Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53100 replies to this topic

#36421 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 November 2011 - 10:37 PM

Szép volt fiúk, mégiscsak tudunk támadni is ha kell. LACI ma is bebizonyította, hogy még mindig van benne kurázsi bőven. Jancsi egyenlőre nekem egy picit csalódás, de végül is korábban november végére mondták a teljes felépülését, talán utána kicsit jobb lesz, de így faszák vagyunk. Ma amúgy az egész pad gyengébb volt, de hát Laci meg Chad mellet nem is nagyon lehetett szóhoz jutni...

Az index fórumon terjeng egy olyan pletyka, hogy Pantelicset vinni akarta (akarja..) az Alba mostanában, de nem jött össze, mivel több pénzt ajánlottunk neki. Ebből mi lehet az igazság???

Lehet rosszul tudom, de a szezon végéig szól a szerződése, nem? Szerződést (remélem!) még nem szegtünk vele szemben, magyarul ha a pénzét eddig rendesen megkapta, akkor tárgytalan a dolog. Szerintem.

#36422 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 10 November 2011 - 10:37 PM

Szép volt fiúk, mégiscsak tudunk támadni is ha kell. LACI ma is bebizonyította, hogy még mindig van benne kurázsi bőven. Jancsi egyenlőre nekem egy picit csalódás, de végül is korábban november végére mondták a teljes felépülését, talán utána kicsit jobb lesz, de így faszák vagyunk. Ma amúgy az egész pad gyengébb volt, de hát Laci meg Chad mellet nem is nagyon lehetett szóhoz jutni...

Az index fórumon terjeng egy olyan pletyka, hogy Pantelicset vinni akarta (akarja..) az Alba mostanában, de nem jött össze, mivel több pénzt ajánlottunk neki. Ebből mi lehet az igazság???

Pantelicsből kinézem hogy elküldte őket a fenébe :D Azok után hogy az ő triplájával vertük meg őket ilyet csinálni nem sportszerű...

#36423 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:37 PM

KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36424 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 09:51 PM

Ez szép volt fiúk!
De különösen Chad és Laci!!! 34 pont Chadnél, 41 Val és tripla dupla Lacinál, azért ezek nem akármilyen mutatók...
5-1, most még kell a Sopron elleni meccs, és akkor jöhet két nehéz hazai a Szolnok és a Kecso ellen, ha azok meglennének...

Következő négy meccsből kettő meglenne, az már jó teljesítmény lenne (reálisan a Sopron-Kecsó-nak igazából meg kellene lennie...:)), ha három, akkor már k**va jók lennénk.

Én bizakodó vagyok!

HAJRÁ FALCO!

KÁLMÁN LACI!!!

UI: Jancsi keveset játszott ma...
HAJRÁ FALCO!

#36425 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:51 PM

Ez szép volt fiúk!
De különösen Chad és Laci!!! 34 pont Chadnél, 41 Val és tripla dupla Lacinál, azért ezek nem akármilyen mutatók...
5-1, most még kell a Sopron elleni meccs, és akkor jöhet két nehéz hazai a Szolnok és a Kecso ellen, ha azok meglennének...

#36426 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 08:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 10 November 2011 - 07:42 PM

Kösz

#36427 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1055 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 07:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 10 November 2011 - 07:37 PM

Livescore van valahol?

http://195.56.77.56/n4/?hun_1235
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#36428 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 07:37 PM

Livescore van valahol?

#36429 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 05:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:35 PM

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. (S nem csak a pénzről van szó, hanem arról hogy a elsőbbséget biztosítunk-e, vagy sem.) A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgácsolja a pénzeket. Meg is lehet nézni a kézilabda-csapatukat.

Hát nincs is Veszprémben sem foci, sem kosár magasabb szinten, pedig a B osztályos csapat minden évben feljuthatna ha akarna. Amúgy a Veszprém Aréna is szinte egyfolytában foglalt,a csapat a régi kiscsarnokban edz számos alkalommal, pedig egy BL élcsapatról beszélünk. A Barabás-os csajokat meg teljesen átpakolták már oda. Ugyanez a helyzet itt is. Ezek multifunkcionális csarnokok, benne van az adott városnak sok-sok milliárdja, elég nagy luxus lenne ha csak egy csapat birtokolná, illetve mindenki hozzájuk igazodna heti egy meccs miatt. Én sem tartom szerencsésnek ha a csapat nem tud ott edzeni, de nem hiszem, hogy bármi is múlna ezen. Bencze aggodalmát kissé túlzónak érzem ezen a téren. Remélem nem ezen múlik az esti meccs! Ha igen, az már régen rossz....
A városi támogatás meg kimagasló így is az országos viszonylatban, nem hiszem, hogy jobb csapatunk lenne, ha mondjuk a tájfutóktól, vagy ping-pongosoktól elvesszük azt a pár milliót, ők meg menjenek a halál faszára. A támogatási összegek azért sztem tükrözik az adott sportágak népszerűségét. Na persze a finanszírozás ettől még ezer sebből vérzik, a magánszponzorok terén siralmas a helyzet. De az a lényeg: HOGY IDÉN IS k**va JÓ, SZERETHETŐ CSAPATUNK VAN!!!!!!!!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36430 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 04:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 03:23 PM

Köszi a tájékoztatást. Ha már precizek akarunk lenni, akkor Dinamo Zagreb, nem Dynamo.

Így van, elgépeltem. Mostanában biztos túl sok Dynamo Dresden videót néztem. :)

Csak Falco!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36431 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 03:02 PM

Ki mondta, hogy cég? Dynamo Zagreb, majd Croatia Zagreb, majd szurkolói nyomásra ismét Dynamo Zagreb a tradiciók miatt...

Köszi a tájékoztatást. Ha már precizek akarunk lenni, akkor Dinamo Zagreb, nem Dynamo.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36432 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:12 PM

Korábban a veszprémi kézilabdacsapatot említettem. Még mindig az építők-építők rigmus zúg a meccseken, holott a csapat neve (talán szponzori okokból) már nem régóta az.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36433 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 03:00 PM

A Dynamo milyen cég? :D

Ki mondta, hogy cég? Dynamo Zagreb, majd Croatia Zagreb, majd szurkolói nyomásra ismét Dynamo Zagreb a tradiciók miatt...
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36434 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:39 PM

Amúgy kiben merült fel az a baromság, hogy ne Falco legyen a csapat neve? Ez nem pénzkérdés, ez tradició! Videoton, Dynamo, Falco!

A Dynamo milyen cég? :D
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36435 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 03:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:59 PM

Lehet nevezni "baromságnak" is, de hogy nem pénzkérdés??? Kő keményen pénzkérdés. A kívülálló számára most úgy tűnik, mintha 2 névadó szponzor is lenne.
A FALCO és SZOVA, holott a valóságban egy sincs. Lehet ragaszkodni a hagyományhoz, üres zsebbel, vagy lehet a csapat nevében megmutatni, hogy nincs szpontor. (Pl.: Szombathely KC) Attól még lehetne a "Hajrá Falco-t" skandálni.
Bizony-bizony nagyon sokan azonnal elhagyják a szponzor nevét, amint nem fizet. Ők teszik rosszul??? (pl. déli irányban.)

Azért a MJUS nem ugyan, amint a Falco! Ezt te is tudod!
Legyen Szombathely KC, és a város színei miatt játszunk kék-fehérben! :D
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36436 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:39 PM

Amúgy kiben merült fel az a baromság, hogy ne Falco legyen a csapat neve? Ez nem pénzkérdés, ez tradició! Videoton, Dynamo, Falco!

Lehet nevezni "baromságnak" is, de hogy nem pénzkérdés??? Kő keményen pénzkérdés. A kívülálló számára most úgy tűnik, mintha 2 névadó szponzor is lenne.
A FALCO és SZOVA, holott a valóságban egy sincs. Lehet ragaszkodni a hagyományhoz, üres zsebbel, vagy lehet a csapat nevében megmutatni, hogy nincs szponzor. (Pl.: Szombathely KC) Attól még lehetne a "Hajrá Falco-t" skandálni.
Bizony-bizony nagyon sokan azonnal elhagyják a szponzor nevét, amint nem fizet. Ők teszik rosszul??? (pl. déli irányban.)
- De van!

#36437 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:39 PM

Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36438 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:37 PM

Bár nem tudok összegeket, de nem hiszem, hogy Falco vagy Hali szinten mértékadó lenne. Futsall szerintem kell, főleg, amilyen eredmények vannak! Lesz hamarosan annyi ember futsallon, mint Falcon szerintem...

Egyébként is gondolkodtam már azon, hogy ha megnyernék egy 3 milliárdos lottót, milyen csapatot vennék. S arra jutottam, hogy bármennyire is imádom a Falcot, kosárlabdában esély sincs, hogy visszajöjjön egy tulaj pénze...
Valószínűleg csinálnék egy Falco focicsapatot! :D
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36439 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:35 PM

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgálja a pénzeket.

Bár nem tudok összegeket, de nem hiszem, hogy Falco vagy Hali szinten mértékadó lenne. Futsall szerintem kell, főleg, amilyen eredmények vannak! Lesz hamarosan annyi ember futsallon, mint Falcon szerintem...
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36440 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 10 November 2011 - 02:31 PM

Szerintem akkor nem a Falco lenne a befutó... Sőt biztos vagyok benne!

Kettő sportág még belefér, de az önkormányzat kb 60 egyesületet támogat. (S nem csak a pénzről van szó, hanem arról hogy a elsőbbséget biztosítunk-e, vagy sem.) A kötélugróktól kezdve az amerikai focin keresztül a futsall-ig. Nem hiszem el, hogy pl. Veszprém városa is ennyire szétforgácsolja a pénzeket. Meg is lehet nézni a kézilabda-csapatukat.
- De van!