Ugrás a tartalomhoz

Vizelet küldése

10 replies to this topic

#1 Guest_wkriszta_*

• Guests

Elküldve: 30 August 2004 - 05:51 PM

1.Mindkét esetben mások döntöttek.2.Tapiztak már téged tükrös szobában pisilés közben? 3. Gondolod, hogy Magyarországon van a legtöbb pénz a doppingra? 4. Tudod, milyen egy analízis? "x"-re vizsgálják, "y"-ra nem.(helyettesítsd be különböző szerekkel). És ha mindenki "y"-t szedett? Attól ők tiszták? 5. Te sportolsz, hogy ilyen jól tudod, mi zajlik egy sportoló szervezetében? Tudod, mi az, hogy nem szűrnek a vesék, vagy csak nagyon lassan?(Ez történik stresszes állapot és folyadékvesztés után is). Én ettől szenvedek évek óta. Ha napi egy pohár víznél többet innék, meghalnék, mert csak nagyon lassan szűr a vesém.Azaz, csak napok múlva, a töredékét pisilem ki annak, amit megiszom. Én ezért hiszem, hogy ez a procedúra lehetetlenné tette a mintaadást. 6. Maszírozták már a prosztatádat, mondjuk szex közben? Attól nemhogy pisilni, még elélvezni sem tudsz! Alapvető anatómia!7. Hallottad az olimpiai záróbeszédet? A NOB-elnök azt mondta, "nagyon nehéz volt csalni ezen az olimpián". Azaz, csaltak sokan, de állati nehéz dolguk volt. Szegények! A mi fiainkra viszont nem tudták egyértelműen ráhúzni, hogy csaltak. Több a rágalom, mint a bizonyíték.

#2 Guest_wkriszta_*

• Guests

Elküldve: 30 August 2004 - 05:35 PM

Zseniális!!!Én is ezt javasoltam Pesten a kollégáknak. Sosem sportoltunk és kávéval meg csokival "doppingoljuk" magunkat. Biztos vagyok benne, hogy nálunk is találnak szetroidokat!!Aki olvassa, pisiljen és uccu nekik!

#3 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2004 - 05:29 PM

Fazekas, Annus köszönjük!

Nélkületek sose lett volna Szombathely a
"Nemzet kokszvárosa".

#4 Guest_pop_*

• Guests

Elküldve: 30 August 2004 - 04:57 PM

Mi az igazsag?
Azt meg te sem tudod, de ha ki is derülne és nem anézeteddel egyezne mit tennél?

#5 Guest_netuddki_*

• Guests

Elküldve: 30 August 2004 - 10:44 AM

Tiszteletem a tiszta sportolóknak.A doppingolók olyanok,hogy magukon kívül azokat is becsapják,akik hisznek bennük,értük szurkolnak.Ha én tiszta lennék,régen körbepisiltem volna már az egész olimpiai falut,ha az olimpiai aranyam ezen múlna.Azt senki ne mondja,hogy ivott több mint két liter vizet,de órákig csak negyed deciliter pisi jött ki belőle.Ennyinél izzadtságban is többet verejtékezik egy ember,főleg,ha olyan helyzetben van,mint a mi fiaink.Érdekes módon magyar doppingellenőröknek tudtak produkálni.Ezek nem nézték őket,ezek nem néztek a zacskójuk alá? Ekkor már nem voltak idegileg kikészülve?Mind-mind megválaszolatlan kérdések.Én is szeretném,ha két arannyal töbünk lett volna,de a realitás az az,hogy olyanok döntöttek,akik nálunk jobban értenek a dologhoz,bármennyire is fáj nekünk a két szombathelyi atléta.

#6 Guest_Kalauz Dora_*

• Guests

Elküldve: 28 August 2004 - 11:08 PM

Most pisiltem megy a level.

#7 Guest_Jozsi_*

• Guests

Elküldve: 28 August 2004 - 09:26 PM

Kuldjetek hugyos palackokat a WADA-nak.Kostolgassak.

WADA Office Locations

HEADQUARTERS – MONTREAL

World Anti-Doping Agency (WADA)
Stock Exchange Tower
800 Place Victoria (Suite 1700)
P.O. Box 120
Montreal (Quebec) H4Z 1B7
Canada

Tel. : +1 514 904 9232
Fax : +1 514 904 8650

E-mail: info@wada-ama.org

European Office – Lausanne

World Anti-Doping Agency (WADA)
Avenue du Tribunal-Fédéral 34
1005 Lausanne
Switzerland

Tel.: +41 21 343 43 40
Fax: +41 21 343 43 41

Asia/Oceania Regional Office - Tokyo

c/o Japan Institute of Sports Sciences
3-15-1 Nishigaoka, Kita-Ku
Tokyo
115-0056 JAPAN

Tel: +81-3-5963-4321
Fax: +81-3-5963-4320

African Regional office - Cape Town

8th Floor
Protea Assurance Building
Greenmarket Square
Cape Town
8001
South Africa

Tel: +27 21 483 9790
Fax: +27 21 483 9791

WADA is a Swiss Foundation whose seat is in Switzerland.

#8 Guest_wárady_*

• Guests

Elküldve: 28 August 2004 - 06:04 PM

Idézet (Guest @ 2004-8-27, 23:09)
áááá milyen naiv emberek vannak Szombathelyen. Szerintetek nem játszották át ugyan úgy vizeletadással a magyar szövetséget? csak sajnálni tudok mindenkit, akik még mindig kitartanak mellettük.........

Iléyen idegenszivű ellendrukkerek jól jönnek,hogy lássuk kifélék-mifélék küldenek névtelen lerveleket a WADA és más fórumokhoz.
Csak erősiti eltökéltségünket a harcban az igazságért !

#9 Guest_...._*

• Guests

Elküldve: 27 August 2004 - 11:09 PM

áááá milyen naiv emberek vannak Szombathelyen. Szerintetek nem játszották át ugyan úgy vizeletadással a magyar szövetséget? csak sajnálni tudok mindenkit, akik még mindig kitartanak mellettük.........

#10 Guest_petr_*

• Guests

Elküldve: 27 August 2004 - 11:03 PM

Hát öcsém, te hülye vagy...

#11 Guest_WADA_*

• Guests

Elküldve: 27 August 2004 - 07:11 PM

Tísztelt Barátaim!
Hogy az olimpia után se unatkozzanak a doppingellenőrök, kérek Mindenkit küldjön a WADA részére egy vizeletmintát egy kis üvegcsében levélcsomagként, Fazekas Róbert és Annus Adrián aláírással!
Remélem a két sportoló nem haragszik meg ezért ránk.
Cím:

WADA
Avenue du Tribunal-Federal 34
1005 Lausanne
Switzerland