Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53130 replies to this topic

#36421 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2011 - 11:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 12 November 2011 - 12:02 AM

Bakker, most látom hogy a "rangom" istencsászár lett! :rolleyes:
Bárki is állította át az istencsászár fizesse meg! :wub:
Gooooodempeeeeror!!!!! :D

Én meg MVP lettem :)

#36422 DOMINÓ

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 202 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2011 - 11:13 AM

FALCO !

#36423 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2011 - 12:02 AM

Bakker, most látom hogy a "rangom" istencsászár lett! :rolleyes:
Bárki is állította át az istencsászár fizesse meg! :wub:
Gooooodempeeeeror!!!!! :D
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#36424 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:58 PM

Na ugyi-ugyi hogy mit írtam egy héttel ezelőtt.
5 csapat lesz 5:1-el.
Már csak a Körmendnek kell bukni Fehérváron!
Hogy miért nem lottózom?
Mindennap szombat"

#36425 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2251 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 11 November 2011 - 11:44 AM

Mi van azzal a szponzorral akivel Gráczer úr Oberwartban tárgyalt? :rolleyes:
Az Euro az egekben... :D

Ami a többivel :D Semmi :D

#36426 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 11 November 2011 - 10:07 PM

Ma amúgy is jó napom van, de ez a hab a tortán...
Na persze most mi megyünk Sopronba, úgyhogy felköthetjük a gatyát, de nyerünk ott is. Utána mi is megbasszuk a Szolnokot és vezetjük a tabellát...

Szerintem is nyerünk. Most nagyon együtt vagyunk!!!!!

#36427 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 11 November 2011 - 09:54 PM

A Sopron megverte a Szolnokot

http://www.bb1.hu/ta...iasko_sopronban

Ma amúgy is jó napom van, de ez a hab a tortán...
Na persze most mi megyünk Sopronba, úgyhogy felköthetjük a gatyát, de nyerünk ott is. Utána mi is megbasszuk a Szolnokot és vezetjük a tabellát...
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36428 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 09:54 PM

A Sopron megverte a Szolnokot

http://www.bb1.hu/ta...iasko_sopronban
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#36429 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 07:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 11 November 2011 - 02:58 PM

Azt nem megkérdezni kéne, hanem jól picsán rúgni!
De gondolom az sosem fog kiderülni hogy kinek a borult elméjéből pattant ki ez a remek ötlet.

Természetesen nem akarok vádaskodni, s nem is tudok semmikonkrétat, de nyílván jó magyar szokás szerint valakinek a valakije vagy csak egyszerűen a pénz...
Érdekország!

Hajrá Falco!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36430 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 02:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 11 November 2011 - 02:33 PM

Szerintem azt kellene megkérdezni, aki egy győri cégnek adta oda a szombathelyi sportcsarnok üzemeltetését...

Azt nem megkérdezni kéne, hanem jól picsán rúgni!
De gondolom az sosem fog kiderülni hogy kinek a borult elméjéből pattant ki ez a remek ötlet.
Mindennap szombat"

#36431 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 02:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 11 November 2011 - 02:33 PM

Szerintem azt kellene megkérdezni, aki egy győri cégnek adta oda a szombathelyi sportcsarnok üzemeltetését...

Így van.

#36432 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 02:33 PM

Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36433 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 01:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 11 November 2011 - 11:58 AM

Én sem értem mi a gond azzal, hogy vannak egyéb rendezvények is. Az üzemeltető cég csak úgy tudja kigazdálkodni a bérleti díjat, ha hoz minőségi programokat az Arénába. Na most már a Moszkva balett nem fog a Falcohoz igazodni, az Aréna pedig - bármennyire is sokan ezt mondják - nem a Falconak épült. Az meg, hogy ez az egész csak jobb szervezés kérdése lenne, azzal sem értek egyet, mert mint előbb is írtam, pl. a Moszkva balett nem fog igazodni a helyi kosárlabdacsapathoz. Szóval azt senki ne várja, hogy az üzemeltető cég akkor hozzon ide hétvégi programokat, amikor a csapat idegenben játszik. A 13 hazai meccsből 3 lesz hétköznap, szerintem ez az arány elviselhető.

Szerintem meg ha nem lenne Falco, a büdös életben nem épült volna fel ez a csarnok!
Tehát:
1. Tölem lehet rendezvény, ami oda való!
2. Nem a Falco kárára
3. Amin kb. 500 néző van, arra ott a Sportház, Hali munkacsarnok, meg a színház.
4. Természetesen ezek a pontok akkor élnek ha a "fő" funkciót nem hátráltatják (pl ha idegenben játszunk, akkor tőlem aztán lehet nyugdíjas aerobic bajnokság).
Mindennap szombat"

#36434 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 01:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:59 PM

Lehet nevezni "baromságnak" is, de hogy nem pénzkérdés??? Kő keményen pénzkérdés. A kívülálló számára most úgy tűnik, mintha 2 névadó szponzor is lenne.
A FALCO és SZOVA, holott a valóságban egy sincs. Lehet ragaszkodni a hagyományhoz, üres zsebbel, vagy lehet a csapat nevében megmutatni, hogy nincs szponzor. (Pl.: Szombathely KC) Attól még lehetne a "Hajrá Falco-t" skandálni.
Bizony-bizony nagyon sokan azonnal elhagyják a szponzor nevét, amint nem fizet. Ők teszik rosszul??? (pl. déli irányban.)

Szomorú ha így látod!
Mindennap szombat"

#36435 Kukori

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 12:20 PM

Istenem! Amikor ezt a cikket olvasom, hogy röhögök az előttem ülő öreg fickón aki mindiga Lacikát szidta...

Még mindig a legnagyobb király:

http://www.bb1.hu/ta...husz_eves_lenne

#36436 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 11 November 2011 - 11:01 AM

Csak az a különbség, hogy Körmend egy kisváros, nem megyeszékhely, ott nem szokott fellépni mondjuk a világhírű Moszkvai balett akik miatt mellesleg a Veszprém Aréna is foglalt volt pár napig, meg úgy nagyjából senki. Amúgy a körmendi "Szentély" egy általános iskola tornaterme, a világverő csapat ott vendégeskedik már évtizedek óta. Továbbra sem tudom mi a rinyálás tárgya !Játszottunk már tétmérkőzést is a kiscsarnokban, a Szegedet meg rommá vertük tegnap...

Én sem értem mi a gond azzal, hogy vannak egyéb rendezvények is. Az üzemeltető cég csak úgy tudja kigazdálkodni a bérleti díjat, ha hoz minőségi programokat az Arénába. Na most már a Moszkva balett nem fog a Falcohoz igazodni, az Aréna pedig - bármennyire is sokan ezt mondják - nem a Falconak épült. Az meg, hogy ez az egész csak jobb szervezés kérdése lenne, azzal sem értek egyet, mert mint előbb is írtam, pl. a Moszkva balett nem fog igazodni a helyi kosárlabdacsapathoz. Szóval azt senki ne várja, hogy az üzemeltető cég akkor hozzon ide hétvégi programokat, amikor a csapat idegenben játszik. A 13 hazai meccsből 3 lesz hétköznap, szerintem ez az arány elviselhető.

#36437 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:44 AM

Mi van azzal a szponzorral akivel Gráczer úr Oberwartban tárgyalt? :rolleyes:
Az Euro az egekben... :D

#36438 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 11:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 11 November 2011 - 10:40 AM

Könnyen lehet. Most ugyanis nem érkezik a "szokásos" év végi + 30 mill önkormányzati támogatás. Ez tudható volt. Hát ezért siránkozunk többen is a szponzorkérdésben. Persze, hogy optimistának kell lenni, de azt mondom, ha Pantelics elmegy, akkor alsóház.

A csarnok használatával kapcsolatosan: hogy máshol ugyanígy használják a csarnokot mindenféle cirkuszra, az egyszerűen nem igaz. Egy-egy nagy rendezvényre igen, de rendszeresen azt már nem. (Az Ír szteppesek talán kikötötték, hogy sportcsarnokokban lének fel, mivel akkora a költség, hogy csupán így jövedelmező a szereplésük.) Mindenféle más színházi bohóckodást azonban a fő felhasználó kárára nem tartanak.
Most hivatkozzak megint a Körmendre? Ha ott rendszeresen olyan rendezvényeket tartanának, aminek úgymond a kosárcsapat "issza meg a levét" az illetékeseket el is hajtanák. Ennyi.

Csak az a különbség, hogy Körmend egy kisváros, nem megyeszékhely, ott nem szokott fellépni mondjuk a világhírű Moszkvai balett akik miatt mellesleg a Veszprém Aréna is foglalt volt pár napig, meg úgy nagyjából senki. Amúgy a körmendi "Szentély" egy általános iskola tornaterme, a világverő csapat ott vendégeskedik már évtizedek óta. Továbbra sem tudom mi a rinyálás tárgya !Játszottunk már tétmérkőzést is a kiscsarnokban, a Szegedet meg rommá vertük tegnap...
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36439 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 10:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 11 November 2011 - 09:30 AM

Valóban van csúszás a fizetésekben? Ki felé van pontosan? Hogy tervezzük kezelni? Igaz, hogy egy játékosunkat más csapat emiatt megkereste?

Remélem az országos szponzorok köszönik jól vannak.

Könnyen lehet. Most ugyanis nem érkezik a "szokásos" év végi + 30 mill önkormányzati támogatás. Ez tudható volt. Hát ezért siránkozunk többen is a szponzorkérdésben. Persze, hogy optimistának kell lenni, de azt mondom, ha Pantelics elmegy, akkor alsóház.

A csarnok használatával kapcsolatosan: hogy máshol ugyanígy használják a csarnokot mindenféle cirkuszra, az egyszerűen nem igaz. Egy-egy nagy rendezvényre igen, de rendszeresen azt már nem. (Az Ír szteppesek talán kikötötték, hogy sportcsarnokokban lének fel, mivel akkora a költség, hogy csupán így jövedelmező a szereplésük.) Mindenféle más színházi bohóckodást azonban a fő felhasználó kárára nem tartanak.
Most hivatkozzak megint a Körmendre? Ha ott rendszeresen olyan rendezvényeket tartanának, aminek úgymond a kosárcsapat "issza meg a levét" az illetékeseket el is hajtanák. Ennyi.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36440 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 11 November 2011 - 09:30 AM

Valóban van csúszás a fizetésekben? Ki felé van pontosan? Hogy tervezzük kezelni? Igaz, hogy egy játékosunkat más csapat emiatt megkereste?

Remélem az országos szponzorok köszönik jól vannak.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.