Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107709 replies to this topic

#1 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1879 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 26 September 2018 - 04:10 PM

Kosz az infot. Pedig mar kezdtem remenykedni, hogy hatha megsem a Feri jon. :(

Azt nem mondtam, hogy biztosan ő jön. Én sem tudom még, hogy végül ki lesz a befutó, csak azt, hogy ennek is akkora feneket kerítenek, mintha CR7-et igazolnánk le. Lennének ötleteim, hogy inkább mivel kéne foglalkozni a Halinál, meg Szombathelyen, meg az országban.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#2 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 26 September 2018 - 02:46 PM

Most akkor a Horváthot se jelentik be? Vagy még a Balmaz-Monor derbin ő akar ülni a padon?

Azt hiszem Paksnak nincs sok izgulnivalója a héten...

http://www.csakfoci....k-a-szakitasrol
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#3 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 305 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:10 PM

Idézés: vond - Dátum: 26 September 2018 - 02:58 PM

Holnap lesz a bejelentés.
Születésnapomra kapok egy új Haladás edzőt. Szebb ajándékot is el tutam volna képzelni.

Kosz az infot. Pedig mar kezdtem remenykedni, hogy hatha megsem a Feri jon. :(

#4 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1879 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 26 September 2018 - 02:46 PM

Most akkor a Horváthot se jelentik be? Vagy még a Balmaz-Monor derbin ő akar ülni a padon?

Holnap lesz a bejelentés.
Születésnapomra kapok egy új Haladás edzőt. Szebb ajándékot is el tutam volna képzelni.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#5 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 305 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:46 PM

#6 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2503 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 25 September 2018 - 06:34 PM

Azért tegyük hozzá,a másodosztályban sem remekel,2 győzelem,4 döntetlen,2 vereség.
Tudom,hogy a politika is futtatja,ezért népszerű és kap csapatot,eredményeitől függetlenül.
Tényleg nem tudunk mást találni,mit csinál pl. az említett Nagy Tamás v.Márton Gábor?

teljesen igazad van, sőt az is baj, hogy az Illésék abba a politikai szálba próbálnak kapaszkodni, ami egyben ki is akarja túrni őket a futball kft-ből...
legnagyobb baj, hogy nem érzik át, mikor kell lelépni...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#7 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 279 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 25 September 2018 - 07:30 PM

Horváth eddig 8 csapatnál volt edző, de 1 évnél többet csak Balmaznál húzott le, ott ki is esett a csapata. Vajon miért rúgták ki mindenhonnan? Pár jó meccsel kezd mindenhol, aztán totál nulla. Ezzel a palival tuti kiesünk. Erélytelen, játékosbarát edző, aki a Halinál saját maga fogja bekötni Király és Halmosi cipőjét, annyira zsebreteszik. Bódog valószínűleg túl "tökös" edző ahhoz, hogy Illésék be merjék vállalni.

Bódoggal az a legnagyobb baj,hogy nagy stábbal dolgozik,nem tudja a Hali megfizetni.Ő tuti nem jön ide.

#8 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 305 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:30 PM

Azért tegyük hozzá,a másodosztályban sem remekel,2 győzelem,4 döntetlen,2 vereség.
Tudom,hogy a politika is futtatja,ezért népszerű és kap csapatot,eredményeitől függetlenül.
Tényleg nem tudunk mást találni,mit csinál pl. az említett Nagy Tamás v.Márton Gábor?

Horváth eddig 8 csapatnál volt edző, de 1 évnél többet csak Balmaznál húzott le, ott ki is esett a csapata. Vajon miért rúgták ki mindenhonnan? Pár jó meccsel kezd mindenhol, aztán totál nulla. Ezzel a palival tuti kiesünk. Erélytelen, játékosbarát edző, aki a Halinál saját maga fogja bekötni Király és Halmosi cipőjét, annyira zsebreteszik. Bódog valószínűleg túl "tökös" edző ahhoz, hogy Illésék be merjék vállalni.

#9 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:03 PM

Az egész csak arról szól, hogy pár hétig ez legyen a téma, s ne a valós problémákkal foglalkozzanak az emberek!

Sajnos a mi sorsunk, akkor eldőlt, mikor Béla kuncsorogni ment Csányi Úrhoz pestre a nyáron.

#10 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 279 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:34 PM

#11 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1378 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2018 - 09:55 PM

Nem akarom a Horváth Ferit védeni, de tavaly az utolsó pillanatig tőle (csapatától) kellet rettegnünk, nehogy megelőzzenek bennünket.

#12 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2018 - 06:49 PM

Elküldve: 15 September 2018 - 06:19 PM

Edzőkeringő...most kb.jön a Horvàth Feri, rajtunk kìvül màr volt mindenhol. :-)

A fenti mondatot 15-én írtam a Kisvárda elleni meccs után, akkor még csak poénból...

#13 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2018 - 06:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 24 September 2018 - 06:11 PM

Egy edző, aki az égvilágon semmit nem ért el hét év alatt nyolc klubnál (pár alulteljesítő csapaton és kirúgáson kívül), ellenben nagyszerűen tudja minden helyzetben másra tolni a felelősséget, csak hogy az imidzse ne sérülhessen a kudarcok miatt. Pont erre van szükségünk, jár a taps mindenkinek, aki ezt a kóklert idehozza.

Ha tényleg ő lesz a befutó,akkor legalább elmondhatjuk,hogy következetes a vezetőség,mert edzőt is kieső csapattól hoznak ide.:)

#14 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 355 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2018 - 06:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Doors72 - Dátum: 24 September 2018 - 02:54 PM

Egy edző, aki az égvilágon semmit nem ért el hét év alatt nyolc klubnál (pár alulteljesítő csapaton és kirúgáson kívül), ellenben nagyszerűen tudja minden helyzetben másra tolni a felelősséget, csak hogy az imidzse ne sérülhessen a kudarcok miatt. Pont erre van szükségünk, jár a taps mindenkinek, aki ezt a kóklert idehozza.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#15 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2018 - 02:54 PM

http://www.csakfoci....lesz-vezetoedzo

#16 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 761 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2018 - 08:18 PM

Én is kint voltam, az öngól volt a legjobb játékosunk.
Schimmerék kijöttek a meccs végén pacsizni, kérdeztük, hogy ki lesz az új edzőnk, de azt mondták, hogy nem tudnak semmit...
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#17 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 305 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2018 - 05:31 PM

Én kint voltam, sajnos nagyon gyengék voltunk. Semmi elképzelés sem volt a játékban, talán az egész meccsen háromszor sikerült eltalálnunk az ellenfél kapuját.

Gyurjan - Nemeth Milan, Jagodics, Kolcak, Schimmer (Habovda 45.), Grumics, Racz - Meszaros, Gaal (Funsho), Halmosi (Benes) - Rabusic

Az utolso 25 percben mar 7 kulfoldi volt a Haliban.

#18 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 660 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2018 - 05:26 PM

Továbbjutottunk, nem kaptunk gólt, nagyjából ezek a pozitívumok. Ezeket is meg kell becsülni, mert az utóbbi időben csak kudarcokban volt részünk. Kíváncsian várom a további fejleményeket.

#19 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 146 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2018 - 05:08 PM

0 - 2 két öngóllal. Se edző ( csak mb. ), se újságíró aki tudósítson ( sokadszorra ), de legalább a malac farkát fogtuk. :rolleyes:

#20 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 263 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2018 - 04:52 PM

Egy vacak NB3-as csapat ellen 90 perc alatt nem tudtunk úgy végigvinni egy támadást, hogy Hali lábról tudatosan kerüljön a labda a hálóba. Ehhez nem edző kell, hanem játékosok.