Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

42721 replies to this topic

#1 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 168 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:29 AM

Én azokkal értek egyet, akik szerint kell új center. Vagy 6. légiósnak, vagy Ivan helyett de KELL. Az nem állapot, hogy egy légiós a rossz erőnléte miatt csak 10-15 perceket bírjon játszani, a maradék időben pedig állandó mismatch legyen a palánk alatt. Ez olyan, mintha a 8 órás munkaidőmből csak 4 órát tudnék dolgozni, a maradék 4 órában meg aludnék amíg a munkatársaim csinálják a feladatomat. Helyettem is gyorsan keresnének új munkaerőt. :D

#2 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:01 PM

Idézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 10:29 PM

" Inkább reménykedjünk abban, ha jön egy center, akkor minőségi játékos lesz, olyan akivel még nagyobb esélyét látjuk majd a bajnoki döntő elérésének."
Semmi nem garantált, de ha lehet egy még nagyobb esélyt adni ezzel, akkor miért ne?

Ha valaki feleslegesen költi a pénzt, és engem nem érint hátrányosan, akkor engem miért érdekelne? Viszont akár örömöt okozhat ezzel nekem és még sok embernek. Ha városi pénzről is beszélünk, ezek ilyen szinten olyan kis összegek, hogy semmilyen hátrányod nem lesz belőle. Nem emiatt fogsz hiányt szenvedni az egészségügyben, és máshol sem.

Nem a pénz miatt kell izgulni. Sokkal inkább amiatt, ha az ügyvezető, akinek élete a Falco, idővel már nem lesz a helyén. Na az lesz majd a sokkal izgalmasabb korszak, nem egy 6.légiós miatti "túlköltekezés". Egy Real Madrid túlélt egy Santiago Bernabeut, de egy Dombóvár sajnos nem egy Jampi bá'-t. Mi ugye szintben sokkal közelebb állunk utóbbi klubhoz (persze tudjuk van olyan, aki szerint inkább az előbbihez).

Azért ne szerintem, mert nem az a legnagyobb gondunk, hogy nincs egy 6. Legiosunk aki center.

A pénzes részébe ne menjunk bele, fogalmam sincs a klub anyagi működéséről, igy ha lenne ra pénz inkább tartsuk meg jövőre, hogy ujra legyen keret extra játékosokra. Ha nem nyerünk bajnokságot az nem azért lesz, mert nem volt meg egy légiós centerunk.

Nehez Ivánnak jo számokat hozni, ha 7 perceket játszik.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#3 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 853 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:58 PM

A "centert keresünk" pletykát én is hallottam, nem tudom mennyi a valóságalapja. Mindenesetre én nem támogatom a 6. légióst, felesleges pénzszórásnak tartom. Zsigát meg nem hiszem hogy motiválná jobb játékra, ha még a kispadon sem ülhetne. Egyébként a statisztikát nézve ordít, hogy a center a lyukas poszt nálunk. A legjobb lepattanózónk Váradi Benedek a 18. a mezőnyben, a centereink közül Tóth Norbi az 53., Zsigeranovics a 62.. A csapatunkban Zsigánál 5 jobb lepattanózó is akad, ez azért ultragáz egy 212 cm-es centertől. Blokkolt dobásban tavaly egész jó volt Iván a mezőnyben, idén abban is csak a 38. Én bíztam Ivánban, de sajnos a tavalyi teljesítményét sem képes hozni. Most úgy látom, ha Szrecsko nem nyúl bele a csapatba magas poszton, nem leszünk versenyben a bajnoki címért, hiába van extra mezőnysorunk, hiába van Perl Zolink, aki a legjobb pontdobó jelenleg a bajnokságban.

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5877 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 22 January 2018 - 10:37 PM

Ezzel egyetértek!
Emlékezzünk vissza, amikor a ZTE 2010-ben bajnokságot nyert, utána meg összeomlottak anyagilag és csak azért nem estek ki utána, mert a B csoportból nem vállalták a feljutást.
Jobb egy stabil élcsapat, mint brutálisan túlköltekezve bajnokságot nyernénk és aztán azzal felélnénk a jövőnket.

Circónak meg szerezzünk egy nőt (lehet soproni is), akivel az a hosszú orgazmusát fenntarthatja. ;) Ez utóbbit tessék poénnak venni! :))

Hidd el nem egy 6.légiós (játékengedély+4 hónap bér) miatt történne meg a túlköltekezés. Vagy már most az van, vagy egy újabb érkezővel sem lenne így. A példád szerint akkor ne is nyerjünk bajnokságot?

#5 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 January 2018 - 10:08 PM

Nem, köszönöm! Inkább minden évben legyünk ott a tűz közelében, minthogy túlköltekezzük magunkat idén és utána jó pár évig még négyben se legyünk. Egyébként egy minőségi center sem oldaná meg a jelenlegi gondjainkat.

Ezzel egyetértek!
Emlékezzünk vissza, amikor a ZTE 2010-ben bajnokságot nyert, utána meg összeomlottak anyagilag és csak azért nem estek ki utána, mert a B csoportból nem vállalták a feljutást.
Jobb egy stabil élcsapat, mint brutálisan túlköltekezve bajnokságot nyernénk és aztán azzal felélnénk a jövőnket.

Circónak meg szerezzünk egy nőt (lehet soproni is), akivel az a hosszú orgazmusát fenntarthatja. ;) Ez utóbbit tessék poénnak venni! :))

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5877 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 January 2018 - 10:21 PM

Te honnan tudod, hogy nagyot tudnánk alkotni , ha jönne egy 6.légiós centerbe? A túlköltekezés nem csak azt jelenti, hogy eladósodik a csapat, hanem, hogy feleslegesen költi a pénzt. Itt most ez teljesen reális lenne.

" Inkább reménykedjünk abban, ha jön egy center, akkor minőségi játékos lesz, olyan akivel még nagyobb esélyét látjuk majd a bajnoki döntő elérésének."
Semmi nem garantált, de ha lehet egy még nagyobb esélyt adni ezzel, akkor miért ne?

Ha valaki feleslegesen költi a pénzt, és engem nem érint hátrányosan, akkor engem miért érdekelne? Viszont akár örömöt okozhat ezzel nekem és még sok embernek. Ha városi pénzről is beszélünk, ezek ilyen szinten olyan kis összegek, hogy semmilyen hátrányod nem lesz belőle. Nem emiatt fogsz hiányt szenvedni az egészségügyben, és máshol sem.

Nem a pénz miatt kell izgulni. Sokkal inkább amiatt, ha az ügyvezető, akinek élete a Falco, idővel már nem lesz a helyén. Na az lesz majd a sokkal izgalmasabb korszak, nem egy 6.légiós miatti "túlköltekezés". Egy Real Madrid túlélt egy Santiago Bernabeut, de egy Dombóvár sajnos nem egy Jampi bá'-t. Mi ugye szintben sokkal közelebb állunk utóbbi klubhoz (persze tudjuk van olyan, aki szerint inkább az előbbihez).

#7 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 10:16 PM

Honnan tudod, hogy biztosan túlköltekeznénk? Én csak feltételes módban írtam. Ezek szerint belelátsz a klub anyagi lehetőségeibe. Nem sokan vannak ezzel így. :)

Te honnan tudod, hogy nagyot tudnánk alkotni , ha jönne egy 6.légiós centerbe? A túlköltekezés nem csak azt jelenti, hogy eladósodik a csapat, hanem, hogy feleslegesen költi a pénzt. Itt most ez teljesen reális lenne.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5877 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 January 2018 - 10:08 PM

Nem, köszönöm! Inkább minden évben legyünk ott a tűz közelében, minthogy túlköltekezzük magunkat idén és utána jó pár évig még négyben se legyünk. Egyébként egy minőségi center sem oldaná meg a jelenlegi gondjainkat.

Honnan tudod, hogy biztosan túlköltekeznénk? Én csak feltételes módban írtam. Ezek szerint belelátsz a klub anyagi lehetőségeibe. Nem sokan vannak ezzel így. :)

#9 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 08:58 PM

Szerintem ne azon gondolkodjunk, hogy érdemes e hozni valakit, és hogy valaki helyett avagy pluszban. Inkább reménykedjünk abban, ha jön egy center, akkor minőségi játékos lesz, olyan akivel még nagyobb esélyét látjuk majd a bajnoki döntő elérésének. Most kell alkotni valamit, amikor itt van Go és Zozó, mert ilyen hátvéd párosunk nem mostanában lesz. Inkább most éljünk nagy lábon, ragadjuk meg az esélyt, és utána ha ezen múlik, akkor szolidabbra venni majd. Persze ez a bajnoki címnél lenne leginkább kifizetődő nekünk szurkolóknak. Egyszerűbb nyelvezetre lefordítva: inkább szeretnék egy nagyot élvezni, mint többször a közelében lenni. A 10 évvel ezelőtti orgazmus is kitartott egy jó darabig nekem, de most már jó lenne egy újabb (diadal)menet.

Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#10 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:35 PM

Hat ez 18-as karikásra sikeredett , de Churchill sem tudta volna szebben megfogalmazni😀👍

Idézés: circo - Dátum: 22 January 2018 - 08:58 PM

Szerintem ne azon gondolkodjunk, hogy érdemes e hozni valakit, és hogy valaki helyett avagy pluszban. Inkább reménykedjünk abban, ha jön egy center, akkor minőségi játékos lesz, olyan akivel még nagyobb esélyét látjuk majd a bajnoki döntő elérésének. Most kell alkotni valamit, amikor itt van Go és Zozó, mert ilyen hátvéd párosunk nem mostanában lesz. Inkább most éljünk nagy lábon, ragadjuk meg az esélyt, és utána ha ezen múlik, akkor szolidabbra venni majd. Persze ez a bajnoki címnél lenne leginkább kifizetődő nekünk szurkolóknak. Egyszerűbb nyelvezetre lefordítva: inkább szeretnék egy nagyot élvezni, mint többször a közelében lenni. A 10 évvel ezelőtti orgazmus is kitartott egy jó darabig nekem, de most már jó lenne egy újabb (diadal)menet.

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5877 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:58 PM

#12 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:44 PM

6 légiós? A legnagyobb hülyeség lenne, így sem forgatjuk a csapatot rendesen, minek még egy ember koptatni a padot? Ha elküldenénk Boriszovot vagy Ivánt -amire elég kevés esélyt látok-, akkor lenne értelme talán, de kérdés, hogy ilyenkor milyen minőséget találnánk?

A mostani csapatot kellett volna normálisan használni és januárra látnánk, hogy mi nem működik. Pl Iván nem volt rossz az Alba ellen, sőt, most meg játszott 6 percet? Ez nem így működik.

Bár nem értek vele egyet, de tisztelem Szrecskot amiatt, hogy a végletekig lojális a játékosaihoz, ahogy Prospero szokta mondani, inkább javítsuk ki a hibát, minthogy dobjuk ki a régit és vegyünk egy újat. Ez most ide passzol a leginkább. Kezdjük el végre normálisan használni a csapatot, mert nem csak 4 ember tud kosárlabdázni.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#13 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 349 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:43 PM

Zsigát játszatni kéne, nem cserélgetni ;)

#14 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:50 PM

A viccet félretéve szerintem ha jön egy darabig Zsiga mellett lesz játszatva aztán helyette.

Az utóbbi időben feltűnő a Zsiga mellőzése...

#15 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1193 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:49 PM

Turner :-)

#16 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1940 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:20 PM

Nem akarok hülyeséget írni, de elvileg ki lett adva az új center keresése, csak a Srecko még nem talált olyat, akit ide is akarna hozni! Szerintem 99% hogy mi is hozunk új centert kérdés, hogy a Zsiga helyett vagy 6.légiósnak!

#17 OnlyYouFKC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 562 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:23 PM

A zalaiak mennyire örülnének neki... :)
Szerintem ha 8 ember nincs forgatva akkor 9.-et sem fogunk hozni.

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 January 2018 - 03:22 PM

Nem tudom mennyi esély van/lehetne rá, de Drungilasnak örülnétek?

„Szükség volt odafenn egy centerre, és megkapták a legjobbat”
/diggity/

#18 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1038 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 January 2018 - 03:15 PM

Az Ase-Zte párharcot azért követtem figyelemmel, mert a kupában ugyanez lesz a mi águnkon. Ha a Zte az otthonában legyőzte a Paksot, semleges pályán is megtörténhet ez, és akkor a Falco épp velük találja szembe magát, ha túljut a Pécsen. Ez a Zte Kinneyvel kezd összeállni,és kellemetlen ellenfél lehet. Bár Csirke Feri is mindent elkövet majd, hogy ők is azok legyenek... A kupában minden negtörténhet.

A Paks akkor jó igazából, ha jól tudják dobni a triplát, különben megáll a tudomány. Én úgy gondolom, ha nem kapják össze magukat, van rá esély hogy a ZTE-vel játszunk a döntőért.
Nem tudom mennyi esély van/lehetne rá, de Drungilasnak örülnétek?

#19 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1616 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:15 PM

Az Ase-Zte párharcot azért követtem figyelemmel, mert a kupában ugyanez lesz a mi águnkon. Ha a Zte az otthonában legyőzte a Paksot, semleges pályán is megtörténhet ez, és akkor a Falco épp velük találja szembe magát, ha túljut a Pécsen. Ez a Zte Kinneyvel kezd összeállni,és kellemetlen ellenfél lehet. Bár Csirke Feri is mindent elkövet majd, hogy ők is azok legyenek... A kupában minden negtörténhet.
kép

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5877 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 January 2018 - 02:23 PM

Hozott új légióst az Alba, Körmend, Zte, Kaposvár, Debrecen és ezen a héten állítólag a Szolnok.
Nálunk tervbe van véve? Ha célunk idén minimum a döntő, egy jó magasemberre mindenképp szükségünk lenne.
Hajrá Falco!

Ezt én is így látom, és szerintem biztosan lépni is fogunk ez ügyben. A kérdés persze az, hogy ilyenkor hozzá lehet e jutni minőségi centerhez a lehetőségeinknek megfelelően?