Ugrás a tartalomhoz

iskolahelyzet

6 replies to this topic

#1 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 10 July 2003 - 04:01 PM

Karáth tanár úr nem "kommunista", hanem igazi pedagógus! Nem lesz könnyű a helyébe lépni...
CSAKAZÉRTIS VASSZÉCSENY!!!

#2 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 10 July 2003 - 02:54 PM

Sértegethetsz nyugodtan nem érdekel.
Amit írtam nem én találtam ki,csupán közzé tettem.

Csupán ennyi

#3 12345

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 09 July 2003 - 10:23 AM

és a hülyeség váltószáma:
1000 Karát= 1 spawn
csupán ennyi

#4 spawn

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 08 July 2003 - 11:22 AM

Kedves mindenki!

Azért volt fontos az igazgató váltás mert egy kommunista vezette eddig a Katolikus Gimnáziumot ami egy kicsit azért abszúrd volt + azt hiszem alkalmatlan is volt a vezetésre egy ilyen ember.
Ha jól tudom mint az iskola tanulói mint a tanárok körében ismert volt a mondás: "A hülyeséget Karátban mérik"

Csupán ennyi!

#5 na_mi_van

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 07 July 2003 - 11:08 PM

Tényekkel ugyan nem szolgálhatok kedves "PremG",csupán az itt-ott keringő hírek alapján nyugtázhatjuk,hogy az említett iskola eddig jó kezekben volt,nem tudom miért volt szükség váltásra(azt hiszem a szinvonaleséssel kapcsolatos gondolataimat kicsit félreértette).

#6 PremG

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 05 July 2003 - 03:53 PM

Mire alapozza ezt az állítását Kedves "na_mi_van" ? Vannak tényei az említett iskoláról, vagy csak Vas Népe híre az igazgató váltásról adta a gondolatot. A hír elég megnyugtató hiszen a Londonban most végzett  új igazgató biztos megfogja állítani az említett szinvonalesést.

#7 na_mi_van

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 04 July 2003 - 08:57 PM

Szombathelyt ugyan az iskolabezárások elkerülik,de a szinvonalesés feljövőben van.Lásd Premontrei Gimnázium.