atya ég...

Es akkor a sarga az irigyseg szine...
Sokat verte anno a dobot lehet nem tett jot neki!
Nyugodj békében CECE!

#32 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1956 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 04:04 PM

Atya ég...

#33 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1080 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 01:53 PM

A fullcourt sajnos nem pontos, Olivér játékpercein látszik, valószínűleg Beni és Zoli perceinek egy részét neki írták be. Attól függetlenül látszik, hogy melyik csapat játékosainak mennyi játékperc van a lábában:

Thames X. 36:03
Bradford D. 35:20
Price T. 34:33
Ferencz C. 31:52
Csorvasi M. 31:24
Hammonds L. 31:09
Nemeth A. 17:54

Curry R. 31:39
Govens D. 30:04
Reddic J. 28:05
Bruinsma E. 27:34
Biro O. 22:25
Varadi B. 19:39
Perl Z. 19:27
Balmazovic S. 17:31
Toth N. 11:55

Mindezt úgy, hogy mi már előtte is voltunk pihentebbek. Ezt nagyon ki kell használni..
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#34 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2077 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 01:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 16 June 2019 - 12:49 AM

Nem akartak "ünnepelni", mert csak egy meccset nyertek meg, nem a döntőt. Ez teljesen érthető.

Nem baj, szimpatikus felfogás tulajdonképpen. :)))
HAJRÁ FALCO!

#35 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 01:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 16 June 2019 - 11:52 AM

Nagyon vigyázni kell! Ha jól emlékszem a Körmend a második bajoki címét 0-2 ről nyerte meg 3-2 re.

Az egy mas vilag volt! Tobb volt a helyi meghatarozo jatekos es nem azon jart az eszuk mikor indul ha a legkorabbi gep. Ezeknek a legiosoknak szinte tuti megvan a kovetkezo csapatuk egy jobb szerzodessel. Kedden ha kemenyen kezdunk teljesen elmegy a kedvuk es akar 3-0-val is zarhatunk.
Nyugodj békében CECE!

#36 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8963 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 12:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 16 June 2019 - 11:52 AM

Nagyon vigyázni kell! Ha jól emlékszem a Körmend a második bajoki címét 0-2 ről nyerte meg 3-2 re.

Rosszul emlékszik ;)
2:0-ra a körmend vezetett és simán is nyert 3:1-re ... tudom mert ott voltam.

#37 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1409 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 11:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 16 June 2019 - 06:30 AM

1:0
Menni kell tovább, nem kell még ünnepelgetni.
Esélyesek vagyunk a bajnoki címre, de ezt az esélyt valóra is kell váltani. Nem szabad lazítani, mondjuk az Okorn ezt nem is hiszem, hogy engedné.
Mindent bele, ami a csövön kifér!

#38 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7278 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 09:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 16 June 2019 - 09:47 AM

Azt nem tudom, hogy a bedobàlàsnak lesz-e szankciója, de hogy egy felmosó kanna ne legyen a körmendi csarnokban...

A kulcsjàtėkosaink higgadtságára nagy szükség lesz, biztos, hogy mindent bevetnek...

Elvileg kell hogy legyen mert jatekost is eltalalt. Ha ez nalunk tortenik mar ovtak volna. Kedden be kell arazni oket es onnantol kezdve a legiosaik mar csomaggal a kezukben mennek meccsre, hogy a legkorabbi gepet elerjek.
Nyugodj békében CECE!

#39 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 09:47 AM

Azt nem tudom, hogy a bedobàlàsnak lesz-e szankciója, de hogy egy felmosó kanna ne legyen a körmendi csarnokban...

A kulcsjàtėkosaink higgadtságára nagy szükség lesz, biztos, hogy mindent bevetnek...

kép

#40 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1036 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2019 - 08:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 16 June 2019 - 06:30 AM

1:0
Menni kell tovább, nem kell még ünnepelgetni.
Esélyesek vagyunk a bajnoki címre, de ezt az esélyt valóra is kell váltani. Nem szabad lazítani, mondjuk az Okorn ezt nem is hiszem, hogy engedné.
Mindent bele, ami a csövön kifér!

+1