Ugrás a tartalomhoz

Sporthírek a megyéből

1625 replies to this topic

#1581 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2003 - 10:05 AM

Tulajdonképpen tipikus a dolog és pont emiatt is süllyedt mélypontra a labdarúgás megítélése. Tény, hogy én is azért választottam a nyugat.hu-t, mert a legtöbben látogatják!
A Haladás fórumra is ez vonatkozik...
Lehet, hogy egyesek szerint nem volt szerencsés a Spari Fc-s topik oda helyezése, de nem tiltja semmiféle szabályzat és változatlanul az a véleményem, hogy ne nézze meg, akit nem érdekel más, csak a Hali! Minden jót a csapatnak...
CSAKAZÉRTIS VASSZÉCSENY!!!

#1582 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2003 - 03:12 PM

Puzsu: Na mit szólsz,mennyire szeretik a focit Vas megyében?gondolok a Spari topicra.Most úgy vagyok vele,hogy nem érdekel az a pár tizenéves srác,akiket zavar a jelenlétünk saját fórumunkon,most még reagáltam nekik rá,de ezután nem fogok.A topic azzal fog foglalkozni,ami a célja:Spari,Vasszécseny,... stb csapatok napjairól,ebbe beleértem a Halit is,de nem fogok lesüllyedni,arra a szintre,ahol ők vannak.Természetesen egy kicsit előtérben lesz a Spari,de minden csapat és szurkolói helyet kapnak a rovatban,akik segíteni akarnak a megye labdarúgásának,vagy csak éppen érdeklődnek hol is tart csapatuk.

#1583 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 25 June 2003 - 02:12 PM

Juniális öregfiúk torna lesz 28-án a vasszécsenyi pályán.
Falunap július18-19-én ugyanott.
Falufutással indul a program pénteken 13 órakor.

#1584 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 24 June 2003 - 06:39 PM

A vacsora finom volt, a hangulat bíztató...

#1585 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 24 June 2003 - 12:47 PM

Jól sikerült csapataink évzáró bankettje 21-én este.
Az önkormányzat pénzjutalommal, kinagyított, bekeretezett, gratulációs felirattal ellátott 2002-2003-as csapatfényképpel ismerte el a teljesítményt.
Hajnali 3-ig szólt a zene, égett a tábortűz a pálya mellett.
A szlogen: "Resszkess Gyirmót! Utánnad megyünk, utánnad megyünk..."

#1586 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2003 - 06:59 PM

Nálunk is a hét végére tisztul a kép....
Lesz csapat, az biztos!

#1587 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2003 - 05:51 PM

A héten sok minden eldől a Spari jövőjéről.Legalább is,ha igaz amit hallani.Minden esetre,ahogy sokan,én is várom az infokat,fejleményeket.A legelső,aki megtudja a fejleményeket,az ez a rovat lesz.Szerda este,csütörtök.Hajrá Vas M.-i csapatok.

#1588 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2003 - 05:33 PM

Jól szerepelt a Spari, de hogyan tovább?

#1589 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2003 - 04:45 PM

Szombaton Rábagyarmaton került sor a VAS MEGYEI ifjúsági bajnokok tornájára.A Spari ifi 3.helyen végzett.Eredmények:Torony-Rábagyarmat:0-1 , SPARI F.C.-Kenyeri:0-0 ( 11-esekkel:2-3 ),III.helyért:Torony-SPARI F.C:2-2 ( 11-esekkel: 2 - 3 ),A döntőben a Rábagyarmat diadalmaskodott a Kenyeri ellen.Meg kell említeni a Rábagyarmat vezetőit,akik rendezésből jelesre vizsgáztak.  Látogass el a SPARI F.C.TRADING TEAM honlapjára,amely a nyári holtidényre is tartogat meglepetéseket,érdekességeket.

#1590 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2003 - 10:40 AM

Sikeres utánpótlás torna, Vakáció kupa volt június 21-én Vasszécsenyben! Támogatta a GYISM, a Mobilitas és a Citroën.
U7  I. Vasszécseny,    6 pont  17:4  
gólkirály: legifj. Gombkötő Ferenc 14 gól
    II. Nemeskolta,     3 pont   10:8
   III. Szentpéterfa    0 pont    2:17
U9  I. Vasszécseny,     6 pont 8:2    
gólkirály : Boda Gábor: 4 gól
    II. Nemeskolta,      3 pont 7:6
   III. Vép                 0 pont 2:9
U11  I. LURKÓ-Haladás 10 pont 29:8
gólkirály: Németh Erik 10 gól
   II. Vasszécseny,     6 pont 22:8
  III. Nemeskolta,       4 pont  7:20
  IV. Vép,                 3 pont  5:26
   V. Szentpéterfa      3 pont 20:21
U15 I. Vasszécseny,  12 pont  20:4  
gólkirály: Pungor Dávid 12 gól    
    II.Gyöngyöshermán 9 pont   11:6
   III.Vép                   6 pont   11:10
   IV.Nemeskolta         3 pont    7:15
    V.Szentpéterfa       0 pont     5:19

Az eredményhirdetés 1/2 5-kor volt és este vacsora, tábortűz mellett zártuk az idei utánpótlás kupasorozatot.

#1591 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2003 - 03:24 PM

Juniális öregfiúk torna lesz június 28-án Vasszécsenyben!
Szezont zárnak ők is....

#1592 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2003 - 11:13 AM

Sikeres szereplést kívánok Rábagyarmaton a Sparinak!
Nálunk az utánpótlás játszik aznap...
VAKÁCIÓ KUPA   -  Vasszécseny, 2003.06.21. reggel 9-től.
Az U7, U9, U11 korosztályok számára  kiírva!
A serdülők részére ugyanekkor a Citroen kupa selejtezői és valamennyi játékos részére Bozsik programos szezonzárás!
Megvendégeljük a résztvevőket, este 7-től pedig a tavaszi szezon záróbankettje következik!
Gyertek el minél többen!

#1593 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 20 June 2003 - 10:34 AM

Megyei Ifjúsági Bajnokok Tornája lesz 06.21.-én Rábagyarmaton.Részt vevő csapatok: Megyei I.o.bajnoka: SPARI F.C.TRADING TEAM Szombathely,Megyei II.o.Szombathelyi csop.bajnoka:TORONY, Megyei II.o.Sárvári csop.bajnoka:KENYERI,Megyei II.o.Körmendi csop.bajnoka:Rábagyarmat. A program: 14 óra: Torony-Rábagyarmat 15 óra:SPARI F.C.TRADING TEAM-Kenyeri, 16 óra: a 2 mérkőzés vesztese a 3.helyért, 17 óra:a 2 mérkőzés győztese az 1 helyért  18 óra:Eredményhirdetés  Puzsu.Kívánjuk sikerüljenek törekvéseid,mi is a Sparinál próbálkozunk.

#1594 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 19 June 2003 - 04:05 PM

Egyetértek és ezért is indítottam ezt a topikot és másikat...
Amíg az MLSZ és az ISM csak azoknak osztogatja a pénzeket, akik közel vannak a tűzhöz és a Bozsik programhoz is szinte jelképesen járul hozzá, addig nevetséges kiemelten támogatott utánpótlás nevelésről beszélni.
Sajnos annyira tönkretették a labdarúgást, hogy elvették tőle a civil többség kedvét is. Ezért nehéz támogatókat találni, én viszont most mégis megpróbálom...
Szeretnék kedvező tapasztalatokról beszámolni minél előbb...

#1595 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 19 June 2003 - 03:41 PM

Lassan eljutunk oda,hogy nem lesz foci csapat Szombathelyen.Az illetékesek elgondolkozhatnának azon,hogy miért.Amíg az egyetlen Szombathelyi csapatnak,a Spari F.C.-nek az 5 éves fennállása alatt egyszeri 50000 ft-os támogatást szavaztak meg,addig ne is csodálkozzunk semmin.Nem a Viktória F.C.-vel és a Halival van gond,ők más kategória,de gondolhatnának az amatőrökre is az illetékesek.Nem csak a pályabérleti díjjakat kellene beszedniük.Sajnos a helyzet nem jobb Vasszécsenyben sem,de folytathatnánk a sort.

#1596 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 19 June 2003 - 03:21 PM

Kívánok a Sparinak további sikereket és örülnék, ha gond nélkül játszhatnánk egymás ellen az NB III-ban!
A sportegyesületünk közhasznú, ezért minden támogatásról adhatunk igazolást! Bemutatkozást találhattok a vasszecseny.hu-n is rólunk!
A számlaszámunk: Rum és Vidéke Takarékszövetkezet: 72700239-10003066
A Petőfi SE, Vasszécseny ezúton is megköszön minden támogatást és kéri az admányozókat, hogy adószámukat tüntessék fel. 1000 Ft is számít, mert sok kicsi sokra megy...

#1597 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 18 June 2003 - 08:40 PM

Gratula a Sparinak, az egyetlen valódi szombathelyi csapatnak...

#1598 hajra

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 18 June 2003 - 04:07 PM

Befejeződött a megyei I.o bajnokság.A Spari minden korosztályban éremmel gazdagodott.A serdülő csapat a 3.helyen,a felnőtt a 2.helyen végzett.Az IFI megnyerte a Bajnokságot.Egy ujjonc csapattól nem rossz teljesítmény.PUZSU!Kösz a gratulációt én is gratulálok a Vasszécseny labdarúgó csapatának,kívánom,hogy a 2003.-2004.évi bajnokságban is az NB III.-ban tudjon a csapat indulni.

#1599 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 17 June 2003 - 05:30 PM

VAKÁCIÓ KUPA   -  Vasszécseny, 2003.06.21. reggel 9-től.
Az U7, U9, U11 korosztályok számára  kiírva!
A serdülők részére ugyanekkor a Citroen kupa selejtezői és valamennyi játékos részére Bozsik programos szezonzárás!
Megvendégeljük a résztvevőket, este 7-től pedig a tavaszi szezon záróbankettje következik!
Gyertek el minél többen!

#1600 puzsu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2323 Hozzászólás:

Elküldve: 16 June 2003 - 03:12 PM

8. helyen végzett a vasszécsenyi csapat az NB III-ban, mivel nem tudta megverni hazai pályán a Csepreget. A mérkőzés játékvezetője megajándékozta a vendégeket egy 11-essel és innentől Fortuna is elpártolt. Rúgtunk 3 kapufát és 3 másik alig mellé-fölét, viszont a csepregiek szabadrúgásból összehozták a győztes gólt. Izgalmas, nagyiramú mérkőzés volt, igazi szezonzáró szépszámú néző előtt! A megye csapatai közül a harmadik legjobbak vagyunk!!!!