Ugrás a tartalomhoz

Szombathelyi témajavaslatok

12 replies to this topic

#1 fintadidi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 05 April 2006 - 11:25 AM

Arena Savaria?...ha ez biztos , akkor miért nem hírdették ki?
Szerintem még vacillálnak, biztos van még jó név,de most amugy is a politika van az első helyen, és nem a névadás...

#2 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 232 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2006 - 10:52 PM

Egyszer már győztes hirdettek ősszel:Szombathely Sportcsarnok lett a név.De most megint kitalálták,h.legyen más neve. (Nem tom mondjuk, negyedévente változtatjuk?)
Ha minden igaz Arena Savaria lett a név.

#3 devecseri

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2006 - 10:35 PM

Idézet (fintadidi @ 2006-4-03, 21:29)
én csak érdeklődni szeretnék, nem tudja-e valaki hogyan áll a sportcsarnok névpályázata?márc 15-e volt a beküldési határidő, és azóta síri csend van...

Eldobtam az agyamat! Képzeljétek, állítólag valaki azzal pályázott, hogy: Szombathelyi Sportcsarnok. Micsoda ötlet!!! :-))

#4 fintadidi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 03 April 2006 - 09:29 PM

én csak érdeklődni szeretnék, nem tudja-e valaki hogyan áll a sportcsarnok névpályázata?márc 15-e volt a beküldési határidő, és azóta síri csend van...

#5 Guest_Derko_*

• Guests

Elküldve: 14 June 2004 - 03:14 PM

Például arról, hogy miért van annyi ellenségeskedés a művészek között- és nem csupán a szokásos néhányat kellene megkérdezni. Ui. idült a probléma.

#6 nickG

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 06 March 2004 - 01:10 AM

mondjuk írjon a Művészetek Háza 2004. tavaszi programjának nagyszerű plakátjáról, mint nyelvújításről Csehov: Siráj bár ahogy láttam nem csak én vettem észre mert valaki kijavította ly-ra golyóstollal, kár hogy a szervezőknek és egy kultúrális intézménynek nem szór szemet.

#7 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 August 2002 - 10:24 AM

Egy fantasztikus buli készül a Pannoniaringen. A motorok mellett a lányok is versenyezni fognak szeptember 6-8-an. Sajnos talan felenkek a szombathelyi lanyok, de eddig nincs varosunkbol indulo. Hajra szombathelyi szeplanyok!!! Jelentkezzetek!!!

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 July 2002 - 09:57 PM

Sziasztok!A Tófürdős írás végén említetek egy játszóteret, amit most építenek és van mellette egy fotó egy nagy várról. Ez valami vicc, vagy tényleg ilyen készül Szombathelyen is? Ha igen hol van, mert szombathelyiként én nem találkoztam egy kósza várral sem? :-)Köszi!

#9 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 July 2002 - 09:01 PM

A Volt fesztivál ürügyén előtérbe kerültek a kullancsok és hogy valami fertőzést hurcolnak. Mi a helyzet ezzel Szombathelyen? Itt is vannak? itt is fertőzöttek? Mit csináljak, ha ilyet találok?köszi!

#10 nyugat

Tag

• Root Admin
  • PipaPipa
  • 111 Hozzászólás:

Elküldve: 20 July 2002 - 03:43 PM

Szia Saint!Nyitott kapukat döngetsz:) Ha elolvastad a Nyugat HIT gyülekezetről készült cikkét, akkor a vonatkozó cikkek között már ott van két szombathelyi vallási közösségről, a mormonokról (http://www.nyugat.hu...0604-mormon.txt) és a zs*dókról készült anyag (http://www.nyugat.hu...0619-zsidok.txt). A sorozatot hamarosan folyatni fogjuk. Nyugat

#11 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 July 2002 - 10:22 PM

Sziasztok!Tetszett a hitgyülis írásotok. Nem tervezitek bemutatni Szombathely vallási közösségeit? Minden jót!

#12 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 July 2002 - 07:55 PM

Sziasztok!Miért olyan gazosak a körforgalmak Szombathelyen?

#13 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 July 2002 - 09:41 PM

Sziasztok!Nyitok egy szűz topicot a szombathelyi témajavaslatoknak! Kérlek itt ne vitázzatok, ne politizáljatok (politikai téma azért jöhet! :-) ), csak ajánljatok olyan témákat, amiket olvasni szeretnénk városunkról. Egy másik topicban már kiderült, hogy a Nyugat fogékony a javaslatokra!