Ugrás a tartalomhoz

Mi lesz a választások eredménye?

111 replies to this topic

#101 Guest__*

• Guests

Elküldve: 19 October 2002 - 12:18 AM

Érdekes baklövések Szabó Gábor kampányából az Index fórumán:http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9079592&uq=11

#102 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 October 2002 - 11:32 PM

Számold már át a jelöltek számát, mert a tiéd nem jó.

#103 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2002 - 03:16 AM

aggódásod jogosa fidesz a közvéleménykutatási adatok szerint már rég elvesztette a választásokat Szombathelyena maszop-szadi csapat olyan előnnyel vezet, amelyet egy extra orbános lendület sem tudott megfordítanicsak egy kérdés: meglesz-e a 15 képviselőjük? DD

#104 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2002 - 12:57 AM

Ha a Fidesz nem nyeri el az abszolút többséget az a kegyetlenül rossz kampányának betudható. Mindig is voltak a Fidesz kampányában valami kellően támadó, de megfelelően visszafogott, eléggé komoly, de a humort nem nélkülöző olyan dolgok, mely megragadta az embereket.Tavasszal a második forduló előtt volt egy nagyon jó szórólap, melyen az Orbán Viktor arra kért mindenkit (legalábis úgy szólt, mintha csakis annak szólna, aki olvassa), hogy mennyen el a második fordulóba szavazni. Aztán volt egy jó újság is, melyben a fideszes jelölt szinte isteni magasságokba lett emelve, és a szoci ellenfelének szinte még az általános iskolás beírása is össze volt gyűjtve. Volt elég plakát kint, de nem túl sok. Elegendő szórólap volt, de nem lett túlzásba véve. Naponta többször is a város több pontján feltünt a jelölt a Fidesz csapattal.MOST MEG SEHOL SEMMI! A körzetben ahol lakom azt sem tudtam jó ideig, hogy ki a jelölt. Egy nyamvadt fecnit sem dobtak be, hogy x-re le lehet adni a kopogtatócédulát. Most az utolsó héten, hogy jött a Viktor felrázza a jobboldaliakat, de kérdés, hogy ez elég lesz-e. Miért nem lehetett a kampányt idejében elkezdeni? Aggódok és félek. Remélem nem lesz Szombathely a baloldaliak városa.Tppp helyett csak azt tudom leírni, amit szeretnék: remélem a többséget megszerzi a Fidesz, és a szocik ellenzékben maradnak.

#105 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 October 2002 - 12:09 AM

Elgondolkodtatok már azon, hogy miért ilyen későn kezdett kampányolni a Fidesz?Ezek valóban azt hitték, hogy egyesítették a polgári oldalt?Szombathelyen 114 egyéni jelölt van. Ebből 17 a Fidesz - MDF. Szerintük ezek a polgárok.De akkor kik a többiek?Ez a hülye Szabó tényleg elhiszi amit mond?

#106 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2002 - 09:22 PM

Re: nemmagyarO.V. azért nem jött Szombathelyre eddig, mertnem oda kell mennie, ahol jól menneka dolgok, hanem oda, ahol baj van.Erről ennyit.

#107 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2002 - 08:55 PM

Kedves Nyugat.hu!Köszönjük az "objektív és pártatlan" tájékoztatást a Fidesz szombathelyi rendezvényéről.

#108 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2002 - 05:48 PM

szal igen izgalmas dolog itthon nem magyarnak lenni :) es ezt az mondja, aki evekig ide sem tolta a kepet, mert a szabo gabi a nepszerusegi indexet negativan buzeralta volna. "eljen a haza, menjetek haza!"

#109 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2002 - 04:58 PM

A nagyvezír (Orbán) megint megmondta a frankót a szhelyi Fő téren:-AKI MAGYAR SZABÓ GÁBORRA SZAVAZ!Hát a Fidesz szemszögéből én sokadszorra lettem most hontalan. :)((

#110 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 October 2002 - 01:45 PM

Biztosan nem befuto 5. vk Agh Peter (taknyos kis fidelitaszos senkiember, vicc hogy ilyen bent lesz a kozgyulesben listarol.. dehat biztos kellett a fidesznek az a nehany plakatrongalo fidelitasos es cserebe ezt kaptak...)2. vk Vigh Gabor (hiaba a kampany, mert pont o volt az aki az elmult 4 evben leszavazta a korzetre vonatkozo osszes inditvanyt, es ezt a stromfelden is jol tudjak)!Ami necces lesz:10. vk. Pinter Istvan vs. Horvath Zsolt (szerintem hiaba a jobbos korzet a Pinter igen erosen kampanyol (es jo csapata van), es csak par szavazaton fog mulni vagy ide vagy oda)15. vk. Marton Zsolt vs. Bukits (vigyazat a ket eros jobbos jelolt kiutheti egymast;]])

#111 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 September 2002 - 10:45 AM

Szerintem az is jó vitatéma lehet, hogy ki NEM lesz biztosan képviselő.Én az 5-ös körzetben induló Ágh Péterre könnyűszívvel fogadnék.

#112 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 September 2002 - 02:37 AM

Szerintetek mi lesz a választások eredménye?Ki lesz a polgármester? Kik nyerik meg a körzetekben választást?Próbáljon meg mindenki a realitásoknál maradni, és nem azt ideírni, ami a szíve vágya, hanem ami szerinte az eredmény lesz. Dühöngés, és egymás csapkodása helyett nevekről essen szó.Én azt gondolom, hogy ők lesznek a nyertesek:Polgármester dr. Ipkovich György MSZP-SZDSZ1 körzet Henrik István MSZP-SZDSZ2 körzet Kővári Attila MSZP-SZDSZ3 körzet Feiszt György MSZP-SZDSZ4 körzet Abajkovits Péter MSZP-SZDSZ5 körzet Tóth Kálmán MSZP-SZDSZ6 körzet Csermelyi András MSZP-SZDSZ7 körzet Németh István MSZP-SZDSZ8 körzet Heigl István Fidesz-MDF9 körzet Balogh József Fidesz-MDF10 körzet Horváth Zsolt Fidesz-MDF11 körzet dr. Prugberger Emil Pro-Savaria12 körzet Schmidt András Fidesz-MDF13 körzet Gyebrovszki János MSZP-SZDSZ14 körzet Pavelkovits László független15 körzet Bukits Miklós független16 körzet Szűcs Gábor MSZP-SZDSZ17 körzet Csinger Péter független